Bez ligi sezon 2011/2012

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Sieniawa 30 80 25 5 0 115 17 98
2 Jawor Krzemienica 30 75 23 6 1 93 23 70
3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 75 24 3 3 92 32 60
4 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 30 74 23 5 2 106 29 77
5 ŁKS Łukawiec 30 73 23 4 3 116 30 86
6 Czerwoni Cewków 26 73 24 1 1 94 18 76
7 Kaskada Kamionka 30 73 23 4 3 88 19 69
8 Polonia II Przemyśl 30 73 23 4 3 82 18 64
9 Radomyślanka Radomyśl Wielki 26 72 24 0 2 81 11 70
10 Pitmark Jaślany 30 72 22 6 2 94 37 57
11 Olimpia Pysznica 30 71 22 5 3 106 23 83
12 Włókniarz Rakszawa 26 71 23 2 1 95 15 80
13 KS Przybyszówka Rzeszów 26 69 22 3 1 81 21 60
14 KS Węgierka 26 69 22 3 1 92 33 59
15 Nafta Jedlicze 30 69 22 3 5 70 25 45
16 Brzostowianka Brzostek 30 69 22 3 5 52 21 31
17 Błękitni Grzęska 26 68 22 2 2 107 28 79
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 68 22 2 2 87 25 62
19 Hetman Laszki 30 68 21 5 4 75 29 46
20 Przełęcz Dukla 30 68 21 5 4 74 31 43
21 Fenix Leszno 30 68 21 5 4 70 29 41
22 Retman Ulanów 26 67 22 1 3 85 19 66
23 WKS Majdan Sieniawski 26 66 21 3 2 87 26 61
24 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 66 21 3 6 70 24 46
25 LKS Babicha 30 66 21 3 6 75 38 37
26 Czarni Oleszyce 26 64 21 1 4 93 27 66
27 Złotniczanka Złotniki 30 64 20 4 6 83 31 52
28 Wilga Widełka 26 64 20 4 2 75 23 52
29 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 26 63 20 3 3 89 21 68
30 Arka Albigowa 28 63 19 6 3 80 23 57
31 Unia Łukawiec 26 63 20 3 3 81 32 49
32 Płomień Morawsko 30 63 20 3 7 73 33 40
33 KS Groble 26 62 20 2 4 91 24 67
34 Podlesianka Kamień 24 62 20 2 2 83 21 62
35 Karpaty Klimkówka 26 62 20 2 4 60 28 32
36 Głuchowianka Głuchów 28 62 19 5 4 58 26 32
37 Azalia Brzóza Królewska 24 61 19 4 1 73 18 55
38 Victoria Dobieszyn 26 61 19 4 3 64 24 40
39 LKS Głowienka 28 61 19 4 5 62 29 33
40 Sanovia Michałówka 26 60 19 3 4 113 33 80
41 Tęcza Wysock 26 60 20 0 6 107 41 66
42 LZS Ździary 30 60 18 6 6 70 30 40
43 Błękitni Jasienica Rosielna 26 60 19 3 4 59 20 39
44 Rzemieślnik Strażów 30 60 19 3 8 77 48 29
45 LKS Tarnowska Wola 24 59 19 2 3 90 28 62
46 Sparta Jeżowe 26 59 19 2 5 95 35 60
47 Żuraw Żurawiczki 26 58 18 4 4 85 39 46
48 Zdrój Horyniec 26 58 18 4 4 76 36 40
49 Marmury Przyłęk 26 58 18 4 4 66 27 39
50 Markovia Markowa 28 58 18 4 6 74 39 35
51 KS Zarzecze 26 58 18 4 4 53 25 28
52 Wisłok Strzyżów 30 58 17 7 6 69 44 25
53 Ostra Gumniska 22 57 18 3 1 82 18 64
54 Orzeł Bażanówka 24 57 18 3 3 75 20 55
55 Makovia Makowisko 30 57 18 3 9 85 46 39
56 Dynovia Dynów 30 57 17 6 7 65 39 26
57 Przełęcz II Dukla 24 56 18 2 4 89 30 59
58 Jutrzenka Kopki 26 56 18 2 6 93 43 50
59 Sanna Zaklików 26 56 18 2 6 86 43 43
60 Jedność Niechobrz 26 56 18 2 6 70 33 37
61 Błękitni Rudołowice 26 56 18 2 6 53 25 28
62 Liwocz Brzyska 24 55 17 4 3 95 30 65
63 LKS Manasterz 26 55 17 4 5 83 33 50
64 Rędzinianka Wojaszówka 24 55 18 1 5 71 25 46
65 Aramix Niebylec 22 55 17 4 1 58 15 43
66 Wisznia Nienowice 26 55 18 1 7 89 47 42
67 Zorza Trzeboś 30 55 17 4 9 72 32 40
68 SOKiS Chorzelów 26 55 17 4 5 68 30 38
69 Burza Rogi 28 55 17 4 7 65 32 33
70 Astra Medynia Głogowska 26 55 17 4 5 66 35 31
71 San Hurko/Hureczko 30 55 15 10 5 70 41 29
72 Orły Borowa 24 55 18 1 5 70 41 29
73 Herkules Trzebuska 30 55 17 4 9 68 43 25
74 Wisłok Czarna 30 55 17 4 9 65 50 15
75 Juventus Poraż 20 54 18 0 2 91 26 65
76 Korona Bojanów 24 54 17 3 4 85 33 52
77 Dragon Nowy Glinik 24 54 16 6 2 70 21 49
78 Sokół II Kolbuszowa Dolna 26 54 17 3 6 89 47 42
79 Dąb Kosina 28 54 16 6 6 77 39 38
80 Bukowa Jastkowice 30 54 17 3 10 85 48 37
81 Victoria Kidałowice 26 54 17 3 6 63 30 33
82 Szarotka Nowosielce 24 54 18 0 6 63 32 31
83 Herman Hermanowa 26 54 16 6 4 50 20 30
