Kibice zgromadzeni na stadionie w Janikowie obejrzeli znakomite widowisko w którym padło aż siedem bramek. KKS 1925 Kalisz wygrał w Koszalinie i nadal jest liderem rozgrywek. Wicelider pokonał Jarotę.

W sobotnie przedpołudnie Bałtyk Koszalin zremisował z Gromem Nowy Staw. Goście wyszli na prowadzenie w 17. minucie po bramce Tomasza Grabowskiego z jedenastu metrów. Kolejne gole padły już w drugiej odsłonie i tak w 57. minucie wyrównał Paweł Rak. Beniaminek odzyskał prowadzenie trzynaście minut później, a do siatki trafił Robert Wesołowski. Ostatnie słowo należało jednak do Bałtyku, a konkretnie do Dawida Gruchały-Węsierskiego, który ustalił wynik spotkania.

Mieszko Gniezno ograł Jarotę Jarocin. Miejscowi do przerwy prowadzili już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Radosław Mikołajczak i Łukasz Zagdański. Po zmianie stron obie drużyny dołożyły jeszcze po bramce.

Gwardia Koszalin przegrała z KKS-em 1925 Kalisz 0-2, a do gole dla lidera zdobywali Daniel Kamiński i Mateusz Mączyński.

W identycznych rozmiarach Chemik Police uległ Polonii Środa Wielkopolska po bramkach Łukasza Żeglenia z rzutu karnego i Adriana Szynki.

Górnik Konin musiał uznać wyższość Kotwicy Kołobrzeg. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Sławomira Suchomskiego, który jeszcze niedawno był szkoleniowcem koninian, a samobójcze trafienie zaliczył Robert Jędras. Gospodarze wyrównali tuż przed przed przerwą, a do siatki trafił Dawid Przybyszewski. Decydujące trafienie padło w 56. minucie, a jego autorem był Dawid Retlewski.

Sokół Kleczew przegrał z Radunią Stężyca. Goście na prowadzenie wyszli w 10. minucie, a bramkę zdobył Radosław Stępień. Piłkarze Ireneusza Stencela zdobyli jeszcze jednego gola, a na listę strzelców wpisał się Filip Burkhardt.

Unia Janikowo w szalonym meczu pokonała Pogoń II Szczecin. Pierwszy gol w tym meczu padł już w 6. minucie, a do siatki trafił Adam Konieczny, Radość gospodarzy trwała zaledwie 120 sekund, bowiem po tym czasie wyrównał Oskar Kalenik. Obie drużyny szły cios za cios i w 12. minucie prowadzenie wróciło do Unii, a gola zdobył Przemysław Kędziora. Drugi garnitur Portowców chciał doprowadzić do wyrównania i to mu się udało w 23. minucie, a Kacper Smoliński pokonał bramkarza miejscowych. Kolejne gole padły w drugiej odsłonie, a dziesięć minut po zmianie stron na prowadzenie wyszli goście po golu Adriana Benedyczaka. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy zdobyli jeszcze dwa gole autorstwa Macieja Mysiaka i Gracjana Goździka.

Bałtyk Gdynia skromnie pokonał KP Starogard Gdański, a jedynego gola zdobył Mateusz Gułajski w 31. minucie.