Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Odra Opole pokonuje Górnik Łęczna
2017-07-29 19:07:57

Odra Opole wygrała swój mecz z Górnikiem Łęczna. Zawodnicy z Opola zdobyli w tym meczu trzy bramki a spotkanie zakończyło się 3-0.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 18. minucie. Mateusz Peroński dostał dośrodkowanie z lewej strony boiska i zawodnik strzałem głową zdobył bramkę, która otworzyła wynik spotkania.

Zawodnicy z Opola dominowali w tym spotkaniu, a kolejny gol wisiał w powietrzu.

W 42. minucie Marcin Wodecki wyprowadził swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Arbiter spotkania podytkował rzut karny dla zawodników gospodarzy. Do piłki podszedł wcześniej wspomniany Wodecki i bezproblemów pokonał bramkarza gości.

Arbiter tego spotkania zakończył pierwszą część spotkania przy dwubramkowej zaliczce gospodarzy.

W drugiej połowie Górnik Łęczna próbował w swoich sił by w jakiś sposób zawalczyć chociaż o punkt w tym meczu.

Goście atakowali raz za razem, lecz to Odra zdobyła trzecią bramkę. Strzelcem w 64. minucie okazał się Marek Gancarczyk, który dostał podanie od swojego kolegi z drużyny i ustalił wynik spotkania na 3-0.

W 76. minucie Górnik mógł strzelić bramkę honorową, lecz strzał Sebastiana Szerszenia obronił Tobiasz Weinzettel. Sędzia zakończył mecz przy stanie 3-0 dla Odry Opole.

ODRA OPOLE - GÓRNIK ŁĘCZNA 3-0(2-0)