Bez ligi sezon 2011/2012

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Sieniawa 30 80 25 5 0 115 17 98
2 Jawor Krzemienica 30 75 23 6 1 93 23 70
3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 75 24 3 3 92 32 60
4 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 30 74 23 5 2 106 29 77
5 Czerwoni Cewków 26 73 24 1 1 94 18 76
6 ŁKS Łukawiec 30 73 23 4 3 116 30 86
7 Polonia II Przemyśl 30 73 23 4 3 82 18 64
8 Kaskada Kamionka 30 73 23 4 3 88 19 69
9 Pitmark Jaślany 30 72 22 6 2 94 37 57
10 Radomyślanka Radomyśl Wielki 26 72 24 0 2 81 11 70
11 Olimpia Pysznica 30 71 22 5 3 106 23 83
12 Włókniarz Rakszawa 26 71 23 2 1 95 15 80
13 KS Węgierka 26 69 22 3 1 92 33 59
14 Nafta Jedlicze 30 69 22 3 5 70 25 45
15 Brzostowianka Brzostek 30 69 22 3 5 52 21 31
16 KS Przybyszówka Rzeszów 26 69 22 3 1 81 21 60
17 Hetman Laszki 30 68 21 5 4 75 29 46
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 68 22 2 2 87 25 62
19 Fenix Leszno 30 68 21 5 4 70 29 41
20 Błękitni Grzęska 26 68 22 2 2 107 28 79
21 Przełęcz Dukla 30 68 21 5 4 74 31 43
22 Retman Ulanów 26 67 22 1 3 85 19 66
23 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 66 21 3 6 70 24 46
24 WKS Majdan Sieniawski 26 66 21 3 2 87 26 61
25 LKS Babicha 30 66 21 3 6 75 38 37
26 Czarni Oleszyce 26 64 21 1 4 93 27 66
27 Złotniczanka Złotniki 30 64 20 4 6 83 31 52
28 Wilga Widełka 26 64 20 4 2 75 23 52
29 Płomień Morawsko 30 63 20 3 7 73 33 40
30 Unia Łukawiec 26 63 20 3 3 81 32 49
31 Arka Albigowa 28 63 19 6 3 80 23 57
32 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 26 63 20 3 3 89 21 68
33 KS Groble 26 62 20 2 4 91 24 67
34 Głuchowianka Głuchów 28 62 19 5 4 58 26 32
35 Podlesianka Kamień 24 62 20 2 2 83 21 62
36 Karpaty Klimkówka 26 62 20 2 4 60 28 32
37 Azalia Brzóza Królewska 24 61 19 4 1 73 18 55
38 LKS Głowienka 28 61 19 4 5 62 29 33
39 Victoria Dobieszyn 26 61 19 4 3 64 24 40
40 LZS Ździary 30 60 18 6 6 70 30 40
41 Sanovia Michałówka 26 60 19 3 4 113 33 80
42 Rzemieślnik Strażów 30 60 19 3 8 77 48 29
43 Tęcza Wysock 26 60 20 0 6 107 41 66
44 Błękitni Jasienica Rosielna 26 60 19 3 4 59 20 39
45 Sparta Jeżowe 26 59 19 2 5 95 35 60
46 LKS Tarnowska Wola 24 59 19 2 3 90 28 62
47 Wisłok Strzyżów 30 58 17 7 6 69 44 25
48 Zdrój Horyniec 26 58 18 4 4 76 36 40
49 Żuraw Żurawiczki 26 58 18 4 4 85 39 46
50 Markovia Markowa 28 58 18 4 6 74 39 35
51 Marmury Przyłęk 26 58 18 4 4 66 27 39
52 KS Zarzecze 26 58 18 4 4 53 25 28
53 Dynovia Dynów 30 57 17 6 7 65 39 26
54 Makovia Makowisko 30 57 18 3 9 85 46 39
55 Ostra Gumniska 22 57 18 3 1 82 18 64
56 Orzeł Bażanówka 24 57 18 3 3 75 20 55
57 Sanna Zaklików 26 56 18 2 6 86 43 43
58 Błękitni Rudołowice 26 56 18 2 6 53 25 28
59 Jutrzenka Kopki 26 56 18 2 6 93 43 50
60 Jedność Niechobrz 26 56 18 2 6 70 33 37
61 Przełęcz II Dukla 24 56 18 2 4 89 30 59
62 San Hurko/Hureczko 30 55 15 10 5 70 41 29
63 Wisłok Czarna 30 55 17 4 9 65 50 15
64 Zorza Trzeboś 30 55 17 4 9 72 32 40
65 Herkules Trzebuska 30 55 17 4 9 68 43 25
66 Wisznia Nienowice 26 55 18 1 7 89 47 42
67 LKS Manasterz 26 55 17 4 5 83 33 50
68 Burza Rogi 28 55 17 4 7 65 32 33
69 Aramix Niebylec 22 55 17 4 1 58 15 43
70 SOKiS Chorzelów 26 55 17 4 5 68 30 38
71 Orły Borowa 24 55 18 1 5 70 41 29
72 Liwocz Brzyska 24 55 17 4 3 95 30 65
73 Astra Medynia Głogowska 26 55 17 4 5 66 35 31
74 Rędzinianka Wojaszówka 24 55 18 1 5 71 25 46
75 Advit Łętownia 26 54 17 3 6 45 28 17
76 Transdźwig Stale 24 54 18 0 6 52 29 23
77 Korona Bojanów 24 54 17 3 4 85 33 52
78 Bukowa Jastkowice 30 54 17 3 10 85 48 37
79 Dąb Kosina 28 54 16 6 6 77 39 38
80 Delin Munina 26 54 17 3 6 69 43 26
81 Victoria Kidałowice 26 54 17 3 6 63 30 33
82 Sokół II Kolbuszowa Dolna 26 54 17 3 6 89 47 42
83 Sokół Krzywa 30 54 16 6 8 46 30 16
