Podopieczni Rafała Ulatowskiego pokonali Radunię Stężyca i awansowali do 2 ligi. Z ligą pożegnały się drużyny Wierzycy Pelplin oraz Chemika Bydgoszcz, a także wcześniej wycofana Wda Świecie.

Kolejka rozpoczęła się już w czwartek, gdy naprzeciw siebie stanęły ekipy Pogoni II Szczecin i Świtu Skolwin. Pierwszą bramkę w derbach Szczecina zdobył Adam Nagórski z jedenastu metrów w 24. minucie. Pogoń odpowiedziała w 77. minucie bramką Michała Graczyka.

KP Starogard Gdański uległ drużynie Mieszka Gniezno, mimo że do przerwy prowadził 1-0 po golu Filipa Sosnowskiego. W drugiej odsłonie beniaminek odwrócił losy meczu a na listę strzelców wpisali się Marcin Tomaszewski i Damian Pawlak.

Godzinę później rezerwy Lecha Poznań pokonały Radunię Stężyca i awansowały do 2 ligi. Miejscowi na prowadzenie wyszli 29. minucie po samobójczym trafieniu Kacpra Tułowieckiego. Po zmianie stron Paweł Tupaj podwyższył na 2-0. Gdy wydawało się że piłkarze Kolejorza spokojnie dowiozą dwubramkowe prowadzenie to Piotr Karasiński w samej końcówce zdobył kontaktową bramkę. Goście chcieli zdobyć kolejne gole, ale popełnili błąd przed polem karnym z którego skorzystał Dariusz Dudka i ustalił wynik meczu.

Polonia Środa Wielkopolska pokonała Kotwicę Kołobrzeg. Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Krzysztofa Bartoszaka w 22. minucie. Przed przerwą wyrównał Marcin Trojanowski. W drugiej odsłonie wynik spotkania ustalił Michał Górzyński.

Chemik Bydgoszcz pokonał Wierzycę Pelplin. Bydgoszczanie do przerwy prowadzili 2-0 za sprawą Dawida Janickiego i Wojciecha Mielcarka. Po zmianie stron w 62. minucie kontaktową bramkę zdobył Mateusz Kaczmarek. Sześć minut później miejscowi ponownie mieli dwubramkową przewagę po golu Wojciecha Mielcarka. Wynik ustalił w 77. minucie Kuba Binerowski.

Górnik Konin podzielił się punktami z Jarotą Jarocin. Miejscowi błyskawicznie wyszli na prowadzenie, a z gola w 2. minucie cieszył się Wiktor Patrzykąt. Goście odpowiedzieli dopiero w drugiej połowie i najpierw w 65. minucie Jędrzej Ludwiczak wyrównał z jedenastu metrów, a pięć minut później Jarota wyszła na prowadzenie po golu Mateusza Dunaja. Ostatnie słowo należało jednak do Górnika i w samej końcówce wyrównał Krystian Sobieraj.

Sokół Kleczew pokonał Bałtyk Koszalin mimo że do przerwy przegrywał po bramce Huberta Górki. W drugiej odsłonie strzelał już tylko Sokół, a na listę strzelców wpisali się Jan Paczyński, Jakub Dębowski i Marcel Koziorowski.

Na zakończenie kolejki KKS 1925 Kalisz pewnie pokonał Bałtyk Gdynia po bramkach Mateusza Żebrowskiego i Ivana Vidala Gonzaleza oraz samobójczej Arkadiusza Korpalskiego.