Bez ligi sezon 2012/2013

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal II Stalowa Wola 26 75 25 0 1 146 24 122
2 Jedność Niechobrz 32 74 23 5 4 86 32 54
3 Wietlin 26 73 24 1 1 104 24 80
4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 28 72 23 3 2 111 22 89
5 Transdźwig Stale 26 71 23 2 1 83 18 65
6 Wisłoka Dębica 30 71 21 8 1 79 18 61
7 Igloopol Dębica 30 70 22 4 4 58 21 37
8 Wesoła Zadąbrowie 30 69 22 3 5 116 43 73
9 Monis Bielowy 30 68 22 2 6 102 33 69
10 Czarni Trześń 26 67 22 1 3 89 31 58
11 LKS Pisarowce 32 67 22 1 9 87 52 35
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 67 21 4 5 71 38 33
13 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 26 66 21 3 2 103 24 79
14 Dromader Chrząstów 28 66 21 3 4 73 30 43
15 Sokół Nisko 30 65 20 5 5 93 29 64
16 Jeziorak Chwałowice 26 65 21 2 3 87 24 63
17 Jawor Krzemienica 26 65 21 2 3 88 28 60
18 Unia Skowierzyn 26 65 21 2 3 71 20 51
19 Trotyl Zarębki 28 65 20 5 3 89 47 42
20 Fredro Surochów 26 64 21 1 4 127 44 83
21 Sokół Sokolniki 26 64 20 4 2 105 29 76
22 Wiar Huwniki 28 64 20 4 4 78 34 44
23 San Hurko/Hureczko 30 64 20 4 6 71 38 33
24 Słowianin Grębów 30 64 19 7 4 60 30 30
25 Wiar Krówniki 30 64 20 4 6 62 33 29
26 LKS Manasterz 26 63 20 3 3 103 22 81
27 Gacovia Gać 26 63 19 6 1 91 25 66
28 Tempo Cmolas 26 63 21 0 5 93 34 59
29 Smoczanka Mielec 28 63 19 6 3 90 32 58
30 Iwonka Iwonicz 32 63 20 3 9 74 38 36
31 Kolorado Wola Chorzelowska 28 62 20 2 6 117 37 80
32 LKS Batycze 28 62 19 5 4 92 38 54
33 Nafta Gaz Jodłówka 26 61 20 1 5 89 26 63
34 Motor Grochowce 28 61 19 4 5 88 29 59
35 Płomień Zmiennica 28 61 18 7 3 67 31 36
36 Partyzant Targowiska 32 61 18 7 7 64 32 32
37 Wisłoka II Dębica 26 60 19 3 4 75 25 50
38 Borowiec Straszęcin 30 60 18 6 6 55 31 24
39 Sanoczanka Święte 28 59 19 2 7 85 34 51
40 Płomień Morawsko 28 59 19 2 7 84 39 45
41 Sawa Sonina 32 59 18 5 9 78 38 40
42 Start Pruchnik 30 59 18 5 7 71 38 33
43 Victoria Czermin 30 59 18 5 7 45 22 23
44 Tatyna Dylągówka 26 58 17 7 2 93 31 62
45 Santos Piwoda 26 58 17 7 2 81 29 52
46 Włókniarz Rakszawa 32 58 17 7 8 73 43 30
47 KS Jarocin 26 57 18 3 5 106 45 61
48 Sokół II Nisko 26 57 18 3 5 95 35 60
49 Czarni II Jasło 28 57 18 3 7 90 38 52
50 Markovia Markowa 26 57 18 3 5 74 25 49
51 LZS Jadachy 26 57 18 3 5 74 27 47
52 Płomień Zagorzyce 26 57 18 3 5 66 32 34
53 Sanovia Lesko 28 57 18 3 7 65 36 29
54 Błękitni Ropczyce 30 57 17 6 7 50 23 27
55 Orzeł Bieździedza 28 57 18 3 7 57 42 15
56 Strug Tyczyn 32 57 17 6 9 53 45 8
57 Markiewicza Krosno 24 56 18 2 4 91 39 52
58 LKS Nakło 28 56 16 8 4 69 30 39
59 Rotunda Krzeszów 26 56 17 5 4 61 40 21
60 Strzelec Frysztak 30 56 17 5 8 61 43 18
61 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 26 55 18 1 7 110 43 67
62 Sokół Sokołów Małopolski 26 55 17 4 5 69 33 36
63 Rada Orzechowce 28 55 16 7 5 68 40 28
64 Sparta Osobnica 28 55 17 4 7 69 43 26
65 KS Sarzyna 22 54 18 0 4 100 32 68
66 Czarni Lipa 24 54 16 6 2 74 23 51
67 Junak Rzeszów 22 54 17 3 2 66 18 48
68 LZS Bieliniec 26 54 17 3 6 82 40 42
69 Orzeł Milcza 24 54 17 3 4 73 35 38
70 Orzeł Lubla 28 54 16 6 6 74 38 36
71 LKS Ostrów 26 54 16 6 4 69 34 35
72 LKS Podleszany 26 54 17 3 6 75 41 34
73 Wisłoka Nowy Żmigród 28 54 17 3 8 64 36 28
74 Victoria Pakoszówka 26 54 16 6 4 48 25 23
75 Stal II Mielec 26 53 17 2 7 104 30 74
76 Bratek Bratkowice 26 53 16 5 5 96 46 50
77 Piast Nowa Wieś 26 53 15 8 3 77 27 50
78 Zamczysko Odrzykoń 22 53 17 2 3 65 17 48
79 Dąb Kosina 26 53 17 2 7 78 37 41
80 Dynovia Dynów 32 53 16 5 11 84 55 29
81 Dragon Nowy Glinik 28 53 14 11 3 59 34 25
82 Kłos Kawęczyn 30 53 16 5 9 54 30 24
83 LKS Hucina 26 52 16 4 6 82 32 50
84 Olimpia Pysznica 30 52 16 4 10 87 39 48
85 Atut Podborze 28 52 15 7 6 85 42 43
