Podopieczni Grzegorza Opalińskiego po wygranej nad Chełmianką nadal są liderem rozgrywek. Pierwsze trzy oczka zdobyła Jutrzenka w starciu z Wisłoką. Hetman Zamość został nowym wiceliderem trzeciej ligi.

Wisła Sandomierz w końcu sięgnęła po trzy punkty w tym sezonie. Piłkarze Rafała Wójcika ograli KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski na wyjeździe, a gole zdobywali Patryk Wilk z rzutu karnego oraz Krzysztof Zawiślak.

Korona II Kielce po raz pierwszy w sezonie 2019/20 zeszła pokonana, a jej pogromcą okazała się Wisła Puławy. Jedynego gola dla gości zdobył Piotr Zmorzyński w 38. minucie.

Pierwsze punkty w lidze zdobyła Jutrzenka Giebułtów, która na wyjeździe ograła Wisłokę Dębica po samobójczym trafieniu Jana Pelca i bramce Patryka Michniaka.

Ryszard Kuźma nie będzie miło wspominał debiutu na ławce trenerskiej Sokoła Sieniawa, bowiem ten przegrał na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 33. minucie, a do siatki trafił Dawid Linca. Kwadrans po zmianie stron na 2-0 podwyższył Krzysztof Świątek. Kolejny gol dla Hutnika padł w 75. minucie, a jego autorem był Bartosz Tetych. Sokół honorową bramkę zdobył dwie minuty później po uderzeniu Łukasza Skrzypka.

Hetman Zamość rozbił Podlasie Biała Podlaska i został nowym wiceliderem rozgrywek. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Myśliwiecki, a po bramce dołożyli Rafał Kursa i Kamil Oziemczuk.

Wólczanka Wólka Pełkińska w wyjazdowym meczu pokonała Stal Kraśnik. Goście na prowadzenie wyszli już w 6. minucie, a do siatki trafił Wiktor Kłos. Wynik ten utrzymał się do przerwy, a po zmianie stron podopieczni Marcina Wołowca dołożyli jeszcze jedną bramkę, a na listę strzelców wpisał się Volodymyr Khorolski.

Orlęta Radzyń Podlaski pokonały Avię Świdnik. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Artur Renkowski. Avia zdołała odpowiedzieć bramką Wojciecha Białka z jedenastu metrów.

Siarka Tarnobrzeg nadal liderem rozgrywek. Zielono-czarno-żółci wygrali z Chełmianką Chełm, a hat-tricka zdobył Krzysztof Ropski. Ponadto bramę dla tarnobrzeżan dołożył Kamil Kargulewicz, a honorowe trafienie dla gości padło łupem Pawła Wolskiego.

Motor Lublin ograł Podhale Nowy Targ mimo że to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, a miało to miejsce w 48. minucie, gdy do siatki trafił Mateusz Mianowany z rzutu karnego. Minutę później był już jednak remis, a gola zdobył Sławomir Duda. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, a wynik ustalił Michał Paluch w 86 .minucie.