III liga, gr. II sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 21 | 52 | 16 | 4 | 1 | 43 | 10 | 33 | |
2 | Elana Toruń | 21 | 41 | 12 | 5 | 4 | 34 | 16 | 18 | |
3 | Zawisza Bydgoszcz | 21 | 37 | 11 | 4 | 6 | 45 | 22 | 23 | |
4 | Vineta Wolin | 20 | 36 | 11 | 3 | 6 | 30 | 31 | -1 | |
5 | Pogoń II Szczecin | 21 | 35 | 11 | 2 | 8 | 51 | 37 | 14 | |
6 | Unia Swarzędz | 21 | 34 | 10 | 4 | 7 | 38 | 33 | 5 | |
7 | Polonia Środa Wielkopolska | 21 | 34 | 10 | 4 | 7 | 36 | 34 | 2 | |
8 | Cartusia Kartuzy | 21 | 33 | 9 | 6 | 6 | 44 | 26 | 18 | |
9 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 35 | 30 | 5 | |
10 | Sokół Kleczew | 21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 38 | 37 | 1 | |
11 | Gedania Gdańsk | 21 | 31 | 10 | 1 | 10 | 38 | 38 | 0 | |
12 | Błękitni Stargard | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 38 | 39 | -1 | |
13 | Noteć Czarnków | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 45 | 39 | 6 | |
14 | Flota Świnoujście | 21 | 23 | 7 | 2 | 12 | 25 | 39 | -14 | |
15 | Stolem Gniewino | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 20 | 39 | -19 | |
16 | KTS-K Luzino | 21 | 13 | 4 | 1 | 16 | 28 | 56 | -28 | |
17 | KP Starogard Gdański | 21 | 11 | 2 | 5 | 14 | 27 | 60 | -33 | |
18 | Unia Solec Kujawski | 20 | 10 | 3 | 1 | 16 | 27 | 56 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 28 | 5 | 23 | |
2 | Elana Toruń | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 18 | 5 | 13 | |
3 | Unia Swarzędz | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 22 | 14 | 8 | |
4 | Pogoń II Szczecin | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 28 | 17 | 11 | |
5 | Zawisza Bydgoszcz | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | |
6 | Sokół Kleczew | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 21 | 19 | 2 | |
7 | Noteć Czarnków | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 31 | 23 | 8 | |
8 | Vineta Wolin | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | |
9 | Cartusia Kartuzy | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 22 | 16 | 6 | |
10 | Polonia Środa Wielkopolska | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 11 | 14 | -3 | |
11 | Gedania Gdańsk | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 14 | 15 | -1 | |
12 | KTS-K Luzino | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | |
13 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 19 | 21 | -2 | |
14 | Błękitni Stargard | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 17 | 20 | -3 | |
15 | Unia Solec Kujawski | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 18 | 27 | -9 | |
16 | Stolem Gniewino | 8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 7 | 14 | -7 | |
17 | Flota Świnoujście | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 11 | 25 | -14 | |
18 | KP Starogard Gdański | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 11 | 34 | -23 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 15 | 5 | 10 | |
2 | Polonia Środa Wielkopolska | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 25 | 20 | 5 | |
3 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 16 | 9 | 7 | |
4 | Vineta Wolin | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 18 | 22 | -4 | |
5 | Błękitni Stargard | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 21 | 19 | 2 | |
6 | Cartusia Kartuzy | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 22 | 10 | 12 | |
7 | Gedania Gdańsk | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 24 | 23 | 1 | |
8 | Zawisza Bydgoszcz | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 20 | 13 | 7 | |
9 | Flota Świnoujście | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 14 | 14 | 0 | |