86 KS Kisielów-Pełnatycze 26 52 16 4 6 73 30 43
87 KS Koniaczów 26 52 16 4 6 73 38 35
88 Juventus Poraż 26 52 15 7 4 71 36 35
89 Victoria Stary Dzików 22 52 17 1 4 70 37 33
90 LKS Nagoszyn 26 52 16 4 6 78 47 31
91 Iskra Jawornik Polski 26 52 16 4 6 67 38 29
92 Cisy Jabłonica Polska 24 52 17 1 6 59 30 29
93 Bukowa Jastkowice 30 52 15 7 8 71 46 25
94 Pogórze Dubiecko 30 52 16 4 10 60 40 20
95 LKS Łopuchowa 30 52 15 7 8 56 45 11
96 Wisłok Czarna 22 51 16 3 3 69 24 45
97 Huragan Zdziechowice 24 51 16 3 5 66 30 36
98 KS Stobierna 32 51 13 12 7 63 40 23
99 Sawa II Sonina 26 51 16 3 7 55 32 23
100 Zorza Jagiełła 26 51 16 3 7 62 41 21
101 Fenix Leszno 30 51 16 3 11 57 44 13
102 LKS Duńkowice 28 51 16 3 9 50 38 12
103 Przełom Besko 32 51 15 6 11 48 38 10
104 MKS Radymno 30 51 16 3 11 47 38 9
105 Novi Nosówka 18 50 16 2 0 66 18 48
106 Jutrzenka Kopki 26 50 16 2 8 94 50 44
107 Alabaster Łopuszka Wielka 25 50 15 5 5 65 23 42
108 Zdrój Horyniec 26 50 15 5 6 72 41 31
109 WKS Zabrnie 24 50 16 2 6 77 47 30
110 LZS Krzątka 26 50 16 2 8 70 41 29
111 San Gorzyce 26 50 15 5 6 57 32 25
112 LKS Brzeźnica 26 50 15 5 6 57 41 16
113 LKS Skołyszyn 32 50 15 5 12 52 38 14
114 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 30 50 15 5 10 77 65 12
115 Drewiarz Rzepedź 20 49 16 1 3 72 20 52
116 LKS Łąka 22 49 16 1 5 77 28 49
117 Zbydniowianka Zbydniów 24 49 15 4 5 68 39 29
118 Borkovia Borek Wielki 26 49 15 4 7 58 31 27
119 Galicja Chmielnik 26 49 15 4 7 59 33 26
120 Sokół Sietesz 26 49 15 4 7 66 41 25
121 Zorza Trzeboś 22 49 15 4 3 49 24 25
122 Start Mirocin 26 49 14 7 5 67 49 18
123 Bizon Medyka 30 49 14 7 9 56 39 17
124 Tanew Wólka Tanewska 26 49 16 1 9 70 55 15
125 MKS Kańczuga 30 49 13 10 7 47 36 11
126 Viking Orły 30 49 15 4 11 57 51 6
127 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 49 14 7 9 50 46 4
128 Korona Rzeszów 26 48 14 6 6 64 31 33
129 Złotniczanka Złotniki 28 48 14 6 8 75 44 31
130 Junior Zakrzów 26 48 15 3 8 60 35 25
131 Inter Gnojnica 26 48 15 3 8 61 39 22
132 Iskra Iskrzynia 24 48 15 3 6 47 25 22
133 Makovia Makowisko 28 48 15 3 10 66 45 21
134 Tempo Nienaszów 28 48 14 6 8 63 43 20
135 LKS Skołoszów 30 48 14 6 10 58 41 17
136 LZS Rzeczyca Długa 26 48 15 3 8 72 56 16
137 Nafta Jedlicze 32 48 14 6 12 59 45 14
138 Bieszczady Ustrzyki Dolne 32 48 12 12 8 42 30 12
139 Wisłok Wiśniowa 30 48 15 3 12 59 50 9
140 Zorza Łęki Dukielskie 28 48 15 3 10 68 62 6
141 Start Rymanów 32 48 14 6 12 49 53 -4
142 Ostrovia Wola Buchowska 22 47 14 5 3 89 31 58
143 Błękitni Pełkinie 22 47 14 5 3 81 44 37
144 Przełęcz II Dukla 24 47 15 2 7 69 32 37
145 Staromieszczanka Stare Miasto 22 47 15 2 5 75 41 34
146 Zamczysko Mrukowa 28 47 13 8 7 84 52 32
147 Pogórze Husów 26 47 14 5 7 65 34 31
148 LZS Wola Rzeczycka 24 47 15 2 7 77 47 30
149 Czarni Bolestraszyce 28 47 14 5 9 80 56 24
150 KS Wiązownica 30 47 13 8 9 42 37 5
151 Tuszymka Tuszyma 28 47 15 2 11 59 55 4
152 Grabowianka Grabówka 32 47 14 5 13 50 47 3
153 LKS Jasionka 22 46 15 1 6 71 29 42
154 Start Borek Stary 26 46 15 1 10 80 39 41
155 Victoria Kidałowice 22 46 14 4 4 75 39 36
156 Pionier Średnia Wieś 20 46 14 4 2 56 20 36
157 Jawornik Czarna 26 46 14 4 8 74 50 24
158 Promyk Urzejowice 26 46 15 1 10 57 33 24
159 SOKiS Chorzelów 28 46 13 7 8 77 55 22
160 Czarni Oleszyce 26 46 13 7 6 63 41 22
161 Iskra Łączki Brzeskie 28 46 13 7 8 65 44 21
162 Granica Stubno 30 46 13 7 10 58 41 17
163 Łęg Łowce 28 46 13 7 8 64 49 15
164 Zgoda Zarszyn 28 46 13 7 8 40 28 12
165 Błękitni Rudołowice 28 46 14 4 10 58 48 10
166 Gaudium Łężyny 28 46 13 7 8 49 40 9
167 Rędzinianka Wojaszówka 28 46 13 7 8 54 46 8
168 LKS Golcowa 26 46 14 4 8 61 56 5
169 Grom Handzlówka 26 46 14 4 8 57 53 4
170 Wisan Skopanie 30 46 13 7 10 43 43 0
