Statystyki IV liga dolnośląska (zachód), sezon2017/2018

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga dolnośląska (zachód)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Apis Jędrzychowice 21 49 15 4 2 54 16 38
2 AKS Strzegom 21 48 15 3 3 60 18 42
3 Orkan Szczedrzykowice 21 43 13 4 4 44 25 19
4 Chrobry II Głogów 21 37 11 4 6 55 33 22
5 Stal Chocianów 21 35 11 2 8 37 28 9
6 Odra Ścinawa 21 31 9 4 8 38 33 5
7 Karkonosze Jelenia Góra 21 31 9 4 8 38 37 1
8 Olimpia Kowary 21 30 9 3 9 50 47 3
9 Orla Wąsosz 21 29 8 5 8 30 27 3
10 Włókniarz Mirsk 21 28 7 7 7 35 33 2
11 Sudety Giebułtów 21 27 8 3 10 41 33 8
12 Sparta Grębocice 21 21 5 6 10 34 40 -6
13 Górnik Złotoryja 21 19 5 4 12 27 47 -20
14 Nysa Zgorzelec 21 17 4 5 12 20 55 -35
15 Olimpia Kamienna Góra 21 13 3 4 14 26 71 -45
16 Górnik Boguszów-Gorce 21 13 3 4 14 17 63 -46
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga dolnośląska (zachód)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orkan Szczedrzykowice 11 31 10 1 0 31 6 25
2 AKS Strzegom 10 27 9 0 1 39 8 31
3 Chrobry II Głogów 10 26 8 2 0 40 13 27
4 Apis Jędrzychowice 10 26 8 2 0 31 5 26
5 Karkonosze Jelenia Góra 11 22 7 1 3 23 17 6
6 Sudety Giebułtów 12 19 6 1 5 25 16 9
7 Odra Ścinawa 11 18 5 3 3 24 12 12
8 Olimpia Kowary 11 18 5 3 3 27 20 7
9 Włókniarz Mirsk 11 18 5 3 3 20 15 5
10 Stal Chocianów 11 17 5 2 4 20 16 4
11 Orla Wąsosz 10 16 4 4 2 18 11 7
12 Sparta Grębocice 10 14 4 2 4 18 13 5
13 Górnik Złotoryja 8 14 4 2 2 13 11 2
14 Nysa Zgorzelec 10 14 4 2 4 10 22 -12
15 Górnik Boguszów-Gorce 11 11 3 2 6 10 24 -14
16 Olimpia Kamienna Góra 11 6 1 3 7 12 36 -24
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga dolnośląska (zachód)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Apis Jędrzychowice 11 23 7 2 2 23 11 12
2 AKS Strzegom 11 21 6 3 2 21 10 11
3 Stal Chocianów 10 18 6 0 4 17 12 5
4 Orla Wąsosz 11 13 4 1 6 12 16 -4
5 Odra Ścinawa 10 13 4 1 5 14 21 -7
6 Olimpia Kowary 10 12 4 0 6 23 27 -4
7 Orkan Szczedrzykowice 10 12 3 3 4 13 19 -6
8 Chrobry II Głogów 11 11 3 2 6 15 20 -5
9 Włókniarz Mirsk 10 10 2 4 4 15 18 -3
10 Karkonosze Jelenia Góra 10 9 2 3 5 15 20 -5
11 Sudety Giebułtów 9 8 2 2 5 16 17 -1
12 Sparta Grębocice 11 7 1 4 6 16 27 -11
13 Olimpia Kamienna Góra 10 7 2 1 7 14 35 -21
14 Górnik Złotoryja 13 5 1 2 10 14 36 -22
15 Nysa Zgorzelec 11 3 0 3 8 10 33 -23
16 Górnik Boguszów-Gorce 10 2 0 2 8 7 39 -32
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga dolnośląska (zachód)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS Strzegom 5 13 4 1 0 13 5 8
2 Sudety Giebułtów 5 12 4 0 1 17 6 11
3 Odra Ścinawa 5 12 4 0 1 9 2 7
4 Orkan Szczedrzykowice 5 11 3 2 0 13 3 10
5 Apis Jędrzychowice 5 10 3 1 1 11 5 6
6 Górnik Złotoryja 5 10 3 1 1 7 4 3
7 Chrobry II Głogów 5 9 2 3 0 10 8 2
8 Orla Wąsosz 5 8 2 2 1 11 6 5