84 Dragon Nowy Glinik 24 54 16 6 2 70 21 49
85 Herman Hermanowa 26 54 16 6 4 50 20 30
86 Szarotka Nowosielce 24 54 18 0 6 63 32 31
87 Juventus Poraż 20 54 18 0 2 91 26 65
88 Górnovia Górno 30 53 16 5 9 70 42 28
89 San Gorzyce 26 53 17 2 7 63 29 34
90 Korona Majdan Królewski 26 53 16 5 5 88 37 51
91 Błyskawica Rozbórz 26 53 15 8 3 82 34 48
92 Wisła Gliny Małe 30 53 15 8 7 59 36 23
93 Iwonka Iwonicz 30 53 14 11 5 62 35 27
94 Błękitni Ropczyce 30 53 15 8 7 52 22 30
95 Victoria Pakoszówka 24 53 17 2 5 59 24 35
96 KS Stobierna 30 52 16 4 10 56 41 15
97 LKS Duńkowice 30 52 15 7 8 63 45 18
98 Czarni Pawłosiów 30 52 15 7 8 70 62 8
99 Victoria Stary Dzików 26 52 16 4 6 70 37 33
100 Wietlin 26 52 16 4 6 85 49 36
101 LKS Łopuchowa 30 52 16 4 10 62 30 32
102 Huragan Przedbórz 22 52 16 4 2 62 11 51
103 Głogovia Głogów Małopolski 30 51 14 9 7 63 49 14
104 LZS Rzeczyca Długa 26 51 15 6 5 62 40 22
105 Huragan Gniewczyna 30 51 15 6 9 55 45 10
106 Korona Olszany 26 51 15 6 5 56 29 27
107 Unia Fredropol 26 51 15 6 5 74 37 37
108 Błażowianka II Błażowa 28 51 15 6 7 44 34 10
109 Barka Breń Osuchowski 30 51 15 6 9 73 55 18
110 Termopol Żabno 20 51 16 3 1 49 15 34
111 Tempo Cmolas 26 51 16 3 7 47 31 16
112 Wisłok Wiśniowa 30 51 15 6 9 42 29 13
113 Partyzant II Targowiska 24 51 16 3 5 65 31 34
114 Maraton Tarnowiec 24 51 15 6 3 63 31 32
115 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 50 13 11 6 40 29 11
116 LZS Przędzel 26 50 15 5 6 54 40 14
117 Azalia Wola Zarczycka 26 50 16 2 8 76 52 24
118 Sokół II Nisko 26 50 16 2 8 91 51 40
119 Wesoła Zadąbrowie 26 50 15 5 6 63 36 27
120 Iskra Przysietnica 26 50 14 8 4 52 27 25
121 Grabowianka Grabówka 26 50 15 5 6 55 29 26
122 Sawa Sonina 30 49 14 7 9 57 41 16
123 Sanoczanka Święte 30 49 15 4 11 69 55 14
124 Tłoki Gorzyce 30 49 14 7 9 51 38 13
125 Pogórze Dubiecko 30 49 14 7 9 60 50 10
126 Motor Grochowce 26 49 15 4 7 57 30 27
127 Błękitni Maćkówka 26 49 15 4 7 68 52 16
128 Kotwica Korczyna 30 49 15 4 11 49 41 8
129 LKS Skołyszyn 30 49 13 10 7 46 27 19
130 Plon Klęczany 24 49 16 1 7 89 44 45
131 Czarni Czudec 22 49 15 4 3 58 26 32
132 Sokół Sokołów Małopolski 26 49 16 1 9 80 35 45
133 Lechia Sędziszów Małopolski 30 49 14 7 9 40 28 12
134 Santos Piwoda 26 48 15 3 8 75 39 36
135 Łazowianka Łazy 26 48 15 3 8 69 38 31
136 KP Zarzecze 30 48 13 9 8 57 52 5
137 Szarotka Uherce 30 48 14 6 10 59 46 13
138 Kłyż Tarnogóra 24 48 15 3 6 79 38 41
139 Team Przecław 26 48 15 3 8 72 40 32
140 Płomień Zmiennica 26 48 14 6 6 58 33 25
141 Bukowianka Bukowsko 26 48 13 9 4 60 37 23
142 Zamczysko Odrzykoń 24 48 15 3 6 63 24 39
143 Roztocze Narol 26 47 14 5 7 74 54 20
144 Sokół Sokolniki 26 47 13 8 5 62 37 25
145 Słowianin Grębów 30 47 14 5 11 52 46 6
146 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 47 14 5 11 58 41 17
147 Korona Trójczyce 26 47 15 2 9 60 44 16
148 Galicja Chmielnik 28 47 14 5 9 45 43 2
149 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 24 47 15 2 7 73 43 30
150 Zbydniowianka Zbydniów 20 47 14 5 1 54 22 32
151 Junak Rzeszów 24 47 14 5 5 58 31 27
152 Iskra Zgłobień 24 47 14 5 5 76 29 47
153 Start Lubenia 22 47 15 2 5 62 34 28
154 Dębowczanka Dębowiec 26 47 14 5 7 48 27 21
155 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 47 13 8 9 44 40 4
156 Wisłok Sieniawa 26 47 15 2 9 66 41 25
157 Granica Stubno 30 46 14 4 12 43 47 -4
158 Wisełka Siennów 26 46 13 7 6 48 39 9
159 Płomień Chmielów 24 46 14 4 6 58 42 16
160 LKS Mołodycz 26 46 15 1 10 83 49 34
161 KS II Zaczernie 24 46 14 4 6 66 46 20
162 Potok Dobrynin 26 46 14 4 8 60 49 11
163 Borowiec Straszęcin 30 46 14 4 12 47 42 5
164 Strażak Lubzina 30 46 14 4 12 55 71 -16
165 LKS Żyraków 24 46 14 4 6 70 30 40
166 LKS Jodłowa 24 46 14 4 6 48 33 15
