Statystyki III liga małopolsko-świętokrzyska, sezon2013/2014

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "III liga małopolsko-świętokrzyska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granat Skarżysko-Kamienna 34 77 24 5 5 70 33 37
2 Soła Oświęcim 34 73 22 7 5 76 39 37
3 Hutnik Kraków 34 58 16 10 8 61 48 13
4 Wisła Sandomierz 34 56 17 5 12 50 31 19
5 Łysica Bodzentyn 34 54 15 9 10 53 30 23
6 Wisła II Kraków 34 54 16 6 12 57 39 18
7 Unia Tarnów 34 49 13 10 11 40 32 8
8 Beskid Andrychów 34 49 14 7 13 52 43 9
9 Korona II Kielce 34 47 12 11 11 64 54 10
10 Wierna Małogoszcz 34 45 11 12 11 44 43 1
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 43 11 10 13 35 39 -4
12 Dalin Myślenice 34 43 11 10 13 42 44 -2
13 Poprad Muszyna 34 41 10 11 13 35 43 -8
14 Poroniec Poronin 34 38 11 5 18 53 67 -14
15 Górnik Libiąż 34 33 8 9 17 45 74 -29
16 Bocheński KS 34 31 8 7 19 41 75 -34
17 Nida Pińczów 34 28 6 10 18 37 75 -38
18 Przebój Wolbrom 34 24 6 6 22 29 75 -46
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka
* Przebój Wolbrom wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wszystkie mecze z jego udziałem w rundzie wiosennej zostaną zweryfikowane jako walkowery dla rywali

