Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
STATYSTYKI - MKS Oława Sezon:

Statystyki dla ""
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 GKS 1962 Jastrzębie 30 78 25 3 2 100 18 82
2 GKS Przodkowo 34 78 24 6 4 97 26 71
3 KS Chwaszczyno 34 75 22 9 3 71 32 39
4 Gryf Słupsk 34 67 21 4 9 97 40 57
5 Wierzyca Pelplin 34 59 19 2 13 77 50 27
6 GKS Kolbudy 34 57 17 6 11 75 58 17
7 Anioły Garczegorze 33 55 15 10 8 46 33 13
8 Olimpia Sztum 34 54 16 6 12 42 47 -5
9 GTS Bojszowy 30 52 15 7 8 57 47 10
10 Powiśle Dzierzgoń 34 52 14 10 10 63 61 2
11 Pogoń Lębork 34 50 15 5 14 75 57 18
12 Krupiński Suszec 30 48 14 6 10 46 32 14
13 Czarni-Góral Żywiec 30 47 14 5 11 69 68 1
14 Okęcie Warszawa 32 46 13 7 12 54 52 2
15 Żuławy Nowy Dwór Gdański 34 37 11 4 19 56 72 -16
16 Pomezania Malbork 34 36 11 3 20 56 62 -6
17 Podlesianka Katowice 30 36 10 6 14 45 64 -19
18 Orlęta Reda 34 36 11 3 20 50 71 -21
19 Forteca Świerklany 30 32 8 8 14 44 52 -8
20 Unia Racibórz 30 32 9 5 16 51 66 -15
21 Gryf 2009 Tczew 34 30 9 3 22 40 86 -46
22 AKS Mikołów 30 25 8 1 21 33 76 -43
23 Polonia Gdańsk 30 21 5 6 19 22 59 -37
24 Piast Człuchów 34 13 3 4 27 44 132 -88
25 FK Suduva 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Apollon Limassol 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Lazio Rzym 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Sevilla FC 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Steaua Bukareszt 0 0 0 0 0 0 0 0
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 GKS 1962 Jastrzębie 15 43 14 1 0 59 7 52
2 GKS Przodkowo 17 43 14 1 2 55 12 43
3 KS Chwaszczyno 17 40 12 4 1 40 15 25
4 Gryf Słupsk 17 38 12 2 3 63 19 44
5 Wierzyca Pelplin 17 34 11 1 5 43 22 21
6 Powiśle Dzierzgoń 17 33 9 6 2 32 17 15
7 Pogoń Lębork 17 32 10 2 5 45 17 28
8 GKS Kolbudy 17 32 9 5 3 46 25 21
9 Olimpia Sztum 17 31 9 4 4 24 15 9
10 Czarni-Góral Żywiec 15 30 9 3 3 37 23 14
11 Krupiński Suszec 15 30 9 3 3 30 14 16
12 GTS Bojszowy 15 30 9 3 3 31 21 10
13 Podlesianka Katowice 15 26 8 2 5 27 27 0
14 Forteca Świerklany 15 25 7 4 4 24 15 9
15 Anioły Garczegorze 16 25 7 4 5 22 17 5
16 Orlęta Reda 17 23 7 2 8 23 30 -7
17 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 23 7 2 8 33 30 3
18 Unia Racibórz 15 22 6 4 5 25 21 4
19 Pomezania Malbork 17 20 6 2 9 28 23 5
20 Gryf 2009 Tczew 17 20 6 2 9 25 37 -12
21 Okęcie Warszawa 16 18 5 3 8 24 28 -4
22 Polonia Gdańsk 15 14 3 5 7 9 21 -12
23 AKS Mikołów 15 13 4 1 10 16 40 -24
24 Piast Człuchów 17 9 2 3 12 21 50 -29
25 FK Suduva 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Apollon Limassol 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Lazio Rzym 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Sevilla FC 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Steaua Bukareszt 0 0 0 0 0 0 0 0
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 GKS 1962 Jastrzębie 15 35 11 2 2 41 11 30
2 KS Chwaszczyno 17 35 10 5 2 31 17 14
3 GKS Przodkowo 17 35 10 5 2 42 14 28
4 Anioły Garczegorze 17 30 8 6 3 24 16 8
5 Gryf Słupsk 17 29 9 2 6 34 21 13
6 Okęcie Warszawa 16 28 8 4 4 30 24 6
7 Wierzyca Pelplin 17 25 8 1 8 34 28 6
8 GKS Kolbudy 17 25 8 1 8 29 33 -4
9 Olimpia Sztum 17 23 7 2 8 18 32 -14
10 GTS Bojszowy 15 22 6 4 5 26 26 0
11 Powiśle Dzierzgoń 17 19 5 4 8 31 44 -13
12 Krupiński Suszec 15 18 5 3 7 16 18 -2
13 Pogoń Lębork 17 18 5 3 9 30 40 -10
14 Czarni-Góral Żywiec 15 17 5 2 8 32 45 -13
15 Pomezania Malbork 17 16 5 1 11 28 39 -11
16 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 14 4 2 11 23 42 -19
17 Orlęta Reda 17 13 4 1 12 27 41 -14
18 AKS Mikołów 15 12 4 0 11 17 36 -19
19 Unia Racibórz 15 10 3 1 11 26 45 -19
20 Podlesianka Katowice 15 10 2 4 9 18 37 -19
21 Gryf 2009 Tczew 17 10 3 1 13 15 49 -34
22 Forteca Świerklany 15 7 1 4 10 20 37 -17
23 Polonia Gdańsk 15 7 2 1 12 13 38 -25
24 Piast Człuchów 17 4 1 1 15 23 82 -59
25 FK Suduva 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Apollon Limassol 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Lazio Rzym 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Sevilla FC 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Steaua Bukareszt 0 0 0 0 0 0 0 0
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

