IV liga łódzka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 18 | 38 | 11 | 5 | 2 | 40 | 11 | 29 | |
2 | RKS Radomsko | 18 | 37 | 11 | 4 | 3 | 40 | 18 | 22 | |
3 | Widzew II Łódź | 18 | 36 | 10 | 6 | 2 | 45 | 17 | 28 | |
4 | AKS SMS Łódź | 18 | 35 | 10 | 5 | 3 | 48 | 25 | 23 | |
5 | Polonia Piotrków Trybunalski | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 39 | 30 | 9 | |
6 | Ceramika Opoczno | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 34 | 25 | 9 | |
7 | Zjednoczeni Stryków | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 40 | 32 | 8 | |
8 | Zryw Wygoda | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 40 | 33 | 7 | |
9 | Start Brzeziny | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 23 | 23 | 0 | |
10 | ŁKS III Łódź | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 38 | 40 | -2 | |
11 | Warta Działoszyn | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 35 | 39 | -4 | |
12 | Omega Kleszczów | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 28 | 36 | -8 | |
13 | KS Kutno | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 29 | 29 | 0 | |
14 | Skalnik Sulejów | 18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 28 | 32 | -4 | |
15 | Orkan Buczek | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 26 | 35 | -9 | |
16 | Boruta Zgierz | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 27 | 39 | -12 | |
17 | Szczerbiec Wolbórz | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 15 | 55 | -40 | |
18 | Włókniarz Zelów | 18 | 5 | 1 | 2 | 15 | 13 | 69 | -56 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Widzew II Łódź | 9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 27 | 6 | 21 | |
2 | Ceramika Opoczno | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 18 | 11 | 7 | |
3 | Zjednoczeni Stryków | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 29 | 15 | 14 | |
4 | ŁKS III Łódź | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 27 | 15 | 12 | |
5 | RKS Radomsko | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 18 | 9 | 9 | |
6 | Start Brzeziny | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 15 | 12 | 3 | |
7 | AKS SMS Łódź | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 24 | 13 | 11 | |
8 | Zryw Wygoda | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 27 | 14 | 13 | |
9 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 18 | 7 | 11 | |
10 | Warta Działoszyn | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 20 | 20 | 0 | |
11 | Omega Kleszczów | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 12 | 13 | -1 | |
12 | Polonia Piotrków Trybunalski | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 18 | 18 | 0 | |
13 | KS Kutno | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 16 | 15 | 1 | |
14 | Orkan Buczek | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 16 | 13 | 3 | |
15 | Skalnik Sulejów | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 12 | 17 | -5 | |
16 | Szczerbiec Wolbórz | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 6 | 27 | -21 | |
17 | Boruta Zgierz | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 | 18 | -15 | |
18 | Włókniarz Zelów | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 34 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 22 | 4 | 18 | |
2 | RKS Radomsko | 9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 22 | 9 | 13 | |
3 | AKS SMS Łódź | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 24 | 12 | 12 | |
4 | Polonia Piotrków Trybunalski | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 21 | 12 | 9 | |
5 | Widzew II Łódź | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 18 | 11 | 7 | |
6 | Ceramika Opoczno | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 16 | 14 | 2 | |
7 | Boruta Zgierz | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 24 | 21 | 3 | |
8 | Skalnik Sulejów | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 16 | 15 | 1 | |