10 | Elana Toruń | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 16 | 11 | 5 | |
11 | Pogoń II Szczecin | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 23 | 20 | 3 | |
12 | Sokół Kleczew | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | |
13 | Stolem Gniewino | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | 25 | -12 | |
14 | Unia Swarzędz | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 16 | 19 | -3 | |
15 | Noteć Czarnków | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 14 | 16 | -2 | |
16 | KP Starogard Gdański | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 16 | 26 | -10 | |
17 | KTS-K Luzino | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 | 34 | -24 | |
18 | Unia Solec Kujawski | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 | 29 | -20 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Polonia Środa Wielkopolska
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Świt Skolwin (Szczecin) | 0 - 0 | Polonia Środa Wielkopolska | 8 czerwca 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | Sokół Kleczew | 1 czerwca 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | Vineta Wolin | 25 maja 2024 |
Zawisza Bydgoszcz | 0 - 0 | Polonia Środa Wielkopolska | 18 maja 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | Błękitni Stargard | 15 maja 2024 |
Stolem Gniewino | 0 - 0 | Polonia Środa Wielkopolska | 11 maja 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3 maja 2024 |
KP Starogard Gdański | 0 - 0 | Polonia Środa Wielkopolska | 27 kwietnia 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | Pogoń II Szczecin | 20 kwietnia 2024 |
Cartusia Kartuzy | 0 - 0 | Polonia Środa Wielkopolska | 13 kwietnia 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | Unia Swarzędz | 6 kwietnia 2024 |
Flota Świnoujście | 0 - 0 | Polonia Środa Wielkopolska | 30 marca 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | Unia Solec Kujawski | 23 marca 2024 |
Elana Toruń | 2 - 3 | Polonia Środa Wielkopolska | 16 marca 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 3 - 1 | KTS-K Luzino | 10 marca 2024 |
Noteć Czarnków | 3 - 1 | Polonia Środa Wielkopolska | 2 marca 2024 |
Polonia Środa Wielkopolska | 2 - 1 | Gedania Gdańsk | 25 listopada 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 1 - 0 | Świt Skolwin (Szczecin) | 18 listopada 2023 |
Sokół Kleczew | 0 - 2 | Polonia Środa Wielkopolska | 11 listopada 2023 |
Vineta Wolin | 2 - 3 | Polonia Środa Wielkopolska | 4 listopada 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 2 | Zawisza Bydgoszcz | 28 października 2023 |
Błękitni Stargard | 1 - 3 | Polonia Środa Wielkopolska | 21 października 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 2 - 0 | Stolem Gniewino | 15 października 2023 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3 - 3 | Polonia Środa Wielkopolska | 7 października 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 | KP Starogard Gdański | 30 września 2023 |
Pogoń II Szczecin | 3 - 0 | Polonia Środa Wielkopolska | 22 września 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 2 | Cartusia Kartuzy | 16 września 2023 |
Unia Swarzędz | 1 - 1 | Polonia Środa Wielkopolska | 8 września 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 1 - 1 | Flota Świnoujście | 1 września 2023 |
Unia Solec Kujawski | 3 - 2 | Polonia Środa Wielkopolska | 26 sierpnia 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 1 - 3 | Elana Toruń | 23 sierpnia 2023 |
KTS-K Luzino | 0 - 4 | Polonia Środa Wielkopolska | 19 sierpnia 2023 |
Polonia Środa Wielkopolska | 1 - 4 | Noteć Czarnków | 11 sierpnia 2023 |
Gedania Gdańsk | 2 - 3 | Polonia Środa Wielkopolska | 5 sierpnia 2023 |
III liga, gr. II sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Wiktor Kacprzak | Noteć Czarnków | 16 |
