Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Oleksiy Khoblenko w Lechu Poznań
2018-01-12 20:29:10

Oleksiy Khoblenko został wypożyczony przez Lecha Poznań z Czarnomorca Odessa. Ukrainiec w drużynie "Kolejorza" będzie grał conajmniej do końca sezonu. Lech w kontrakcie zagrwarantował sobie opcję pierwokupu.
 
Oleksiy Khoblenko to 23-letni zawodnik występujący na pozycji napastnika. Jest wychowankiem Dynama Kijów, a od czterech lat występuje w Czarnomorcu Odessa. W obecnie trwającym sezonie w 19 spotkaniach zdobył osiem bramek.
 
- To zawodnik, który ma naciskać na Christiana i rywalizować z nim o miejsce w składzie. To piłkarz o zupełnie innej charakterystyce i na tym nam też zależało. Dysponuje dużą szybkością, jest dynamiczny i nie unika gry w kontakcie. Nie jest powiedziane, że będzie zmiennikiem Christiana. Możliwe, że wygra walkę o miejsce w składzie i będzie naszym podstawowym zawodnikiem - przyznaje wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.
 
źródła: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

kairo
Czytaj także

2018-02-21 12:22:59 Transfery: Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga (zima 2018)


Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.