Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Remis Rakowa Częstochowa z Miedzią Legnica
2017-07-29 20:30:14

Raków Częstochowa zremisował w spotkaniu u siebie z Miedzią Legnica. Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.

Beniaminek z Częstochowy rozpoczął swój sezon od zdobycia pierwszego punktu po awansie do Nice 1 ligi. Niestety spotkanie nie porywało a akcje, które stwarzali obie drużyny można było policzyć na palcach u jednej ręki.

W 8. minucie Miedź miała groźna sytuację, lecz skończyło się jedynie na strachu. W 11. minucie fantastynym rajdem popisał się Piotr Malinowski, lecz zawodnik był faulowany na siedemnastym metrze od bramki klubu z Legnicy.

Do rzutu wolnego potrzedł Rafał Figiel, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości. Arbiter zakończył pierwszą część przy bezbramkowym remisie.

Kolejna odsłona również nie dała nam zbyt wielu emocji. Jedynie za co można pochwalić piłkarzy obydwu drużyn to wola walki oraz sładnych akcji, lecz brakuje jedynie strzału na bramkę i skutecznego wykończenia tych sytuacji.

W 60. minucie fenomenalną sytuację miał Krystian Wójcik, lecz golkiper gości bardzo dobrze interweniował. Reszta spotkania to walka w środku pola.

Statystyki posiadania piłki były nieco wyrównane choć lekko na korzyść zawodników z Częstochowy. Sędzia główny gwizdkiem zakończył spotkanie w Częstochowie przy stanie 0-0.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA - MIEDŹ LEGNICA 0-0 (0-0)

Raków Częstochowa: M. Lis – Ł. Góra, A. Niwulis, L. Duriska, J. Łabojko – R. Figiel, P. Malinowski, P. Oziębała (87. Wróbel), A. Papikyan (80. Tomalski) – K. Wójcik, J. Embalo (86. Czerkas)

Miedź Legnica: P. Kapsa – W. Łobodziński, F. Adu, R. Augustyniak (68. Egerszegi), J. Vojtus – Ł. Garguła (66. Barreno), M. Bartkowiak, O. S. Cabrera (84. Bartulovic), G. Bartczak – P. Zieliński, T, Bożić