84 Delin Munina 26 54 17 3 6 69 43 26
85 Transdźwig Stale 24 54 18 0 6 52 29 23
86 Advit Łętownia 26 54 17 3 6 45 28 17
87 Sokół Krzywa 30 54 16 6 8 46 30 16
88 Korona Majdan Królewski 26 53 16 5 5 88 37 51
89 Błyskawica Rozbórz 26 53 15 8 3 82 34 48
90 Victoria Pakoszówka 24 53 17 2 5 59 24 35
91 San Gorzyce 26 53 17 2 7 63 29 34
92 Błękitni Ropczyce 30 53 15 8 7 52 22 30
93 Górnovia Górno 30 53 16 5 9 70 42 28
94 Iwonka Iwonicz 30 53 14 11 5 62 35 27
95 Wisła Gliny Małe 30 53 15 8 7 59 36 23
96 Huragan Przedbórz 22 52 16 4 2 62 11 51
97 Wietlin 26 52 16 4 6 85 49 36
98 Victoria Stary Dzików 26 52 16 4 6 70 37 33
99 LKS Łopuchowa 30 52 16 4 10 62 30 32
100 LKS Duńkowice 30 52 15 7 8 63 45 18
101 KS Stobierna 30 52 16 4 10 56 41 15
102 Czarni Pawłosiów 30 52 15 7 8 70 62 8
103 Unia Fredropol 26 51 15 6 5 74 37 37
104 Partyzant II Targowiska 24 51 16 3 5 65 31 34
105 Termopol Żabno 20 51 16 3 1 49 15 34
106 Maraton Tarnowiec 24 51 15 6 3 63 31 32
107 Korona Olszany 26 51 15 6 5 56 29 27
108 LZS Rzeczyca Długa 26 51 15 6 5 62 40 22
109 Barka Breń Osuchowski 30 51 15 6 9 73 55 18
110 Tempo Cmolas 26 51 16 3 7 47 31 16
111 Głogovia Głogów Małopolski 30 51 14 9 7 63 49 14
112 Wisłok Wiśniowa 30 51 15 6 9 42 29 13
113 Huragan Gniewczyna 30 51 15 6 9 55 45 10
114 Błażowianka II Błażowa 28 51 15 6 7 44 34 10
115 Sokół II Nisko 26 50 16 2 8 91 51 40
116 Wesoła Zadąbrowie 26 50 15 5 6 63 36 27
117 Grabowianka Grabówka 26 50 15 5 6 55 29 26
118 Iskra Przysietnica 26 50 14 8 4 52 27 25
119 Azalia Wola Zarczycka 26 50 16 2 8 76 52 24
120 LZS Przędzel 26 50 15 5 6 54 40 14
121 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 50 13 11 6 40 29 11
122 Plon Klęczany 24 49 16 1 7 89 44 45
123 Sokół Sokołów Małopolski 26 49 16 1 9 80 35 45
124 Czarni Czudec 22 49 15 4 3 58 26 32
125 Motor Grochowce 26 49 15 4 7 57 30 27
126 LKS Skołyszyn 30 49 13 10 7 46 27 19
127 Błękitni Maćkówka 26 49 15 4 7 68 52 16
128 Sawa Sonina 30 49 14 7 9 57 41 16
129 Sanoczanka Święte 30 49 15 4 11 69 55 14
130 Tłoki Gorzyce 30 49 14 7 9 51 38 13
131 Lechia Sędziszów Małopolski 30 49 14 7 9 40 28 12
132 Pogórze Dubiecko 30 49 14 7 9 60 50 10
133 Kotwica Korczyna 30 49 15 4 11 49 41 8
134 Kłyż Tarnogóra 24 48 15 3 6 79 38 41
135 Zamczysko Odrzykoń 24 48 15 3 6 63 24 39
136 Santos Piwoda 26 48 15 3 8 75 39 36
137 Team Przecław 26 48 15 3 8 72 40 32
138 Łazowianka Łazy 26 48 15 3 8 69 38 31
139 Płomień Zmiennica 26 48 14 6 6 58 33 25
140 Bukowianka Bukowsko 26 48 13 9 4 60 37 23
141 Szarotka Uherce 30 48 14 6 10 59 46 13
142 KP Zarzecze 30 48 13 9 8 57 52 5
143 Iskra Zgłobień 24 47 14 5 5 76 29 47
144 Zbydniowianka Zbydniów 20 47 14 5 1 54 22 32
145 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 24 47 15 2 7 73 43 30
146 Start Lubenia 22 47 15 2 5 62 34 28
147 Junak Rzeszów 24 47 14 5 5 58 31 27
148 Wisłok Sieniawa 26 47 15 2 9 66 41 25
149 Sokół Sokolniki 26 47 13 8 5 62 37 25
150 Dębowczanka Dębowiec 26 47 14 5 7 48 27 21
151 Roztocze Narol 26 47 14 5 7 74 54 20
152 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 47 14 5 11 58 41 17
153 Korona Trójczyce 26 47 15 2 9 60 44 16
154 Słowianin Grębów 30 47 14 5 11 52 46 6
155 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 47 13 8 9 44 40 4
156 Galicja Chmielnik 28 47 14 5 9 45 43 2
157 LKS Żyraków 24 46 14 4 6 70 30 40
158 LKS Mołodycz 26 46 15 1 10 83 49 34
159 KS II Zaczernie 24 46 14 4 6 66 46 20
160 Guzikówka Krosno 26 46 14 4 8 53 36 17
161 Płomień Chmielów 24 46 14 4 6 58 42 16
162 LKS Jodłowa 24 46 14 4 6 48 33 15
163 Olimpia Nockowa 22 46 14 4 4 37 24 13
164 Potok Dobrynin 26 46 14 4 8 60 49 11
165 LKS Długie 26 46 13 7 6 43 32 11
166 Wisełka Siennów 26 46 13 7 6 48 39 9