167 LKS Podleszany 26 46 14 4 8 44 35 9
168 LKS Długie 26 46 13 7 6 43 32 11
169 Olimpia Nockowa 22 46 14 4 4 37 24 13
170 Guzikówka Krosno 26 46 14 4 8 53 36 17
171 Strug Tyczyn 30 45 14 3 13 64 63 1
172 Unia Skowierzyn 26 45 13 6 7 49 35 14
173 Syrenka Roźwienica 30 45 13 6 11 54 50 4
174 Brzeg Białobrzegi 30 45 14 3 13 63 47 16
175 Korona Tuchla 26 45 14 3 9 61 51 10
176 Polonia Kopytowa 28 45 14 3 11 65 62 3
177 Start Brzóza Stadnicka 26 45 13 6 7 51 33 18
178 Jutrzenka Ławnica 26 45 15 0 11 55 45 10
179 Victoria Czermin 30 45 11 12 7 34 31 3
180 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 45 11 12 7 36 28 8
181 Trzcianka Trzciana 24 45 13 6 5 84 34 50
182 LKS Górki 20 45 14 3 3 66 28 38
183 Łęg Łowce 30 44 13 5 12 57 68 -11
184 Orzeł Harta 28 44 12 8 8 46 48 -2
185 Sitowianka Budy Łańcuckie 30 44 14 2 14 78 74 4
186 Jedność Hucisko 30 44 14 2 14 63 78 -15
187 Smoczanka Mielec 30 44 12 8 10 54 57 -3
188 Plon Kawęczyn 30 44 13 5 12 69 55 14
189 Przedmieście Jarosław 26 44 14 2 10 60 49 11
190 KS Sarzyna 24 44 13 5 6 64 44 20
191 MKS Radymno 30 44 13 5 12 60 44 16
192 Wisłoka Nowy Żmigród 28 44 13 5 10 49 42 7
193 Świlczanka Świlcza 24 44 13 5 6 69 41 28
194 Rudzik Rudna Mała 24 44 13 5 6 72 38 34
195 LKS Pustków 30 44 13 5 12 56 45 11
196 Standart Święcany 24 44 13 5 6 56 32 24
197 Bratek Bratkowice 26 44 13 5 8 64 47 17
198 Czarni Trześń 26 44 14 2 10 52 36 16
199 Gryf Mielec 26 44 14 2 10 57 39 18
200 LKS Trzebownisko 30 43 12 7 11 54 45 9
201 LKS Miękisz Nowy 30 43 12 7 11 45 50 -5
202 Start Lisie Jamy 26 43 12 7 7 63 58 5
203 Wisłok Świętoniowa 26 43 13 4 9 46 49 -3
204 Cresovia Kalników 26 43 13 4 9 46 45 1
205 KS Podwolina 30 43 14 1 15 55 64 -9
206 Start Pruchnik 30 43 12 7 11 42 39 3
207 Dromader Chrząstów 30 43 13 4 13 61 54 7
208 Strzelec Dąbrowica 30 43 12 7 11 49 41 8
209 Leśnik Baligród 30 43 13 4 13 45 42 3
210 Błękitni Siedlanka 26 43 13 4 9 60 36 24
211 LKS Głowaczowa 30 43 12 7 11 49 40 9
212 Jamnica Dulcza Wielka 24 43 13 4 7 59 40 19
213 Chemik Pustków 30 43 12 7 11 38 39 -1
214 Huragan Jasionka 26 43 14 1 11 53 45 8
215 JKS II Jarosław 30 42 12 6 12 59 55 4
216 Łęk Ostrów 30 42 12 6 12 62 42 20
217 Wiar Krówniki 30 42 13 3 14 55 45 10
218 ŁKS Łowisko 26 42 12 6 8 44 38 6
219 Alabaster Łopuszka Wielka 26 42 13 3 10 57 51 6
220 Grunwald Padew Narodowa 30 42 12 6 12 45 52 -7
221 KS Majdan Łętowski 26 42 13 3 10 58 49 9
222 Pogórze Rokietnica 30 42 12 6 12 60 64 -4
223 Graniczni Krowica 26 42 13 3 10 69 52 17
224 Tęcza Zręcin 28 42 12 6 10 57 51 6
225 LKS Kombornia 28 42 13 3 12 61 54 7
226 Przełom Besko 30 42 11 9 10 35 33 2
227 Kłos Kawęczyn 30 42 12 6 12 46 41 5
228 Dragon Korzeniów 24 42 13 3 8 57 30 27
229 Wisłoka Niegłowice 24 42 12 6 6 48 31 17
230 LKS Płowce/Stróże Małe 24 42 13 3 8 57 34 23
231 CCC Dąbrówki 30 41 11 8 11 43 43 0
232 Iskra Cieszacin Wielki 30 41 12 5 13 60 60 0
233 Juwenia Cieszanów 26 41 12 5 9 41 42 -1
234 San Ostrów 30 41 12 5 13 42 47 -5
235 Promyk Urzejowice 26 41 12 5 9 54 45 9
236 Płomień Trześń 20 41 12 5 3 51 20 31
237 LZS Wola Rzeczycka 20 41 12 5 3 45 24 21
238 Leśnik Bircza 30 41 12 5 13 46 52 -6
239 Tęcza Ujezna 26 41 13 2 11 49 42 7
240 KP Zabajka 26 41 13 2 11 52 52 0
241 LKS Hucina 26 41 12 5 9 57 35 22
242 Pogórze Srogów Górny 19 41 13 2 4 82 43 39
243 ULKS Czerteż 20 41 13 2 5 50 31 19
244 Górnik Grabownica Starzeńska 26 41 12 5 9 40 29 11
245 Walawianka Walawa 26 40 11 7 8 62 41 21
246 Sokół Kamień 30 40 11 7 12 68 61 7
247 Wiraż Chłopice 26 40 13 1 12 56 61 -5
248 KS Wiązownica 30 40 12 4 14 54 58 -4
249 Staroniwa Rzeszów 24 40 12 4 8 59 39 20
250 Zacisze Trześń 26 40 12 4 10 54 58 -4
251 LKS Góra Motyczna 24 40 13 1 10 60 48 12
252 Sparta Osobnica 26 40 12 4 10 50 36 14
