Zarówno Mieszko jak i KP Starogard wygrali wszystko w tym sezonie i spoglądają na resztę stawki z góry. Bez zwycięstwa i choćby punktu w lidze są Górnik i Bałtyk Gdynia, który zamyka tabelę z bilansem 0-8.

Kolejka rozpoczęła się już w czwartek i w jedynym meczu tego dnia Polonia Środa Wielkopolska bezbramkowo zremisowała z Bałtykiem Koszalin.

Na początek środowych zmagań Pogoń II Szczecin pokonała Górnika Konin. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 53. minucie po strzale Kacpra Kozłowskiego. Kwadrans później wyrównał Dawid Przybyszewski. Ostatnie słowo należało do "dwójki" która decydująca bramkę zdobyła w 78. minucie, autorstwa Damiana Pawłowskiego.a decydująca bramkę zdobyła w 78. minucie, autorstwa Damiana Pawłowskiego.Damiana Pawłowskiego.

Nielba Wągrowiec minimalnie uległa ekipie Mieszka Gniezno, a jedyną bramkę w 76. minucie zdobył Damian Sędziak.

Grom Nowy Staw pewnie pokonał Gwardię Koszalin po bramkach Roberta Wesołowskiego, Marcina Świątka i Dariusza Staniaszka.

Godzinę później KP Starogard Gdański ograł w meczu wyjazdowym Kotwicę Kołobrzeg po samobójczym golu Mateusza Kolińskiego i trafieniu Kamila Żylskiego.

Chemik Police skromnie pokonał Bałtyk Gdynia, a jedynego gola dla beniaminka zdobył Krystian Peda w 80. minucie z jedenastu merów.

Sokół Kleczew ograł Unię Janikowo 2-0, a na listę strzelców wpisali się po samobójczym trafieniu Jakub Losik, a do właściwej siatki trafił Norbert Grzelak.

W tym samym czasie Radunia Stężyca bezbramkowo zremisowała ze Świtem Skolwin.

Jarota Jarocin podzieliła się punktami z KKS-em 1925 Kalisz. Gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie, a do siatki w 21. minucie trafił Mateusz Dunaj. Do wyrównania rzutem na taśmę przed przerwą doprowadził Andrzej Trubeha. Na początku drugiej odsłony gospodarze mocniej przycisnęli i w 56. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Żebrowskiego. Dziesięć minut później ponownie był remis, gola zdobył Mateusz Dunaj. Po sześciu minutach prowadzenie wróciło do kaliszan, lecz ich radość trwała zaledwie minutę, bowiem gola na 3-3 zdobył Szymon Piekarski i ustalił wynik meczu.