Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Remis w klasyku Legia - Wisła
2017-04-30 19:04:55

Legia Warszawa zremisowała na swoim stadionie z Wisłą Kraków 1-1 (0-0) w  szlagierownym meczu 31. kolejki Lotto Ekstraklasy.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie żadnych klarownych sytuacji. Zdecydowanie ciekawsza była druga część dzisiejszego meczu.

W 58. minucie spotkania Petar Brlek wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Macieja Dąbrowskiego na Pawle Brożku.

W 75. minucie Artur Jędrzejczyk wykorzystał dośrodkowanie wprost na głowę od Adama Hlouska nie dając najmniejszych szans Łukaszowi Załusce.

0-1 Petar Brlek (58. karny)

1-1 Artur Jędrzejczyk (75.)

LEGIA WARSZAWA - WISŁA KRAKÓW 1-1 (0-0)

Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hloušek, Nagy (73. Szymański), Kopczyński (61. Guilherme), Moulin, Odjidja-Ofoe, Radović, Necid (61. Hamalainen).

Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Uryga, Gonzalez, Sadlok, Małecki (90. Ondrasek), Brlek, Mączyński, Llonch, Boguski (66. Bartosz), Brożek (86. Zachara).

Żółte kartki: Moulin. Sędziował: Daniel Stefański.