IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 76 24 4 2 105 24 81
2 Błonianka Błonie 30 66 21 3 6 97 35 62
3 Oskar Przysucha 30 66 21 3 6 75 28 47
4 Mszczonowianka Mszczonów 30 57 17 6 7 67 41 26
5 Pilica Białobrzegi 30 54 17 3 10 77 37 40
6 MKS Piaseczno 30 50 16 2 12 75 63 12
7 Mazur Karczew 30 48 15 3 12 50 52 -2
8 KS Raszyn 30 47 15 2 13 55 52 3
9 Znicz II Pruszków 30 39 11 6 13 46 48 -2
10 Wilga Garwolin 30 37 11 4 15 49 56 -7
11 Energia Kozienice 30 36 10 6 14 46 54 -8
12 Radomiak II Radom 30 36 10 6 14 46 69 -23
13 Sparta Jazgarzew 30 32 9 5 16 36 60 -24
14 LKS Promna 30 23 6 5 19 28 69 -41
15 Orzeł Unin 30 19 5 4 21 36 91 -55
16 Perła Złotokłos 30 2 0 2 28 8 117 -109
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 45 15 0 0 61 9 52
2 Błonianka Błonie 15 33 10 3 2 50 17 33
3 Oskar Przysucha 15 32 10 2 3 42 16 26
4 Mszczonowianka Mszczonów 15 28 8 4 3 31 18 13
5 Mazur Karczew 15 27 8 3 4 23 17 6
6 Pilica Białobrzegi 15 25 8 1 6 46 19 27
7 KS Raszyn 15 24 8 0 7 31 23 8
8 MKS Piaseczno 15 23 7 2 6 34 27 7
9 Znicz II Pruszków 15 23 7 2 6 24 22 2
10 Radomiak II Radom 15 21 6 3 6 26 28 -2
11 Wilga Garwolin 15 17 5 2 8 23 34 -11
12 Energia Kozienice 15 15 4 3 8 25 31 -6
13 Sparta Jazgarzew 15 14 4 2 9 19 32 -13
14 LKS Promna 15 14 4 2 9 17 33 -16
15 Orzeł Unin 15 13 4 1 10 24 40 -16
16 Perła Złotokłos 15 2 0 2 13 6 48 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Oskar Przysucha 15 34 11 1 3 33 12 21
2 Błonianka Błonie 15 33 11 0 4 47 18 29
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 31 9 4 2 44 15 29
4 Mszczonowianka Mszczonów 15 29 9 2 4 36 23 13
5 Pilica Białobrzegi 15 29 9 2 4 31 18 13
6 MKS Piaseczno 15 27 9 0 6 41 36 5
7 KS Raszyn 15 23 7 2 6 24 29 -5
8 Mazur Karczew 15 21 7 0 8 27 35 -8
9 Energia Kozienice 15 21 6 3 6 21 23 -2
10 Wilga Garwolin 15 20 6 2 7 26 22 4
11 Sparta Jazgarzew 15 18 5 3 7 17 28 -11
12 Znicz II Pruszków 15 16 4 4 7 22 26 -4
13 Radomiak II Radom 15 15 4 3 8 20 41 -21
14 LKS Promna 15 9 2 3 10 11 36 -25
15 Orzeł Unin 15 6 1 3 11 12 51 -39
16 Perła Złotokłos 15 0 0 0 15 2 69 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Błonianka Błonie - ostatnie mecze

Lp. Gospodarze Wynik Goście Data Liga
1 Znicz II Pruszków 1 - 9 Błonianka Błonie 15 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
3 Błonianka Błonie 9 - 1 Orzeł Unin 8 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
5 Radomiak II Radom 2 - 7 Błonianka Błonie 2 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
6 Błonianka Błonie 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
9 Wilga Garwolin 1 - 2 Błonianka Błonie 18 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
10 Błonianka Błonie 8 - 0 Perła Złotokłos 15 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
13 Błonianka Błonie 4 - 2 Energia Kozienice 11 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
14 LKS Promna 0 - 4 Błonianka Błonie 1 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
17 Błonianka Błonie 2 - 3 MKS Piaseczno 27 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
18 Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Błonianka Błonie 19 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
21 Błonianka Błonie 4 - 2 Mazur Karczew 13 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
23 Sparta Jazgarzew 1 - 3 Błonianka Błonie 6 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
25 Błonianka Błonie 0 - 2 Oskar Przysucha 30 marca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
27 KS Raszyn 0 - 2 Błonianka Błonie 22 marca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
29 Błonianka Błonie 4 - 0 Pilica Białobrzegi 17 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
31 Błonianka Błonie 2 - 1 Znicz II Pruszków 10 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
32 Orzeł Unin 1 - 6 Błonianka Błonie 4 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
34 Błonianka Błonie 4 - 0 Radomiak II Radom 27 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
36 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Błonianka Błonie 20 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
38 Błonianka Błonie 3 - 2 Wilga Garwolin 13 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
40 Perła Złotokłos 0 - 5 Błonianka Błonie 6 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
42 Energia Kozienice 0 - 2 Błonianka Błonie 29 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
44 Błonianka Błonie 3 - 0 LKS Promna 22 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
46 MKS Piaseczno 1 - 2 Błonianka Błonie 15 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
48 Błonianka Błonie 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 9 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
50 Mazur Karczew 0 - 2 Błonianka Błonie 1 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
52 Błonianka Błonie 1 - 1 Sparta Jazgarzew 25 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
54 Oskar Przysucha 3 - 0 Błonianka Błonie 18 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
55 Błonianka Błonie 1 - 1 KS Raszyn 15 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
58 Pilica Białobrzegi 4 - 2 Błonianka Błonie 11 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Orzeł Unin - ostatnie mecze