2 | Mateusz Wzięch | Sokół Kleczew | 12 |
3 | Daniel Kaczmarek | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 12 |
4 | Maciej Rożnowski | Elana Toruń | 11 |
5 | Piotr Gryszkiewicz | Cartusia Kartuzy | 10 |
6 | Filip Sosnowski | Gedania Gdańsk | 10 |
7 | Grzegorz Aftyka | Błękitni Stargard | 10 |
8 | Damian Niedojad | Błękitni Stargard | 10 |
9 | Szymon Piekarski | Noteć Czarnków | 10 |
10 | Dawid Szalecki | Cartusia Kartuzy | 10 |
11 | Jakub Bojas | Zawisza Bydgoszcz | 9 |
12 | Patryk Palat | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 9 |
13 | Maciej Koziara | Zawisza Bydgoszcz | 9 |
14 | Dominik Chromiński | Unia Swarzędz | 8 |
15 | Adam Frączczak | Pogoń II Szczecin | 7 |
16 | Przemysław Żukowski | Gedania Gdańsk | 7 |
17 | Jakub Krefft | KTS-K Luzino | 7 |
18 | Jędrzej Drame | Polonia Środa Wielkopolska | 6 |
19 | Eryk Sobków | KTS-K Luzino | 6 |
20 | Adam Ładziak | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
21 | Szymon Kapelusz | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
22 | Sergii Kravchenko | Unia Solec Kujawski | 6 |
23 | Dawid Bałdyga | Polonia Środa Wielkopolska | 6 |
24 | Krzysztof Biegański | Unia Swarzędz | 6 |
25 | Łukasz Święty | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
26 | Kacper Żmudź | Vineta Wolin | 6 |
27 | Piotr Łysiak | Cartusia Kartuzy | 5 |
28 | Krystian Sanocki | Zawisza Bydgoszcz | 5 |
29 | Szymon Kurczak | Vineta Wolin | 5 |
30 | Hubert Turski | Pogoń II Szczecin | 5 |
31 | Miłosz Matuszewski | Sokół Kleczew | 5 |
32 | Szymon Cybulski | Flota Świnoujście | 5 |
33 | Bartosz Zalewski | Gedania Gdańsk | 5 |
34 | Jędrzej Kujawa | Świt Skolwin (Szczecin) | 5 |
35 | Sebastian Pacek | Unia Solec Kujawski | 5 |
36 | Paweł Sobczyński | Stolem Gniewino | 5 |
37 | Jay Jaskólski | Elana Toruń | 4 |
38 | Patryk Urbański | Zawisza Bydgoszcz | 4 |
39 | Bruno Siedlecki | Polonia Środa Wielkopolska | 4 |
40 | Jakub Giełda | Polonia Środa Wielkopolska | 4 |
41 | Mikołaj Chaciński | KP Starogard Gdański | 4 |
42 | Nikodem Parulski | KP Starogard Gdański | 4 |
43 | Klaudiusz Milachowski | Polonia Środa Wielkopolska | 4 |
44 | Patryk Harkot | Flota Świnoujście | 4 |
45 | Szymon Emche | Vineta Wolin | 4 |
46 | Dominik Siwiński | Świt Skolwin (Szczecin) | 4 |
47 | Kacper Kowalski | Elana Toruń | 4 |
48 | Damian Garbacik | KP Starogard Gdański | 4 |
49 | Dawid Kroczek | Pogoń II Szczecin | 4 |
50 | Szymon Sarbinowski | Flota Świnoujście | 4 |
51 | Patryk Soboczyński | Stolem Gniewino | 4 |
52 | Olaf Korczakowski | Pogoń II Szczecin | 4 |
53 | Miłosz Manuszewski | Gedania Gdańsk | 4 |
54 | Tomasz Kowalczuk | Sokół Kleczew | 4 |
55 | Kamil Jakubczyk | Pogoń II Szczecin | 3 |
56 | Adam Borucki | Unia Swarzędz | 3 |
57 | Adrian Laskowski | Unia Swarzędz | 3 |
58 | Michał Grobelny | Sokół Kleczew | 3 |
59 | Marek Niewiadomski | Gedania Gdańsk | 3 |
60 | Antoni Klukowski | Pogoń II Szczecin | 3 |
61 | Przemysław Kostuch | KTS-K Luzino | 3 |
62 | Błażej Starzycki | Pogoń II Szczecin | 3 |
63 | Marcin Szeibe | Pogoń II Szczecin | 3 |
64 | Marcin Kościelecki | Elana Toruń | 3 |
65 | Damian Formela | KTS-K Luzino | 3 |
66 | Piotr Okuniewicz | Zawisza Bydgoszcz | 3 |
67 | Kornel Przyborowski | Cartusia Kartuzy | 3 |
68 | Łukasz Grabowski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3 |
69 | Patryk Paczuk | Świt Skolwin (Szczecin) | 3 |
70 | Mohammad Doustali | Pogoń II Szczecin | 3 |
71 | Kamil Poźniak | Flota Świnoujście | 3 |
72 | Mateusz Bąk | Pogoń II Szczecin | 3 |
73 | Jakub Poręba | Cartusia Kartuzy | 3 |
74 | Konrad Waliszewski | Gedania Gdańsk | 3 |
75 | Michał Marczak | Błękitni Stargard | 3 |
76 | Daniel Kozak | Noteć Czarnków | 3 |