171 Świlczanka Świlcza 22 45 14 3 5 88 28 60
172 Nowy Dwór Makowiska 22 45 15 0 7 53 23 30
173 Sokół Studzian 26 45 14 3 9 71 44 27
174 Piast Antoniki 22 45 14 3 5 62 36 26
175 LKS Kombornia 28 45 14 3 11 80 56 24
176 LKS Góra Motyczna 26 45 14 3 9 66 46 20
177 Sparta Draganowa 28 45 14 3 11 75 57 18
178 Aramix Niebylec 26 45 14 3 9 50 32 18
179 Polonia Hyżne 26 45 13 6 7 55 38 17
180 Kamieniarz Golemki 30 45 13 6 11 52 36 16
181 LZS Wydrza 24 45 14 3 7 67 53 14
182 Jamnica Dulcza Wielka 26 45 14 3 9 64 50 14
183 Astra Medynia Głogowska 32 45 12 9 11 57 45 12
184 Barka Breń Osuchowski 28 45 13 6 9 54 42 12
185 Wisznia Nienowice 26 45 14 3 9 69 60 9
186 Francesco Jelna 26 45 14 3 9 46 45 1
187 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 28 45 15 0 13 68 76 -8
188 Standart Święcany 20 44 14 2 4 65 27 38
189 Dragon Korzeniów 26 44 14 2 10 86 50 36
190 Sitowianka Budy Łańcuckie 22 44 14 2 6 67 36 31
191 Orzeł Pustyny 24 44 13 5 6 68 40 28
192 KS Majdan Łętowski 26 44 14 2 10 66 43 23
193 Granit Wysoka Strzyżowska 26 44 13 5 8 61 40 21
194 Sokół Siedliska Bogusz 26 44 14 2 10 77 61 16
195 Głogovia Głogów Małopolski 32 44 12 8 12 62 48 14
196 Błękitni Maćkówka 26 44 13 5 8 58 44 14
197 Huragan Basznia Dolna 26 44 13 5 8 55 42 13
198 Błękitni Grzęska 30 44 13 5 12 66 59 7
199 KS Przybyszówka Rzeszów 32 44 12 8 12 46 46 0
200 Łęk Ostrów 28 44 13 5 10 58 60 -2
201 Team Przecław 26 44 13 5 8 53 55 -2
202 Stal II Rzeszów 32 44 14 2 16 61 72 -11
203 LKS Trzebownisko 32 44 14 2 16 58 76 -18
204 Nieplanka Niepla 20 43 13 4 3 68 34 34
205 Jasiołka Świerzowa 22 43 14 1 7 49 29 20
206 JKS Jasionów 24 43 13 4 7 60 41 19
207 Korona Majdan Królewski 26 43 13 4 9 78 60 18
208 Herman Hermanowa 26 43 13 4 9 53 40 13
209 Jodła Przychojec 22 43 14 1 7 44 34 10
210 Huragan Gniewczyna 30 43 11 10 9 72 63 9
211 Korona Tuchla 26 43 14 1 11 68 59 9
212 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 28 43 12 7 9 58 50 8
213 Azalia Wola Zarczycka 26 43 13 4 9 54 46 8
214 Błysk Górki 28 43 13 4 11 52 50 2
215 Leśnik Baligród 32 43 13 4 15 42 52 -10
216 CCC Dąbrówki 32 43 11 10 11 40 51 -11
217 Pogórze Rokietnica 30 43 13 4 13 55 67 -12
218 San Wierzawice 22 42 13 3 6 65 32 33
219 Leśnik Płazów 22 42 13 3 6 66 41 25
220 Błyskawica Rozbórz 26 42 11 9 6 57 39 18
221 Ceramika Hadykówka 26 42 12 6 8 61 44 17
222 LKS Wiewiórka 26 42 13 3 10 53 38 15
223 Podlesianka Kamień 26 42 12 6 8 49 35 14
224 Brzozovia Brzozów 28 42 12 6 10 64 51 13
225 LKS Stasiówka 26 42 12 6 8 54 42 12
226 Bukowianka Bukowsko 28 42 12 6 10 48 38 10
227 Iskra Przysietnica 32 42 11 9 12 49 45 4
228 LKS Pustków 30 42 11 9 10 44 43 1
229 Victoria Ocieka 30 42 12 6 12 47 48 -1
230 Szarotka Uherce 32 42 12 6 14 44 48 -4
231 Orzeł Rudnik 30 42 12 6 12 63 69 -6
232 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 42 12 6 12 42 48 -6
233 Wisła Gliny Małe 28 42 13 3 12 55 62 -7
234 Grom Wyszatyce 30 42 13 3 14 40 47 -7
235 Górnik Strachocina 32 42 12 6 14 45 66 -21
236 Staroniwa Rzeszów 22 41 13 2 7 64 24 40
237 Orkan Markowce 20 41 13 2 5 65 38 27
238 LKS Odrzechowa 24 41 12 5 7 56 35 21
239 Pogórze Srogów Górny 26 41 12 5 9 50 41 9
240 Huragan Przedbórz 30 41 11 8 11 46 37 9
241 Potok Dobrynin 28 41 12 5 11 51 48 3
242 LKS Izdebki 28 41 12 5 11 41 39 2
243 Wisłoczanka Tryńcza 26 41 12 5 9 39 37 2
244 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 32 41 12 5 15 62 62 0
245 Liwocz Brzyska 28 41 12 5 11 53 57 -4
246 LKS Głowienka 32 41 11 8 13 49 56 -7
247 Tęcza Wysock 28 41 13 2 13 71 86 -15
248 Wiraż Chłopice 22 40 12 4 6 71 47 24
249 Wisłoka Niegłowice 20 40 12 4 4 42 22 20
250 Zalew Stary Lubliniec 22 40 12 4 6 60 43 17
251 Trzcianka Trzciana 22 40 12 4 6 61 45 16
