Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wisła Puławy przegrała z Siarką Tarnobrzeg
2017-07-29 20:07:17

Siarka wygrała swoje wyjazdowe spotkanie z Wisłą Puławy. Mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Mecz nie należał do ciekawych. Zawodnicy próbowali wyczekać swojego przeciwnika i sporadycznie wyprowadzali swoje akcje.

W 19. minucie meczu Tomasz Sadlewski podał piłkę do Jakuba Smektały, który oddał strzał na bramkę rywala, lecz golkiper obronił uderzenie.

W 28. minucie Alen Ploj znalazł się w polu karnym Siarki i znalazł się w stu procentowej sytaucji, lecz obrońcy w ostatniech chwili oddalili zagrożenie.

Arbiter tego spotkania zakończył pierwszą część meczu przy bezbramkowym remisie.

Wszyscy zgromadzeni na stadionie myśleli, że piłkarze w drugiej połowie w jakiś sposób się ożywią, lecz niestety to były złudne nadzieje.

Zawodnicy najwidoczniej nie wiedzieli jak mają skontruować składną akcję. Z trudnem potrafili podawać piłkę między sobą oraz wyprowadzać składną sytuacje.

W 67. minucie goście wyszli na prowadzenie. Błąd puławskiej obrony wykorzystał Kamil Radulj, który dostał podanie od kolegi z drużyny i zdobył bramkę, zarazem ustalając wynik tego spotkania.

WISŁA PUŁAWY - SIARKA TARNOBRZEG 0-1(0-0)