77 | Mikołaj Mikuła | KP Starogard Gdański | 3 |
78 | Michał Walczak | Polonia Środa Wielkopolska | 2 |
79 | Bartosz Łuczak | Unia Swarzędz | 2 |
80 | Adam Paliwoda | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
81 | Oscar Andres Vidal Mera | Cartusia Kartuzy | 2 |
82 | Sebastian Deja | Cartusia Kartuzy | 2 |
83 | Filip Łukasik | KP Starogard Gdański | 2 |
84 | Kacper Borowiak | Unia Swarzędz | 2 |
85 | Sebastian Rugowski | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
86 | Damian Knera | Elana Toruń | 2 |
87 | Łukasz Spławski | Unia Swarzędz | 2 |
88 | Adrian Przyborek | Pogoń II Szczecin | 2 |
89 | Mateusz Ogrodowski | Błękitni Stargard | 2 |
90 | Bartosz Kalupa | Noteć Czarnków | 2 |
91 | Krystian Pawlak | Sokół Kleczew | 2 |
92 | Marcin Lis | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 |
93 | Kacper Majerz | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 |
94 | Rafał Remisz | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
95 | Adrian Kwiatkowski | Błękitni Stargard | 2 |
96 | Szymon Babiarz | Unia Solec Kujawski | 2 |
97 | Karol Zieliński | KP Starogard Gdański | 2 |
98 | Nikodem Fiedosewicz | KTS-K Luzino | 2 |
99 | Grzegorz Tarasewicz | Flota Świnoujście | 2 |
100 | Mateusz Góra | Elana Toruń | 2 |
101 | Jakub Ostrowski | Vineta Wolin | 2 |
102 | Paweł Wojowski | Cartusia Kartuzy | 2 |
103 | Yadegar Rostami | Pogoń II Szczecin | 2 |
104 | Michał Zachciał | Noteć Czarnków | 2 |
105 | Maciej Kona | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
106 | Cyprian Poniedziałek | Vineta Wolin | 2 |
107 | Jan Mierzwa | Noteć Czarnków | 2 |
108 | Kacper Kasperowicz | Vineta Wolin | 2 |
109 | Gracjan Hyl | Pogoń II Szczecin | 2 |
110 | Damian Lenkiewicz | Elana Toruń | 2 |
111 | Mateusz Gułajski | Stolem Gniewino | 2 |
112 | Kamil Banaczek | Cartusia Kartuzy | 2 |
113 | Dawid Gruchała-Węsierski | Vineta Wolin | 2 |
114 | Adam Nagórski | Vineta Wolin | 2 |
115 | Jakub Pek | KP Starogard Gdański | 2 |
116 | Bartłomiej Zdunek | Błękitni Stargard | 2 |
117 | Fabian Leonowicz | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
118 | Jan Chachuła | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
119 | Michał Zimmer | Sokół Kleczew | 2 |
120 | Krzysztof Dymarski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 |
121 | Oleksandr Horvat | Unia Solec Kujawski | 2 |
122 | Daniel Sławiński | KP Starogard Gdański | 2 |
123 | Mateusz Dąbrowski | KTS-K Luzino | 2 |
124 | Filip Soboń | Unia Swarzędz | 2 |
125 | Jan Paczyński | Unia Swarzędz | 2 |
126 | Kacper Nowak | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
127 | Konrad Kleinschmidt | KP Starogard Gdański | 2 |
128 | Tymoteusz Klupś | Unia Swarzędz | 1 |
129 | Kacper Janiak | Sokół Kleczew | 1 |
130 | Kamil Chiliński | Sokół Kleczew | 1 |
131 | Radosław Śledzicki | Vineta Wolin | 1 |
132 | Robert Obst | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
133 | Wiktor Kapela | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
134 | Krzysztof Ropski | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
135 | Mateusz Sopoćko | Sokół Kleczew | 1 |
136 | Kamil Patelczyk | Stolem Gniewino | 1 |
137 | Kamil Włodyka | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
138 | Wahe Mnacakanjan | Unia Solec Kujawski | 1 |
139 | Gabriel Szygenda | Flota Świnoujście | 1 |
140 | Olivier Kliś | Błękitni Stargard | 1 |
141 | Maciej Liśkiewicz | Błękitni Stargard | 1 |
142 | Arkadiusz Korpalski | Elana Toruń | 1 |
143 | Michał Sacharuk | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
144 | Kiewin Durueke | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
145 | Dawid Szałecki | Cartusia Kartuzy | 1 |
146 | Kacper Witkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