253 Zimowit Rzeszów 26 40 12 4 10 46 47 -1
254 LKS Wiewiórka 24 40 12 4 8 45 36 9
255 Raniżovia Raniżów 30 40 11 7 12 48 48 0
256 Orkan Markowce 20 40 13 1 6 46 36 10
257 Stal II Rzeszów 30 39 11 6 13 54 57 -3
258 Grom Wyszatyce 30 39 10 9 11 46 49 -3
259 Strażak Sośnica 26 39 12 3 11 76 58 18
260 Rotunda Krzeszów 26 39 12 3 11 58 48 10
261 San Kłyżów 30 39 11 6 13 50 55 -5
262 LKS Skołoszów 30 39 11 6 13 33 32 1
263 Jawor Nehrybka 26 39 12 3 11 37 38 -1
264 Ostoja Kołaczyce 28 39 11 6 11 46 41 5
265 Orzeł Lubla 28 39 11 6 11 39 45 -6
266 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 26 39 11 6 9 49 35 14
267 Zorza Łęki Dukielskie 26 39 12 3 11 52 57 -5
268 Izolator II Boguchwała 26 39 11 6 9 49 32 17
269 LKS Nagoszyn 30 39 10 9 11 41 34 7
270 Inter Gnojnica 22 39 12 3 7 57 35 22
271 Ursus Dachnów 26 38 12 2 12 56 45 11
272 Viking Orły 30 38 11 5 14 47 57 -10
273 KS Kisielów-Pełnatycze 26 38 11 5 10 49 50 -1
274 PKS UNUM Babice 26 38 11 5 10 44 38 6
275 Zorza Zarzecze 26 38 11 5 10 42 40 2
276 Wólczanka II Wólka Pełkińska 26 38 11 5 10 66 48 18
277 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 24 38 12 2 10 78 60 18
278 Czarni Sójkowa 26 38 11 5 10 47 37 10
279 MKS Kańczuga 30 38 9 11 10 44 46 -2
280 LKS Nakło 26 38 11 5 10 59 47 12
281 Wiśnia Trzciana 30 38 11 5 14 59 65 -6
282 Ceramika Hadykówka 24 38 11 5 8 57 50 7
283 OKS Sobniów Jasło 28 38 10 8 10 34 35 -1
284 Start Rymanów 30 38 10 8 12 32 44 -12
285 Stal II Sanok 30 38 11 5 14 44 58 -14
286 Trotyl Zarębki 26 38 11 5 10 76 54 22
287 Strzelec Frysztak 30 38 11 5 14 47 52 -5
288 Victoria Ocieka 30 38 11 5 14 42 51 -9
289 LKS Moderówka 26 38 11 5 10 40 39 1
290 LKS Tarnawa 24 38 12 2 10 43 47 -4
291 Złotsan Kuryłówka 26 37 11 4 11 62 57 5
292 San Wrzawy 30 37 10 7 13 40 58 -18
293 LKS Pisarowce 30 37 10 7 13 50 70 -20
294 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 37 10 7 13 38 42 -4
295 Grom Mogielnica 22 37 10 7 5 43 33 10
296 Piast Nowa Wieś 26 37 10 7 9 41 42 -1
297 Leśna Wólka Podleśna 26 37 11 4 11 40 46 -6
298 Palkovia Palikówka 25 37 11 4 10 43 41 2
299 Start Wola Mielecka 30 37 10 7 13 44 52 -8
300 LKS Ostrów 22 37 12 1 9 53 31 22
301 Iskra Iskrzynia 20 37 12 1 7 61 35 26
302 LKS Olszanica 20 37 12 1 7 48 34 14
303 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 36 10 6 14 45 52 -7
304 Fort Jaksmanice 30 36 11 3 16 67 83 -16
305 Walter Opaka 26 36 11 3 12 47 58 -11
306 Start Borek Stary 28 36 10 6 12 50 52 -2
307 Orzeł Wysoka Głogowska 30 36 10 6 14 47 62 -15
308 Błysk Górki 30 36 11 3 16 56 60 -4
309 Czardasz Osiek Jasielski 26 36 11 3 12 65 53 12
310 Nieplanka Niepla 24 36 11 3 10 52 42 10
311 Victoria Kobylany 28 36 10 6 12 39 52 -13
312 Bodzos Podgrodzie 24 36 10 6 8 54 41 13
313 LKS Odrzechowa 20 36 11 3 6 41 27 14
314 Cisy Jabłonica Polska 20 36 11 3 6 53 31 22
315 Sokół Domaradz 26 36 11 3 12 42 52 -10
316 Dąb Dobkowice 30 35 9 8 13 57 85 -28
317 Czarni Bolestraszyce 30 35 9 8 13 47 56 -9
318 Junior Zakrzów 24 35 11 2 11 51 58 -7
319 Grabniak Hucisko 26 35 10 5 11 52 61 -9
320 Nafta Gaz Jodłówka 26 35 10 5 11 42 39 3
321 ŁKS Łukowa 24 35 11 2 11 49 55 -6
322 Orzeł Faliszówka 28 35 10 5 13 59 63 -4
323 Huragan Kozłówek 22 35 9 8 5 59 45 14
324 Płomień Zagorzyce 22 35 10 5 7 44 30 14
325 LKS Lubatowa 26 35 11 2 13 48 48 0
326 Zorza 03 Łubienko 26 35 9 8 9 41 34 7
327 Czarni Kraczkowa 26 35 9 8 9 48 38 10
328 Atut Podborze 26 35 11 2 13 41 36 5
329 Piast Wadowice Górne 26 35 11 2 13 38 50 -12
330 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 26 35 10 5 11 34 45 -11
331 KS Dzikowiec 30 35 7 14 9 38 36 2
332 Brzozovia Brzozów 26 35 10 5 11 51 45 6
333 LKS Lubatówka 26 35 11 2 13 42 41 1
334 Błażowianka Błażowa 30 34 8 10 12 31 34 -3
335 Łęg Stany 26 34 10 4 12 56 66 -10
