Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Olimpia Elbląg wygrała z Legionovią Legionowo
2017-07-30 19:07:41

Legionowianie grali na wyjeździe z Olimpią Elbląg w ramach 1. kolejki 2 ligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla drużyny z Elbląga.

Zawodnicy z Legionowa dominowali od początku spotkania, lecz nie potrafili tego wykorzystać. Gospodarze jako pierwsi strzelil bramkę otwierającą wynik.

W 27. minucie dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Anton Kłosow, którzy oddał strzał na bramkę strzeżoną przez Dominika Puska. Bramkarzowi gości nie udało się skutecznie interweniować.

Druga bramka padła po trzech minutach od ostatniej akcji, a jej strzelcem znów okazał się Kłosow, który wykorzystał doskonałę prostopadłe podanie kolegii z drużyny.

Legionovia nie zamierzała składać broni i zaczęła odrabiać straty. W 38. minucie bramkę kontaktową zdobył Mateusz Wajdzik, który dosłownie minutę wcześniej pojawił się na murawie za Tomasza Andrzejewskiego.

Do końca spotkania to goście prowadzili grę, ale nie mogli tego udokumentować golem. Arbiter zakończył zmagania obu drużyn przy stanie 2-1.

OLIMPIA ELBLĄG  - LEGIONOVIA LEGIONOWO 2-1 (2-1)

1-0 Kolosow (27)
2-0 Kolosow (30)
2-1 Wajdzik (38)

Olimpia Elbląg: Tułowiecki - Stępień, Lisiecki, Magier, Szmydt (88. Korkliniewski) Balewski, Lewandowski, Szymanowski, Kop-Ostrowski, Kołosow (75. Kurbiel), Szuprytowski (64. Bojas)

Legionovia Legionowo: Pusek - Wojcinowicz, Goliński, Mazurek (67. Rybkiewicz), Kwiatkowski, Andrzejewski (37. Wajdzik), Koziara, Grzelak, Kalinowski, Zaklika (67. Klak), Żebrowski