Za nami dwunasta seria gier w czwartej grupie. W meczu na szczycie trzecioligowych rozgrywek, Stal Kraśnik pokonała drugi garnitur Korony Kielce. Motor Lublin pokonał Siarkę Tarnobrzeg i awansował na trzecią lokatę.

Jutrzenka Giebułtów bezbramkowo zremisowała z Podhalem Nowy Targ.

Chełmianka Chełm ugrała punkt w starciu z Podlasiem Biała Podlaska, mimo że goście po ośmiu minutach prowadzili 0-2 za sprawą Pawła Zabielskiego i Olafa Martynka. Podopieczni Artura Bożyka wzięli się jednak w garść i w drugiej odsłonie doprowadzili do wyrównania, a dublet ustrzelił Patryk Czułowski.

Wisła Sandomierz bezbramkowo zremisowała z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Wisłą Puławy, a Orlętami Radzyń Podlaski.

Hutnik Kraków po trafieniach Dawida Lincy i Tomasza Jaklika ograł Hetmana Zamość.

Motor Lublin pokonał na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg, która jako pierwsza wyszła na prowadzenie. W 15. minucie do siatki trafił Bartłomiej Wiktor i otworzył wynik spotkania. Goście jednak byli mocno zdeterminowani aby wygrać na ciężkim terenie i w 42. minucie do wyrównania doprowadził Tomasz Swędrowski. Wynik spotkania w 68. minucie ustalił Michał Paluch.

Pół godziny później Wisłoka Dębica pokonała KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Gole dla drużyny prowadzonej przez Dariusza Kantora zdobyli Damian Lubera i Sebastian Fedan.

W meczu na szczycie, Stal Kraśnik pokonała na wyjeździe rezerwy Korony Kielce. Goście na prowadzenie wyszli tuż przed przerwą, a bramkę z jedenastu metrów zdobył Rafał Król. Dziewięć minut po zmianie stron było już 2-0, a z gola cieszył się Arkadiusz Maj.

Sokół Sieniawa podzielił się punktami z Avią Świdnik. Wynik otworzył w 7. minucie strzałem z rzutu karnego Kacper Drelich. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać dwadzieścia minut, bowiem po tym czasie Piotr Prędota doprowadził do wyrównania. Kolejne gole padły dopiero przerwie. W 63. minucie Damian Szpak dał prowadzenie żółto-niebieskim. Radość Avii trwała zaledwie 180 sekund, bowiem po tym czasie rezultat ustalił Bartłomiej Buczek, strzałem z rzutu karnego.