Za nami kolejna seria gier na trzecioligowym froncie. W grupie pierwszej wciąż liderem jest Sokół Ostróda, który rozbił na wyjeździe Unię Skierniewice. Beniaminek z Grodziska Mazowieckiego zagrał na piątkę, zaś Polonia Warszawa jest tuż nad strefą spadkową.

Huragan Morąg przegrał ze Zniczem Biała Piska, mimo że prowadził od 9. minuty po golu Piotra Łysiaka. Wyrównanie padło w 40. minucie po strzale Patryka Gondka. 180 sekund później Znicz już prowadził, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Furman. Wynik spotkania w 89. minucie ustalił Mateusz Romachów.

RKS Radomsko pokonał Concordię Elbląg. Dublet dla drużyny prowadzonej przez Dominika Bednarczyka ustrzelił Omar Tall. Wynik spotkania w samej końcówce wyrównał Adam Duda.

Sokół Aleksandrów Łódzki po bramkach Bartłomieja Maćczaka i Jakuba Szarpaka pokonał na wyjeździe Ursusa Warszawa.

KS Wasilków przegrał z Olimpią Zambrów. Wynik spotkania w 71. minucie otworzył Kamil Zalewski. Wyrównanie padło siedem minut później, a z trafienia cieszył się Karol Styś. Ostatnie słowo w tym meczu należało do przyjezdnych, a konkretnie do Marka Wasiluka, który zdobył gola na 1-2 w samej końcówce.

Sokół Ostróda w meczu wyjazdowym rozbił Unię Skierniewice. Strzelanie już w 2. minucie rozpoczął Patryk Kubicki. Cztery minuty później na 0-2 podwyższył Karol Żwir. Kolejne bramki padły po przerwie a do siatki  trafiali Bartłomiej Wasiluk z rzutu karnego, Paweł TomkiewiczKrzysztof Wicki oraz Oskar Rynkowski.

Polonia Warszawa przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a jedynego gola w 36. minucie zdobył Rafał Maciejewski.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki w meczu wyjazdowym zagrała na piątkę i pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki. Dublet dla beniaminka zdobyli Michał Strzałkowski oraz Patryk Szymański, a ponadto gola ustrzelił Damian Jaroń z rzutu karnego.

Na zakończenie kolejki Broń Radom uległa Pelikanowi Łowicz po bramce Macieja Wyszogrodzkiego.