252 Błękitni Siedlanka 28 40 11 7 10 70 55 15
253 LKS Haczów 28 40 11 7 10 49 34 15
254 Start Brzóza Stadnicka 26 40 11 7 8 49 34 15
255 Strażak Sośnica 22 40 11 7 4 57 45 12
256 LKS Korzenica 26 40 13 1 12 69 58 11
257 Lechia Sędziszów Małopolski 30 40 10 10 10 38 36 2
258 Sokół Krzywa 30 40 11 7 12 48 49 -1
259 Orzeł Faliszówka 27 40 11 7 9 51 53 -2
260 LZS Ździary 30 40 11 7 12 40 43 -3
261 LKS Łęki Górne 30 40 12 4 14 47 51 -4
262 Kotwica Korczyna 32 40 11 7 14 53 61 -8
263 Sokół Kamień 30 40 11 7 12 51 63 -12
264 Bieszczady Jankowce 20 39 12 3 5 64 34 30
265 Victoria Giedlarowa 22 39 12 3 7 42 27 15
266 Czarni Pawłosiów 28 39 12 3 13 66 59 7
267 Lotniarz Bezmiechowa 26 39 11 6 9 47 42 5
268 Paszczyniak Paszczyna 26 39 12 3 11 36 35 1
269 Tłoki Gorzyce 30 39 11 6 13 41 41 0
270 Chemik Pustków 30 39 11 6 13 43 53 -10
271 Rudzik Rudna Mała 22 38 11 5 6 56 32 24
272 Unia Łukawiec 22 38 12 2 8 62 40 22
273 Czerwoni Cewków 26 38 11 5 10 70 53 17
274 Złotsan Kuryłówka 26 38 11 5 10 64 52 12
275 Czuwaj Przemyśl 30 38 8 14 8 47 35 12
276 LKS Lubatówka 24 38 11 5 8 57 48 9
277 Arka Albigowa 26 38 11 5 10 57 48 9
278 Szarotka Rogóżno 26 38 11 5 10 59 53 6
279 Palkovia Palikówka 26 38 11 5 10 58 54 4
280 Huragan Jasionka 24 38 11 5 8 50 47 3
281 Wisłok Sieniawa 28 38 11 5 12 45 42 3
282 Artmax Pikulice 28 38 11 5 12 52 55 -3
283 Fort Jaksmanice 30 38 12 2 16 70 75 -5
284 KS Podwolina 30 38 10 8 12 45 61 -16
285 Sparta Jeżowe 30 38 10 8 12 44 60 -16
286 LKS Zasów-Mokre 26 38 12 2 12 55 72 -17
287 Cosmos II Nowotaniec 26 37 9 10 7 63 49 14
288 LKS Dębiaki 28 37 11 4 13 70 63 7
289 Roztocze Narol 25 37 10 7 8 54 48 6
290 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 32 37 10 7 15 61 56 5
291 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 37 9 10 11 33 29 4
292 Start Lisie Jamy 26 37 12 1 13 56 53 3
293 Iskra Cieszacin Wielki 28 37 11 4 13 54 52 2
294 Beskid Posada Górna 24 37 11 4 9 55 55 0
295 Błażowianka Błażowa 32 37 11 4 17 49 49 0
296 Dębowczanka Dębowiec 28 37 10 7 11 43 43 0
297 Błękit Żołynia 26 37 10 7 9 48 52 -4
298 ŁKS Łowisko 26 37 10 7 9 37 45 -8
299 Orzeł Torki 28 37 11 4 13 48 57 -9
300 Osława Zagórz 20 36 11 3 6 54 38 16
301 Retman Ulanów 26 36 10 6 10 54 39 15
302 Cresovia Krzeczowice 26 36 11 3 12 52 44 8
303 Orzeł Wysoka Głogowska 22 36 11 3 8 47 42 5
304 LZS Przędzel 26 36 11 3 12 57 55 2
305 Dąb Żdżary 26 36 11 3 12 58 60 -2
306 Łęg Stany 26 36 11 3 12 54 56 -2
307 LKS Płowce/Stróże Małe 26 36 9 9 8 41 43 -2
308 Zacisze Trześń 28 36 10 6 12 49 52 -3
309 WKS Majdan Sieniawski 26 36 10 6 10 39 43 -4
310 KS Węgierka 28 36 10 6 12 61 76 -15
311 Strażak Lubzina 30 36 11 3 16 49 66 -17
312 Wiśnia Trzciana 28 36 11 3 14 50 75 -25
313 Diament Pstrągowa 18 35 10 5 3 49 20 29
314 Rzemieślnik Strażów 22 35 10 5 7 51 37 14
315 KS Szczepańcowa 22 35 10 5 7 43 35 8
316 Sokół Domaradz 24 35 10 5 9 49 44 5
317 Kłyż Tarnogóra 22 35 11 2 9 54 50 4
318 Advit Łętownia 26 35 10 5 11 50 46 4
319 Łęg Kopcie 26 35 11 2 13 46 45 1
320 LKS Mołodycz 26 35 11 2 13 74 76 -2
321 Orzeł Bażanówka 28 35 10 5 13 45 49 -4
322 Czarni Sójkowa 26 35 11 2 13 48 55 -7
323 Termopol Żabno 26 35 11 2 13 52 61 -9
324 Sanovia Michałówka 28 35 10 5 13 51 61 -10
325 Graniczni Krowica 26 35 10 5 11 62 75 -13
326 Błękitni Futory 26 35 11 2 13 58 71 -13
327 Błękitni Jasienica Rosielna 28 35 10 5 13 36 49 -13
328 KS Dzikowiec 30 35 9 8 13 29 45 -16
329 LKS Długie 28 35 10 5 13 49 70 -21
330 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 35 10 5 15 36 61 -25
331 LKS Moderówka 28 35 10 5 13 48 75 -27
332 LKS Hłudno 24 34 10 4 10 52 40 12
333 ŁKS Łukawiec 26 34 10 4 12 54 47 7
334 Sanna Zaklików 26 34 10 4 12 70 70 0
335 Ostoja Kołaczyce 27 34 9 7 11 45 48 -3