336 LZS Kotowa Wola 26 34 9 7 10 50 62 -12
337 Victoria Giedlarowa 24 34 11 1 12 37 40 -3
338 Piast Antoniki 26 34 10 4 12 37 57 -20
339 LKS Stobierna Krzywe 30 34 11 1 18 43 75 -32
340 Błękitni Wierzbna 26 34 10 4 12 51 52 -1
341 LKS Batycze 30 34 10 4 16 41 57 -16
342 Plantator Nienadówka 26 34 10 4 12 31 43 -12
343 Nelson Polańczyk 26 34 10 4 12 53 57 -4
344 Nowy Dwór Makowiska 24 34 11 1 12 41 61 -20
345 Lotniarz Bezmiechowa 24 34 11 1 12 44 46 -2
346 LKS Golcowa 24 34 10 4 10 54 39 15
347 Beskid Równe 26 34 10 4 12 50 55 -5
348 LKS Głębokie 26 34 10 4 12 45 54 -9
349 Orkan Zapałów 30 33 9 6 15 54 63 -9
350 Budowlani Szówsko 30 33 9 6 15 58 65 -7
351 Tanew Harasiuki 26 33 9 6 11 70 59 11
352 Francesco Jelna 26 33 9 6 11 33 41 -8
353 Kempus Kępie Zaleszańskie 26 33 10 3 13 46 52 -6
354 Orzeł Glinianka 26 33 10 3 13 56 66 -10
355 Tanew Wólka Tanewska 26 33 9 6 11 56 57 -1
356 Wisan Skopanie 30 33 8 9 13 50 66 -16
357 Błękitni Zalesie 26 33 9 6 11 46 48 -2
358 Strumyk Hawłowice 26 33 9 6 11 45 53 -8
359 Orzeł II Wólka Niedźwiedzka 30 33 10 3 17 59 66 -7
360 Tempo Nienaszów 28 33 9 6 13 60 65 -5
361 LKS Łęki Górne 30 33 8 9 13 41 50 -9
362 Iskra Jawornik Polski 25 33 9 6 10 41 54 -13
363 Chlebianka Chlebna 24 33 10 3 11 37 40 -3
364 Orlew Krosno 24 33 11 0 13 52 52 0
365 Zryw Młodów 26 32 10 2 14 46 57 -11
366 Jeziorak Chwałowice 26 32 9 5 12 49 52 -3
367 Łęg Kopcie 24 32 10 2 12 50 61 -11
368 Leśnik Płazów 26 32 10 2 14 55 78 -23
369 Błękitni Jaślany 30 32 10 2 18 67 103 -36
370 LKS Dębiaki 30 32 10 2 18 77 102 -25
371 Gaudium Łężyny 28 32 8 8 12 25 34 -9
372 Górnik Strachocina 30 32 9 5 16 53 62 -9
373 Grunwald Rzeszów 22 32 10 2 10 38 36 2
374 Kamieniarz Golemki 30 32 9 5 16 41 58 -17
375 Wisłoka Błażkowa 24 32 10 2 12 48 47 1
376 Błękit Żołynia 26 32 8 8 10 39 56 -17
377 LKS Haczów 26 32 9 5 12 35 50 -15
378 Zgoda Zarszyn 26 32 9 5 12 40 44 -4
379 JKS Jasionów 26 32 9 5 12 61 62 -1
380 Roztocze Ruda Różaniecka 26 31 10 1 15 62 78 -16
381 Wisłoka Borowa 30 31 8 7 15 48 71 -23
382 Sparta Draganowa 26 31 10 1 15 43 51 -8
383 Korona II Rzeszów 26 31 9 4 13 41 63 -22
384 Czarnovia Czarna 30 31 9 4 17 40 70 -30
385 Gród Będziemyśl 22 31 10 1 11 44 48 -4
386 San Nozdrzec 20 31 10 1 9 48 42 6
387 Grodzisko Wietrzno 24 31 10 1 13 43 58 -15
388 Fredro Surochów 30 30 8 6 16 58 79 -21
389 Zorza Jagiełła 26 30 9 3 14 35 53 -18
390 LZS Jadachy 26 30 7 9 10 50 48 2
391 Błękitni Komorów 24 30 9 3 12 50 67 -17
392 Cresovia Krzeczowice 30 30 8 6 16 43 62 -19
393 Start Mirocin 26 30 9 3 14 43 49 -6
394 Pogórze Bachórz 28 30 9 3 16 43 68 -25
395 Sawa II Sonina 28 30 9 3 16 51 70 -19
396 LKS Ujkowice 30 30 9 3 18 34 57 -23
397 LKS Wola Dalsza 26 30 9 3 14 42 57 -15
398 Nafta Chorkówka 26 30 9 3 14 37 50 -13
399 Błękitni Żeglce 24 30 10 0 14 34 51 -17
400 Wisłoczanka Tryńcza 26 29 9 2 15 32 51 -19
401 Piast Nowosielce 26 29 8 5 13 39 55 -16
402 Wilga II Widełka 30 29 9 2 19 46 89 -43
403 Radosan Radomyśl 20 29 9 2 9 39 35 4
404 Orzeł Kosowy 26 29 8 5 13 39 47 -8
405 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 26 29 9 2 15 57 69 -12
406 Baszta Zawada 30 29 8 5 17 39 63 -24
407 Szarotka Rogóżno 26 29 8 5 13 40 54 -14
408 Paszczyniak Paszczyna 22 29 9 2 11 40 49 -9
409 Pionier Średnia Wieś 20 29 9 2 9 46 40 6
410 LKS Czaszyn 24 29 8 5 11 36 50 -14
411 Sokół Pobiedno 24 29 9 2 13 46 54 -8
412 Grodzisko Trepcza 20 29 8 5 7 35 37 -2
413 Staromieszczanka Stare Miasto 26 28 9 1 16 39 55 -16
414 Wiar Huwniki 30 28 6 10 14 35 58 -23
415 Zalew Stary Lubliniec 26 28 8 4 14 49 54 -5
416 Artmax Pikulice 26 28 7 7 12 40 58 -18
417 Wenecjanka Lecka 28 28 8 4 16 36 69 -33
418 Lechia Pantalowice 26 28 9 1 16 39 81 -42
419 LKS Czeluśnica 26 28 8 4 14 37 59 -22
