Terminarz dla I liga w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "I liga"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Chojniczanka Chojnice 19 35 10 5 4 28 13 15
2 Odra Opole 19 34 10 4 5 26 20 6
3 Raków Częstochowa 19 32 9 5 5 34 23 11
4 Miedź Legnica 19 31 8 7 4 24 18 6
5 Stal Mielec 19 31 9 4 6 28 23 5
6 Chrobry Głogów 19 30 8 6 5 22 19 3
7 Wigry Suwałki 19 29 8 5 6 23 21 2
8 GKS Katowice 19 28 8 4 7 27 24 3
9 Zagłębie Sosnowiec 19 27 7 6 6 25 23 2
10 Puszcza Niepołomice 19 26 7 5 7 26 25 1
11 Bytovia Bytów 19 24 6 6 7 22 22 0
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 24 6 6 7 23 27 -4
13 Pogoń Siedlce 19 24 6 6 7 24 30 -6
14 Stomil Olsztyn 19 20 6 2 11 22 31 -9
15 GKS Tychy 19 20 5 5 9 19 30 -11
16 Olimpia Grudziądz 19 18 5 3 11 11 20 -9
17 Górnik Łęczna 19 18 4 6 9 16 28 -12
18 Ruch Chorzów 19 14 6 1 12 25 28 -3
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - I liga 29/30 lipca
Stal Mielec 1 - 0 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Odra Opole 3 - 0 Górnik Łęczna
Raków Częstochowa 0 - 0 Miedź Legnica
GKS Katowice 1 - 2 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów 3 - 1 Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Tychy

2. kolejka - I liga 5/6 sierpnia
Ruch Chorzów 0 - 1 Chrobry Głogów
Górnik Łęczna 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 2 Odra Opole
GKS Tychy 1 - 0 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Wigry Suwałki
Miedź Legnica 1 - 1 GKS Katowice
Puszcza Niepołomice 2 - 3 Raków Częstochowa

3. kolejka - I liga 12/13 sierpnia
Stomil Olsztyn 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice 1 - 2 Puszcza Niepołomice
Odra Opole 2 - 4 Miedź Legnica
Raków Częstochowa 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów 2 - 1 Ruch Chorzów
Chrobry Głogów 1 - 0 GKS Tychy
Stal Mielec 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki 0 - 0 Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce

4. kolejka - I liga 19/20 sierpnia
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 3 - 1 Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna 3 - 4 Stal Mielec
GKS Tychy 1 - 0 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Odra Opole
Raków Częstochowa 1 - 3 GKS Katowice

5. kolejka - I liga 23 sierpnia
Stomil Olsztyn 2 - 0 GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Ruch Chorzów
Odra Opole 1 - 0 Raków Częstochowa
Wigry Suwałki 0 - 2 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Stal Mielec 2 - 3 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 2 - 0 Górnik Łęczna
Bytovia Bytów 0 - 1 Olimpia Grudziądz
GKS Katowice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice

6. kolejka - I liga 26/27 sierpnia
GKS Tychy 3 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Wigry Suwałki
Raków Częstochowa 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice 1 - 1 Odra Opole
Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna 1 - 1 Bytovia Bytów
Miedź Legnica 0 - 0 Stal Mielec
Pogoń Siedlce 1 - 1 Chrobry Głogów

7. kolejka - I liga 2/3 września
Odra Opole 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów 4 - 1 Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn 2 - 1 Górnik Łęczna
Chrobry Głogów 1 - 2 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 GKS Katowice
Stal Mielec 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Tychy
Wigry Suwałki 0 - 3 Raków Częstochowa

8. kolejka - I liga 9/10 września
Puszcza Niepołomice 0 - 1 Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Ruch Chorzów
Miedź Legnica 2 - 1 Bytovia Bytów
Górnik Łęczna 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa 1 - 2 Stal Mielec
Odra Opole 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn
GKS Katowice 0 - 1 Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GKS Tychy

9. kolejka - I liga 16/17 września
Chrobry Głogów 2 - 3 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki 2 - 1 Odra Opole
Bytovia Bytów 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn 2 - 0 Miedź Legnica
Stal Mielec 3 - 2 GKS Katowice
GKS Tychy 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów 1 - 2 Górnik Łęczna

10. kolejka - I liga 23/24 września
GKS Katowice 2 - 2 Chrobry Głogów
Odra Opole 1 - 0 Stal Mielec
Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Tychy
Puszcza Niepołomice 3 - 1 Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa 3 - 1 Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Wigry Suwałki
Miedź Legnica 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce 1 - 3 Ruch Chorzów