336 Jasiołka Jaśliska 24 34 10 4 10 44 48 -4
337 San Wrzawy 30 34 9 7 14 46 56 -10
338 Żuraw Żurawiczki 26 34 10 4 12 49 60 -11
339 Korona Olszany 30 34 9 7 14 43 54 -11
340 Piast Wadowice Górne 26 34 10 4 12 43 57 -14
341 LKS Żyraków 30 34 8 10 12 36 50 -14
342 Wisełka Siennów 26 34 9 7 10 44 59 -15
343 Strażak Przyszów 26 34 10 4 12 55 75 -20
344 Orzeł Glinianka 26 34 11 1 14 54 88 -34
345 Huragan Kozłówek 18 33 10 3 5 73 38 35
346 Maraton Tarnowiec 20 33 9 6 5 55 35 20
347 Grom Mogielnica 18 33 10 3 5 49 32 17
348 LKS Trześniów 24 33 9 6 9 44 42 2
349 San Rozwadów 24 33 11 0 13 60 63 -3
350 KS Groble 26 33 9 6 11 45 48 -3
351 Bodzos Podgrodzie 26 33 10 3 13 59 67 -8
352 Głogovia II Głogów Małopolski 22 33 10 3 9 43 51 -8
353 Wisłoka Borowa 28 33 10 3 15 57 66 -9
354 Zorza Zarzecze 26 33 10 3 13 37 47 -10
355 Unia Fredropol 30 33 9 6 15 78 91 -13
356 PKS UNUM Babice 26 33 10 3 13 45 62 -17
357 Leśnik Bircza 30 33 10 3 17 36 59 -23
358 Jutrzenka Ławnica 26 33 10 3 13 50 76 -26
359 Błękitni Zalesie 22 32 9 5 8 44 44 0
360 Orlew Krosno 22 32 10 2 10 48 50 -2
361 LKS Tarnawa 26 32 8 8 10 50 53 -3
362 Szkło Młyny 26 32 10 2 14 55 63 -8
363 Nelson Polańczyk 28 32 8 8 12 42 50 -8
364 Orzeł Harta 26 32 10 2 14 41 52 -11
365 Raniżovia Raniżów 30 32 9 5 16 33 47 -14
366 Polonia Kopytowa 28 32 8 8 12 42 62 -20
367 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 32 9 5 16 50 73 -23
368 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 28 32 9 5 14 35 59 -24
369 Plon Klęczany 26 32 10 2 14 59 87 -28
370 Grunwald Padew Narodowa 28 32 10 2 16 42 75 -33
371 Nurt Potok 22 31 9 4 9 47 35 12
372 Orkan Zapałów 28 31 9 4 15 67 69 -2
373 Florian Rymanów Zdrój 24 31 9 4 11 43 45 -2
374 Chlebianka Chlebna 20 31 9 4 7 38 41 -3
375 Grodzisko Wietrzno 22 31 9 4 9 43 48 -5
376 KS Zarzecze 28 31 6 13 9 36 41 -5
377 Błękitni Żeglce 22 31 9 4 9 34 39 -5
378 Leśna Wólka Podleśna 26 31 8 7 11 44 53 -9
379 Nafciarz Bóbrka 22 31 10 1 11 33 42 -9
380 Łazowianka Łazy 26 31 9 4 13 42 53 -11
381 LKS Głowaczowa 30 31 8 7 15 31 45 -14
382 Remix Niebieszczany 26 31 8 7 11 34 49 -15
383 Syrenka Roźwienica 30 31 9 4 17 48 64 -16
384 Jawor Nehrybka 28 31 8 7 13 28 45 -17
385 Florian Ostrowy Tuszowskie 28 31 8 7 13 57 81 -24
386 Radosan Radomyśl 24 30 9 3 12 61 51 10
387 Walter Opaka 22 30 9 3 10 37 41 -4
388 Sokół II Kolbuszowa Dolna 28 30 8 6 14 60 68 -8
389 Wilga Widełka 26 30 8 6 12 43 52 -9
390 Walawianka Walawa 28 30 8 6 14 58 70 -12
391 Czardasz Osiek Jasielski 28 30 8 6 14 53 66 -13
392 KP Zabajka 26 30 9 3 14 42 55 -13
393 Hetman Laszki 30 30 8 6 16 44 58 -14
394 Beskid Równe 24 30 8 6 10 39 53 -14
395 LKS Wola Dalsza 26 30 9 3 14 48 66 -18
396 Gwiazda Wielkie Oczy 26 30 9 3 14 51 70 -19
397 Gryf Mielec 26 30 9 3 14 40 60 -20
398 KS Wola Baranowska 26 30 9 3 14 40 62 -22
399 LKS Jodłowa 26 30 10 0 16 62 86 -24
400 Brzostowianka Brzostek 30 29 7 8 15 31 43 -12
401 OKS Sobniów Jasło 28 29 7 8 13 46 59 -13
402 Piast Nowosielce 26 29 8 5 13 35 53 -18
403 Guzikówka Krosno 24 29 9 2 13 49 68 -19
404 Orion Pielnia 28 29 8 5 15 43 62 -19
405 Karpaty Klimkówka 28 29 6 11 11 35 55 -20
406 Strumyk Hawłowice 25 29 9 2 14 51 72 -21
407 Vigor Trzęsówka 28 29 7 8 13 52 75 -23
408 Plon Kawęczyn 28 29 9 2 17 51 76 -25
409 LKS Miękisz Nowy 30 29 8 5 17 39 65 -26
410 Burza Rogi 32 29 8 5 19 35 61 -26
411 Zorza 03 Łubienko 28 29 8 5 15 35 61 -26
412 Start Lubenia 18 28 8 4 6 51 31 20
413 Wisłoka Błażkowa 20 28 8 4 8 50 39 11
414 LZS Mała 26 28 8 4 14 55 53 2
415 Nafta Chorkówka 24 28 8 4 12 43 54 -11
416 Azalia Brzóza Królewska 26 28 8 4 14 28 46 -18
417 San Kłyżów 30 28 7 7 16 38 69 -31
418 Pogoń Małkowice 30 28 8 4 18 34 72 -38
419 Błękitni Wierzbna 22 27 8 3 11 39 50 -11
