Terminarz dla III liga lubelsko-podkarpacka w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga lubelsko-podkarpacka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Resovia 32 67 20 7 5 60 24 36
2 JKS Jarosław 32 58 17 7 8 42 22 20
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 32 55 14 13 5 45 29 16
4 Izolator Boguchwała 32 53 16 5 11 62 44 18
5 Stal Kraśnik 32 52 16 4 12 56 40 16
6 Karpaty Krosno 32 52 15 7 10 54 38 16
7 Sokół Sieniawa 32 51 14 9 9 53 34 19
8 Orlęta Radzyń Podlaski 32 51 14 9 9 44 34 10
9 Chełmianka Chełm 32 50 15 5 12 48 36 12
10 Avia Świdnik 32 47 13 8 11 46 34 12
11 Lublinianka Lublin 32 42 12 6 14 42 43 -1
12 Orzeł Przeworsk 32 40 13 1 18 36 61 -25
13 Ekoball Stal Sanok 32 38 10 8 14 28 41 -13
14 Polonia Przemyśl 32 28 7 7 18 35 54 -19
15 Podlasie Biała Podlaska 32 28 7 7 18 27 65 -38
16 Hetman Zamość 32 28 7 7 18 31 65 -34
17 Omega Stary Zamość 32 18 4 6 22 18 63 -45
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 10/11 sierpnia
JKS Jarosław 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 3 - 1 Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok 0 - 2 Lublinianka Lublin
Omega Stary Zamość 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 2 - 0 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 0 - 1 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 3 Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik 4 - 3 Avia Świdnik

2. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 15 sierpnia
Izolator Boguchwała 2 - 1 Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin 1 - 1 Resovia
Avia Świdnik 1 - 3 Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Ekoball Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska 2 - 5 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 4 - 0 Omega Stary Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 3 Sokół Sieniawa
Hetman Zamość 2 - 1 JKS Jarosław

3. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 17/18 sierpnia
Omega Stary Zamość 1 - 7 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 1 - 4 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 1 - 1 Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl 1 - 0 Avia Świdnik
Stal Kraśnik 0 - 3 Lublinianka Lublin

4. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 24/25 sierpnia
Lublinianka Lublin 2 - 2 Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Resovia
Karpaty Krosno 0 - 0 Ekoball Stal Sanok
Hetman Zamość 3 - 1 Omega Stary Zamość
JKS Jarosław 1 - 0 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 7 - 1 Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski

5. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 31 sierpnia/1 września
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 1 - 1 Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm 1 - 4 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3 - 1 Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl 1 - 3 Lublinianka Lublin
Omega Stary Zamość 0 - 1 JKS Jarosław
Stal Kraśnik 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Hetman Zamość

6. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 4 września
Sokół Sieniawa 1 - 0 Omega Stary Zamość
Lublinianka Lublin 0 - 1 Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk 3 - 1 Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno 0 - 2 Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Resovia
Hetman Zamość 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
JKS Jarosław 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski

7. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 7/8 września
Resovia 5 - 0 Hetman Zamość
Avia Świdnik 3 - 0 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 4 - 1 Lublinianka Lublin
Ekoball Stal Sanok 0 - 2 JKS Jarosław
Polonia Przemyśl 7 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik 2 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 2 - 3 Karpaty Krosno

8. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 14/15 września
Orzeł Przeworsk 1 - 0 Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik
Karpaty Krosno 2 - 0 Polonia Przemyśl
Hetman Zamość 4 - 2 Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Chełmianka Chełm
JKS Jarosław 1 - 0 Resovia
Sokół Sieniawa 2 - 0 Ekoball Stal Sanok
Omega Stary Zamość 0 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski

9. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 18 września
Ekoball Stal Sanok 2 - 0 Omega Stary Zamość
Resovia 3 - 1 Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik 0 - 1 JKS Jarosław
Chełmianka Chełm 2 - 0 Hetman Zamość
Polonia Przemyśl 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 4 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Lublin 0 - 1 Orzeł Przeworsk

10. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 21/22 września
Karpaty Krosno 1 - 3 Izolator Boguchwała
JKS Jarosław 1 - 0 Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska 2 - 0 Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa 4 - 0 Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Avia Świdnik
Hetman Zamość 2 - 2 Polonia Przemyśl
Omega Stary Zamość 0 - 4 Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 2 Ekoball Stal Sanok

11. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 28/29 września
Resovia 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 6 - 0 Hetman Zamość
Polonia Przemyśl 0 - 0 JKS Jarosław
Izolator Boguchwała 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 2 - 1 Karpaty Krosno
Stal Kraśnik 3 - 2 Omega Stary Zamość
Chełmianka Chełm 2 - 0 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Podlasie Biała Podlaska

12. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 5/6 października
Karpaty Krosno 4 - 1 Orzeł Przeworsk
Hetman Zamość 2 - 1 Izolator Boguchwała
JKS Jarosław 0 - 0 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 0 - 1 Polonia Przemyśl
Omega Stary Zamość 0 - 0 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Stal Kraśnik
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Lublinianka Lublin

13. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 12/13 października
Avia Świdnik 0 - 1 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 2 - 0 Omega Stary Zamość
Orzeł Przeworsk 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 0 - 2 JKS Jarosław
Lublinianka Lublin 0 - 1 Hetman Zamość
Stal Kraśnik 6 - 0 Ekoball Stal Sanok
Chełmianka Chełm 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski

14. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 19/20 października
Resovia 1 - 1 Stal Kraśnik
Hetman Zamość 1 - 3 Orzeł Przeworsk
Ekoball Stal Sanok 0 - 5 Chełmianka Chełm
JKS Jarosław 0 - 0 Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa 1 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Omega Stary Zamość 1 - 1 Avia Świdnik

15. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 26/27 października
Avia Świdnik 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl 0 - 2 Ekoball Stal Sanok
Orzeł Przeworsk 1 - 0 JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Hetman Zamość
Karpaty Krosno 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała 3 - 2 Omega Stary Zamość
Lublinianka Lublin 2 - 2 Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm 1 - 1 Resovia

16. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 2/3 listopada
Hetman Zamość 0 - 3 Karpaty Krosno
JKS Jarosław 4 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Ekoball Stal Sanok 1 - 2 Avia Świdnik
Stal Kraśnik 2 - 0 Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa 5 - 1 Orzeł Przeworsk
Resovia 3 - 1 Polonia Przemyśl
Omega Stary Zamość 0 - 3 Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Izolator Boguchwała

17. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 9/10 listopada
Lublinianka Lublin 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl 2 - 4 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 1 - 4 Resovia
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Omega Stary Zamość
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno 1 - 2 JKS Jarosław
Izolator Boguchwała 3 - 0 Ekoball Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Hetman Zamość

18. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 16/17 listopada
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 Omega Stary Zamość
Izolator Boguchwała 3 - 2 Resovia
Karpaty Krosno 1 - 3 Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin 1 - 2 Ekoball Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl 2 - 0 Chełmianka Chełm

19. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 22/23 marca
Resovia 2 - 2 Lublinianka Lublin
Ekoball Stal Sanok 4 - 0 Orzeł Przeworsk
Omega Stary Zamość 0 - 4 Karpaty Krosno
JKS Jarosław 4 - 0 Hetman Zamość
Stal Kraśnik 3 - 1 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 0 - 2 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska

20. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 29/30 marca
Lublinianka Lublin 0 - 3 Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Resovia
Avia Świdnik 2 - 1 Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Ekoball Stal Sanok
Hetman Zamość 1 - 3 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 0 - 2 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Omega Stary Zamość

21. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 5/6 kwietnia
Polonia Przemyśl 0 - 1 Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok 0 - 2 Karpaty Krosno
Resovia 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Omega Stary Zamość 3 - 2 Hetman Zamość
Stal Kraśnik 3 - 0 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 1 - 1 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 0 - 1 Lublinianka Lublin

22. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 12/13 kwietnia
Lublinianka Lublin 0 - 1 Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska 0 - 5 Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Chełmianka Chełm
JKS Jarosław 1 - 0 Omega Stary Zamość
Hetman Zamość 0 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2 - 1 Resovia
Izolator Boguchwała 3 - 1 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Ekoball Stal Sanok

23. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 16 kwietnia
Stal Kraśnik 0 - 1 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 0 - 1 Lublinianka Lublin
Polonia Przemyśl 6 - 1 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 5 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 JKS Jarosław
Omega Stary Zamość 0 - 0 Sokół Sieniawa
Resovia 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski

24. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 19 kwietnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin 1 - 2 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2 - 0 Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Avia Świdnik
JKS Jarosław 2 - 0 Ekoball Stal Sanok
Hetman Zamość 1 - 0 Resovia
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Polonia Przemyśl

25. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 26/27 kwietnia
Izolator Boguchwała 1 - 3 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Sokół Sieniawa
Resovia 1 - 0 JKS Jarosław
Polonia Przemyśl 1 - 1 Karpaty Krosno
Stal Kraśnik 1 - 2 Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski 5 - 0 Omega Stary Zamość
Chełmianka Chełm 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski

26. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 1 maja
Omega Stary Zamość 0 - 0 Ekoball Stal Sanok
Sokół Sieniawa 1 - 2 Resovia
JKS Jarosław 1 - 0 Stal Kraśnik
Hetman Zamość 0 - 2 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno 0 - 2 Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Lublinianka Lublin

27. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 3/4 maja
Izolator Boguchwała 1 - 0 Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 1 - 2 Omega Stary Zamość
Polonia Przemyśl 2 - 2 Hetman Zamość
Ekoball Stal Sanok 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 1 - 0 JKS Jarosław
Stal Kraśnik 3 - 2 Sokół Sieniawa

28. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 10/11 maja
Omega Stary Zamość 0 - 1 Stal Kraśnik
Karpaty Krosno 2 - 1 Lublinianka Lublin
JKS Jarosław 1 - 0 Polonia Przemyśl
Hetman Zamość 1 - 1 Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Resovia
Sokół Sieniawa 3 - 1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Izolator Boguchwała

29. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 14 maja
Izolator Boguchwała 3 - 0 Hetman Zamość
Orzeł Przeworsk 1 - 5 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 1 - 0 JKS Jarosław
Polonia Przemyśl 0 - 4 Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm 4 - 0 Omega Stary Zamość
Stal Kraśnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia 1 - 0 Ekoball Stal Sanok
Lublinianka Lublin 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski

30. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 17/18 maja
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 Stal Kraśnik
JKS Jarosław 1 - 4 Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 4 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Orzeł Przeworsk
Hetman Zamość 1 - 3 Lublinianka Lublin
Omega Stary Zamość 2 - 0 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 3 - 1 Avia Świdnik

31. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 24/25 maja
Avia Świdnik 0 - 0 Omega Stary Zamość
Lublinianka Lublin 3 - 2 JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 3 - 1 Hetman Zamość
Polonia Przemyśl 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 1 - 1 Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm 2 - 1 Ekoball Stal Sanok
Stal Kraśnik 1 - 2 Resovia

32. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 31 maja/1 czerwca
Omega Stary Zamość 1 - 1 Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok 2 - 0 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 4 - 2 Lublinianka Lublin
JKS Jarosław 3 - 0 Orzeł Przeworsk
Hetman Zamość 1 - 4 Podlasie Biała Podlaska
Resovia 1 - 0 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 3 Karpaty Krosno

33. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 4 czerwca
Podlasie Biała Podlaska 2 - 2 JKS Jarosław
Karpaty Krosno 3 - 1 Hetman Zamość
Orzeł Przeworsk 1 - 0 Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin 1 - 0 Omega Stary Zamość
Izolator Boguchwała 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl 0 - 2 Resovia
Chełmianka Chełm 1 - 1 Stal Kraśnik

34. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 7 czerwca
Stal Kraśnik 3 - 1 Polonia Przemyśl
Resovia 1 - 0 Avia Świdnik
Ekoball Stal Sanok 2 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Lublinianka Lublin
Omega Stary Zamość 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska
JKS Jarosław 5 - 1 Karpaty Krosno
Hetman Zamość 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski


Inne terminarze / wyniki