IV liga podlaska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Wasilków | 22 | 60 | 19 | 3 | 0 | 95 | 18 | 77 | |
2 | Wigry Suwałki | 23 | 60 | 19 | 3 | 1 | 101 | 26 | 75 | |
3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 22 | 53 | 17 | 2 | 3 | 67 | 27 | 40 | |
4 | Warmia Grajewo | 23 | 51 | 16 | 3 | 4 | 78 | 23 | 55 | |
5 | Tur Bielsk Podlaski | 22 | 40 | 12 | 4 | 6 | 37 | 28 | 9 | |
6 | Wissa Szczuczyn | 23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 50 | 47 | 3 | |
7 | MOSP Białystok | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 37 | 43 | -6 | |
8 | Promień Mońki | 23 | 33 | 10 | 3 | 10 | 42 | 49 | -7 | |
9 | KS Michałowo | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 47 | 52 | -5 | |
10 | Krypnianka Krypno | 23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 36 | 47 | -11 | |
11 | Orlęta Czyżew | 23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 46 | 70 | -24 | |
12 | Sparta 1951 Szepietowo | 23 | 27 | 8 | 3 | 12 | 33 | 48 | -15 | |
13 | KS Śniadowo | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 41 | 53 | -12 | |
14 | Hetman Tykocin | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 32 | 68 | -36 | |
15 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 26 | 61 | -35 | |
16 | Czarni Czarna Białostocka | 21 | 15 | 3 | 6 | 12 | 23 | 40 | -17 | |
17 | KS Grabówka | 21 | 14 | 3 | 5 | 13 | 23 | 51 | -28 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 22 | 3 | 1 | 0 | 21 | 19 | 82 | -63 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Wasilków | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 52 | 5 | 47 | |
2 | Wigry Suwałki | 11 | 29 | 9 | 2 | 0 | 59 | 14 | 45 | |
3 | Warmia Grajewo | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 39 | 10 | 29 | |
4 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 30 | 12 | 18 | |
5 | Promień Mońki | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 26 | 25 | 1 | |
6 | Sparta 1951 Szepietowo | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | |
7 | Tur Bielsk Podlaski | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 21 | 10 | 11 | |
8 | MOSP Białystok | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 19 | 20 | -1 | |
9 | Krypnianka Krypno | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 22 | 21 | 1 | |
10 | Orlęta Czyżew | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 28 | 36 | -8 | |
11 | KS Michałowo | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 25 | 26 | -1 | |
12 | KS Śniadowo | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 16 | 23 | -7 | |
13 | Czarni Czarna Białostocka | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 17 | 22 | -5 | |
14 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 20 | 30 | -10 | |
15 | Wissa Szczuczyn | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 19 | 20 | -1 | |
16 | Hetman Tykocin | 12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 19 | 41 | -22 | |
17 | KS Grabówka | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 9 | 16 | -7 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 6 | 45 | -39 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wigry Suwałki | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 42 | 12 | 30 | |
2 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 37 | 15 | 22 | |
3 | KS Wasilków | 11 | 27 | 8 | 3 | 0 | 43 | 13 | 30 | |
4 | Warmia Grajewo | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 39 | 13 | 26 | |
5 | Wissa Szczuczyn | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 31 | 27 | 4 | |
6 | Tur Bielsk Podlaski | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 16 | 18 | -2 | |
7 | MOSP Białystok | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 18 | 23 | -5 | |
8 | KS Michałowo | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 22 | 26 | -4 | |
9 | Promień Mońki | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 16 | 24 | -8 | |
10 | Krypnianka Krypno | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 14 | 26 | -12 | |
11 | KS Śniadowo | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 25 | 30 | -5 | |
12 | Hetman Tykocin | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 13 | 27 | -14 | |
13 | Orlęta Czyżew | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 | 34 | -16 | |
14 | KS Grabówka | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 14 | 35 | -21 | |
15 | Sparta 1951 Szepietowo | 12 | 6 | 2 | 0 | 10 | 15 | 36 | -21 | |
16 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 6 | 31 | -25 | |
17 | Czarni Czarna Białostocka | 8 | 3 | 0 | 3 | 5 | 6 | 18 | -12 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 13 | 37 | -24 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Ruch Wysokie Mazowieckie
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Tur Bielsk Podlaski | 0 - 0 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 15 czerwca 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | Orlęta Czyżew | 8 czerwca 2024 |
KS Grabówka | 0 - 0 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 czerwca 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | MOSP Białystok | 29 maja 2024 |
Sparta 1951 Szepietowo | 0 - 0 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 25 maja 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | Wigry Suwałki | 18 maja 2024 |
Wissa Szczuczyn | 0 - 0 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 11 maja 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | Cresovia Siemiatycze | 4 maja 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | Czarni Czarna Białostocka | 27 kwietnia 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | KS Michałowo | 20 kwietnia 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 17 kwietnia 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 - 1 | KS Wasilków | 13 kwietnia 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 4 - 2 | Promień Mońki | 6 kwietnia 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 5 - 2 | KS Śniadowo | 28 marca 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 5 - 2 | Krypnianka Krypno | 23 marca 2024 |
Warmia Grajewo | 1 - 2 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 16 marca 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 4 - 1 | Hetman Tykocin | 10 marca 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 3 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 10 listopada 2023 |
Orlęta Czyżew | 3 - 7 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 5 listopada 2023 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 3 - 2 | KS Grabówka | 28 października 2023 |
MOSP Białystok | 1 - 4 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 21 października 2023 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 2 - 0 | Sparta 1951 Szepietowo | 15 października 2023 |
Wigry Suwałki | 4 - 1 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 8 października 2023 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 - 2 | Wissa Szczuczyn | 1 października 2023 |
Cresovia Siemiatycze | 0 - 5 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 22 września 2023 |
Czarni Czarna Białostocka | 0 - 5 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 16 września 2023 |
KS Michałowo | 1 - 3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 13 września 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 2 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 10 września 2023 |
KS Wasilków | 1 - 0 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 2 września 2023 |
Promień Mońki | 2 - 2 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 30 sierpnia 2023 |
KS Śniadowo | 1 - 4 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 27 sierpnia 2023 |
Krypnianka Krypno | 0 - 3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 19 sierpnia 2023 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 2 - 0 | Warmia Grajewo | 12 sierpnia 2023 |
Hetman Tykocin | 1 - 4 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 5 sierpnia 2023 |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|