167 LKS Podleszany 26 46 14 4 8 44 35 9
168 Borowiec Straszęcin 30 46 14 4 12 47 42 5
169 Granica Stubno 30 46 14 4 12 43 47 -4
170 Strażak Lubzina 30 46 14 4 12 55 71 -16
171 Trzcianka Trzciana 24 45 13 6 5 84 34 50
172 LKS Górki 20 45 14 3 3 66 28 38
173 Start Brzóza Stadnicka 26 45 13 6 7 51 33 18
174 Brzeg Białobrzegi 30 45 14 3 13 63 47 16
175 Unia Skowierzyn 26 45 13 6 7 49 35 14
176 Korona Tuchla 26 45 14 3 9 61 51 10
177 Jutrzenka Ławnica 26 45 15 0 11 55 45 10
178 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 45 11 12 7 36 28 8
179 Syrenka Roźwienica 30 45 13 6 11 54 50 4
180 Polonia Kopytowa 28 45 14 3 11 65 62 3
181 Victoria Czermin 30 45 11 12 7 34 31 3
182 Strug Tyczyn 30 45 14 3 13 64 63 1
183 Rudzik Rudna Mała 24 44 13 5 6 72 38 34
184 Świlczanka Świlcza 24 44 13 5 6 69 41 28
185 Standart Święcany 24 44 13 5 6 56 32 24
186 KS Sarzyna 24 44 13 5 6 64 44 20
187 Gryf Mielec 26 44 14 2 10 57 39 18
188 Bratek Bratkowice 26 44 13 5 8 64 47 17
189 MKS Radymno 30 44 13 5 12 60 44 16
190 Czarni Trześń 26 44 14 2 10 52 36 16
191 Plon Kawęczyn 30 44 13 5 12 69 55 14
192 Przedmieście Jarosław 26 44 14 2 10 60 49 11
193 LKS Pustków 30 44 13 5 12 56 45 11
194 Wisłoka Nowy Żmigród 28 44 13 5 10 49 42 7
195 Sitowianka Budy Łańcuckie 30 44 14 2 14 78 74 4
196 Orzeł Harta 28 44 12 8 8 46 48 -2
197 Smoczanka Mielec 30 44 12 8 10 54 57 -3
198 Łęg Łowce 30 44 13 5 12 57 68 -11
199 Jedność Hucisko 30 44 14 2 14 63 78 -15
200 Błękitni Siedlanka 26 43 13 4 9 60 36 24
201 Jamnica Dulcza Wielka 24 43 13 4 7 59 40 19
202 LKS Trzebownisko 30 43 12 7 11 54 45 9
203 LKS Głowaczowa 30 43 12 7 11 49 40 9
204 Huragan Jasionka 26 43 14 1 11 53 45 8
205 Strzelec Dąbrowica 30 43 12 7 11 49 41 8
206 Dromader Chrząstów 30 43 13 4 13 61 54 7
207 Start Lisie Jamy 26 43 12 7 7 63 58 5
208 Leśnik Baligród 30 43 13 4 13 45 42 3
209 Start Pruchnik 30 43 12 7 11 42 39 3
210 Cresovia Kalników 26 43 13 4 9 46 45 1
211 Chemik Pustków 30 43 12 7 11 38 39 -1
212 Wisłok Świętoniowa 26 43 13 4 9 46 49 -3
213 LKS Miękisz Nowy 30 43 12 7 11 45 50 -5
214 KS Podwolina 30 43 14 1 15 55 64 -9
215 Dragon Korzeniów 24 42 13 3 8 57 30 27
216 LKS Płowce/Stróże Małe 24 42 13 3 8 57 34 23
217 Łęk Ostrów 30 42 12 6 12 62 42 20
218 Graniczni Krowica 26 42 13 3 10 69 52 17
219 Wisłoka Niegłowice 24 42 12 6 6 48 31 17
220 Wiar Krówniki 30 42 13 3 14 55 45 10
221 KS Majdan Łętowski 26 42 13 3 10 58 49 9
222 LKS Kombornia 28 42 13 3 12 61 54 7
223 Alabaster Łopuszka Wielka 26 42 13 3 10 57 51 6
224 Tęcza Zręcin 28 42 12 6 10 57 51 6
225 ŁKS Łowisko 26 42 12 6 8 44 38 6
226 Kłos Kawęczyn 30 42 12 6 12 46 41 5
227 JKS II Jarosław 30 42 12 6 12 59 55 4
228 Przełom Besko 30 42 11 9 10 35 33 2
229 Pogórze Rokietnica 30 42 12 6 12 60 64 -4
230 Grunwald Padew Narodowa 30 42 12 6 12 45 52 -7
231 Pogórze Srogów Górny 19 41 13 2 4 82 43 39
232 Płomień Trześń 20 41 12 5 3 51 20 31
233 LKS Hucina 26 41 12 5 9 57 35 22
234 LZS Wola Rzeczycka 20 41 12 5 3 45 24 21
235 ULKS Czerteż 20 41 13 2 5 50 31 19
236 Górnik Grabownica Starzeńska 26 41 12 5 9 40 29 11
237 Promyk Urzejowice 26 41 12 5 9 54 45 9
238 Tęcza Ujezna 26 41 13 2 11 49 42 7
239 Iskra Cieszacin Wielki 30 41 12 5 13 60 60 0
240 KP Zabajka 26 41 13 2 11 52 52 0
241 CCC Dąbrówki 30 41 11 8 11 43 43 0
242 Juwenia Cieszanów 26 41 12 5 9 41 42 -1
243 San Ostrów 30 41 12 5 13 42 47 -5
244 Leśnik Bircza 30 41 12 5 13 46 52 -6
245 Walawianka Walawa 26 40 11 7 8 62 41 21
246 Staroniwa Rzeszów 24 40 12 4 8 59 39 20
247 Sparta Osobnica 26 40 12 4 10 50 36 14
248 LKS Góra Motyczna 24 40 13 1 10 60 48 12
249 Orkan Markowce 20 40 13 1 6 46 36 10
250 LKS Wiewiórka 24 40 12 4 8 45 36 9
251 Sokół Kamień 30 40 11 7 12 68 61 7
252 Raniżovia Raniżów 30 40 11 7 12 48 48 0