11. kolejka - I liga 30 września / 1 października
Ruch Chorzów 1 - 0 Miedź Legnica
Stomil Olsztyn 1 - 3 Raków Częstochowa
Chrobry Głogów 2 - 0 Odra Opole
Stal Mielec 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Puszcza Niepołomice
GKS Tychy 2 - 3 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Górnik Łęczna

12. kolejka - I liga 7/8 października
Miedź Legnica 2 - 1 GKS Tychy
Odra Opole 1 - 0 Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Górnik Łęczna
Wigry Suwałki 2 - 0 Stal Mielec
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Ruch Chorzów
Raków Częstochowa 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Chrobry Głogów
GKS Katowice 3 - 1 Stomil Olsztyn

13. kolejka - I liga 14/15 października
Ruch Chorzów 1 - 0 Raków Częstochowa
Stal Mielec 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Górnik Łęczna 1 - 1 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 3 - 3 Wigry Suwałki
GKS Tychy 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn 2 - 0 Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Katowice
Bytovia Bytów 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Miedź Legnica

14. kolejka - I liga 21/22 października
Raków Częstochowa 2 - 2 GKS Tychy
Odra Opole 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 2 - 2 Bytovia Bytów
Miedź Legnica 0 - 0 Górnik Łęczna
Stal Mielec 3 - 0 Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 4 - 1 Stomil Olsztyn
GKS Katowice 1 - 2 Ruch Chorzów

15. kolejka - I liga 28/29 października
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna 0 - 1 Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce 2 - 3 Miedź Legnica
GKS Tychy 1 - 0 GKS Katowice
Bytovia Bytów 0 - 0 Stal Mielec
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Raków Częstochowa
Chrobry Głogów 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów 3 - 1 Odra Opole
Stomil Olsztyn 0 - 0 Wigry Suwałki

16. kolejka - I liga 4/5 listopada
Stal Mielec 1 - 3 Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Ruch Chorzów
Odra Opole 1 - 0 GKS Tychy
Puszcza Niepołomice 2 - 3 Pogoń Siedlce
Raków Częstochowa 3 - 1 Górnik Łęczna
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Miedź Legnica
Wigry Suwałki 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice 2 - 0 Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów 0 - 0 Bytovia Bytów

17. kolejka - I liga 11/12 listopada
Olimpia Grudziądz 0 - 2 Odra Opole
Górnik Łęczna 1 - 3 GKS Katowice
GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn 1 - 2 Chrobry Głogów
Bytovia Bytów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce 0 - 3 Raków Częstochowa
Miedź Legnica 2 - 2 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Stal Mielec
Ruch Chorzów 2 - 3 Wigry Suwałki

18. kolejka - I liga 18/19 listopada
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn 0 - 1 Bytovia Bytów
Ruch Chorzów 1 - 2 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 1 GKS Katowice
GKS Tychy 0 - 3 Wigry Suwałki
Górnik Łęczna 0 - 3 Odra Opole
Miedź Legnica 1 - 1 Raków Częstochowa

19. kolejka - I liga 25/26 listopada
Stomil Olsztyn 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Górnik Łęczna
Odra Opole 1 - 1 Pogoń Siedlce
GKS Katowice 1 - 0 Miedź Legnica
Stal Mielec 3 - 0 GKS Tychy
Bytovia Bytów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa 3 - 1 Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów 1 - 0 Ruch Chorzów
Wigry Suwałki 1 - 0 Olimpia Grudziądz

20. kolejka - I liga 3/4 marca
Chojniczanka Chojnice ? - ? Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice ? - ? GKS Katowice
Miedź Legnica ? - ? Odra Opole
Pogoń Siedlce ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna ? - ? Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz ? - ? Stal Mielec
GKS Tychy ? - ? Chrobry Głogów
Ruch Chorzów ? - ? Bytovia Bytów
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Stomil Olsztyn

21. kolejka - I liga 10/11 marca
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn ? - ? Ruch Chorzów
Bytovia Bytów ? - ? GKS Tychy
Chrobry Głogów ? - ? Olimpia Grudziądz
Stal Mielec ? - ? Górnik Łęczna
Wigry Suwałki ? - ? Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Miedź Legnica
Odra Opole ? - ? Puszcza Niepołomice
GKS Katowice ? - ? Raków Częstochowa

22. kolejka - I liga 17/18 marca
Chojniczanka Chojnice ? - ? GKS Katowice
Raków Częstochowa ? - ? Odra Opole
Puszcza Niepołomice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica ? - ? Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce ? - ? Stal Mielec
Górnik Łęczna ? - ? Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz ? - ? Bytovia Bytów
GKS Tychy ? - ? Stomil Olsztyn
Ruch Chorzów ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała

23. kolejka - I liga 24/25 marca
Wigry Suwałki ? - ? Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Raków Częstochowa
Odra Opole ? - ? GKS Katowice
Ruch Chorzów ? - ? Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? GKS Tychy
Stomil Olsztyn ? - ? Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów ? - ? Górnik Łęczna
Chrobry Głogów ? - ? Pogoń Siedlce
Stal Mielec ? - ? Miedź Legnica

24. kolejka - I liga 31 marca
Chojniczanka Chojnice ? - ? Odra Opole
GKS Katowice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa ? - ? Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice ? - ? Stal Mielec
Miedź Legnica ? - ? Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce ? - ? Bytovia Bytów
Górnik Łęczna ? - ? Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy ? - ? Ruch Chorzów

25. kolejka - I liga 7/8 kwietnia
GKS Tychy ? - ? Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów ? - ? Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn ? - ? Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów ? - ? Miedź Legnica
Chrobry Głogów ? - ? Puszcza Niepołomice
Stal Mielec ? - ? Raków Częstochowa
Wigry Suwałki ? - ? GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Odra Opole

26. kolejka - I liga 14/15 kwietnia
Chojniczanka Chojnice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole ? - ? Wigry Suwałki
GKS Katowice ? - ? Stal Mielec
Raków Częstochowa ? - ? Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice ? - ? Bytovia Bytów
Miedź Legnica ? - ? Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Łęczna ? - ? Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz ? - ? GKS Tychy

27. kolejka - I liga 21/22 kwietnia
Olimpia Grudziądz ? - ? Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy ? - ? Górnik Łęczna
Ruch Chorzów ? - ? Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Miedź Legnica
Stomil Olsztyn ? - ? Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów ? - ? Raków Częstochowa
Chrobry Głogów ? - ? GKS Katowice
Stal Mielec ? - ? Odra Opole
Wigry Suwałki ? - ? Zagłębie Sosnowiec

28. kolejka - I liga 28/29 kwietnia
Chojniczanka Chojnice ? - ? Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Stal Mielec
Odra Opole ? - ? Chrobry Głogów
GKS Katowice ? - ? Bytovia Bytów
Raków Częstochowa ? - ? Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica ? - ? Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce ? - ? GKS Tychy
Górnik Łęczna ? - ? Olimpia Grudziądz

29. kolejka - I liga 5/6 maja
Górnik Łęczna ? - ? Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz ? - ? Pogoń Siedlce
GKS Tychy ? - ? Miedź Legnica
Ruch Chorzów ? - ? Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn ? - ? GKS Katowice
Bytovia Bytów ? - ? Odra Opole
Chrobry Głogów ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec ? - ? Wigry Suwałki

30. kolejka - I liga 9 maja
Chojniczanka Chojnice ? - ? Stal Mielec
Wigry Suwałki ? - ? Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Bytovia Bytów
Odra Opole ? - ? Stomil Olsztyn
GKS Katowice ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa ? - ? Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice ? - ? GKS Tychy
Miedź Legnica ? - ? Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce ? - ? Górnik Łęczna

31. kolejka - I liga 12/13 maja
Pogoń Siedlce ? - ? Chojniczanka Chojnice
Górnik Łęczna ? - ? Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz ? - ? Puszcza Niepołomice
GKS Tychy ? - ? Raków Częstochowa
Ruch Chorzów ? - ? GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Odra Opole
Stomil Olsztyn ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów ? - ? Wigry Suwałki
Chrobry Głogów ? - ? Stal Mielec

32. kolejka - I liga 19/20 maja
Chojniczanka Chojnice ? - ? Chrobry Głogów
Stal Mielec ? - ? Bytovia Bytów
Wigry Suwałki ? - ? Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole ? - ? Ruch Chorzów
GKS Katowice ? - ? GKS Tychy
Raków Częstochowa ? - ? Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice ? - ? Górnik Łęczna
Miedź Legnica ? - ? Pogoń Siedlce

33. kolejka - I liga 26/27 maja
Miedź Legnica ? - ? Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce ? - ? Puszcza Niepołomice
Górnik Łęczna ? - ? Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz ? - ? GKS Katowice
GKS Tychy ? - ? Odra Opole
Ruch Chorzów ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn ? - ? Stal Mielec
Bytovia Bytów ? - ? Chrobry Głogów

34. kolejka - I liga 2/3 czerwca
Chojniczanka Chojnice ? - ? Bytovia Bytów
Chrobry Głogów ? - ? Stomil Olsztyn
Stal Mielec ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki ? - ? Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec ? - ? GKS Tychy
Odra Opole ? - ? Olimpia Grudziądz
GKS Katowice ? - ? Górnik Łęczna
Raków Częstochowa ? - ? Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice ? - ? Miedź Legnica


Inne terminarze / wyniki