Statystyki III liga podlasko-warmińsko-mazurska, sezon2013/2014

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "III liga podlasko-warmińsko-mazurska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 34 74 24 2 8 78 32 46
2 MKS Korsze 34 71 22 5 7 78 35 43
3 Płomień Ełk 34 68 20 8 6 87 47 40
4 Start Działdowo 34 67 19 10 5 58 39 19
5 Jagiellonia II Białystok 34 60 18 6 10 63 46 17
6 Huragan Morąg 34 54 16 6 12 67 48 19
7 Dąb Dąbrowa Białostocka 34 54 15 9 10 61 46 15
8 Barkas Tolkmicko 34 51 14 9 11 46 42 4
9 LZS Narewka 34 44 12 8 14 49 56 -7
10 Znicz Biała Piska 34 43 12 7 15 43 46 -3
11 Warmia Grajewo 34 39 11 6 17 37 56 -19
12 ŁKS 1926 Łomża 34 39 10 9 15 49 64 -15
13 Tur Bielsk Podlaski 34 37 10 7 17 33 56 -23
14 Mrągowia Mrągowo 34 36 10 6 18 44 61 -17
15 Motor Lubawa 34 34 8 10 16 42 62 -20
16 Wissa Szczuczyn 34 32 8 8 18 45 75 -30
17 Granica Kętrzyn 34 27 6 9 19 39 66 -27
18 Promień Mońki 34 22 5 7 22 21 63 -42
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga podlasko-warmińsko-mazurska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 17 40 13 1 3 41 17 24
2 MKS Korsze 17 38 12 2 3 43 15 28
3 Start Działdowo 17 37 11 4 2 33 22 11
4 Barkas Tolkmicko 17 36 10 6 1 29 9 20
5 Płomień Ełk 17 33 10 3 4 46 24 22
6 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 32 9 5 3 35 17 18
7 Jagiellonia II Białystok 17 30 9 3 5 33 18 15
8 Znicz Biała Piska 17 30 9 3 5 29 19 10
9 Huragan Morąg 17 29 9 2 6 36 19 17
10 ŁKS 1926 Łomża 17 26 7 5 5 31 28 3
11 LZS Narewka 17 25 7 4 6 28 24 4
12 Tur Bielsk Podlaski 17 23 7 2 8 18 27 -9
13 Motor Lubawa 17 22 5 7 5 27 28 -1
14 Mrągowia Mrągowo 17 21 6 3 8 26 30 -4
15 Warmia Grajewo 17 20 6 2 9 18 28 -10
16 Promień Mońki 17 17 4 5 8 12 19 -7
17 Granica Kętrzyn 17 15 3 6 8 18 28 -10
18 Wissa Szczuczyn 17 12 3 3 11 22 43 -21
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga podlasko-warmińsko-mazurska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Płomień Ełk 17 35 10 5 2 41 23 18
2 Sokół Ostróda 17 34 11 1 5 37 15 22
3 MKS Korsze 17 33 10 3 4 35 20 15
4 Start Działdowo 17 30 8 6 3 25 17 8
5 Jagiellonia II Białystok 17 30 9 3 5 30 28 2
6 Huragan Morąg 17 25 7 4 6 31 29 2
7 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 22 6 4 7 26 29 -3
8 Wissa Szczuczyn 17 20 5 5 7 23 32 -9
9 LZS Narewka 17 19 5 4 8 21 32 -11
10 Warmia Grajewo 17 19 5 4 8 19 28 -9
11 Barkas Tolkmicko 17 15 4 3 10 17 33 -16
12 Mrągowia Mrągowo 17 15 4 3 10 18 31 -13
13 Tur Bielsk Podlaski 17 14 3 5 9 15 29 -14
14 Znicz Biała Piska 17 13 3 4 10 14 27 -13
15 ŁKS 1926 Łomża 17 13 3 4 10 18 36 -18
16 Motor Lubawa 17 12 3 3 11 15 34 -19
17 Granica Kętrzyn 17 12 3 3 11 21 38 -17
18 Promień Mońki 17 5 1 2 14 9 44 -35
