Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Błaszczykowski odejdzie z Wolfsburga?
2017-06-01 11:20:00

Jak poinformowała niemiecka gazeta sportowa "Sport Bild" czołowy piłkarz reprezentacji Polski, Jakub Błaszczykowski jest bliski odejścia z VFL Wolfsburg.
 
W niemieckim klubie, który wywalczył utrzymanie w Bundeslidze po barażach z Eintrachtem Brunszwik, ma dojść do rewolucji kadrowej. Ofiarą owych zmian ma być właśnie Polski piłkarz, który najprawdopodobniej pożegna się z niemieckim pracodawcą. Władze VFL planują między innymi uciąć płace zawodnikom, którzy zawdiedli oraz tym, którzy zarabiają najwięcej lub nierokującym na przyszłość.
 
Błaszczykowskim interesują się również Polskie kluby. Niemiecka gazeta wśród zainteresownych wymieniła mistrza Polski i aktualnego lidera Lotto Ekstraklasy, Legie Warszawa. Jak wiemy, stołeczny klub już wcześniej chciał pozyskać zawodnika, lecz sam zainteresowny nie zgodził się na warunki tłumacząc się tym, że wróci, ale do klubu, z którego odszedł do Borussi Dortmund. Mowa oczywiście o Wiśle Kraków, która sprzedała swojego niegdyś młodego zawodnika.
 
Kuba wystąpił w barwach niemieckiego klubu 28 razy nie strzelając ani jednej bramki. Dwa razy wystąpił w Pucharze Niemiec gdzie również nie zdobył gola.
 
foto: wikipedia

Marcin Koryń
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.