420 Korona Góra Ropczycka 26 27 7 6 13 31 43 -12
421 Korona Bojanów 26 27 9 0 17 48 61 -13
422 Gród Będziemyśl 26 27 7 6 13 48 62 -14
423 Zryw Młodów 26 27 8 3 15 42 56 -14
424 Start Wola Mielecka 30 27 6 9 15 44 59 -15
425 Victoria Kobylany 27 27 7 6 14 31 50 -19
426 Iskra Sobów Tarnobrzeg 26 27 8 3 15 34 54 -20
427 Plantator Nienadówka 26 27 8 3 15 37 64 -27
428 Zimowit Rzeszów 26 27 7 6 13 36 63 -27
429 LKS Czaszyn 26 27 8 3 15 35 67 -32
430 Juwenia Cieszanów 26 27 7 6 13 43 77 -34
431 Kolejarz Hurko 28 27 8 3 17 52 95 -43
432 Roztocze Ruda Różaniecka 27 27 8 3 16 51 96 -45
433 LKS Łęki Strzyżowskie 20 26 7 5 8 43 37 6
434 Brzeg Białobrzegi 22 26 7 5 10 46 42 4
435 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 22 26 8 2 12 44 41 3
436 LKS Zabiała-Stare Sioło 22 26 8 2 12 46 54 -8
437 Tęcza Jankowice 22 26 8 2 12 51 62 -11
438 LKS Ujkowice 28 26 7 5 16 43 54 -11
439 Korona Trójczyce 28 26 7 5 16 39 51 -12
440 Czarni Czudec 26 26 6 8 12 33 56 -23
441 Górnovia Górno 32 26 7 5 20 38 73 -35
442 Baszta Zawada 26 26 8 2 16 42 81 -39
443 Victoria Budy Głogowskie 26 26 8 2 16 34 77 -43
444 FC Roźwienica 22 25 7 4 11 30 39 -9
445 LKS Warzyce 20 25 8 1 11 34 45 -11
446 KS Żupawa 26 25 6 7 13 58 73 -15
447 Herkules Trzebuska 22 25 7 4 11 38 56 -18
448 Olimpia Nockowa 26 25 7 4 15 47 67 -20
449 Tanew Harasiuki 26 25 7 4 15 36 56 -20
450 KP Zarzecze 30 25 5 10 15 40 65 -25
451 Rudnianka Rudna Wielka 22 25 8 1 13 43 70 -27
452 Orzeł Kosowy 28 25 6 7 15 41 70 -29
453 Czarnovia Czarna 30 25 7 4 19 31 67 -36
454 Agro Chotyniec 26 25 8 1 17 46 84 -38
455 Sokół Hucisko 22 25 8 1 13 35 76 -41
456 Monis II Bielowy 26 25 7 4 15 46 97 -51
457 ULKS Czerteż 26 24 7 3 16 56 66 -10
458 LKS Bobrowa 26 24 7 3 16 59 73 -14
459 LKS Ryszkowa Wola 22 24 8 0 14 43 58 -15
460 Korona Dobrzechów 18 24 7 3 8 32 49 -17
461 Iwełka Iwla 22 24 7 3 12 30 48 -18
462 Wisłok Świętoniowa 26 24 7 3 16 42 64 -22
463 Dąb Dąbrowa 22 24 7 3 12 43 68 -25
464 Atlantic Chałupki Dębniańskie 22 24 8 0 14 46 75 -29
465 Piast Wolica Piaskowa 26 24 7 3 16 35 73 -38
466 Pitmark Jaślany 26 24 7 3 16 40 85 -45
467 LKS Olszanica 20 23 7 2 11 39 44 -5
468 LKS Głębokie 24 23 6 5 13 45 67 -22
469 Szarotka Nowosielce 28 23 6 5 17 39 74 -35
470 Werynianka Werynia 28 23 5 8 15 43 83 -40
471 Ursus Dachnów 26 22 5 7 14 69 75 -6
472 Tęcza Ujezna 26 22 6 4 16 51 70 -19
473 LKS Wesoła 24 22 6 4 14 45 64 -19
474 Jutrzenka Dębno 22 22 7 1 14 41 66 -25
475 Przedmieście Jarosław 22 22 7 1 14 40 73 -33
476 LKS Wzdów 24 22 6 4 14 42 76 -34
477 Górnik Grabownica Starzeńska 26 22 6 4 16 34 68 -34
478 LKS Tarnowska Wola 26 22 7 1 18 38 74 -36
479 Mrowlanka Mrowla 22 22 7 1 14 37 79 -42
480 Błękitni Bobrówka 26 22 7 1 18 37 80 -43
481 LZS Majdan Zbydniowski 24 21 6 3 15 42 52 -10
482 Albatros Szufnarowa 18 21 6 3 9 38 52 -14
483 Krokus Ropienka 20 21 7 0 13 34 48 -14
484 Otryt Lutowiska 26 21 7 0 19 58 77 -19
485 Tęcza Zręcin 28 21 6 3 19 36 65 -29
486 Zryw Dydnia 24 21 6 3 15 35 67 -32
487 Czarni Kraczkowa 26 21 6 3 17 35 72 -37
488 Delin Munina 22 21 6 3 13 33 70 -37
489 Lechia Pantalowice 26 21 6 3 17 35 79 -44
490 Emaus Gorzyce 24 21 5 6 13 28 74 -46
491 Orzeł Wysoka Łańcucka 26 21 6 3 17 35 82 -47
492 Błękitni Komorów 26 21 6 3 17 44 95 -51
493 Płomień Chmielów 26 21 5 6 15 46 98 -52
494 San Jarosław 22 20 6 2 14 44 59 -15
495 LKS Budy Łańcuckie-Korniaktów 22 20 5 5 12 42 59 -17
496 San Nozdrzec 24 20 4 8 12 34 53 -19
497 ŁKS Łukowa 22 20 6 2 14 42 64 -22
498 Olchovia Olchowa 26 20 5 5 16 37 63 -26
499 San Ostrów 30 20 3 11 16 31 66 -35
500 LZS II Turbia 24 20 6 2 16 47 84 -37
501 LKS Czeluśnica 28 20 4 8 16 42 82 -40
502 Grabniak Hucisko 26 20 6 2 18 36 101 -65
503 Wenecjanka Lecka 26 20 6 2 18 26 98 -72