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga podlasko-warmińsko-mazurska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Morąg 5 12 4 0 1 13 4 9
2 MKS Korsze 5 12 4 0 1 12 5 7
3 LZS Narewka 5 12 4 0 1 10 2 8
4 Sokół Ostróda 5 10 3 1 1 12 5 7
5 Start Działdowo 5 10 3 1 1 13 9 4
6 Płomień Ełk 5 8 2 2 1 8 6 2
7 Znicz Biała Piska 5 7 2 1 2 9 5 4
8 Wissa Szczuczyn 5 7 2 1 2 10 12 -2
9 Warmia Grajewo 5 7 2 1 2 5 6 -1
10 Tur Bielsk Podlaski 5 7 2 1 2 5 9 -4
11 Jagiellonia II Białystok 5 6 1 3 1 8 9 -1
12 ŁKS 1926 Łomża 5 6 2 0 3 7 10 -3
13 Mrągowia Mrągowo 5 5 1 2 2 5 9 -4
14 Granica Kętrzyn 5 5 1 2 2 10 10 0
15 Motor Lubawa 5 4 1 1 3 6 13 -7
16 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 3 0 3 2 5 8 -3
17 Barkas Tolkmicko 5 2 0 2 3 4 15 -11
18 Promień Mońki 5 1 0 1 4 3 8 -5
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga podlasko-warmińsko-mazurska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Płomień Ełk 34 3.94 2.56 1.38 73.53 % 26.47 %
2 Wissa Szczuczyn 34 3.53 1.32 2.21 76.47 % 23.53 %
3 Huragan Morąg 34 3.38 1.97 1.41 70.59 % 29.41 %
4 MKS Korsze 34 3.32 2.29 1.03 64.71 % 35.29 %
5 ŁKS 1926 Łomża 34 3.32 1.44 1.88 64.71 % 35.29 %
6 Sokół Ostróda 34 3.24 2.29 0.94 64.71 % 35.29 %
7 Jagiellonia II Białystok 34 3.21 1.85 1.35 67.65 % 32.35 %
8 Dąb Dąbrowa Białostocka 34 3.15 1.79 1.35 58.82 % 41.18 %
9 LZS Narewka 34 3.09 1.44 1.65 55.88 % 44.12 %
10 Mrągowia Mrągowo 34 3.09 1.29 1.79 64.71 % 35.29 %
11 Granica Kętrzyn 34 3.09 1.15 1.94 61.76 % 38.24 %
12 Motor Lubawa 34 3.06 1.24 1.82 61.76 % 38.24 %
13 Start Działdowo 34 2.85 1.71 1.15 47.06 % 52.94 %
14 Warmia Grajewo 34 2.74 1.09 1.65 58.82 % 41.18 %
15 Znicz Biała Piska 34 2.62 1.26 1.35 50 % 50 %
16 Tur Bielsk Podlaski 34 2.62 0.97 1.65 52.94 % 47.06 %
17 Barkas Tolkmicko 34 2.59 1.35 1.24 47.06 % 52.94 %
18 Promień Mońki 34 2.47 0.62 1.85 47.06 % 52.94 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Jackiewicz Płomień Ełk 32
2 Michał Miller MKS Korsze 26
3 Piotr Piceluk Sokół Ostróda 20
4 Piotr Bondziul Dąb Dąbrowa Białostocka 18
5 Piotr Kozłowski MKS Korsze 15
6 Marcin Ogrodowczyk Start Działdowo 15
7 Piotr Trafarski MKS Korsze 15
8 Damian Zubowski LZS Narewka 15
9 Paweł Kowalewski Mrągowia Mrągowo 14
10 Łukasz Kuśnierz Płomień Ełk 14
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Kulig Mrągowia Mrągowo 1
2 Damian Majak Mrągowia Mrągowo 1
3 Daniel Fedczak MKS Korsze 1
4 Wojciech Marcinkiewicz Tur Bielsk Podlaski 1
5 Damian Kostkowski Barkas Tolkmicko 1
6 Piotr Osmański Mrągowia Mrągowo 1
7 Jarosław Krasnopolski LZS Narewka 1
8 Karol Car Tur Bielsk Podlaski 1
9 Piotr Sawicki MKS Korsze 1
10 Rafał Kozikowski Warmia Grajewo 1
11 Mateusz Cybulski Warmia Grajewo 1
12 Marcin Arciszewski Warmia Grajewo 1
13 Tomasz Porębski Jagiellonia II Białystok 1
14 Tomasz Sambor Barkas Tolkmicko 1


Inne statystyki