9 | Warta Działoszyn | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 15 | 19 | -4 | |
10 | Omega Kleszczów | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 16 | 23 | -7 | |
11 | KS Kutno | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 13 | 14 | -1 | |
12 | Zryw Wygoda | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 13 | 19 | -6 | |
13 | Szczerbiec Wolbórz | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 28 | -19 | |
14 | Zjednoczeni Stryków | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 11 | 17 | -6 | |
15 | Start Brzeziny | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 8 | 11 | -3 | |
16 | ŁKS III Łódź | 9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 11 | 25 | -14 | |
17 | Włókniarz Zelów | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 8 | 35 | -27 | |
18 | Orkan Buczek | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 10 | 22 | -12 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
KS Kutno
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Warta Działoszyn | 0 - 0 | KS Kutno | 22 czerwca 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | ŁKS III Łódź | 15 czerwca 2024 |
Szczerbiec Wolbórz | 0 - 0 | KS Kutno | 12 czerwca 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 8 czerwca 2024 |
Ceramika Opoczno | 0 - 0 | KS Kutno | 1 czerwca 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | Zryw Wygoda | 29 maja 2024 |
RKS Radomsko | 0 - 0 | KS Kutno | 25 maja 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | Omega Kleszczów | 18 maja 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | Skalnik Sulejów | 11 maja 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 0 | KS Kutno | 4 maja 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | AKS SMS Łódź | 27 kwietnia 2024 |
Polonia Piotrków Trybunalski | 0 - 0 | KS Kutno | 20 kwietnia 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 13 kwietnia 2024 |
Orkan Buczek | 0 - 0 | KS Kutno | 6 kwietnia 2024 |
KS Kutno | 0 - 0 | Widzew II Łódź | 30 marca 2024 |
Boruta Zgierz | 0 - 0 | KS Kutno | 23 marca 2024 |
KS Kutno | 1 - 1 | Start Brzeziny | 16 marca 2024 |
KS Kutno | 2 - 1 | Warta Działoszyn | 9 marca 2024 |
ŁKS III Łódź | 2 - 3 | KS Kutno | 11 listopada 2023 |
KS Kutno | 3 - 0 | Szczerbiec Wolbórz | 4 listopada 2023 |
Zjednoczeni Stryków | 3 - 2 | KS Kutno | 28 października 2023 |
KS Kutno | 2 - 1 | Ceramika Opoczno | 21 października 2023 |
Zryw Wygoda | 2 - 0 | KS Kutno | 15 października 2023 |
KS Kutno | 0 - 1 | RKS Radomsko | 7 października 2023 |
Omega Kleszczów | 1 - 3 | KS Kutno | 30 września 2023 |
Skalnik Sulejów | 3 - 2 | KS Kutno | 23 września 2023 |
KS Kutno | 2 - 3 | Włókniarz Zelów | 16 września 2023 |
AKS SMS Łódź | 1 - 1 | KS Kutno | 9 września 2023 |
KS Kutno | 1 - 2 | Polonia Piotrków Trybunalski | 6 września 2023 |
Sokół Aleksandrów Łódzki | 0 - 0 | KS Kutno | 2 września 2023 |
KS Kutno | 3 - 2 | Orkan Buczek | 26 sierpnia 2023 |
Widzew II Łódź | 0 - 0 | KS Kutno | 19 sierpnia 2023 |
KS Kutno | 2 - 4 | Boruta Zgierz | 16 sierpnia 2023 |
Start Brzeziny | 2 - 2 | KS Kutno | 12 sierpnia 2023 |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Adam Patora | Zjednoczeni Stryków | 12 |
2 | Krystian Białas | Zryw Wygoda | 10 |
3 | Jakub Szlaski | Skalnik Sulejów | 10 |
4 | Marcin Kacela | KS Kutno | 10 |
5 | Patryk Pietrasiak | AKS SMS Łódź | 9 |
6 | Bartłomiej Trzeboński | Omega Kleszczów | 7 |
7 | Juliusz Molis | RKS Radomsko | 7 |
8 | Mateusz Lubczyński | Start Brzeziny | 7 |
9 | Mateusz Jakubiak | Polonia Piotrków Trybunalski | 7 |
10 | Wiktor Płaneta | RKS Radomsko | 7 |
11 | Bartosz Machaj | RKS Radomsko | 7 |
12 | Radosław Kuciński | Zryw Wygoda | 7 |
13 | Konrad Niedzielski | Widzew II Łódź | 6 |
14 | Bartłomiej Madaj | Warta Działoszyn | 6 |
15 | Michał Wolinowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 6 |
16 | Daniel Mąka | Widzew II Łódź | 6 |
17 | Adam Banasiak | Ceramika Opoczno | 6 |
18 | Michał Lewandowski | Orkan Buczek | 6 |