MKS Oława
Data Gospodarze Wynik Goście
2014-06-07Promień Żary 1 - 4 MKS Oława
2014-05-31MKS Oława 4 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
2014-05-24MKS Oława 3 - 0 GKS Kobierzyce
2014-05-17MKS Oława 2 - 2 Formacja Port 2000 Mostki
2014-05-10MKS Oława 1 - 0 Zagłębie II Lubin
2014-05-07MKS Oława 4 - 2 Śląsk II Wrocław
2014-05-03MKS Oława 5 - 0 Polonia Trzebnica
2014-04-30MKS Oława 5 - 1 Foto-Higiena Gać
2014-04-26MKS Oława 3 - 1 Ilanka Rzepin
2014-04-19MKS Oława 1 - 2 Ślęza Wrocław
2014-04-16MKS Oława 0 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
2014-04-12MKS Oława 2 - 2 Lechia Dzierżoniów
2014-04-05MKS Oława 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice
2014-04-02MKS Oława 2 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2014-03-29MKS Oława 1 - 0 Bielawianka Bielawa
2014-03-22MKS Oława 3 - 0 Polonia-Stal Świdnica
2014-03-15KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 3 MKS Oława
2013-11-23MKS Oława 0 - 1 Piast Żmigród
2013-11-17MKS Oława 0 - 0 Promień Żary
2013-11-09Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 1 MKS Oława
2013-11-02GKS Kobierzyce 1 - 2 MKS Oława
2013-10-26Formacja Port 2000 Mostki 0 - 2 MKS Oława
2013-10-20Zagłębie II Lubin 2 - 0 MKS Oława
2013-10-12Śląsk II Wrocław 0 - 1 MKS Oława
2013-10-05Polonia Trzebnica 2 - 6 MKS Oława
2013-09-28Foto-Higiena Gać 1 - 1 MKS Oława
2013-09-21Ilanka Rzepin 0 - 1 MKS Oława
2013-09-14Ślęza Wrocław 1 - 1 MKS Oława
2013-09-07Lechia Dzierżoniów 1 - 2 MKS Oława
2013-08-31Prochowiczanka Prochowice 0 - 5 MKS Oława
2013-08-28Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 0 MKS Oława
2013-08-24Bielawianka Bielawa 0 - 5 MKS Oława
2013-08-18Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 MKS Oława
2013-08-10Piast Żmigród 1 - 2 MKS Oława

Strzelcy
Lp. Piłkarz Bramki
1 Gancarczyk Krzysztof 16
2 Lipiński Dawid 13
3 Gancarczyk Mateusz 10
4 Gancarczyk Waldemar 9
5 Kalinowski Jakub 7
6 Kiełbasa Damian 4
7 Peroński Mateusz 4
8 Wejerowski Dominik 4
9 Dołgan Kamil 2
10 Synówka Arkadiusz 2