420 Granit Wysoka Strzyżowska 26 28 8 4 14 39 66 -27
421 LKS Stasiówka 22 28 8 4 10 29 41 -12
422 Pogoń Małkowice 30 27 6 9 15 24 51 -27
423 LKS Zabiała-Stare Sioło 26 27 8 3 15 37 60 -23
424 Orzeł Torki 26 27 8 3 15 41 64 -23
425 KS Wietlin III 26 27 7 6 13 31 56 -25
426 Agro Chotyniec 26 27 8 3 15 44 85 -41
427 Orzeł Bieździedza 30 27 7 6 17 36 60 -24
428 Albatros Szufnarowa 22 27 8 3 11 42 51 -9
429 LKS Bobrowa 24 27 8 3 13 48 53 -5
430 LKS Łęki Strzyżowskie 24 27 8 3 13 39 56 -17
431 Monis Bielowy 30 27 8 3 19 36 66 -30
432 Otryt Lutowiska 24 27 8 3 13 50 86 -36
433 Drewiarz Rzepedź 20 27 8 3 9 42 48 -6
434 Kolejarz Knapy 26 26 8 2 16 46 92 -46
435 Jagiełło Pilchów 20 26 8 2 10 31 33 -2
436 LZS Bieliniec 26 26 8 2 16 46 78 -32
437 Polonia Hyżne 28 26 7 5 16 38 55 -17
438 Atlantic Chałupki Dębniańskie 24 26 8 2 14 52 77 -25
439 Zamczysko Mrukowa 28 26 8 2 18 41 71 -30
440 Mrowlanka Mrowla 24 26 8 2 14 37 63 -26
441 Pogórze Husów 28 26 7 5 16 46 65 -19
442 LKS Warzyce 24 26 7 5 12 44 53 -9
443 Korona Rzeszów 30 25 5 10 15 32 57 -25
444 Huragan Basznia Dolna 26 25 7 4 15 35 55 -20
445 Gorliczanka Gorliczyna 26 25 7 4 15 22 50 -28
446 Błękitni Pełkinie 26 25 7 4 15 35 56 -21
447 Tęcza Kosienice 30 25 6 7 17 48 104 -56
448 LKS Ryszkowa Wola 26 25 8 1 17 46 68 -22
449 Sokół Sietesz 26 25 7 4 15 46 59 -13
450 Sobol Niżatyce 26 25 7 4 15 39 68 -29
451 Rzędzian Rzędzianowice 30 25 7 4 19 62 88 -26
452 Tęcza Jankowice 26 25 8 1 17 38 58 -20
453 Czarni Lipa 26 25 7 4 15 33 60 -27
454 Markiewicza Krosno 28 25 7 4 17 37 63 -26
455 Korona Dobrzechów 22 25 7 4 11 37 42 -5
456 Tuszymka Tuszyma 26 25 7 4 15 43 72 -29
457 Victoria Budy Głogowskie 26 25 7 4 15 48 64 -16
458 Orion Pielnia 26 25 7 4 15 36 56 -20
459 LZS Mała 22 25 8 1 13 32 47 -15
460 Gwiazda Wielkie Oczy 26 24 7 3 16 42 86 -44
461 LZS Cygany 24 24 7 3 14 44 67 -23
462 KS Koziarnia 26 24 6 6 14 34 89 -55
463 Sokół Hucisko 24 24 7 3 14 47 73 -26
464 Tajfun Łubno Szlacheckie 24 24 6 6 12 38 70 -32
465 Dąbrówka Stara Jastrząbka 24 24 6 6 12 30 70 -40
466 Stal II Mielec 30 24 6 6 18 34 61 -27
467 LKS Izdebki 26 24 6 6 14 34 55 -21
468 Zryw Dydnia 20 24 7 3 10 30 43 -13
469 Jasiołka Jaśliska 26 24 7 3 16 53 63 -10
470 Błękitni Futory 26 23 7 2 17 50 76 -26
471 Huragan Rozbórz Długi 26 23 7 2 17 39 76 -37
472 Ostrovia Wola Buchowska 30 23 6 5 19 45 85 -40
473 Orzeł Rudnik 30 23 7 2 21 50 96 -46
474 LZS Krzątka 24 23 7 2 15 40 51 -11
475 Vigor Trzęsówka 26 23 7 2 17 37 85 -48
476 Borkovia Borek Wielki 30 23 7 2 21 33 83 -50
477 Technik Trzcinica 24 23 5 8 11 32 48 -16
478 Orzeł Milcza 24 23 7 2 15 44 79 -35
479 LKS Trześniów 26 23 6 5 15 43 79 -36
480 LKS Hłudno 26 23 7 2 17 46 70 -24
481 Osława Zagórz 20 23 7 2 11 40 50 -10
482 Gacovia Gać 26 22 6 4 16 27 56 -29
483 WKS Zabrnie 20 22 7 1 12 36 45 -9
484 Rada Orzechowce 26 22 5 7 14 30 60 -30
485 SZiK Wola Rafałowska 28 22 6 4 18 35 67 -32
486 San Jarosław 26 22 6 4 16 49 67 -18
487 Szkło Młyny 26 22 7 1 18 47 83 -36
488 San Wierzawice 24 22 6 4 14 41 56 -15
489 Sanovia Lesko 30 22 5 7 18 32 58 -26
490 Dąb Żdżary 24 22 7 1 16 36 68 -32
491 Florian Rymanów Zdrój 26 22 5 7 14 36 68 -32
492 Victoria Niebocko 20 22 6 4 10 32 46 -14
493 Tanew Wola Wielka 26 21 6 3 17 28 74 -46
494 Sokół II Sokołów Małopolski 30 21 6 3 21 43 91 -48
495 FC Roźwienica 26 21 5 6 15 39 78 -39
496 LKS Wesoła 20 21 6 3 11 37 48 -11
497 Jawornik Czarna 24 21 6 3 15 38 59 -21
498 ŁKS Łańcut 30 20 5 5 20 40 80 -40
499 Las Zalesie 30 20 6 2 22 37 88 -51
500 Jutrzenka Dębno 24 20 5 5 14 37 60 -23
501 WKS Kurzyna 26 20 6 2 18 41 72 -31
502 LKS Brzeźnica 30 20 6 2 22 33 81 -48
503 Tatyna Dylągówka 26 20 6 2 18 26 54 -28
504 LKS Łąka 26 20 4 8 14 37 51 -14