253 Zimowit Rzeszów 26 40 12 4 10 46 47 -1
254 KS Wiązownica 30 40 12 4 14 54 58 -4
255 Zacisze Trześń 26 40 12 4 10 54 58 -4
256 Wiraż Chłopice 26 40 13 1 12 56 61 -5
257 Inter Gnojnica 22 39 12 3 7 57 35 22
258 Strażak Sośnica 26 39 12 3 11 76 58 18
259 Izolator II Boguchwała 26 39 11 6 9 49 32 17
260 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 26 39 11 6 9 49 35 14
261 Rotunda Krzeszów 26 39 12 3 11 58 48 10
262 LKS Nagoszyn 30 39 10 9 11 41 34 7
263 Ostoja Kołaczyce 28 39 11 6 11 46 41 5
264 LKS Skołoszów 30 39 11 6 13 33 32 1
265 Jawor Nehrybka 26 39 12 3 11 37 38 -1
266 Stal II Rzeszów 30 39 11 6 13 54 57 -3
267 Grom Wyszatyce 30 39 10 9 11 46 49 -3
268 Zorza Łęki Dukielskie 26 39 12 3 11 52 57 -5
269 San Kłyżów 30 39 11 6 13 50 55 -5
270 Orzeł Lubla 28 39 11 6 11 39 45 -6
271 Trotyl Zarębki 26 38 11 5 10 76 54 22
272 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 24 38 12 2 10 78 60 18
273 Wólczanka II Wólka Pełkińska 26 38 11 5 10 66 48 18
274 LKS Nakło 26 38 11 5 10 59 47 12
275 Ursus Dachnów 26 38 12 2 12 56 45 11
276 Czarni Sójkowa 26 38 11 5 10 47 37 10
277 Ceramika Hadykówka 24 38 11 5 8 57 50 7
278 PKS UNUM Babice 26 38 11 5 10 44 38 6
279 Zorza Zarzecze 26 38 11 5 10 42 40 2
280 LKS Moderówka 26 38 11 5 10 40 39 1
281 KS Kisielów-Pełnatycze 26 38 11 5 10 49 50 -1
282 OKS Sobniów Jasło 28 38 10 8 10 34 35 -1
283 MKS Kańczuga 30 38 9 11 10 44 46 -2
284 LKS Tarnawa 24 38 12 2 10 43 47 -4
285 Strzelec Frysztak 30 38 11 5 14 47 52 -5
286 Wiśnia Trzciana 30 38 11 5 14 59 65 -6
287 Victoria Ocieka 30 38 11 5 14 42 51 -9
288 Viking Orły 30 38 11 5 14 47 57 -10
289 Start Rymanów 30 38 10 8 12 32 44 -12
290 Stal II Sanok 30 38 11 5 14 44 58 -14
291 Iskra Iskrzynia 20 37 12 1 7 61 35 26
292 LKS Ostrów 22 37 12 1 9 53 31 22
293 LKS Olszanica 20 37 12 1 7 48 34 14
294 Grom Mogielnica 22 37 10 7 5 43 33 10
295 Złotsan Kuryłówka 26 37 11 4 11 62 57 5
296 Palkovia Palikówka 25 37 11 4 10 43 41 2
297 Piast Nowa Wieś 26 37 10 7 9 41 42 -1
298 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 37 10 7 13 38 42 -4
299 Leśna Wólka Podleśna 26 37 11 4 11 40 46 -6
300 Start Wola Mielecka 30 37 10 7 13 44 52 -8
301 San Wrzawy 30 37 10 7 13 40 58 -18
302 LKS Pisarowce 30 37 10 7 13 50 70 -20
303 Cisy Jabłonica Polska 20 36 11 3 6 53 31 22
304 LKS Odrzechowa 20 36 11 3 6 41 27 14
305 Bodzos Podgrodzie 24 36 10 6 8 54 41 13
306 Czardasz Osiek Jasielski 26 36 11 3 12 65 53 12
307 Nieplanka Niepla 24 36 11 3 10 52 42 10
308 Start Borek Stary 28 36 10 6 12 50 52 -2
309 Błysk Górki 30 36 11 3 16 56 60 -4
310 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 36 10 6 14 45 52 -7
311 Sokół Domaradz 26 36 11 3 12 42 52 -10
312 Walter Opaka 26 36 11 3 12 47 58 -11
313 Victoria Kobylany 28 36 10 6 12 39 52 -13
314 Orzeł Wysoka Głogowska 30 36 10 6 14 47 62 -15
315 Fort Jaksmanice 30 36 11 3 16 67 83 -16
316 Huragan Kozłówek 22 35 9 8 5 59 45 14
317 Płomień Zagorzyce 22 35 10 5 7 44 30 14
318 Czarni Kraczkowa 26 35 9 8 9 48 38 10
319 Zorza 03 Łubienko 26 35 9 8 9 41 34 7
320 Brzozovia Brzozów 26 35 10 5 11 51 45 6
321 Atut Podborze 26 35 11 2 13 41 36 5
322 Nafta Gaz Jodłówka 26 35 10 5 11 42 39 3
323 KS Dzikowiec 30 35 7 14 9 38 36 2
324 LKS Lubatówka 26 35 11 2 13 42 41 1
325 LKS Lubatowa 26 35 11 2 13 48 48 0
326 Orzeł Faliszówka 28 35 10 5 13 59 63 -4
327 ŁKS Łukowa 24 35 11 2 11 49 55 -6
328 Junior Zakrzów 24 35 11 2 11 51 58 -7
329 Grabniak Hucisko 26 35 10 5 11 52 61 -9
330 Czarni Bolestraszyce 30 35 9 8 13 47 56 -9
331 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 26 35 10 5 11 34 45 -11
332 Piast Wadowice Górne 26 35 11 2 13 38 50 -12
333 Dąb Dobkowice 30 35 9 8 13 57 85 -28
334 LKS Golcowa 24 34 10 4 10 54 39 15
335 Błękitni Wierzbna 26 34 10 4 12 51 52 -1