"III liga małopolsko-świętokrzyska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granat Skarżysko-Kamienna 17 46 15 1 1 39 10 29
2 Soła Oświęcim 17 37 11 4 2 46 23 23
3 Beskid Andrychów 17 35 11 2 4 37 18 19
4 Hutnik Kraków 17 33 9 6 2 32 18 14
5 Wierna Małogoszcz 17 31 9 4 4 29 18 11
6 Korona II Kielce 17 30 9 3 5 39 24 15
7 Łysica Bodzentyn 17 28 8 4 5 32 14 18
8 Unia Tarnów 17 26 7 5 5 19 12 7
9 Wisła Sandomierz 17 26 8 2 7 23 14 9
10 Wisła II Kraków 17 25 7 4 6 26 20 6
11 Poroniec Poronin 17 25 7 4 6 33 33 0
12 Górnik Libiąż 17 21 5 6 6 24 29 -5
13 Bocheński KS 17 20 5 5 7 21 28 -7
14 Nida Pińczów 17 20 5 5 7 21 26 -5
15 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 20 5 5 7 19 25 -6
16 Poprad Muszyna 17 20 5 5 7 18 23 -5
17 Dalin Myślenice 17 19 4 7 6 23 22 1
18 Przebój Wolbrom 17 12 3 3 11 14 32 -18
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga małopolsko-świętokrzyska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Soła Oświęcim 17 36 11 3 3 30 16 14
2 Granat Skarżysko-Kamienna 17 31 9 4 4 31 23 8
3 Wisła Sandomierz 17 30 9 3 5 27 17 10
4 Wisła II Kraków 17 29 9 2 6 31 19 12
5 Łysica Bodzentyn 17 26 7 5 5 21 16 5
6 Hutnik Kraków 17 25 7 4 6 29 30 -1
7 Dalin Myślenice 17 24 7 3 7 19 22 -3
8 Unia Tarnów 17 23 6 5 6 21 20 1
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 23 6 5 6 16 14 2
10 Poprad Muszyna 17 21 5 6 6 17 20 -3
11 Korona II Kielce 17 17 3 8 6 25 30 -5
12 Beskid Andrychów 17 14 3 5 9 15 25 -10
13 Wierna Małogoszcz 17 14 2 8 7 15 25 -10
14 Poroniec Poronin 17 13 4 1 12 20 34 -14
15 Górnik Libiąż 17 12 3 3 11 21 45 -24
16 Przebój Wolbrom 17 12 3 3 11 15 43 -28
17 Bocheński KS 17 11 3 2 12 20 47 -27
18 Nida Pińczów 17 8 1 5 11 16 49 -33
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga małopolsko-świętokrzyska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Soła Oświęcim 5 13 4 1 0 9 4 5
2 Wisła Sandomierz 5 12 4 0 1 11 3 8
3 Hutnik Kraków 5 12 4 0 1 15 8 7
4 Dalin Myślenice 5 10 3 1 1 12 3 9
5 Granat Skarżysko-Kamienna 5 10 3 1 1 9 5 4
6 Unia Tarnów 5 9 3 0 2 8 3 5
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 8 2 2 1 2 1 1
8 Wierna Małogoszcz 5 7 2 1 2 7 4 3
9 Wisła II Kraków 5 7 2 1 2 6 4 2
10 Poprad Muszyna 5 7 2 1 2 7 8 -1
11 Beskid Andrychów 5 6 2 0 3 10 6 4
12 Łysica Bodzentyn 5 6 2 0 3 5 4 1
13 Poroniec Poronin 5 6 2 0 3 8 13 -5
14 Górnik Libiąż 5 6 2 0 3 5 13 -8
15 Korona II Kielce 5 4 1 1 3 8 10 -2
16 Nida Pińczów 5 4 1 1 3 4 12 -8
17 Bocheński KS 5 3 1 0 4 7 17 -10
18 Przebój Wolbrom 5 0 0 0 5 0 15 -15
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga małopolsko-świętokrzyska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Poroniec Poronin 34 3.53 1.56 1.97 67.65 % 32.35 %
2 Górnik Libiąż 34 3.5 1.32 2.18 73.53 % 26.47 %
3 Korona II Kielce 34 3.47 1.88 1.59 61.76 % 38.24 %
4 Bocheński KS 34 3.41 1.21 2.21 67.65 % 32.35 %
5 Soła Oświęcim 34 3.38 2.24 1.15 73.53 % 26.47 %
6 Nida Pińczów 34 3.29 1.09 2.21 58.82 % 41.18 %
7 Hutnik Kraków 34 3.21 1.79 1.41 67.65 % 32.35 %
8 Przebój Wolbrom 34 3.06 0.85 2.21 79.41 % 20.59 %
9 Granat Skarżysko-Kamienna 34 3.03 2.06 0.97 61.76 % 38.24 %
10 Wisła II Kraków 34 2.82 1.68 1.15 64.71 % 35.29 %
11 Beskid Andrychów 34 2.79 1.53 1.26 61.76 % 38.24 %
12 Wierna Małogoszcz 34 2.56 1.29 1.26 52.94 % 47.06 %
13 Dalin Myślenice 34 2.53 1.24 1.29 47.06 % 52.94 %
14 Łysica Bodzentyn 34 2.44 1.56 0.88 44.12 % 55.88 %
15 Wisła Sandomierz 34 2.38 1.47 0.91 44.12 % 55.88 %
16 Poprad Muszyna 34 2.29 1.03 1.26 38.24 % 61.76 %
17 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 2.18 1.03 1.15 38.24 % 61.76 %
18 Unia Tarnów 34 2.12 1.18 0.94 38.24 % 61.76 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Cygnar Soła Oświęcim 22
2 Marcin Kołodziejczyk Granat Skarżysko-Kamienna 19
3 Piotr Witoń Górnik Libiąż 16
4 Adrian Gębalski Wisła Sandomierz 14
5 Sławomir Zubel Bocheński KS 14
6 Rafał Waksmundzki Poroniec Poronin 12
7 Tomasz Zając Wisła II Kraków 12
8 Michał Przybyła Korona II Kielce 11
9 Jakub Snadny Soła Oświęcim 11
10 Krzysztof Kozieł Dalin Myślenice 10
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Gamrot Hutnik Kraków 1
2 Stanisław Wierzgacz Wisła Sandomierz 1
3 Michał Adamus Beskid Andrychów 1
4 Wojciech Szkotak Bocheński KS 1
5 Rafał Lasocki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
6 Nikodem Kołodziej Poprad Muszyna 1
7 Mateusz Chrobak Poroniec Poronin 1
8 Michał Bała Wierna Małogoszcz 1
9 Karol Drej Łysica Bodzentyn 1
10 Tomasz Kaczmarczyk Beskid Andrychów 1
11 Michał Wrześniewski Korona II Kielce 1
12 Mateusz Czernecki Poroniec Poronin 1
13 Damian Lepiarz Dalin Myślenice 1


Inne statystyki