505 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 30 20 5 5 20 25 68 -43
506 Korona Góra Ropczycka 22 20 5 5 12 34 47 -13
507 Nafciarz Bóbrka 24 20 5 5 14 34 71 -37
508 Remix Niebieszczany 24 20 6 2 16 40 65 -25
509 Nurt Potok 24 20 4 8 12 35 50 -15
510 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 26 19 5 4 17 38 81 -43
511 Emaus Gorzyce 20 19 5 4 11 21 44 -23
512 LKS Korzenica 26 19 5 4 17 41 73 -32
513 Jasiołka Świerzowa 26 19 5 4 17 24 71 -47
514 Grom Sanoczek 20 19 6 1 13 43 59 -16
515 Iwełka Iwla 24 19 6 1 17 28 64 -36
516 ULKS Hermanowice 30 18 4 6 20 31 91 -60
517 LKS Brzyska Wola 26 18 5 3 18 28 68 -40
518 Milenium Bieliny 26 18 5 3 18 37 89 -52
519 Stal II Stalowa Wola 26 18 4 6 16 35 87 -52
520 Zimowit II Rzeszów 24 18 5 3 16 29 83 -54
521 Florian Ostrowy Tuszowskie 26 18 5 3 18 37 76 -39
522 LKS Zasów-Mokre 24 18 4 6 14 35 61 -26
523 Sokół Grodzisko 26 18 5 3 18 27 82 -55
524 Sokół Studzian 26 17 4 5 17 36 61 -25
525 Huragan Zdziechowice 20 17 5 2 13 23 36 -13
526 Dąb Cetula 26 17 4 5 17 28 68 -40
527 Płomyk Lutoryż 22 17 5 2 15 40 60 -20
528 KS Jarocin 26 16 5 1 20 40 83 -43
529 LZS Wydrza 26 16 4 4 18 39 95 -56
530 Orzeł Wysoka Łańcucka 28 16 4 4 20 50 75 -25
531 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 16 3 7 20 27 78 -51
532 Rudnianka Rudna Wielka 24 16 4 4 16 33 80 -47
533 LKS Brzezówka 24 16 5 1 18 23 76 -53
534 Beskid Posada Górna 20 16 5 1 14 35 62 -27
535 Kolejarz Hurko 26 15 4 3 19 35 91 -56
536 LKS Budy Łańcuckie-Korniaktów 30 15 4 3 23 29 103 -74
537 Diament Pstrągowa 22 15 4 3 15 37 65 -28
538 Novi Nosówka 26 15 4 3 19 29 56 -27
539 Werynianka Werynia 26 15 4 3 19 30 86 -56
540 Piast Miejsce Piastowe 26 15 4 3 19 25 70 -45
541 LZS Majdan Zbydniowski 20 14 4 2 14 30 49 -19
542 Bizon Medyka 30 14 4 2 24 29 86 -57
543 Jodła Przychojec 24 14 4 2 18 34 89 -55
544 Grom Handzlówka 30 13 3 4 23 34 101 -67
545 LKS Olszynka 26 13 3 4 19 20 60 -40
546 KS Koniaczów 30 13 3 4 23 40 113 -73
547 Błękitni Bobrówka 26 13 3 4 19 32 107 -75
548 Wrzos Krempna 26 13 4 1 21 23 78 -55
549 Bieszczady Jankowce 24 13 3 4 17 29 78 -49
550 Gabry Łukowe 20 13 4 1 15 33 78 -45
551 Niemcy 4 12 4 0 0 9 4 5
552 KS Wola Baranowska 24 12 3 3 18 26 69 -43
553 Orzeł Biedaczów 24 12 3 3 18 24 79 -55
554 Polonia Korczowa 26 12 4 0 22 21 96 -75
555 Dąb Dąbrowa 24 12 3 3 18 32 88 -56
556 Iskra Łączki Brzeskie 26 12 3 3 20 32 91 -59
557 Piast Wolica Piaskowa 22 12 3 3 16 21 67 -46
558 SKS Racławice 26 11 3 2 21 28 90 -62
559 KS Manasterz 26 11 2 5 19 33 85 -52
560 Hiszpania 4 10 3 1 0 8 1 7
561 Jasiołka Szebnie 24 10 3 1 20 14 85 -71
562 Portugalia 4 9 3 0 1 6 4 2
563 Iskra Sobów Tarnobrzeg 30 9 2 3 25 14 112 -98
564 Tęcza Orłów 30 9 2 3 25 37 115 -78
565 KS Biała Rzeszów 24 9 2 3 19 25 113 -88
566 Krokus Ropienka 20 9 3 0 17 34 69 -35
567 Tarapata 4 9 3 0 1 25 18 7
568 Anglia 4 8 2 2 0 5 3 2
569 Strażak Przyszów 30 8 2 2 26 24 108 -84
570 Wisła Baranów Sandomierski 24 7 2 1 21 23 89 -66
571 LZS Furmany 20 7 2 1 17 18 74 -56
572 Unia Zaleska Wola 26 7 2 1 23 20 117 -97
573 Sokół Siedliska Bogusz 24 7 2 1 21 30 91 -61
574 Włochy 4 6 1 3 0 4 2 2
575 Czechy 4 6 2 0 2 4 6 -2
576 Ikarus-Sokół II Malinie 26 6 2 0 24 20 80 -60
577 Straż 3 6 2 0 1 21 17 4
578 Rado 3 6 2 0 1 18 20 -2
579 Elrob 2 6 2 0 0 30 2 28
580 Markpol Ławnica 2 6 2 0 0 16 4 12
581 LKS Jasionka 26 5 1 2 23 15 94 -79
582 Francja 4 4 1 1 2 3 5 -2
583 Grecja 4 4 1 1 2 5 7 -2
584 Chorwacja 3 4 1 1 1 4 3 1
585 Luzax Lutków 26 4 1 1 24 24 113 -89
586 Rosja 3 4 1 1 1 5 3 2
587 Rolnik Wólka Krowicka 26 4 1 1 24 28 101 -73
588 LKS Wzdów 20 4 0 4 16 25 107 -82
589 Ukraina 3 3 1 0 2 2 4 -2
590 Szwecja 3 3 1 0 2 5 5 0
591 Dania 3 3 1 0 2 4 5 -1
592 Olchovia Olchowa 22 3 0 3 19 22 95 -73
593 Brak drużyny 1 3 1 0 0 2 0 2
