Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Kamil Jóźwiak odejdzie z Lecha Poznań
2017-11-08 12:11:59

Jak poinformowało biuro prasowe Lecha Poznań Kamil Jóźwiak odejdzie z Lecha Poznań po zakończeniu obecnego sezonu. Jego agent definitywnie odrzucił przedstawioną zawodnikowi ofertę przedłużenia umowy.
 
19-letni piłkarz pomocnik Lecha otrzymał propozycję podpisania nowego, 4-letniego kontraktu. Jóżwiak do końca sezonu pozostanie do dyspozycji trenera. Jeśli sztab szkoleniowy uzna, że forma Kamila upoważnia go do gry, na pewno skorzysta z jego usług.
 
- To dla nas bolesna strata, trudno nam zrozumieć tę decyzję i jesteśmy nią rozczarowani - komentuje wiceprezes Piotr Rutkowski. - Kamil w barwach Lecha rozwijał się harmonijnie, dostał szansę występów w pierwszej drużynie, posmakował europejskich pucharów, otrzymywał powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Pomimo słabszej formy w ostatnich miesiącach nadal mu ufaliśmy i zależało nam na tym, by związał się z Kolejorzem na dłużej - powiedział wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski.
 
kairo
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.