Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wisła Kraków wygrała w Gliwicach: szósta z rzędu porażka Piasta
2017-03-05 15:03:46

Nieudalny debiut w roli trenera Piasta Gliwice zanotował Dariusz Wdowczyk. Piast Gliwice przegrał z Wisłą Kraków 1-2 (0-0). O zwycięstwie Białej Gwiazdy zadecydowała bramka zdobyta w doliczonym czasie gry.

Prowadzenie pierwsi w tym meczu objęli goście. W 69. minucie spotkania długie podanie od Arkadiusza Głowackiego, piłkę w pole karne zagrał Maciej Sadlok a niezdecydowanie obronców wykorzystał Zdenek Ondrasek i umieścił piłkę w siatce. W 81. minucie wynik spotkania wyrównał Gerard Badia, który wykorzystał bardzo dobre podanie od Sasy Zivca. W doliczonym czasie gry Biała Gwiazda wyszarpała zwycięstwo. Hugo Videmont dośrodkował w pole karnego, gdzie najwyżej wyskoczył Petar Brlek i strzałem głową pokonał bezradnego Jakuba Szmatułę

Piast Gliwice - Wisła Kraków 1-2 (0-0)

0-1 Zdenek Ondrasek (69.)
1-1 Gerard Badia (81.)
1-2 Petar Brlek (90+)

Piast Gliwice: Jakub Szmatuła - Uros Korun, Marcin Pietrowski, Hebert Silva Santos - Radosław Murawski (76. Sasa Zivec), Stojan Vranjes (75. Aleksandar Sedlar) - Tomasz Mokwa, Michał Masłowski (55. Lukas Cmelik), Patrik Mraz - Gerard Badia - Michal Papadopulos.

Wisła Kraków: Łukasz Załuska - Tomasz Cywka, Arkadiusz Głowacki, Ivan Gonzalez, Maciej Sadlok - Krzysztof Mączyński, Pol Llonch - Rafał Boguski (65. Hugo Videmont), Petar Brlek, Patryk Małecki (80. Mateusz Zachara) - Paweł Brożek (65. Zdenek Ondrasek).

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).