Terminarz dla IV liga dolnośląska (zachód) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga dolnośląska (zachód)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Apis Jędrzychowice 21 49 15 4 2 54 16 38
2 AKS Strzegom 21 48 15 3 3 60 18 42
3 Orkan Szczedrzykowice 21 43 13 4 4 44 25 19
4 Chrobry II Głogów 21 37 11 4 6 55 33 22
5 Stal Chocianów 21 35 11 2 8 37 28 9
6 Odra Ścinawa 21 31 9 4 8 38 33 5
7 Karkonosze Jelenia Góra 21 31 9 4 8 38 37 1
8 Olimpia Kowary 21 30 9 3 9 50 47 3
9 Orla Wąsosz 21 29 8 5 8 30 27 3
10 Włókniarz Mirsk 21 28 7 7 7 35 33 2
11 Sudety Giebułtów 21 27 8 3 10 41 33 8
12 Sparta Grębocice 21 21 5 6 10 34 40 -6
13 Górnik Złotoryja 21 19 5 4 12 27 47 -20
14 Nysa Zgorzelec 21 17 4 5 12 20 55 -35
15 Olimpia Kamienna Góra 21 13 3 4 14 26 71 -45
16 Górnik Boguszów-Gorce 21 13 3 4 14 17 63 -46
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 15 sierpnia
Odra Ścinawa 1 - 1 Nysa Zgorzelec
Stal Chocianów 0 - 2 Apis Jędrzychowice
Górnik Boguszów-Gorce 1 - 0 Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 5 AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice 3 - 1 Olimpia Kowary
Sudety Giebułtów 3 - 2 Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk 2 - 0 Górnik Złotoryja
Olimpia Kamienna Góra 1 - 2 Orla Wąsosz

2. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 19/20 sierpnia
AKS Strzegom 2 - 3 Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk 4 - 2 Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary 2 - 2 Sudety Giebułtów
Sparta Grębocice 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
Orla Wąsosz 0 - 1 Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec 2 - 1 Olimpia Kamienna Góra
Apis Jędrzychowice 4 - 0 Górnik Boguszów-Gorce
Odra Ścinawa 2 - 3 Górnik Złotoryja

3. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 26/27 sierpnia
Stal Chocianów 4 - 2 Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra 1 - 1 Górnik Złotoryja
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice 1 - 1 Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów 5 - 2 Olimpia Kowary
Odra Ścinawa 0 - 0 Włókniarz Mirsk
Górnik Boguszów-Gorce 0 - 3 Orla Wąsosz
Sudety Giebułtów 0 - 4 AKS Strzegom

4. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 2/3 września
Orla Wąsosz 2 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk 2 - 4 Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec 1 - 1 Górnik Boguszów-Gorce
Stal Chocianów 3 - 1 Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice 4 - 0 Orkan Szczedrzykowice
AKS Strzegom 4 - 0 Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice 3 - 0 Sudety Giebułtów
Odra Ścinawa 5 - 1 Olimpia Kamienna Góra

5. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 9/10 września
Stal Chocianów 2 - 3 Odra Ścinawa
Olimpia Kamienna Góra 0 - 4 Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 1 Nysa Zgorzelec
Chrobry II Głogów 6 - 2 Sparta Grębocice
Górnik Boguszów-Gorce 2 - 1 Górnik Złotoryja
Sudety Giebułtów 1 - 2 Apis Jędrzychowice
Olimpia Kowary 0 - 3 AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice 1 - 0 Orla Wąsosz

6. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 16/17 września
Olimpia Kamienna Góra 2 - 4 Stal Chocianów
Włókniarz Mirsk 1 - 2 AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec 0 - 3 Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra 4 - 1 Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice 1 - 1 Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice 4 - 1 Olimpia Kowary
Orla Wąsosz 2 - 2 Sudety Giebułtów
Odra Ścinawa 8 - 0 Górnik Boguszów-Gorce

7. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 23/24 września
Karkonosze Jelenia Góra 4 - 2 Odra Ścinawa
Stal Chocianów 1 - 1 Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary 2 - 4 Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom 3 - 0 Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów 2 - 1 Orla Wąsosz
Sudety Giebułtów 3 - 0 Nysa Zgorzelec
Górnik Boguszów-Gorce 2 - 3 Olimpia Kamienna Góra
Orkan Szczedrzykowice 4 - 2 Górnik Złotoryja

8. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 30 września / 1 października
Apis Jędrzychowice 1 - 0 AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk 0 - 0 Sparta Grębocice
Orla Wąsosz 0 - 2 Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec 1 - 0 Chrobry II Głogów
Stal Chocianów 5 - 1 Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kamienna Góra 0 - 6 Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa 2 - 2 Orkan Szczedrzykowice
Sudety Giebułtów 6 - 2 Górnik Złotoryja

9. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 7/8 października
Olimpia Kowary 4 - 1 Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom 3 - 0 Orla Wąsosz
Orkan Szczedrzykowice 3 - 0 Olimpia Kamienna Góra
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 1 Stal Chocianów
Chrobry II Głogów 3 - 0 Górnik Złotoryja
Górnik Boguszów-Gorce 0 - 5 Włókniarz Mirsk
Sudety Giebułtów 0 - 1 Odra Ścinawa
Sparta Grębocice 1 - 2 Apis Jędrzychowice

10. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 14/15 października
Olimpia Kowary 3 - 1 Górnik Złotoryja
Włókniarz Mirsk 1 - 0 Apis Jędrzychowice
Orla Wąsosz 1 - 0 Sparta Grębocice
Nysa Zgorzelec 1 - 1 AKS Strzegom
Odra Ścinawa 2 - 1 Chrobry II Głogów
Stal Chocianów 2 - 1 Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kamienna Góra 0 - 5 Sudety Giebułtów
Górnik Boguszów-Gorce 1 - 1 Karkonosze Jelenia Góra

11. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 21/22 października
AKS Strzegom 4 - 1 Górnik Złotoryja
Olimpia Kowary 3 - 0 Odra Ścinawa
Sparta Grębocice 2 - 1 Nysa Zgorzelec
Apis Jędrzychowice 2 - 0 Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 0 Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów 6 - 2 Olimpia Kamienna Góra
Sudety Giebułtów 0 - 1 Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice 3 - 0 Górnik Boguszów-Gorce

12. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 28/29 października
Nysa Zgorzelec 0 - 5 Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja 1 - 4 Sparta Grębocice
Stal Chocianów 1 - 0 Chrobry II Głogów
Olimpia Kamienna Góra 1 - 5 Olimpia Kowary
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 0 Orkan Szczedrzykowice
Górnik Boguszów-Gorce 2 - 1 Sudety Giebułtów
Włókniarz Mirsk 2 - 0 Orla Wąsosz
Odra Ścinawa 0 - 1 AKS Strzegom

13. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 4/5 listopada
Sparta Grębocice 5 - 0 Odra Ścinawa
Orla Wąsosz 1 - 1 Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom 7 - 0 Olimpia Kamienna Góra
Sudety Giebułtów 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kowary 4 - 0 Stal Chocianów
Chrobry II Głogów 2 - 1 Górnik Boguszów-Gorce
Apis Jędrzychowice 1 - 1 Górnik Złotoryja
Orkan Szczedrzykowice 3 - 1 Włókniarz Mirsk

14. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 11/12 listopada
Włókniarz Mirsk 4 - 1 Nysa Zgorzelec
Górnik Złotoryja 2 - 2 Orla Wąsosz
Stal Chocianów 1 - 1 AKS Strzegom
Olimpia Kamienna Góra 3 - 3 Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 3 Chrobry II Głogów
Górnik Boguszów-Gorce 1 - 5 Olimpia Kowary
Odra Ścinawa 1 - 3 Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice 2 - 0 Sudety Giebułtów

15. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 18/19 listopada
Sudety Giebułtów 1 - 1 Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary 3 - 2 Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom 7 - 1 Górnik Boguszów-Gorce
Sparta Grębocice 0 - 3 Stal Chocianów
Orla Wąsosz 4 - 1 Odra Ścinawa
Nysa Zgorzelec 1 - 0 Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów 6 - 1 Orkan Szczedrzykowice
Apis Jędrzychowice 4 - 1 Olimpia Kamienna Góra

16. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 17/18 marca
Górnik Złotoryja ? - ? Włókniarz Mirsk
Nysa Zgorzelec ? - ? Odra Ścinawa
Orla Wąsosz ? - ? Olimpia Kamienna Góra
Apis Jędrzychowice ? - ? Stal Chocianów
Sparta Grębocice ? - ? Górnik Boguszów-Gorce
AKS Strzegom ? - ? Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kowary ? - ? Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów ? - ? Sudety Giebułtów

17. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 24/25 marca
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 1 Sparta Grębocice
Stal Chocianów 0 - 1 Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów 6 - 0 Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice 1 - 0 AKS Strzegom
Górnik Złotoryja 2 - 0 Odra Ścinawa
Sudety Giebułtów 4 - 0 Olimpia Kowary
Górnik Boguszów-Gorce 0 - 1 Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra 2 - 1 Nysa Zgorzelec

18. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 31 marca
AKS Strzegom 2 - 0 Sudety Giebułtów
Włókniarz Mirsk 1 - 1 Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja 3 - 1 Olimpia Kamienna Góra
Nysa Zgorzelec 0 - 4 Stal Chocianów
Orla Wąsosz 5 - 0 Górnik Boguszów-Gorce
Apis Jędrzychowice 7 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Grębocice 1 - 1 Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary 0 - 1 Chrobry II Głogów

19. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 7/8 kwietnia
Chrobry II Głogów 2 - 2 AKS Strzegom
Sudety Giebułtów 5 - 1 Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja 1 - 0 Stal Chocianów
Olimpia Kowary 2 - 2 Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 2 Orla Wąsosz
Olimpia Kamienna Góra 0 - 3 Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice 2 - 1 Apis Jędrzychowice
Górnik Boguszów-Gorce 1 - 1 Nysa Zgorzelec

20. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 14/15 kwietnia
Górnik Złotoryja 2 - 1 Górnik Boguszów-Gorce
Orla Wąsosz 1 - 1 Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice 2 - 3 Chrobry II Głogów
AKS Strzegom 3 - 2 Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk 2 - 2 Olimpia Kamienna Góra
Nysa Zgorzelec 3 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice 3 - 0 Sudety Giebułtów
Odra Ścinawa 1 - 0 Stal Chocianów

21. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 18 kwietnia
Górnik Złotoryja 2 - 2 Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom 4 - 1 Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary 4 - 4 Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów 2 - 2 Apis Jędrzychowice
Sudety Giebułtów 2 - 1 Orla Wąsosz
Orkan Szczedrzykowice 8 - 0 Nysa Zgorzelec
Górnik Boguszów-Gorce 0 - 3 Odra Ścinawa
Stal Chocianów 1 - 3 Olimpia Kamienna Góra

22. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 21/22 kwietnia
Górnik Złotoryja 0 - 1 Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice 0 - 2 AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk 1 - 3 Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec 1 - 6 Sudety Giebułtów
Olimpia Kamienna Góra 2 - 2 Górnik Boguszów-Gorce
Orla Wąsosz 2 - 2 Chrobry II Głogów
Apis Jędrzychowice 4 - 1 Olimpia Kowary
Odra Ścinawa 2 - 0 Karkonosze Jelenia Góra

23. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 28/29 kwietnia
Górnik Złotoryja ? - ? Sudety Giebułtów
Sparta Grębocice ? - ? Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary ? - ? Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów ? - ? Nysa Zgorzelec
Orkan Szczedrzykowice ? - ? Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra ? - ? Olimpia Kamienna Góra
Górnik Boguszów-Gorce ? - ? Stal Chocianów
AKS Strzegom ? - ? Apis Jędrzychowice

24. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 5/6 maja
Włókniarz Mirsk ? - ? Górnik Boguszów-Gorce
Stal Chocianów ? - ? Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kamienna Góra ? - ? Orkan Szczedrzykowice
Odra Ścinawa ? - ? Sudety Giebułtów
Górnik Złotoryja ? - ? Chrobry II Głogów
Nysa Zgorzelec ? - ? Olimpia Kowary
Orla Wąsosz ? - ? AKS Strzegom
Apis Jędrzychowice ? - ? Sparta Grębocice

25. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 12/13 maja
Górnik Złotoryja ? - ? Olimpia Kowary
Apis Jędrzychowice ? - ? Włókniarz Mirsk
Sparta Grębocice ? - ? Orla Wąsosz
AKS Strzegom ? - ? Nysa Zgorzelec
Chrobry II Głogów ? - ? Odra Ścinawa
Sudety Giebułtów ? - ? Olimpia Kamienna Góra
Orkan Szczedrzykowice ? - ? Stal Chocianów
Karkonosze Jelenia Góra ? - ? Górnik Boguszów-Gorce

26. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 19/20 maja
Włókniarz Mirsk ? - ? Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Boguszów-Gorce ? - ? Orkan Szczedrzykowice
Stal Chocianów ? - ? Sudety Giebułtów
Olimpia Kamienna Góra ? - ? Chrobry II Głogów
Odra Ścinawa ? - ? Olimpia Kowary
Górnik Złotoryja ? - ? AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec ? - ? Sparta Grębocice
Orla Wąsosz ? - ? Apis Jędrzychowice

27. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 26/27 maja
AKS Strzegom ? - ? Odra Ścinawa
Olimpia Kowary ? - ? Olimpia Kamienna Góra
Chrobry II Głogów ? - ? Stal Chocianów
Sudety Giebułtów ? - ? Górnik Boguszów-Gorce
Orkan Szczedrzykowice ? - ? Karkonosze Jelenia Góra
Orla Wąsosz ? - ? Włókniarz Mirsk
Apis Jędrzychowice ? - ? Nysa Zgorzelec
Sparta Grębocice ? - ? Górnik Złotoryja

28. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 31 maja
Włókniarz Mirsk ? - ? Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra ? - ? Sudety Giebułtów
Górnik Boguszów-Gorce ? - ? Chrobry II Głogów
Stal Chocianów ? - ? Olimpia Kowary
Olimpia Kamienna Góra ? - ? AKS Strzegom
Odra Ścinawa ? - ? Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja ? - ? Apis Jędrzychowice
Nysa Zgorzelec ? - ? Orla Wąsosz

29. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 3 czerwca
Nysa Zgorzelec ? - ? Włókniarz Mirsk
Orla Wąsosz ? - ? Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice ? - ? Odra Ścinawa
Sparta Grębocice ? - ? Olimpia Kamienna Góra
AKS Strzegom ? - ? Stal Chocianów
Olimpia Kowary ? - ? Górnik Boguszów-Gorce
Chrobry II Głogów ? - ? Karkonosze Jelenia Góra
Sudety Giebułtów ? - ? Orkan Szczedrzykowice

30. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 9 czerwca
Włókniarz Mirsk ? - ? Sudety Giebułtów
Orkan Szczedrzykowice ? - ? Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra ? - ? Olimpia Kowary
Górnik Boguszów-Gorce ? - ? AKS Strzegom
Stal Chocianów ? - ? Sparta Grębocice
Olimpia Kamienna Góra ? - ? Apis Jędrzychowice
Odra Ścinawa ? - ? Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja ? - ? Nysa Zgorzelec


Inne terminarze / wyniki