9 Olimpia Kamienna Góra 5 8 2 2 1 9 9 0
10 Stal Chocianów 5 6 2 0 3 8 6 2
11 Nysa Zgorzelec 5 4 1 1 3 6 18 -12
12 Włókniarz Mirsk 5 3 0 3 2 7 12 -5
13 Górnik Boguszów-Gorce 5 2 0 2 3 4 9 -5
14 Sparta Grębocice 5 2 0 2 3 8 15 -7
15 Olimpia Kowary 5 2 0 2 3 9 17 -8
16 Karkonosze Jelenia Góra 5 1 0 1 4 5 16 -11
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
AKS Strzegom 51 113 64 112 125 135
Apis Jędrzychowice 31 32 121 84 135 153
Chrobry II Głogów 64 610 112 106 85 128
Górnik Boguszów-Gorce 25 57 111 411 013 615
Górnik Złotoryja 25 211 67 57 66 611
Karkonosze Jelenia Góra 73 72 78 65 812 37
Nysa Zgorzelec 02 29 410 213 512 79
Odra Ścinawa 47 41 43 84 106 713
Olimpia Kamienna Góra 110 111 812 711 79 317
Olimpia Kowary 45 96 106 86 129 715
Orkan Szczedrzykowice 50 41 96 86 64 128
Orla Wąsosz 43 44 63 48 55 74
Sparta Grębocice 44 33 79 510 25 148
Stal Chocianów 32 64 45 93 45 119
Sudety Giebułtów 42 62 58 58 118 105
Włókniarz Mirsk 44 52 38 95 66 106
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga dolnośląska (zachód)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Olimpia Kowary 21 4.62 2.38 2.24 90.48 % 9.52 %
2 Olimpia Kamienna Góra 21 4.62 1.24 3.38 95.24 % 4.76 %
3 Chrobry II Głogów 21 4.19 2.62 1.57 80.95 % 19.05 %
4 Górnik Boguszów-Gorce 21 3.81 0.81 3 76.19 % 23.81 %
5 AKS Strzegom 21 3.71 2.86 0.86 66.67 % 33.33 %
6 Karkonosze Jelenia Góra 21 3.57 1.81 1.76 66.67 % 33.33 %
7 Nysa Zgorzelec 21 3.57 0.95 2.62 66.67 % 33.33 %
8 Sudety Giebułtów 21 3.52 1.95 1.57 71.43 % 28.57 %
9 Sparta Grębocice 21 3.52 1.62 1.9 66.67 % 33.33 %
10 Górnik Złotoryja 21 3.52 1.29 2.24 66.67 % 33.33 %
11 Odra Ścinawa 21 3.38 1.81 1.57 61.9 % 38.1 %
12 Apis Jędrzychowice 21 3.33 2.57 0.76 61.9 % 38.1 %
13 Orkan Szczedrzykowice 21 3.29 2.1 1.19 61.9 % 38.1 %
14 Włókniarz Mirsk 21 3.24 1.67 1.57 57.14 % 42.86 %
15 Stal Chocianów 21 3.1 1.76 1.33 57.14 % 42.86 %
16 Orla Wąsosz 21 2.71 1.43 1.29 57.14 % 42.86 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Baszak Olimpia Kowary 19
2 Tomasz Kociszewski Orkan Szczedrzykowice 14
3 Kamil Sadowski AKS Strzegom 14
4 Daniel Gałach Karkonosze Jelenia Góra 12
5 Bartosz Haniecki Górnik Złotoryja 12
6 Bartosz Poselężny Karkonosze Jelenia Góra 11
7 Jarosław Wichowski Włókniarz Mirsk 11
8 Mariusz Smoliński Sparta Grębocice 10
9 Sebastian Andruchów Sudety Giebułtów 9
10 Damian Górgul Włókniarz Mirsk 9
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Niemienionek Włókniarz Mirsk 1
2 Aleksejs Gilnics Olimpia Kowary 1
3 Jakub Dasiak Włókniarz Mirsk 1
4 Jakub Szymański Chrobry II Głogów 1
5 Mieczysław Gniewosz Sparta Grębocice 1
6 Marek Gródecki Sparta Grębocice 1
7 Tomasz Łatka Olimpia Kamienna Góra 1
8 Dawid Marut Górnik Boguszów-Gorce 1
9 Grzegorz Romanowski Sudety Giebułtów 1


Inne statystyki