336 Lotniarz Bezmiechowa 24 34 11 1 12 44 46 -2
337 Victoria Giedlarowa 24 34 11 1 12 37 40 -3
338 Błażowianka Błażowa 30 34 8 10 12 31 34 -3
339 Nelson Polańczyk 26 34 10 4 12 53 57 -4
340 Beskid Równe 26 34 10 4 12 50 55 -5
341 LKS Głębokie 26 34 10 4 12 45 54 -9
342 Łęg Stany 26 34 10 4 12 56 66 -10
343 LZS Kotowa Wola 26 34 9 7 10 50 62 -12
344 Plantator Nienadówka 26 34 10 4 12 31 43 -12
345 LKS Batycze 30 34 10 4 16 41 57 -16
346 Nowy Dwór Makowiska 24 34 11 1 12 41 61 -20
347 Piast Antoniki 26 34 10 4 12 37 57 -20
348 LKS Stobierna Krzywe 30 34 11 1 18 43 75 -32
349 Tanew Harasiuki 26 33 9 6 11 70 59 11
350 Orlew Krosno 24 33 11 0 13 52 52 0
351 Tanew Wólka Tanewska 26 33 9 6 11 56 57 -1
352 Błękitni Zalesie 26 33 9 6 11 46 48 -2
353 Chlebianka Chlebna 24 33 10 3 11 37 40 -3
354 Tempo Nienaszów 28 33 9 6 13 60 65 -5
355 Kempus Kępie Zaleszańskie 26 33 10 3 13 46 52 -6
356 Orzeł II Wólka Niedźwiedzka 30 33 10 3 17 59 66 -7
357 Budowlani Szówsko 30 33 9 6 15 58 65 -7
358 Strumyk Hawłowice 26 33 9 6 11 45 53 -8
359 Francesco Jelna 26 33 9 6 11 33 41 -8
360 Orkan Zapałów 30 33 9 6 15 54 63 -9
361 LKS Łęki Górne 30 33 8 9 13 41 50 -9
362 Orzeł Glinianka 26 33 10 3 13 56 66 -10
363 Iskra Jawornik Polski 25 33 9 6 10 41 54 -13
364 Wisan Skopanie 30 33 8 9 13 50 66 -16
365 Grunwald Rzeszów 22 32 10 2 10 38 36 2
366 Wisłoka Błażkowa 24 32 10 2 12 48 47 1
367 JKS Jasionów 26 32 9 5 12 61 62 -1
368 Jeziorak Chwałowice 26 32 9 5 12 49 52 -3
369 Zgoda Zarszyn 26 32 9 5 12 40 44 -4
370 Górnik Strachocina 30 32 9 5 16 53 62 -9
371 Gaudium Łężyny 28 32 8 8 12 25 34 -9
372 Łęg Kopcie 24 32 10 2 12 50 61 -11
373 Zryw Młodów 26 32 10 2 14 46 57 -11
374 LKS Haczów 26 32 9 5 12 35 50 -15
375 Kamieniarz Golemki 30 32 9 5 16 41 58 -17
376 Błękit Żołynia 26 32 8 8 10 39 56 -17
377 Leśnik Płazów 26 32 10 2 14 55 78 -23
378 LKS Dębiaki 30 32 10 2 18 77 102 -25
379 Błękitni Jaślany 30 32 10 2 18 67 103 -36
380 San Nozdrzec 20 31 10 1 9 48 42 6
381 Gród Będziemyśl 22 31 10 1 11 44 48 -4
382 Sparta Draganowa 26 31 10 1 15 43 51 -8
383 Grodzisko Wietrzno 24 31 10 1 13 43 58 -15
384 Roztocze Ruda Różaniecka 26 31 10 1 15 62 78 -16
385 Korona II Rzeszów 26 31 9 4 13 41 63 -22
386 Wisłoka Borowa 30 31 8 7 15 48 71 -23
387 Czarnovia Czarna 30 31 9 4 17 40 70 -30
388 LZS Jadachy 26 30 7 9 10 50 48 2
389 Start Mirocin 26 30 9 3 14 43 49 -6
390 Nafta Chorkówka 26 30 9 3 14 37 50 -13
391 LKS Wola Dalsza 26 30 9 3 14 42 57 -15
392 Błękitni Komorów 24 30 9 3 12 50 67 -17
393 Błękitni Żeglce 24 30 10 0 14 34 51 -17
394 Zorza Jagiełła 26 30 9 3 14 35 53 -18
395 Sawa II Sonina 28 30 9 3 16 51 70 -19
396 Cresovia Krzeczowice 30 30 8 6 16 43 62 -19
397 Fredro Surochów 30 30 8 6 16 58 79 -21
398 LKS Ujkowice 30 30 9 3 18 34 57 -23
399 Pogórze Bachórz 28 30 9 3 16 43 68 -25
400 Pionier Średnia Wieś 20 29 9 2 9 46 40 6
401 Radosan Radomyśl 20 29 9 2 9 39 35 4
402 Grodzisko Trepcza 20 29 8 5 7 35 37 -2
403 Sokół Pobiedno 24 29 9 2 13 46 54 -8
404 Orzeł Kosowy 26 29 8 5 13 39 47 -8
405 Paszczyniak Paszczyna 22 29 9 2 11 40 49 -9
406 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 26 29 9 2 15 57 69 -12
407 Szarotka Rogóżno 26 29 8 5 13 40 54 -14
408 LKS Czaszyn 24 29 8 5 11 36 50 -14
409 Piast Nowosielce 26 29 8 5 13 39 55 -16
410 Wisłoczanka Tryńcza 26 29 9 2 15 32 51 -19
411 Baszta Zawada 30 29 8 5 17 39 63 -24
412 Wilga II Widełka 30 29 9 2 19 46 89 -43
413 Zalew Stary Lubliniec 26 28 8 4 14 49 54 -5
414 LKS Stasiówka 22 28 8 4 10 29 41 -12
415 Staromieszczanka Stare Miasto 26 28 9 1 16 39 55 -16
416 Artmax Pikulice 26 28 7 7 12 40 58 -18
417 LKS Czeluśnica 26 28 8 4 14 37 59 -22
418 Wiar Huwniki 30 28 6 10 14 35 58 -23
419 Granit Wysoka Strzyżowska 26 28 8 4 14 39 66 -27
