Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wisła Kraków wygrała z Bruk-Bet Termaliką
2017-04-08 20:04:50

Wisła Kraków wygrała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 3-2 (1-1) w ramach 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Decydującą o zwycięstwie Wiślaków bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Zachara.

W 12. minucie spotkania Tomasz Cywka uderzył z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od nogi Artema Putivtseva i wpadła do siatki obok zdezorietnowanego Krzysztofa Pilarza. Tylko 120 sekund cieszyli się z prowadzenia piłkarze Wisły. Łukasz Załuska odbił mocne uderzenie z dystansu, piłka trafiła do Patryka Fryca, a ten wyłożył ją jak na tacy Patrikowi Misakowi. Pomocnik gospodarzy nie zawahał się i pewnie wykończył akcję.

W 52. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Artem Putivtsev i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

W 64. minucie Petar Brlek zmylił obronę gospodarzy i technicznym strzałem umieścił piłce w bramce strzeżonej przez Pilarza. W doliczonym czasie gry Krzysztof Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego, a piłka w sporym zamieszaniu trafiła do Mateusza Zachary, który strzałem głową dał zwycięstwo zawodnikom Białej Gwiazdy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2-3 (1-1)

Bruk-Bet Termalica: Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Guilherme -  Gergel (40. Miković), Kupczak, Jovanović (89. Pleva), Babiarz, Misak (72. Gutkovskis) - Stefanik.

Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Uryga, González, Sadlok -  Brlek, Mączyński, Llonch, Stilić (81. Videmont), Małecki (64. Boguski) - Brożek (72. Zachara).

Żółte kartki: Miković, Małecki, Brlek, Llonch. Sędzia: Krzysztof Jakubik.