Terminarz dla IV liga dolnośląska (zachód) w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga dolnośląska (zachód)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Chrobry II Głogów 14 39 13 0 1 36 10 26
2 AKS Strzegom 13 31 9 4 0 37 5 32
3 Odra Ścinawa 14 26 7 5 2 17 12 5
4 Karkonosze Jelenia Góra 14 26 7 5 2 21 10 11
5 Apis Jędrzychowice 14 26 8 2 4 33 17 16
6 Górnik Złotoryja 14 23 7 2 5 25 21 4
7 Stal Chocianów 14 18 5 3 6 17 31 -14
8 Sparta Rudna 14 17 4 5 5 18 24 -6
9 Orla Wąsosz 13 16 4 4 5 25 16 9
10 Orkan Szczedrzykowice 14 15 4 3 7 20 30 -10
11 BKS Bobrzanie Bolesławiec 14 15 4 3 7 10 18 -8
12 Prochowiczanka Prochowice 14 13 4 1 9 22 28 -6
13 Włókniarz Mirsk 13 10 2 4 7 10 18 -8
14 Sparta Grębocice 14 9 3 0 11 24 42 -18
15 Victoria Ruszów 13 4 1 1 11 10 43 -33
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 11/12 sierpnia
Victoria Ruszów 1 - 2 Chrobry II Głogów
Sparta Rudna 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 2 Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice 0 - 3 AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk 1 - 2 Stal Chocianów
Orla Wąsosz 2 - 0 Apis Jędrzychowice
Odra Ścinawa 1 - 0 Sparta Grębocice

2. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 18/19 sierpnia
AKS Strzegom 7 - 1 Sparta Rudna
Stal Chocianów 2 - 0 Orla Wąsosz
Sparta Grębocice 0 - 1 Włókniarz Mirsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 4 Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 3 Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice 1 - 3 Apis Jędrzychowice

3. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 25/26 sierpnia
Górnik Złotoryja 4 - 2 Orkan Szczedrzykowice
Apis Jędrzychowice 5 - 0 Stal Chocianów
Victoria Ruszów 1 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Sparta Rudna 0 - 5 Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz 4 - 2 Sparta Grębocice
Odra Ścinawa 0 - 3 AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk 1 - 1 Karkonosze Jelenia Góra

4. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 1/2 września
AKS Strzegom 2 - 0 Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice 1 - 2 Stal Chocianów
Chrobry II Głogów 3 - 0 Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja 3 - 1 Victoria Ruszów
Sparta Grębocice 3 - 4 Apis Jędrzychowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 - 1 Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra 4 - 2 Orla Wąsosz

5. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 8/9 września
Orla Wąsosz 0 - 0 AKS Strzegom
Victoria Ruszów 1 - 2 Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice 1 - 2 Górnik Złotoryja
Włókniarz Mirsk 0 - 1 Chrobry II Głogów
Sparta Rudna 4 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Stal Chocianów 4 - 1 Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra

6. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 15/16 września
Victoria Ruszów 2 - 1 Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 Stal Chocianów
Chrobry II Głogów 1 - 0 Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja 2 - 0 Sparta Rudna
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 1 Odra Ścinawa
AKS Strzegom 1 - 1 Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice 5 - 4 Sparta Grębocice

7. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 22/23 września
Stal Chocianów 0 - 4 AKS Strzegom
Prochowiczanka Prochowice 3 - 1 Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk 0 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Apis Jędrzychowice 3 - 4 Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice 1 - 4 Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa 0 - 0 Górnik Złotoryja
Sparta Rudna 5 - 2 Victoria Ruszów

8. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 29/30 września
AKS Strzegom 8 - 2 Sparta Grębocice
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 0 Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja 4 - 0 Włókniarz Mirsk
Prochowiczanka Prochowice 1 - 1 Sparta Rudna
Chrobry II Głogów 6 - 0 Stal Chocianów
Victoria Ruszów 1 - 2 Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra 4 - 0 Orkan Szczedrzykowice

9. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 6/7 października
Włókniarz Mirsk 7 - 0 Victoria Ruszów
Orla Wąsosz 3 - 0 Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice 0 - 2 Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 AKS Strzegom
Apis Jędrzychowice 1 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice 1 - 2 Sparta Rudna
Odra Ścinawa 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice

10. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 13/14 października
AKS Strzegom 0 - 0 Orkan Szczedrzykowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 0 Stal Chocianów
Górnik Złotoryja 1 - 5 Apis Jędrzychowice
Victoria Ruszów 0 - 10 Orla Wąsosz
Prochowiczanka Prochowice 3 - 0 Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów 1 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Rudna 0 - 0 Odra Ścinawa

11. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 20/21 października
Włókniarz Mirsk 0 - 0 Sparta Rudna
Orla Wąsosz 3 - 5 Prochowiczanka Prochowice
Stal Chocianów 1 - 1 Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice 0 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec
AKS Strzegom 5 - 0 Chrobry II Głogów
Apis Jędrzychowice 4 - 0 Victoria Ruszów
Orkan Szczedrzykowice 2 - 2 Odra Ścinawa

12. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 27/28 października
Górnik Złotoryja 4 - 1 Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów 3 - 1 Orkan Szczedrzykowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
Victoria Ruszów 0 - 1 Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice 2 - 3 Apis Jędrzychowice
Olimpia Kowary ? - ? AKS Strzegom
Odra Ścinawa 0 - 0 Włókniarz Mirsk
Sparta Rudna 0 - 0 Orla Wąsosz

13. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 3/4 listopada
Stal Chocianów 2 - 3 Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice 4 - 1 Victoria Ruszów
AKS Strzegom 1 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 0 Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów ? - ?
Orla Wąsosz 0 - 0 Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice 0 - 0 Sparta Rudna
Orkan Szczedrzykowice 0 - 0 Włókniarz Mirsk

14. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 10/11 listopada
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 3 Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja 0 - 2 AKS Strzegom
Victoria Ruszów 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice 2 - 3 Sparta Grębocice
Włókniarz Mirsk ? - ? Orla Wąsosz
Odra Ścinawa 2 - 1 Apis Jędrzychowice
Sparta Rudna 4 - 1 Stal Chocianów

15. kolejka - IV liga dolnośląska (zachód) 17/18 listopada
AKS Strzegom ? - ? Victoria Ruszów
Stal Chocianów 1 - 4 Odra Ścinawa
Sparta Grębocice 3 - 1 Sparta Rudna
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice
Apis Jędrzychowice 3 - 0 Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów 3 - 0 Górnik Złotoryja
Orkan Szczedrzykowice 2 - 1 Orla Wąsosz


Inne terminarze / wyniki