504 Rotar Węglówka 22 19 5 4 13 40 50 -10
505 Płomyk Lutoryż 18 19 5 4 9 30 42 -12
506 Rolnik Wólka Krowicka 22 19 6 1 15 37 55 -18
507 Tyrawia Tyrawa Solna 20 19 5 4 11 32 54 -22
508 LZS Kotowa Wola 26 19 5 4 17 42 68 -26
509 Jedność Hucisko 22 19 6 1 15 33 66 -33
510 KS Koziarnia 26 19 5 4 17 47 92 -45
511 Cresovia Kalników 28 19 5 4 19 28 95 -67
512 Gorliczanka Gorliczyna 26 18 4 6 16 24 50 -26
513 LKS Babicha 26 18 4 6 16 32 66 -34
514 Iskra Zgłobień 26 18 5 3 18 31 66 -35
515 Tanew Wola Wielka 22 18 5 3 14 23 62 -39
516 Błyskawica Rożniatów 26 18 5 3 18 34 86 -52
517 Ostra Gumniska 30 18 5 3 22 26 81 -55
518 Grom Sanoczek 20 17 5 2 13 38 80 -42
519 Victoria Dobieszyn 27 17 4 5 18 33 82 -49
520 JKS II Jarosław 28 17 5 2 21 44 100 -56
521 SZiK Wola Rafałowska 26 17 5 2 19 25 85 -60
522 LZS Cygany 26 17 4 5 17 31 100 -69
523 LKS Stobierna Krzywe 22 16 4 4 14 19 48 -29
524 Płomień Trześń 24 16 5 1 18 36 68 -32
525 Kaskada Kamionka 30 16 4 4 22 25 64 -39
526 Głuchowianka Głuchów 26 16 3 7 16 23 62 -39
527 LKS Brzezówka 20 16 5 1 14 29 72 -43
528 Sokół Grodzisko 26 16 5 1 20 30 82 -52
529 Strzelec Dąbrowica 30 16 5 1 24 32 92 -60
530 Grodzisko Trepcza 20 15 5 0 15 22 50 -28
531 Wrzos Krempna 20 15 5 0 15 23 58 -35
532 Dąb Cetula 22 15 4 3 15 29 68 -39
533 Tęcza Kosienice 30 15 4 3 23 34 87 -53
534 Kolejarz Knapy 26 15 4 3 19 27 87 -60
535 Wisła Baranów Sandomierski 26 15 4 3 19 32 93 -61
536 Polonia II Przemyśl 30 15 5 0 25 19 81 -62
537 Orły Borowa 30 15 3 6 21 42 108 -66
538 Pogórze Bachórz 26 14 3 5 18 27 71 -44
539 Huragan Rozbórz Długi 22 14 4 2 16 38 89 -51
540 Dąb Dobkowice 28 14 4 2 22 31 94 -63
541 LKS Olszynka 28 14 4 2 22 30 104 -74
542 LKS Lubatowa 28 13 3 4 21 41 74 -33
543 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 26 13 4 1 21 35 78 -43
544 Victoria Niebocko 24 13 3 4 17 30 78 -48
545 Gabry Łukowe 20 13 4 1 15 28 78 -50
546 Błażowianka II Błażowa 26 13 4 1 21 17 73 -56
547 WKS Kurzyna 26 13 3 4 19 25 84 -59
548 SKS Racławice 26 13 3 4 19 35 102 -67
549 Tajfun Łubno Szlacheckie 20 12 3 3 14 30 67 -37
550 LKS Brzyska Wola 26 12 3 3 20 32 76 -44
551 Wilga II Widełka 28 12 2 6 20 37 98 -61
552 Sobol Niżatyce 26 12 3 3 20 25 93 -68
553 Jagiełło Pilchów 24 12 3 3 18 31 103 -72
554 LKS Górki 24 11 3 2 19 33 86 -53
555 Rzędzian Rzędzianowice 28 11 3 2 23 51 123 -72
556 Orzeł Biedaczów 22 10 3 1 18 21 71 -50
557 Dąbrówka Stara Jastrząbka 26 10 3 1 22 28 94 -66
558 Kempus Kępie Zaleszańskie 26 10 3 1 22 26 108 -82
559 KS Biała Rzeszów 22 9 3 0 19 25 90 -65
560 KS Manasterz 26 9 2 3 21 28 97 -69
561 Marmury Przyłęk 26 9 2 3 21 33 115 -82
562 KS Wietlin III 26 9 3 0 23 22 108 -86
563 Milenium Bieliny 26 9 2 3 21 32 122 -90
564 KS Zaczernie 32 8 2 2 28 27 167 -140
565 Grunwald Rzeszów 18 7 2 1 15 23 70 -47
566 Las Zalesie 22 7 2 1 19 16 92 -76
567 Tytan Rzeszów 18 6 2 0 16 21 80 -59
568 Zimowit II Rzeszów 22 6 2 0 20 12 75 -63
569 Tornado Wrocanka 22 5 1 2 19 25 94 -69
570 Stal II Sanok 32 5 1 2 29 5 85 -80
571 Hiszpania 2 4 1 1 0 4 0 4
572 Tęcza Orłów 28 4 1 1 26 25 130 -105
573 Włochy 2 3 1 0 1 2 5 -3
574 Portugalia 1 1 0 1 0 0 0 0
575 Niemcy 1 0 0 0 1 1 2 -1
576 Unia Zaleska Wola 26 0 0 0 26 21 141 -120
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bez ligi sezon 2012/2013

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sanovia Lesko 14 42 14 0 0 40 17 23
2 Jedność Niechobrz 16 41 13 2 1 46 16 30
3 Sokół Nisko 15 40 13 1 1 66 11 55
4 Stal II Stalowa Wola 13 39 13 0 0 69 6 63
5 Czarni Trześń 13 39 13 0 0 42 13 29
6 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 39 13 0 2 45 23 22
7 Partyzant Targowiska 16 39 12 3 1 43 16 27
8 Wisłoka Dębica 15 38 12 2 1 45 6 39
