Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

STATYSTYKI - Grom Plewiska Sezon:

Statystyki dla "IV liga wielkopolska (północna)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Mieszko Gniezno 23 65 21 2 0 81 16 65
2 Warta Międzychód 23 51 16 3 4 60 28 32
3 Lubuszanin Trzcianka 24 42 13 3 8 66 35 31
4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 41 13 2 8 50 36 14
5 Unia Swarzędz 23 40 12 4 7 44 28 16
6 Kotwica Kórnik 23 38 11 5 7 34 33 1
7 Nielba Wągrowiec 23 37 11 4 8 39 35 4
8 Grom Plewiska 23 34 9 7 7 43 36 7
9 Iskra Szydłowo 23 30 8 6 9 48 47 1
10 Sparta Oborniki 23 30 9 3 11 36 46 -10
11 Wełna Skoki 23 27 8 3 12 41 51 -10
12 Huragan Pobiedziska 23 23 7 2 14 24 50 -26
13 GKS Dopiewo 23 20 5 5 13 36 52 -16
14 GLKS Wysoka 24 19 4 7 13 23 45 -22
15 Pogoń Łobżenica 22 13 3 4 15 18 64 -46
16 Orły Pniewy 22 11 3 2 17 17 58 -41
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga wielkopolska (północna)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Mieszko Gniezno 12 36 12 0 0 48 5 43
2 Lubuszanin Trzcianka 13 28 9 1 3 46 17 29
3 Unia Swarzędz 11 24 7 3 1 27 8 19
4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 22 7 1 4 30 15 15
5 Warta Międzychód 11 22 7 1 3 26 11 15
6 Sparta Oborniki 10 19 6 1 3 21 18 3
7 Iskra Szydłowo 12 18 5 3 4 31 18 13
8 Nielba Wągrowiec 12 18 5 3 4 19 18 1
9 Kotwica Kórnik 12 17 5 2 5 17 19 -2
10 Wełna Skoki 12 16 5 1 6 24 30 -6
11 Grom Plewiska 11 14 3 5 3 15 13 2
12 GKS Dopiewo 11 11 3 2 6 17 23 -6
13 GLKS Wysoka 12 10 2 4 6 12 21 -9
14 Orły Pniewy 11 10 3 1 7 14 23 -9
15 Huragan Pobiedziska 12 7 2 1 9 8 34 -26
16 Pogoń Łobżenica 10 2 0 2 8 4 28 -24
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga wielkopolska (północna)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Mieszko Gniezno 11 29 9 2 0 33 11 22
2 Warta Międzychód 12 29 9 2 1 34 17 17
3 Kotwica Kórnik 11 21 6 3 2 17 14 3
4 Grom Plewiska 12 20 6 2 4 28 23 5
5 Nielba Wągrowiec 11 19 6 1 4 20 17 3
6 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 19 6 1 4 20 21 -1
7 Huragan Pobiedziska 11 16 5 1 5 16 16 0
8 Unia Swarzędz 12 16 5 1 6 17 20 -3
9 Lubuszanin Trzcianka 11 14 4 2 5 20 18 2
10 Iskra Szydłowo 11 12 3 3 5 17 29 -12
11 Wełna Skoki 11 11 3 2 6 17 21 -4
12 Sparta Oborniki 13 11 3 2 8 15 28 -13
13 Pogoń Łobżenica 12 11 3 2 7 14 36 -22
14 GKS Dopiewo 12 9 2 3 7 19 29 -10
15 GLKS Wysoka 12 9 2 3 7 11 24 -13
16 Orły Pniewy 11 1 0 1 10 3 35 -32
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Grom Plewiska
Data Gospodarze Wynik Goście
2018-04-21Lubuszanin Trzcianka 3 - 2 Grom Plewiska
2018-04-18Grom Plewiska 1 - 1 Pogoń Łobżenica
2018-04-14Sparta Oborniki 1 - 4 Grom Plewiska
2018-04-07Grom Plewiska 1 - 0 Nielba Wągrowiec
2018-03-31Grom Plewiska 3 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
2018-03-24Mieszko Gniezno 5 - 1 Grom Plewiska
2017-11-18Orły Pniewy 1 - 3 Grom Plewiska
2017-11-11Grom Plewiska 1 - 2 Huragan Pobiedziska
2017-11-04Grom Plewiska 1 - 3 Warta Międzychód
2017-10-29Wełna Skoki 1 - 0 Grom Plewiska
2017-10-21Grom Plewiska 1 - 1 GLKS Wysoka
2017-10-14GKS Dopiewo 1 - 2 Grom Plewiska
2017-10-07Unia Swarzędz 4 - 0 Grom Plewiska
2017-09-30Grom Plewiska 3 - 0 Iskra Szydłowo
2017-09-23Kotwica Kórnik 3 - 4 Grom Plewiska
2017-09-16Grom Plewiska 0 - 0 Lubuszanin Trzcianka
2017-09-09Grom Plewiska 1 - 1 Sparta Oborniki
2017-09-02Nielba Wągrowiec 2 - 3 Grom Plewiska
2017-08-26Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Grom Plewiska
2017-08-23Grom Plewiska 1 - 1 Orły Pniewy
2017-08-19Grom Plewiska 2 - 3 Mieszko Gniezno
2017-08-15Pogoń Łobżenica 0 - 0 Grom Plewiska
2017-08-06Huragan Pobiedziska 1 - 8 Grom Plewiska

Strzelcy
Lp. Piłkarz Bramki
1 Smura Jakub 6
2 Kazmierowski Szymon 5
3 Walkowiak Witold 4
4 Wysocki Michał 4
5 Degórski Tomasz 3
6 Juchacz Dawid 3
7 Niemczyk Patryk 3
8 Niemczyk Maurycy 2
9 Piosik Krzysztof 2
10 Piskuła Dawid 2
11 Wróblewski Dariusz 2
12 Maruniak Mateusz 1
13 Siwek Franciszek 1
14 Wisiorek Michał 1