420 Wenecjanka Lecka 28 28 8 4 16 36 69 -33
421 Lechia Pantalowice 26 28 9 1 16 39 81 -42
422 LKS Bobrowa 24 27 8 3 13 48 53 -5
423 Drewiarz Rzepedź 20 27 8 3 9 42 48 -6
424 Albatros Szufnarowa 22 27 8 3 11 42 51 -9
425 LKS Łęki Strzyżowskie 24 27 8 3 13 39 56 -17
426 Orzeł Torki 26 27 8 3 15 41 64 -23
427 LKS Zabiała-Stare Sioło 26 27 8 3 15 37 60 -23
428 Orzeł Bieździedza 30 27 7 6 17 36 60 -24
429 KS Wietlin III 26 27 7 6 13 31 56 -25
430 Pogoń Małkowice 30 27 6 9 15 24 51 -27
431 Monis Bielowy 30 27 8 3 19 36 66 -30
432 Otryt Lutowiska 24 27 8 3 13 50 86 -36
433 Agro Chotyniec 26 27 8 3 15 44 85 -41
434 Jagiełło Pilchów 20 26 8 2 10 31 33 -2
435 LKS Warzyce 24 26 7 5 12 44 53 -9
436 Polonia Hyżne 28 26 7 5 16 38 55 -17
437 Pogórze Husów 28 26 7 5 16 46 65 -19
438 Atlantic Chałupki Dębniańskie 24 26 8 2 14 52 77 -25
439 Mrowlanka Mrowla 24 26 8 2 14 37 63 -26
440 Zamczysko Mrukowa 28 26 8 2 18 41 71 -30
441 LZS Bieliniec 26 26 8 2 16 46 78 -32
442 Kolejarz Knapy 26 26 8 2 16 46 92 -46
443 Korona Dobrzechów 22 25 7 4 11 37 42 -5
444 Sokół Sietesz 26 25 7 4 15 46 59 -13
445 LZS Mała 22 25 8 1 13 32 47 -15
446 Victoria Budy Głogowskie 26 25 7 4 15 48 64 -16
447 Tęcza Jankowice 26 25 8 1 17 38 58 -20
448 Orion Pielnia 26 25 7 4 15 36 56 -20
449 Huragan Basznia Dolna 26 25 7 4 15 35 55 -20
450 Błękitni Pełkinie 26 25 7 4 15 35 56 -21
451 LKS Ryszkowa Wola 26 25 8 1 17 46 68 -22
452 Korona Rzeszów 30 25 5 10 15 32 57 -25
453 Rzędzian Rzędzianowice 30 25 7 4 19 62 88 -26
454 Markiewicza Krosno 28 25 7 4 17 37 63 -26
455 Czarni Lipa 26 25 7 4 15 33 60 -27
456 Gorliczanka Gorliczyna 26 25 7 4 15 22 50 -28
457 Tuszymka Tuszyma 26 25 7 4 15 43 72 -29
458 Sobol Niżatyce 26 25 7 4 15 39 68 -29
459 Tęcza Kosienice 30 25 6 7 17 48 104 -56
460 Jasiołka Jaśliska 26 24 7 3 16 53 63 -10
461 Zryw Dydnia 20 24 7 3 10 30 43 -13
462 LKS Izdebki 26 24 6 6 14 34 55 -21
463 LZS Cygany 24 24 7 3 14 44 67 -23
464 Sokół Hucisko 24 24 7 3 14 47 73 -26
465 Stal II Mielec 30 24 6 6 18 34 61 -27
466 Tajfun Łubno Szlacheckie 24 24 6 6 12 38 70 -32
467 Dąbrówka Stara Jastrząbka 24 24 6 6 12 30 70 -40
468 Gwiazda Wielkie Oczy 26 24 7 3 16 42 86 -44
469 KS Koziarnia 26 24 6 6 14 34 89 -55
470 Osława Zagórz 20 23 7 2 11 40 50 -10
471 LZS Krzątka 24 23 7 2 15 40 51 -11
472 Technik Trzcinica 24 23 5 8 11 32 48 -16
473 LKS Hłudno 26 23 7 2 17 46 70 -24
474 Błękitni Futory 26 23 7 2 17 50 76 -26
475 Orzeł Milcza 24 23 7 2 15 44 79 -35
476 LKS Trześniów 26 23 6 5 15 43 79 -36
477 Huragan Rozbórz Długi 26 23 7 2 17 39 76 -37
478 Ostrovia Wola Buchowska 30 23 6 5 19 45 85 -40
479 Orzeł Rudnik 30 23 7 2 21 50 96 -46
480 Vigor Trzęsówka 26 23 7 2 17 37 85 -48
481 Borkovia Borek Wielki 30 23 7 2 21 33 83 -50
482 WKS Zabrnie 20 22 7 1 12 36 45 -9
483 Victoria Niebocko 20 22 6 4 10 32 46 -14
484 San Wierzawice 24 22 6 4 14 41 56 -15
485 San Jarosław 26 22 6 4 16 49 67 -18
486 Sanovia Lesko 30 22 5 7 18 32 58 -26
487 Gacovia Gać 26 22 6 4 16 27 56 -29
488 Rada Orzechowce 26 22 5 7 14 30 60 -30
489 Dąb Żdżary 24 22 7 1 16 36 68 -32
490 Florian Rymanów Zdrój 26 22 5 7 14 36 68 -32
491 SZiK Wola Rafałowska 28 22 6 4 18 35 67 -32
492 Szkło Młyny 26 22 7 1 18 47 83 -36
493 LKS Wesoła 20 21 6 3 11 37 48 -11
494 Jawornik Czarna 24 21 6 3 15 38 59 -21
495 FC Roźwienica 26 21 5 6 15 39 78 -39
496 Tanew Wola Wielka 26 21 6 3 17 28 74 -46
497 Sokół II Sokołów Małopolski 30 21 6 3 21 43 91 -48
498 Korona Góra Ropczycka 22 20 5 5 12 34 47 -13
499 LKS Łąka 26 20 4 8 14 37 51 -14
500 Nurt Potok 24 20 4 8 12 35 50 -15
501 Jutrzenka Dębno 24 20 5 5 14 37 60 -23
502 Remix Niebieszczany 24 20 6 2 16 40 65 -25
503 Tatyna Dylągówka 26 20 6 2 18 26 54 -28
504 WKS Kurzyna 26 20 6 2 18 41 72 -31