19 | Oleksii Naidyshak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 6 |
20 | Kacper Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 6 |
21 | Jardel Muniz Cruz | Sokół Aleksandrów Łódzki | 5 |
22 | Szymon Młynarczyk | Zjednoczeni Stryków | 5 |
23 | Grzegorz Brochocki | Zryw Wygoda | 5 |
24 | Adam Kajszczak | ŁKS III Łódź | 5 |
25 | Mateusz Misiak | Boruta Zgierz | 5 |
26 | Daniel Tanżyna | Widzew II Łódź | 5 |
27 | Paweł Drągowski | Warta Działoszyn | 5 |
28 | Wojciech Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 5 |
29 | Kacper Rutkowski | Omega Kleszczów | 5 |
30 | Alan Siwek | ŁKS III Łódź | 5 |
31 | Adrian Kralkowski | AKS SMS Łódź | 4 |
32 | Wojciech Pawlak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 4 |
33 | Cezary Stefańczyk | Warta Działoszyn | 4 |
34 | Karol Chmielewski | Boruta Zgierz | 4 |
35 | Damian Głowacki | Polonia Piotrków Trybunalski | 4 |
36 | Kamil Andrzejkiewicz | Widzew II Łódź | 4 |
37 | Mateusz Kaflowski | Orkan Buczek | 4 |
38 | Łukasz Włodarczyk | AKS SMS Łódź | 4 |
39 | Cezary Dominiak | Ceramika Opoczno | 4 |
40 | Dominik Pecyna | Ceramika Opoczno | 4 |
41 | Michał Wrzesiński | AKS SMS Łódź | 4 |
42 | Kamil Cupriak | Zjednoczeni Stryków | 3 |
43 | Ignacy Ogłoziński | Ceramika Opoczno | 3 |
44 | Kacper Popławski | ŁKS III Łódź | 3 |
45 | Bartosz Bujalski | KS Kutno | 3 |
46 | Joachim Pabjańczyk | Boruta Zgierz | 3 |
47 | Artur Gieraga | AKS SMS Łódź | 3 |
48 | Konrad Bełdziński | Zjednoczeni Stryków | 3 |
49 | Daniel Lisowski | Warta Działoszyn | 3 |
50 | Igor Kania | Sokół Aleksandrów Łódzki | 3 |
51 | Dominik Głowiński | KS Kutno | 3 |
52 | Aleksander Cieślik | Szczerbiec Wolbórz | 3 |
53 | Krystian Nagieł | Warta Działoszyn | 3 |
54 | Igor Tomaszewski | Zryw Wygoda | 3 |
55 | Przemysław Graliński | Warta Działoszyn | 3 |
56 | Bartłomiej Szadkowski | Start Brzeziny | 3 |
57 | Szymon Rosiak | Włókniarz Zelów | 3 |
58 | Kamil Cybulski | Widzew II Łódź | 3 |
59 | Michał Bańczyk | Szczerbiec Wolbórz | 3 |
60 | Łukasz Dynel | ŁKS III Łódź | 3 |
61 | Patryk Banasiak | AKS SMS Łódź | 3 |
62 | Przemysław Szewczyk | Omega Kleszczów | 3 |
63 | Karol Pawlikowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
64 | Ernest Kurzawa | Widzew II Łódź | 2 |
65 | Mateusz Miarka | Omega Kleszczów | 2 |
66 | Mateusz Roczek | Omega Kleszczów | 2 |
67 | Erwin Kołodziejczyk | Ceramika Opoczno | 2 |
68 | Dawid Flaszka | RKS Radomsko | 2 |
69 | Hubert Berłowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
70 | Sebastian Zalepa | Orkan Buczek | 2 |
71 | Kacper Chłądzyński | Boruta Zgierz | 2 |
72 | Szymon Kosma | Zjednoczeni Stryków | 2 |
73 | Dariusz Gmosiński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
74 | Dawid Marcinkowski | Skalnik Sulejów | 2 |
75 | Jan Jędrzejczak | Boruta Zgierz | 2 |
76 | Piotr Białousko | Boruta Zgierz | 2 |
77 | Bartosz Bargiel | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
78 | Grzegorz Kowalski | Orkan Buczek | 2 |
79 | Marcin Zimoń | Zjednoczeni Stryków | 2 |
80 | Dariusz Dutkiewicz | Skalnik Sulejów | 2 |
81 | Kajetan Misztalski | RKS Radomsko | 2 |
82 | Szymon Kunat | Włókniarz Zelów | 2 |
83 | Bartosz Frątczak | KS Kutno | 2 |
84 | Patryk Sławiński | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
85 | Karol Korski | AKS SMS Łódź | 2 |
86 | Mateusz Śliwka | Skalnik Sulejów | 2 |
87 | Bartłomiej Rygała | Omega Kleszczów | 2 |
88 | Tomasz Bąkowicz | Skalnik Sulejów | 2 |
89 | Damian Knera | Start Brzeziny | 2 |
90 | Jakub Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
91 | Błażej Kaliski | Włókniarz Zelów | 2 |
92 | Stanisław Białkowski | Włókniarz Zelów | 2 |
93 | Kacper Dziuba | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
94 | Damian Bierzyński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
95 | Adrian Malicki | Orkan Buczek | 2 |
96 | Filip Zawiasa | Ceramika Opoczno | 2 |
97 | Dominik Piekut | Ceramika Opoczno | 2 |
98 | Kamil Tlaga | Widzew II Łódź | 2 |
