Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Radomiak Radom pokonał Siarkę Tarnobrzeg
2017-08-04 20:08:21

W ramach 2. kolejki 2 Ligii Siarka Tarnobrzeg przegrała na własnym boisku z Radomiakiem Radom 1-3 (0-0).

Pierwsza część spotkania była dość nudna. Nie było żadnych składnych akcji z obu stron. Zawodnicy starali się rozegrać jakąś sładną akcje, lecz ani jedna nie znalazła drogi do bramki w tej części meczu.

Jedynymi ciekawymi sytuacjami w tym meczu były dwie żółte kartki, po jednej dla obu drużyn. Pierwszą otrzymał po faulu Piotr Witasiak, a drugą Leandro również po nieregulaminowej próbie odebrania piłki. Pierwsze 45. minut zakończyło się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie zaczęła się istna strzelanina. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Radomiak. W 51. minucie Leandro dostał piłkę w pole karne od swojego kolegi z drużyny a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki rywala.

Kolejna bramka dla drużyny z Radomia padła w 73. minucie. Zdobywcą bramki okazał się Kamil Cupriak, który wykorzystał błąd defensywy Siarki i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

W 75. minucie Siarka zdobyła bramkę kontaktową. Bramkarz Hubert Gostomski minął się z piłką po tym jak została dośrodkowana w pole karne. Do bezpańskiej piłki dobiegł Konrad Zaradny i strzałem głową zdobył bramkę.

W 80. minucie padła ostatnia bramka w tym meczu. Strzelcem okazał się Jakub Rolinc, który ustalił wynik w tym meczu zdobywając gola strzałem po ziemi a piłka znalazła dogrę do bramki Siarki. Arbiter zakończył mecz przy stanie 1-3 dla Radomiaka Radom.

SIARKA TARNOBRZEG - RADOMIAK RADOM 1-3 (0-0)

0-1 Leandro (51.)
0-2 Cupriak (73.)
1-2 Zaradny (75.)
1-3 Rolinc (80.)

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Janeczko (54. Radulj), Ropski (61. Zaradny), Stępień, Broź, Grzesik, Czyżycki (71. Witkowski), Płatek (85. Wawrylak), Dawidowicz, Kubowicz, Witasik.

Radomiak Radom: Gostomski – Grudniewski, Świdzikowski, Wolak, Pereira (70. Jabłoński), Cupriak (74. Filipowicz), Jakubik, Brągiel (60. Mazan), Colina Dominguez (66. Rolinc), Klabnik, Yannick Bemba.