147 | Maciej Ignasiak | Błękitni Stargard | 1 |
148 | Bartosz Nowicki | Błękitni Stargard | 1 |
149 | Jakub Ryczkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
150 | Bartosz Kuźniarski | KP Starogard Gdański | 1 |
151 | Aleksander Łazarski | Gedania Gdańsk | 1 |
152 | Wiktor Patrzykąt | Stolem Gniewino | 1 |
153 | Euzebiusz Belka | Stolem Gniewino | 1 |
154 | Kamil Dałek | Unia Swarzędz | 1 |
155 | Kacper Knera | Elana Toruń | 1 |
156 | Grzegorz Wachowiak | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
157 | Dawid Szalas | Vineta Wolin | 1 |
158 | Mateusz Walczak | Noteć Czarnków | 1 |
159 | Eryk Marcinkowski | Unia Swarzędz | 1 |
160 | Damian Staniszewski | Flota Świnoujście | 1 |
161 | Gracjan Goździk | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
162 | Oskar Kujawka | Unia Solec Kujawski | 1 |
163 | Gracjan Konieczny | Sokół Kleczew | 1 |
164 | Aleksander Kultys | Sokół Kleczew | 1 |
165 | Artur Stawikowski | Gedania Gdańsk | 1 |
166 | Mateusz Maluśki | Unia Swarzędz | 1 |
167 | Piotr Wujec | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
168 | Mikołaj Stangel | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
169 | Aleksander Kluczyński | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
170 | Jędrzej Osowski | Noteć Czarnków | 1 |
171 | Dariusz Mienik | KTS-K Luzino | 1 |
172 | Błażej Jezierski | Flota Świnoujście | 1 |
173 | Filip Adamski | Flota Świnoujście | 1 |
174 | Michał Balewski | Stolem Gniewino | 1 |
175 | Bartosz Sitkowski | Vineta Wolin | 1 |
176 | Rafał Kruczkowski | Stolem Gniewino | 1 |
177 | Adam Zadka | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
178 | Fabian Burzyński | Unia Swarzędz | 1 |
179 | Modou Camara | Unia Solec Kujawski | 1 |
180 | Borys Freilich | Pogoń II Szczecin | 1 |
181 | Cyprian Maciejewski | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
182 | Davis Boateng | Flota Świnoujście | 1 |
183 | Adam Tandecki | Cartusia Kartuzy | 1 |
184 | Kuba Maszka | Vineta Wolin | 1 |
185 | Julian Kamiński | Błękitni Stargard | 1 |
186 | Korneliusz Sochań | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
187 | Andres Vidal | Cartusia Kartuzy | 1 |
188 | Michał Kwiecień | Flota Świnoujście | 1 |
189 | Paweł Karbowiński | Elana Toruń | 1 |
190 | Paweł Brzuzy | KTS-K Luzino | 1 |
191 | Kacper Wojdak | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
192 | Dawid Kisły | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
193 | Jakub Stawski | Elana Toruń | 1 |
194 | Szymon Łukasiewcz | Gedania Gdańsk | 1 |
195 | Albert Żerkowski | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
196 | Łukasz Zenger | Noteć Czarnków | 1 |
197 | Roman Zalow | KTS-K Luzino | 1 |
198 | Piotr Przygocki | Noteć Czarnków | 1 |
199 | Kacper Pinkowski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
200 | Kryspin Leśniak | Vineta Wolin | 1 |
201 | Alan Krauze | Flota Świnoujście | 1 |
202 | Marcin Kaczmarek | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
203 | Jędrzej Góral | Pogoń II Szczecin | 1 |
204 | Jakub Nawrocki | Unia Solec Kujawski | 1 |
205 | Jakub Kuzko | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
206 | Kamil Piskorski | Elana Toruń | 1 |
207 | Paweł Flis | Gedania Gdańsk | 1 |
208 | Konrad Prawucki | Błękitni Stargard | 1 |
209 | Miłosz Wódecki | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
210 | Michał Graczyk | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
211 | Wojciech Zyska | Gedania Gdańsk | 1 |
212 | Jan Andrzejewski | Sokół Kleczew | 1 |
213 | Hubert Choluj | Unia Solec Kujawski | 1 |
214 | Claudio Zenger | Noteć Czarnków | 1 |
215 | Mateusz Dampc | Stolem Gniewino | 1 |
216 | Aleksander Theus | Unia Swarzędz | 1 |