594 LZP 4 3 1 0 3 17 22 -5
595 Sparta 3 3 1 0 2 15 25 -10
596 Video Raj 2 3 1 0 1 15 11 4
597 Polska 3 2 0 2 1 2 3 -1
598 Irlandia 3 0 0 0 3 1 9 -8
599 Holandia 3 0 0 0 3 2 5 -3
600 Skarbek Gogołów 22 0 0 0 22 9 90 -81
601 Strażak Rzemień 26 0 0 0 26 12 100 -88
602 Niezwyciężeni 5 0 0 0 5 17 55 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bez ligi sezon 2011/2012

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 15 43 14 1 0 73 16 57
2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 41 13 2 0 53 9 44
3 Polonia II Przemyśl 15 41 13 2 0 43 6 37
4 Przełęcz Dukla 15 41 13 2 0 38 10 28
5 Czerwoni Cewków 14 40 13 1 0 59 6 53
6 Jawor Krzemienica 15 39 12 3 0 48 15 33
7 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 39 13 0 0 48 4 44
8 Retman Ulanów 13 39 13 0 0 58 6 52
9 ŁKS Łukawiec 15 38 12 2 1 62 15 47
10 Pitmark Jaślany 15 38 12 2 1 54 20 34
11 Olimpia Pysznica 15 38 12 2 1 46 6 40
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 38 12 2 1 45 8 37
13 Kaskada Kamionka 15 37 11 4 0 51 9 42
14 Nafta Jedlicze 15 37 12 1 2 37 11 26
15 Hetman Laszki 16 37 12 1 3 49 15 34
16 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 37 12 1 0 47 8 39
17 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 13 37 12 1 0 55 6 49
18 LKS Głowienka 14 37 12 1 1 31 14 17
19 LZS Ździary 15 37 11 4 0 46 9 37
20 Błękitni Rudołowice 14 37 12 1 1 38 13 25
21 Sokół Sieniawa 14 36 11 3 0 56 5 51
22 Włókniarz Rakszawa 13 36 12 0 1 48 7 41
23 LKS Babicha 15 36 12 0 3 41 15 26
24 Wisłok Strzyżów 15 36 11 3 1 38 17 21
25 KS Węgierka 13 35 11 2 0 45 14 31
26 KS Przybyszówka Rzeszów 13 35 11 2 0 43 6 37
27 WKS Majdan Sieniawski 13 35 11 2 0 54 9 45
28 Złotniczanka Złotniki 15 35 11 2 2 45 13 32
29 Victoria Dobieszyn 13 35 11 2 0 41 10 31
30 Zdrój Horyniec 13 35 11 2 0 37 10 27
31 Herkules Trzebuska 15 35 11 2 2 41 16 25
32 Brzostowianka Brzostek 15 34 11 1 3 27 10 17
33 Fenix Leszno 15 34 11 1 3 42 16 26
34 Błękitni Grzęska 13 34 11 1 1 55 16 39
35 Wilga Widełka 13 34 11 1 1 34 10 24
36 Płomień Morawsko 15 34 11 1 3 41 15 26
37 Unia Łukawiec 13 34 11 1 1 46 18 28
38 KS Groble 13 34 11 1 1 56 9 47
39 Azalia Brzóza Królewska 12 34 11 1 0 43 7 36
40 Błękitni Jasienica Rosielna 13 34 11 1 1 40 9 31
41 Żuraw Żurawiczki 14 34 11 1 2 50 22 28
42 Markovia Markowa 14 34 11 1 2 42 18 24
43 Dynovia Dynów 15 34 10 4 1 36 15 21
44 Górnovia Górno 15 34 11 1 3 44 17 27
45 Sokół II Nisko 13 34 11 1 1 55 19 36
46 Kotwica Korczyna 15 34 11 1 3 30 15 15
47 Czarni Oleszyce 13 33 11 0 2 39 14 25
48 Głuchowianka Głuchów 14 33 10 3 1 32 10 22
49 San Hurko/Hureczko 15 33 10 3 2 42 22 20
50 Advit Łętownia 13 33 11 0 2 25 10 15
51 Victoria Pakoszówka 12 33 11 0 1 36 9 27
52 Szarotka Uherce 15 33 10 3 2 35 15 20
53 Płomień Zmiennica 13 33 10 3 0 40 11 29
54 KS Wiązownica 16 33 10 3 3 36 16 20
55 Podlesianka Kamień 12 32 10 2 0 41 12 29
56 Sanovia Michałówka 13 32 10 2 1 55 12 43
57 Herman Hermanowa 13 32 10 2 1 26 9 17
58 Błękitni Ropczyce 15 32 10 2 3 37 9 28
59 Huragan Gniewczyna 15 32 10 2 3 30 17 13
60 Tempo Cmolas 13 32 10 2 1 25 6 19
61 Wisłok Wiśniowa 15 32 10 2 3 28 12 16
62 Arka Albigowa 14 31 9 4 1 39 9 30
63 Karpaty Klimkówka 13 31 10 1 2 31 10 21
64 Rzemieślnik Strażów 15 31 10 1 4 46 27 19
65 LKS Tarnowska Wola 12 31 10 1 1 50 11 39
66 Marmury Przyłęk 13 31 10 1 2 32 9 23
67 Makovia Makowisko 15 31 10 1 4 50 23 27
68 Orzeł Bażanówka 12 31 10 1 1 41 9 32
69 Sanna Zaklików 13 31 10 1 2 48 21 27
70 Jedność Niechobrz 13 31 10 1 2 48 15 33
71 Wisłok Czarna 15 31 9 4 2 32 11 21
72 San Gorzyce 13 31 10 1 2 33 9 24
73 Korona Majdan Królewski 13 31 9 4 0 46 15 31
74 LKS Skołyszyn 15 31 9 4 2 28 12 16
75 Zamczysko Odrzykoń 12 31 10 1 1 42 8 34
76 Słowianin Grębów 15 31 9 4</