505 Nafciarz Bóbrka 24 20 5 5 14 34 71 -37
506 ŁKS Łańcut 30 20 5 5 20 40 80 -40
507 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 30 20 5 5 20 25 68 -43
508 LKS Brzeźnica 30 20 6 2 22 33 81 -48
509 Las Zalesie 30 20 6 2 22 37 88 -51
510 Grom Sanoczek 20 19 6 1 13 43 59 -16
511 Emaus Gorzyce 20 19 5 4 11 21 44 -23
512 LKS Korzenica 26 19 5 4 17 41 73 -32
513 Iwełka Iwla 24 19 6 1 17 28 64 -36
514 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 26 19 5 4 17 38 81 -43
515 Jasiołka Świerzowa 26 19 5 4 17 24 71 -47
516 LKS Zasów-Mokre 24 18 4 6 14 35 61 -26
517 Florian Ostrowy Tuszowskie 26 18 5 3 18 37 76 -39
518 LKS Brzyska Wola 26 18 5 3 18 28 68 -40
519 Milenium Bieliny 26 18 5 3 18 37 89 -52
520 Stal II Stalowa Wola 26 18 4 6 16 35 87 -52
521 Zimowit II Rzeszów 24 18 5 3 16 29 83 -54
522 Sokół Grodzisko 26 18 5 3 18 27 82 -55
523 ULKS Hermanowice 30 18 4 6 20 31 91 -60
524 Huragan Zdziechowice 20 17 5 2 13 23 36 -13
525 Płomyk Lutoryż 22 17 5 2 15 40 60 -20
526 Sokół Studzian 26 17 4 5 17 36 61 -25
527 Dąb Cetula 26 17 4 5 17 28 68 -40
528 Orzeł Wysoka Łańcucka 28 16 4 4 20 50 75 -25
529 Beskid Posada Górna 20 16 5 1 14 35 62 -27
530 KS Jarocin 26 16 5 1 20 40 83 -43
531 Rudnianka Rudna Wielka 24 16 4 4 16 33 80 -47
532 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 16 3 7 20 27 78 -51
533 LKS Brzezówka 24 16 5 1 18 23 76 -53
534 LZS Wydrza 26 16 4 4 18 39 95 -56
535 Novi Nosówka 26 15 4 3 19 29 56 -27
536 Diament Pstrągowa 22 15 4 3 15 37 65 -28
537 Piast Miejsce Piastowe 26 15 4 3 19 25 70 -45
538 Kolejarz Hurko 26 15 4 3 19 35 91 -56
539 Werynianka Werynia 26 15 4 3 19 30 86 -56
540 LKS Budy Łańcuckie-Korniaktów 30 15 4 3 23 29 103 -74
541 LZS Majdan Zbydniowski 20 14 4 2 14 30 49 -19
542 Jodła Przychojec 24 14 4 2 18 34 89 -55
543 Bizon Medyka 30 14 4 2 24 29 86 -57
544 LKS Olszynka 26 13 3 4 19 20 60 -40
545 Gabry Łukowe 20 13 4 1 15 33 78 -45
546 Bieszczady Jankowce 24 13 3 4 17 29 78 -49
547 Wrzos Krempna 26 13 4 1 21 23 78 -55
548 Grom Handzlówka 30 13 3 4 23 34 101 -67
549 KS Koniaczów 30 13 3 4 23 40 113 -73
550 Błękitni Bobrówka 26 13 3 4 19 32 107 -75
551 Niemcy 4 12 4 0 0 9 4 5
552 KS Wola Baranowska 24 12 3 3 18 26 69 -43
553 Piast Wolica Piaskowa 22 12 3 3 16 21 67 -46
554 Orzeł Biedaczów 24 12 3 3 18 24 79 -55
555 Dąb Dąbrowa 24 12 3 3 18 32 88 -56
556 Iskra Łączki Brzeskie 26 12 3 3 20 32 91 -59
557 Polonia Korczowa 26 12 4 0 22 21 96 -75
558 KS Manasterz 26 11 2 5 19 33 85 -52
559 SKS Racławice 26 11 3 2 21 28 90 -62
560 Hiszpania 4 10 3 1 0 8 1 7
561 Jasiołka Szebnie 24 10 3 1 20 14 85 -71
562 Tarapata 4 9 3 0 1 25 18 7
563 Portugalia 4 9 3 0 1 6 4 2
564 Krokus Ropienka 20 9 3 0 17 34 69 -35
565 Tęcza Orłów 30 9 2 3 25 37 115 -78
566 KS Biała Rzeszów 24 9 2 3 19 25 113 -88
567 Iskra Sobów Tarnobrzeg 30 9 2 3 25 14 112 -98
568 Anglia 4 8 2 2 0 5 3 2
569 Strażak Przyszów 30 8 2 2 26 24 108 -84
570 LZS Furmany 20 7 2 1 17 18 74 -56
571 Sokół Siedliska Bogusz 24 7 2 1 21 30 91 -61
572 Wisła Baranów Sandomierski 24 7 2 1 21 23 89 -66
573 Unia Zaleska Wola 26 7 2 1 23 20 117 -97
574 Elrob 2 6 2 0 0 30 2 28
575 Markpol Ławnica 2 6 2 0 0 16 4 12
576 Straż 3 6 2 0 1 21 17 4
577 Włochy 4 6 1 3 0 4 2 2
578 Rado 3 6 2 0 1 18 20 -2
579 Czechy 4 6 2 0 2 4 6 -2
580 Ikarus-Sokół II Malinie 26 6 2 0 24 20 80 -60
581 LKS Jasionka 26 5 1 2 23 15 94 -79
582 Rosja 3 4 1 1 1 5 3 2
583 Chorwacja 3 4 1 1 1 4 3 1
584 Grecja 4 4 1 1 2 5 7 -2
585 Francja 4 4 1 1 2 3 5 -2
586 Rolnik Wólka Krowicka 26 4 1 1 24 28 101 -73
587 LKS Wzdów 20 4 0 4 16 25 107 -82
588 Luzax Lutków 26 4 1 1 24 24 113 -89
589 Video Raj 2 3 1 0 1 15 11 4
590 Brak drużyny 1 3 1 0 0 2 0 2
591 Szwecja 3 3 1 0 2 5 5 0
592 Dania 3 3 1 0 2 4 5 -1
593 Ukraina 3 3 1 0 2 2 4 -2
