Drugi garnitur kielczan pewnie pokonał u siebie ekipę Hutnika i powiększył przewagę nad Siarką Tarnobrzeg do czterech oczek. Spadkowicz tylko zremisował z Wisłoką Dębica. Motor Lublin wygrał w Sandomierzu.

W pierwszym meczu Jutrzenka Giebułtów podzieliła się punktami ze Stalą Kraśnik. Goście na prowadzenie wyszli w 55. minucie, a do siatki trafił Rafał Król. Sześć minut później padła wyrównująca bramka, a Maciej Balawender cieszył się z gola. Więcej goli już nie padło i obie drużyny podzieliły się punktami.

Identycznym rezultatem zakończył się mecz Wisły Puławy z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, a miało to miejsce w 25. minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Łukasz Kacprzycki. Goście wyrównali w końcówce meczu, a do siatki trafił Jakub Chrzanowski.

Chełmianka Chełm zremisowała z Podhalem Nowy Targ. Szarotki do przerwy wygrywały 0-1, a gola zdobył Lukas Hruska. Wynik ten utrzymał się do 59. minuty, kiedy to Wołodymyr Hładkyj trafił do siatki i ustalił rezultat spotkania.

Podział punktów nastąpił także w meczu Siarki Tarnobrzeg z Wisłoką Dębica. Jako pierwszy na prowadzenie wyszedł jednak spadkowicz z 2 ligi, a uczynił to konkretnie w 61. minucie Adrian Gębalski. Dębiczanie byli jednak bardzo ambitni i w samej końcówce spotkania do wyrównania doprowadził Sebastian Fedan.

Korona II Kielce ograła Hutnika Kraków, mimo że to podopieczni Leszka Janiczaka jako pierwsi prowadzili, a miało to miejsce już w 3. minucie, gdy Kamil Sobala trafił do siatki. To podrażniło beniaminka który w 21. minucie wyrównał za sprawą Mateja Pucko. Po zmianie stron kielczanie zdobyli jeszcze cztery gole, a trzy z nich były autorstwa Michała Żyro. Ponadto na listę strzelców wpisał się Mateusz Sowiński.

Sokół Sieniawa pokonał Hetmana Zamość. Podopieczni Ryszarda Kuźmy bardzo szybko objęli prowadzenie, bowiem już w 6. minucie Sebastian Brocki pokonał golkipera beniaminka. Hetman do wyrównania doprowadził w 40. minucie, kiedy do siatki trafił Paweł Myśliwiecki. Wynik meczu ustalił w 62. minucie Bartłomiej Buczek z rzutu karnego.

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała z Avią Świdnik, a jedynego gola zdobył Wojciech Białek w 43. minucie.

Motor Lublin po bramkach Michała Grunta i Michała Palucha ograł na wyjeździe Wisłę Sandomierz.

Mecz Orląt Radzyń Podlaski z Podlasiem Biała Podlaska odbędzie się 16 października o godzinie 15:30.