9 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 14 37 12 1 1 60 10 50
10 Monis Bielowy 15 37 12 1 2 51 12 39
11 Jawor Krzemienica 13 37 12 1 0 51 8 43
12 Wiar Huwniki 14 37 12 1 1 45 16 29
13 Iwonka Iwonicz 16 37 12 1 3 40 13 27
14 Borowiec Straszęcin 15 37 11 4 0 32 4 28
15 LKS Pisarowce 16 36 12 0 4 50 24 26
16 Tempo Cmolas 13 36 12 0 1 58 13 45
17 Smoczanka Mielec 14 36 11 3 0 50 14 36
18 Nafta Gaz Jodłówka 13 36 12 0 1 59 10 49
19 Płomień Zmiennica 14 36 11 3 0 47 14 33
20 Victoria Czermin 15 36 12 0 3 27 9 18
21 Czarni II Jasło 14 36 12 0 2 66 15 51
22 LZS Jadachy 13 36 12 0 1 39 7 32
23 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 15 36 11 3 1 45 24 21
24 Igloopol Dębica 15 35 11 2 2 26 8 18
25 Wesoła Zadąbrowie 15 35 11 2 2 63 18 45
26 Dromader Chrząstów 14 35 11 2 1 34 12 22
27 San Hurko/Hureczko 15 35 11 2 2 39 17 22
28 Gacovia Gać 13 35 11 2 0 47 7 40
29 Włókniarz Rakszawa 16 35 11 2 3 42 15 27
30 LKS Hucina 14 35 11 2 1 52 16 36
31 Wietlin 13 34 11 1 1 42 14 28
32 Transdźwig Stale 13 34 11 1 1 45 9 36
33 Jeziorak Chwałowice 13 34 11 1 1 47 9 38
34 LKS Manasterz 13 34 11 1 1 54 8 46
35 Kolorado Wola Chorzelowska 14 34 11 1 2 68 19 49
36 Sanoczanka Święte 14 34 11 1 2 45 14 31
37 Płomień Morawsko 14 34 11 1 2 45 15 30
38 Santos Piwoda 12 34 11 1 0 55 8 47
39 KS Jarocin 13 34 11 1 1 54 19 35
40 Orzeł Bieździedza 14 34 11 1 2 33 14 19
41 Sparta Osobnica 14 34 11 1 2 37 15 22
42 Stal II Mielec 13 34 11 1 1 73 13 60
43 Piast Nowa Wieś 13 34 11 1 1 48 12 36
44 Kłos Kawęczyn 15 34 11 1 3 30 8 22
45 Pogórze Dubiecko 15 34 11 1 3 41 18 23
46 Sokół Sietesz 13 34 11 1 1 39 13 26
47 Fredro Surochów 13 33 11 0 2 64 21 43
48 Sokół II Nisko 13 33 11 0 2 59 17 42
49 Markovia Markowa 13 33 11 0 2 47 13 34
50 Strzelec Frysztak 15 33 10 3 2 38 14 24
51 Dragon Nowy Glinik 14 33 10 3 1 36 19 17
52 Huragan Zdziechowice 12 33 11 0 1 49 13 36
53 LKS Duńkowice 15 33 10 3 2 36 19 17
54 WKS Zabrnie 12 33 11 0 1 49 16 33
55 Iskra Łączki Brzeskie 14 33 10 3 1 42 16 26
56 Granica Stubno 15 33 10 3 2 45 14 31
57 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 13 32 10 2 1 57 14 43
58 Trotyl Zarębki 14 32 10 2 2 45 31 14
59 Słowianin Grębów 15 32 10 2 3 31 15 16
60 Wiar Krówniki 15 32 10 2 3 34 17 17
61 LZS Bieliniec 13 32 10 2 1 50 20 30
62 LKS Podleszany 13 32 10 2 1 36 18 18
63 Juventus Poraż 13 32 10 2 1 46 19 27
64 Viking Orły 16 32 10 2 4 35 20 15
65 Nafta Jedlicze 16 32 10 2 4 36 17 19
66 Grom Handzlówka 13 32 10 2 1 35 14 21
67 Łęk Ostrów 15 32 10 2 3 35 26 9
68 Leśnik Baligród 16 32 10 2 4 27 18 9
69 Unia Skowierzyn 13 31 10 1 2 42 10 32
70 Sawa Sonina 16 31 9 4 3 30 14 16
71 Tatyna Dylągówka 13 31 9 4 0 52 13 39
72 Strug Tyczyn 16 31 9 4 3 27 20 7
73 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 14 31 10 1 3 75 21 54
74 KS Kisielów-Pełnatycze 13 31 10 1 2 44 13 31
75 Sawa II Sonina 13 31 10 1 2 31 12 19
76 Fenix Leszno 15 31 10 1 4 35 21 14
77 San Gorzyce 13 31 10 1 2 39 13 26
78 Bizon Medyka 15 31 9 4 2 30 12 18
79 Makovia Makowisko 14 31 10 1 3 43 18 25
80 LZS Wola Rzeczycka 12 31 10 1 1 47 21 26
81 Tuszymka Tuszyma 14 31 10 1 3 31 21 10
82 LKS Golcowa 13 31 10 1 2 36 20 16
83 Herman Hermanowa 13 31 10 1 2 37 15 22
84 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 14 31 9 4 1 36 17 19
85 Tęcza Wysock 13 31 10 1 2 37 23 14
86 Sokół Sokolniki 13 30 9 3 1 54 10 44
87 LKS Batycze 14 30 9 3 2 54 21 33
88 Wisłoka II Dębica 13 30 10 0 3 34 12 22
89 Markiewicza Krosno 12 30 10 0 2 48 18 30
90 KS Sarzyna 11 30 10 0 1 59 11 48
91 Orzeł Lubla 14 30 9 3 2 44 16 28
92 Victoria Stary Dzików 11 30 10 0 1 38 14 24
93 LKS Łopuchowa 15 30 8 6 1 32 18 14
94 Przełom Besko 16 30 9 3 4 27 17 10
95 Alabaster Łopuszka Wielka 13 30 9 3 1 43 13