594 LZP 4 3 1 0 3 17 22 -5
595 Sparta 3 3 1 0 2 15 25 -10
596 Olchovia Olchowa 22 3 0 3 19 22 95 -73
597 Polska 3 2 0 2 1 2 3 -1
598 Holandia 3 0 0 0 3 2 5 -3
599 Irlandia 3 0 0 0 3 1 9 -8
600 Niezwyciężeni 5 0 0 0 5 17 55 -38
601 Skarbek Gogołów 22 0 0 0 22 9 90 -81
602 Strażak Rzemień 26 0 0 0 26 12 100 -88
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bez ligi sezon 2011/2012

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 15 43 14 1 0 73 16 57
2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 41 13 2 0 53 9 44
3 Polonia II Przemyśl 15 41 13 2 0 43 6 37
4 Przełęcz Dukla 15 41 13 2 0 38 10 28
5 Czerwoni Cewków 14 40 13 1 0 59 6 53
6 Jawor Krzemienica 15 39 12 3 0 48 15 33
7 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 39 13 0 0 48 4 44
8 Retman Ulanów 13 39 13 0 0 58 6 52
9 ŁKS Łukawiec 15 38 12 2 1 62 15 47
10 Pitmark Jaślany 15 38 12 2 1 54 20 34
11 Olimpia Pysznica 15 38 12 2 1 46 6 40
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 38 12 2 1 45 8 37
13 Kaskada Kamionka 15 37 11 4 0 51 9 42
14 Nafta Jedlicze 15 37 12 1 2 37 11 26
15 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 37 12 1 0 47 8 39
16 Hetman Laszki 16 37 12 1 3 49 15 34
17 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 13 37 12 1 0 55 6 49
18 LKS Głowienka 14 37 12 1 1 31 14 17
19 LZS Ździary 15 37 11 4 0 46 9 37
20 Błękitni Rudołowice 14 37 12 1 1 38 13 25
21 Sokół Sieniawa 14 36 11 3 0 56 5 51
22 Włókniarz Rakszawa 13 36 12 0 1 48 7 41
23 LKS Babicha 15 36 12 0 3 41 15 26
24 Wisłok Strzyżów 15 36 11 3 1 38 17 21
25 KS Przybyszówka Rzeszów 13 35 11 2 0 43 6 37
26 KS Węgierka 13 35 11 2 0 45 14 31
27 WKS Majdan Sieniawski 13 35 11 2 0 54 9 45
28 Złotniczanka Złotniki 15 35 11 2 2 45 13 32
29 Victoria Dobieszyn 13 35 11 2 0 41 10 31
30 Zdrój Horyniec 13 35 11 2 0 37 10 27
31 Herkules Trzebuska 15 35 11 2 2 41 16 25
32 Brzostowianka Brzostek 15 34 11 1 3 27 10 17
33 Błękitni Grzęska 13 34 11 1 1 55 16 39
34 Fenix Leszno 15 34 11 1 3 42 16 26
35 Wilga Widełka 13 34 11 1 1 34 10 24
36 Unia Łukawiec 13 34 11 1 1 46 18 28
37 Płomień Morawsko 15 34 11 1 3 41 15 26
38 KS Groble 13 34 11 1 1 56 9 47
39 Azalia Brzóza Królewska 12 34 11 1 0 43 7 36
40 Błękitni Jasienica Rosielna 13 34 11 1 1 40 9 31
41 Żuraw Żurawiczki 14 34 11 1 2 50 22 28
42 Markovia Markowa 14 34 11 1 2 42 18 24
43 Dynovia Dynów 15 34 10 4 1 36 15 21
44 Górnovia Górno 15 34 11 1 3 44 17 27
45 Sokół II Nisko 13 34 11 1 1 55 19 36
46 Kotwica Korczyna 15 34 11 1 3 30 15 15
47 Czarni Oleszyce 13 33 11 0 2 39 14 25
48 Głuchowianka Głuchów 14 33 10 3 1 32 10 22
49 San Hurko/Hureczko 15 33 10 3 2 42 22 20
50 Advit Łętownia 13 33 11 0 2 25 10 15
51 Victoria Pakoszówka 12 33 11 0 1 36 9 27
52 Płomień Zmiennica 13 33 10 3 0 40 11 29
53 Szarotka Uherce 15 33 10 3 2 35 15 20
54 KS Wiązownica 16 33 10 3 3 36 16 20
55 Podlesianka Kamień 12 32 10 2 0 41 12 29
56 Sanovia Michałówka 13 32 10 2 1 55 12 43
57 Herman Hermanowa 13 32 10 2 1 26 9 17
58 Błękitni Ropczyce 15 32 10 2 3 37 9 28
59 Tempo Cmolas 13 32 10 2 1 25 6 19
60 Wisłok Wiśniowa 15 32 10 2 3 28 12 16
61 Huragan Gniewczyna 15 32 10 2 3 30 17 13
62 Arka Albigowa 14 31 9 4 1 39 9 30
63 Karpaty Klimkówka 13 31 10 1 2 31 10 21
64 Rzemieślnik Strażów 15 31 10 1 4 46 27 19
65 LKS Tarnowska Wola 12 31 10 1 1 50 11 39
66 Marmury Przyłęk 13 31 10 1 2 32 9 23
67 Orzeł Bażanówka 12 31 10 1 1 41 9 32
68 Makovia Makowisko 15 31 10 1 4 50 23 27
69 Sanna Zaklików 13 31 10 1 2 48 21 27
70 Jedność Niechobrz 13 31 10 1 2 48 15 33
71 Wisłok Czarna 15 31 9 4 2 32 11 21
72 Korona Majdan Królewski 13 31 9 4 0 46 15 31
73 San Gorzyce 13 31 10 1 2 33 9 24
74 LKS Skołyszyn 15 31 9 4 2 28 12 16
75 Zamczysko Odrzykoń 12 31 10 1 1 42 8 34
76