Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Radomiak Radom pokonał Rozwój Katowice
2017-08-11 20:08:13

W ramach 3. kolejki 2 Ligi Radomiak Radom pokonał podejmując na własnym boisku Rozwój Katowice 4-1 (1-0).

Pierwsza połowa spotkania rozpoczęła się lepiej dla drużyny z Radomia. W 20. minucie Leandro przebił się przez obronę gości i oddał mocny strzał na bramkę, lecz piłka przeleciała minimalnie ponad poprzeczką.

Bramka wisiała w powietrzu i zdobycie gola było jedynie kwestią czasu. W 29. minucie kolejną brawurową akcją popisali się piłkarze z Radomia. Kamil Cupirak wpadł w pole karne i oddał strzał na bramkę rywali, ale piłka uderzyła jedynie w poprzeczkę.

W 38. minucie padła bramka dla gospodarzy. Maciej Filipowicz dostał bardzo dobre podanie od Cupriaka. Zawodnik oddał strzał bramkę i piłka po małym rykoszecie wpadła do siatki rywali. Pierwcza część spotkania zakończyła się wynikiem 1-0.

W drugiej odsłonie zaczęła się istna strzelanina. W 48. minucie Maciej Świdzikowski przypadkowo trafił do bramki chcąc.. oddać piłkę zawodnikom z Katowic. Jeden z piłkarzy gości leżał na murawie i był opatrywany przez pomoc medyczną. Świdzikowski postanowił oddać piłkę, lecz bramkarz gości źle oszacował lot piłki i ta lobem wpadła do bramki.

W 50. minucie zawodnicy z Rozwoju zdobyli bramkę kontaktową. Bramkę zdobył Michał Płonka, który ze spokojem przeszedł przez boisko prowadząc piłkę do bramki Radomiaka, ponieważ gospodarze postanowili oddać przypadkowo strzelonego gola.

W 58. minucie Leandro podwyższył prowadzenie. Piłka po jego uderzeniu z rzutu karnego wpadła w same okienko bramki gości.

Ostatnia bramka w tym spotkaniu padła w 67. minucie a zdobywcą okazał się Kamil Cupriak, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym Rozwoju i strzelił gola ustalając zarazem wynik spotkania na 4-1.

RADOMIAK RADOM - ROZWÓJ KATOWICE 4-1 (1-0)

1-0 Maciej Filipowicz (38.)
2-0 Maciej Świdzikowski (48.)
2-1 Michał Płonka (50.)
3-1 Leandro (58.)
4-1 Kamil Cupriak (67.)

Radomiak Radom: Gostomski, Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Grudniewski, Cupriak (71' Jabłoński), Bemba, Collina (74' Stanisławski), Mazan, Leandro (65' Rolinc), Filipowicz (78' Winsztal)

Rozwój Katowice: Golik, Mońka, Czekaj, Szeliga, Kowalski, Jaroszek (68' Lazar), Płonka (74' Barwiński), Paszek, Bętkowski (64' Szołtys), Łączek (61' Tabiś), Marchewka