99 | Adrian Marcioch | Orkan Buczek | 1 |
100 | Kamil Pluta | Boruta Zgierz | 1 |
101 | Damian Pokorski | Widzew II Łódź | 1 |
102 | Mateusz Gołda | RKS Radomsko | 1 |
103 | Paweł Kowalczyk | Ceramika Opoczno | 1 |
104 | Patryk Miarka | Zjednoczeni Stryków | 1 |
105 | Adrian Golec | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
106 | Bartosz Wiśniewski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
107 | Adrian Ociepa | Omega Kleszczów | 1 |
108 | Marcin Juraś | Zjednoczeni Stryków | 1 |
109 | Kacper Trenkner | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
110 | Szymon Kuna | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
111 | Arkadiusz Świętosławski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
112 | Krzysztof Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 1 |
113 | Kamil Augustyn | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
114 | Krystian Starczewski | KS Kutno | 1 |
115 | Jan Jakubczak | ŁKS III Łódź | 1 |
116 | Andrzej Dolot | Orkan Buczek | 1 |
117 | Kacper Konstańczuk | Orkan Buczek | 1 |
118 | Jakub Miziołek | Zjednoczeni Stryków | 1 |
119 | Jakub Kmita | Skalnik Sulejów | 1 |
120 | Peter Sobera | Warta Działoszyn | 1 |
121 | Krzysztof Felczak | KS Kutno | 1 |
122 | Krystian Stolarczyk | Orkan Buczek | 1 |
123 | Aleksander Iwańczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
124 | Igor Lambrecht | ŁKS III Łódź | 1 |
125 | Wiktor Sujecki | Boruta Zgierz | 1 |
126 | Hugo Ista | ŁKS III Łódź | 1 |
127 | Bartosz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
128 | Piotr Tazbir | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
129 | Tomasz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
130 | Filip Zatorski | Omega Kleszczów | 1 |
131 | Eryk Ignatowski | Start Brzeziny | 1 |
132 | Wiktor Dunajski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
133 | Kamil Jaworski | Ceramika Opoczno | 1 |
134 | Dominik Najderek | Widzew II Łódź | 1 |
135 | Remigiusz Waszak | Zjednoczeni Stryków | 1 |
136 | Kacper Kapeliński | Boruta Zgierz | 1 |
137 | Sebastian Miązek | Skalnik Sulejów | 1 |
138 | Adrian Pęgowski | KS Kutno | 1 |
139 | Wiktor Kościuk | ŁKS III Łódź | 1 |
140 | Mateusz Boras | Warta Działoszyn | 1 |
141 | Bartosz Wilkoszewski | Warta Działoszyn | 1 |
142 | Jakub Westwal | ŁKS III Łódź | 1 |
143 | Tomasz Dąbrowski | AKS SMS Łódź | 1 |
144 | Michał Piróg | Włókniarz Zelów | 1 |
145 | Emil Rulewicz | AKS SMS Łódź | 1 |
146 | Mateusz Jaszczak | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
147 | Aleksander Jończyk | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
148 | Wiktor Preuss | Widzew II Łódź | 1 |
149 | Dawid Owczarek | Widzew II Łódź | 1 |
150 | Lamine Coulibaly | ŁKS III Łódź | 1 |
151 | Krystian Rutkowski | Zryw Wygoda | 1 |
152 | Damian Szczepański | Boruta Zgierz | 1 |
153 | Kacper Figurski | Boruta Zgierz | 1 |
154 | Mateusz Kuśmierczyk | Zjednoczeni Stryków | 1 |
155 | Mateusz Maryniak | KS Kutno | 1 |
156 | Marcel Żegota | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
157 | Oliwier Niklas | Zryw Wygoda | 1 |
158 | Jan Jaszczak | Włókniarz Zelów | 1 |
159 | Kacper Górski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
160 | Łukasz Rakowski | Orkan Buczek | 1 |
161 | Maciej Witczak | Skalnik Sulejów | 1 |
162 | Michał Drogosz | Boruta Zgierz | 1 |
163 | Oskar Osiński | Boruta Zgierz | 1 |
164 | Krzysztof Łukasik | Ceramika Opoczno | 1 |
165 | Oskar Pióro | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
166 | Adrian Gaugier | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
167 | Jakub Ślawski | Skalnik Sulejów | 1 |
168 | Konrad Puchalski | Skalnik Sulejów | 1 |
169 | Łukasz Ściślewski | Zjednoczeni Stryków | 1 |
170 | Iwo Misztalski | ŁKS III Łódź | 1 |
171 | Antoni Młynarczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
172 | Damian Mospinek | Start Brzeziny | 1 |
173 | Łukasz Plichta | Widzew II Łódź | 1 |
174 | Oliwier Siuda | RKS Radomsko | 1 |