Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Pogoń Szczecin przegrała z Jagiellonią Białystok
2017-07-30 17:08:25

Jagiellonia Białystok wygrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin w ramach 3. kolejki Lotto Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1.

Pierwsza połowa spotkania zaczęła się lepiej dla drużyny gospodarzy. W 6. minucie Łukasz Zwoliński dośrodkował piłkę w pole karne. Piłka trafiła wprost pod nogi Adama Gyurcso, który oddał strzał w stronę bramki, lecz Marian Kelemen obronił to uderzenie.

W 29. minucie mieliśmy kolejną dobrą sytuację dla drużyny ze Szczecina. Gyurcso kapitalnie dorzucił piłkę w pole karne gdzie był Dariusz Formella, który wyłożył piłkę Dawidowi Kortowi. Uderzenie Korta zostało jednak zablokowane.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy dogodną sytuację miał Łukasz Sekulski, który wyszedł sam na sam Łukaszem Załuską. Napastnik gości trafił jednak wprost w bramkarza.

W drugiej połowie odważniej zaczęli grać goście. W 49. minucie Fedor Cernych znalazł się w polu karnym Kelemena i zamiast oddać strzał na bramkę Pogoni biegł dalej z piłką. Skończyło się na tym, że bramkarz wybił mu ją spod nóg.

W 90. minucie padła bramka dla Jagiellonii. Cillan Sheridan, wykorzystał błąd Jarosława Fojuta i znalazł się w sytuacji sam na sam z Załuską. Napastnik gości nie zwykł marnować takich sytuacji. Tak też było i w tym przypadku.

POGOŃ SZCZECIN - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1-0 (0-0)

(1-0) 90. Sheridan

Pogoń Szczecin: Załuska - Râpă, Rudol, Fojut, Nunes, Rafał Murawsk, Hołota, Formella (73. Listkowski), Kort, Gyurcsó (85. Kowalczyk), Zwoliński (15. Frączczak)

Jagiellonia Białystok: Kelemen - Burliga, Runje, Guti Tomelin, Guilherme, Grzyb, Romanczuk, Cernych (71. Świderski), Pospisil, Novikovas (76. Chomczenowski), Sekulski (60. Sheridan)