Lp. Gospodarze Wynik Goście Data Liga
2 Orzeł Unin 0 - 2 Wilga Garwolin 15 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
3 Błonianka Błonie 9 - 1 Orzeł Unin 8 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
4 Orzeł Unin 0 - 3 Energia Kozienice 2 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
7 LKS Promna 2 - 1 Orzeł Unin 25 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
8 Orzeł Unin 2 - 7 MKS Piaseczno 19 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
11 Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Orzeł Unin 15 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
12 Orzeł Unin 1 - 2 Mazur Karczew 12 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
15 Sparta Jazgarzew 2 - 0 Orzeł Unin 1 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
16 Orzeł Unin 0 - 5 Oskar Przysucha 27 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
19 KS Raszyn 5 - 1 Orzeł Unin 18 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
20 Orzeł Unin 0 - 2 Pilica Białobrzegi 14 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
22 Znicz II Pruszków 3 - 0 Orzeł Unin 7 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
24 Perła Złotokłos 1 - 3 Orzeł Unin 30 marca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
26 Orzeł Unin 5 - 1 Radomiak II Radom 23 marca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
28 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Orzeł Unin 17 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
30 Wilga Garwolin 1 - 1 Orzeł Unin 10 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
32 Orzeł Unin 1 - 6 Błonianka Błonie 4 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
33 Energia Kozienice 3 - 1 Orzeł Unin 27 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
35 Orzeł Unin 1 - 2 LKS Promna 21 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
37 MKS Piaseczno 6 - 1 Orzeł Unin 13 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
39 Orzeł Unin 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 7 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
41 Mazur Karczew 1 - 1 Orzeł Unin 29 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
43 Orzeł Unin 5 - 1 Sparta Jazgarzew 22 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
45 Oskar Przysucha 3 - 1 Orzeł Unin 15 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
47 Orzeł Unin 0 - 1 KS Raszyn 9 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
49 Pilica Białobrzegi 7 - 0 Orzeł Unin 1 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
51 Orzeł Unin 1 - 0 Znicz II Pruszków 25 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
53 Orzeł Unin 6 - 0 Perła Złotokłos 19 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
56 Radomiak II Radom 4 - 0 Orzeł Unin 15 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
57 Orzeł Unin 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Błonianka Błonie - ostatnie mecze u siebie

Lp. Gospodarze Wynik Goście Data Liga
1 Błonianka Błonie 9 - 1 Orzeł Unin 8 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
2 Błonianka Błonie 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
3 Błonianka Błonie 8 - 0 Perła Złotokłos 15 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
4 Błonianka Błonie 4 - 2 Energia Kozienice 11 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
5 Błonianka Błonie 2 - 3 MKS Piaseczno 27 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
6 Błonianka Błonie 4 - 2 Mazur Karczew 13 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
7 Błonianka Błonie 0 - 2 Oskar Przysucha 30 marca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
8 Błonianka Błonie 4 - 0 Pilica Białobrzegi 17 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
9 Błonianka Błonie 2 - 1 Znicz II Pruszków 10 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
10 Błonianka Błonie 4 - 0 Radomiak II Radom 27 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
11 Błonianka Błonie 3 - 2 Wilga Garwolin 13 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
12 Błonianka Błonie 3 - 0 LKS Promna 22 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
13 Błonianka Błonie 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 9 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
14 Błonianka Błonie 1 - 1 Sparta Jazgarzew 25 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
15 Błonianka Błonie 1 - 1 KS Raszyn 15 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Orzeł Unin - ostatnie mecze na wyjeździe

Lp. Gospodarze Wynik Goście Data Liga
1 Błonianka Błonie 9 - 1 Orzeł Unin 8 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
2 LKS Promna 2 - 1 Orzeł Unin 25 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
3 Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Orzeł Unin 15 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
4 Sparta Jazgarzew 2 - 0 Orzeł Unin 1 maja 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
5 KS Raszyn 5 - 1 Orzeł Unin 18 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
6 Znicz II Pruszków 3 - 0 Orzeł Unin 7 kwietnia 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
7 Perła Złotokłos 1 - 3 Orzeł Unin 30 marca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
8 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Orzeł Unin 17 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
9 Wilga Garwolin 1 - 1 Orzeł Unin 10 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
10 Energia Kozienice 3 - 1 Orzeł Unin 27 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
11 MKS Piaseczno 6 - 1 Orzeł Unin 13 października 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
12 Mazur Karczew 1 - 1 Orzeł Unin 29 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
13 Oskar Przysucha 3 - 1 Orzeł Unin 15 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
14 Pilica Białobrzegi 7 - 0 Orzeł Unin 1 września 2018 IV liga mazowiecka (południowa)
15 Radomiak II Radom 4 - 0 Orzeł Unin 15 sierpnia 2018 IV liga mazowiecka (południowa)

Historia bezpośrednich spotkań

Lp. Gospodarze Wynik Goście Data Liga
1 Błonianka Błonie 9 - 1 Orzeł Unin 8 czerwca 2019 IV liga mazowiecka (południowa)
2 Orzeł Unin 1 - 6 Błonianka Błonie 4 listopada 2018 IV liga mazowiecka (południowa)

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Orzeł Unin 2 10 3 14 5 21 4 6 7 12 9 17
Błonianka Błonie 12 4 12 5 22 7 5 4 21 8 13 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Błonianka Błonie 30 4.4 3.23 1.17 76.67% 23.33%
2 Orzeł Unin 30 4.23 1.2 3.03 73.33% 26.67%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5