Terminarz dla IV liga dolnośląska (wschód) w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga dolnośląska (wschód)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Śląsk II Wrocław 15 40 13 1 1 50 8 42
2 Górnik Wałbrzych 16 39 12 3 1 36 11 25
3 Polonia Trzebnica 16 28 8 4 4 29 24 5
4 Polonia-Stal Świdnica 15 27 8 3 4 26 18 8
5 Sokół Marcinkowice 16 27 8 3 5 41 24 17
6 Orzeł Prusice 15 27 8 3 4 33 20 13
7 Sokół Wielka Lipa 16 26 7 5 4 39 24 15
8 Bielawianka Bielawa 16 25 8 1 7 28 29 -1
9 MKP Wołów 16 19 6 1 9 25 34 -9
10 Piast Żerniki (Wrocław) 16 19 5 4 7 28 26 2
11 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 18 5 3 7 23 27 -4
12 Unia Bardo 15 15 5 0 10 23 39 -16
13 Nysa Kłodzko 16 13 4 1 11 30 41 -11
14 Piast Nowa Ruda 13 12 4 0 9 14 28 -14
15 GKS Mirków/Długołęka 15 11 3 2 10 21 51 -30
16 Zjednoczeni Żarów 13 2 0 2 11 11 53 -42
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 11/12 sierpnia
Piast Nowa Ruda 2 - 0 Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów 2 - 1 Nysa Kłodzko
Unia Bardo 5 - 3 Zjednoczeni Żarów
Sokół Marcinkowice 2 - 2 Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych 3 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica 1 - 1 Piast Żerniki (Wrocław)
Śląsk II Wrocław 4 - 0 GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa 0 - 5 Orzeł Prusice

2. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 18/19 sierpnia
Unia Bardo 1 - 2 Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa 2 - 4 Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko 0 - 6 Piast Żerniki (Wrocław)
Piast Nowa Ruda 0 - 1 Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 0 Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa 2 - 0 Sokół Marcinkowice
MKP Wołów 3 - 1 GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław 5 - 1 Zjednoczeni Żarów

3. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 25/26 sierpnia
Sokół Marcinkowice 1 - 0 Unia Bardo
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica 2 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) 4 - 1 Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko 1 - 2 GKS Mirków/Długołęka
MKP Wołów 4 - 2 Zjednoczeni Żarów
Orzeł Prusice 1 - 3 Śląsk II Wrocław

4. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 1/2 września
Śląsk II Wrocław 2 - 1 Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa 1 - 2 Polonia Trzebnica
GKS Mirków/Długołęka 3 - 3 Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko 4 - 2 Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 Piast Żerniki (Wrocław)
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów 2 - 4 Orzeł Prusice
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Unia Bardo

5. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 8/9 września
Polonia-Stal Świdnica 2 - 0 Unia Bardo
Nysa Kłodzko 3 - 0 Zjednoczeni Żarów
Orzeł Prusice 0 - 0 GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice 3 - 1 MKP Wołów
Polonia Trzebnica 4 - 2 Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) 1 - 1 Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda 0 - 3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych 2 - 1 Śląsk II Wrocław

6. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 15/16 września
Śląsk II Wrocław 4 - 0 Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa 5 - 0 Piast Żerniki (Wrocław)
Nysa Kłodzko 5 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa 2 - 1 Piast Nowa Ruda
MKP Wołów 0 - 1 Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice 4 - 0 Zjednoczeni Żarów
Sokół Marcinkowice 4 - 1 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica 2 - 3 Unia Bardo

7. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 22/23 września
Polonia-Stal Świdnica 3 - 2 MKP Wołów
Sokół Marcinkowice 12 - 1 Zjednoczeni Żarów
Piast Żerniki (Wrocław) 5 - 0 Unia Bardo
Piast Nowa Ruda 1 - 4 Bielawianka Bielawa
Górnik Wałbrzych 7 - 1 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica 0 - 4 Śląsk II Wrocław
Orzeł Prusice 5 - 2 Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 1 Sokół Wielka Lipa

8. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 29/30 września
Nysa Kłodzko 1 - 3 Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa 2 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda 3 - 0* Unia Bardo
MKP Wołów 1 - 3 Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica 5 - 1 GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław 5 - 0 Piast Żerniki (Wrocław)
Górnik Wałbrzych 3 - 0 Zjednoczeni Żarów
Orzeł Prusice 1 - 2 Sokół Marcinkowice

9. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 6/7 października
Piast Nowa Ruda 0 - 4 Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice 5 - 2 Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) 1 - 3 MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 4 Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica 3 - 1 Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa 5 - 2 Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica 4 - 2 GKS Mirków/Długołęka
Górnik Wałbrzych 0 - 0 Orzeł Prusice

10. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 13/14 października
Nysa Kłodzko 0 - 1 Bielawianka Bielawa
MKP Wołów 1 - 2 Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice 2 - 2 Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) 3 - 0 GKS Mirków/Długołęka
Sokół Wielka Lipa 3 - 2 Unia Bardo
Polonia Trzebnica 0 - 0 Zjednoczeni Żarów
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice 0 - 3 Polonia-Stal Świdnica

11. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 20/21 października
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) 2 - 0 Zjednoczeni Żarów
Piast Nowa Ruda 0 - 1 GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 1 MKP Wołów
Bielawianka Bielawa 2 - 5 Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica 4 - 1 Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa 0 - 1 Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica 2 - 1 Orzeł Prusice

12. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 27/28 października
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko 1 - 2 Unia Bardo
MKP Wołów 0 - 0 Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda ? - ? Zjednoczeni Żarów
Sokół Marcinkowice 4 - 0 Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 - 3 GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław 4 - 0 Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice 3 - 1 Piast Żerniki (Wrocław)

13. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 3/4 listopada
Piast Nowa Ruda ? - ? Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie ? - ? Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa 7 - 3 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica 0 - 1 Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa 4 - 0 MKP Wołów
Śląsk II Wrocław 6 - 0 Unia Bardo
Piast Żerniki (Wrocław) 0 - 1 Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica 2 - 1 Nysa Kłodzko

14. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 10/11 listopada
Nysa Kłodzko 2 - 3 Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa 8 - 0 Zjednoczeni Żarów
Orzeł Prusice 4 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice 1 - 2 Piast Nowa Ruda
Górnik Wałbrzych 3 - 2 Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia-Stal Świdnica 2 - 2 Polonia Trzebnica
MKP Wołów 3 - 0 Unia Bardo
Bielawianka Bielawa 2 - 1 GKS Mirków/Długołęka

15. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 17/18 listopada
Piast Nowa Ruda 0 - 3* Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 1 Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa 1 - 2 Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica 5 - 1 Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław 4 - 1 MKP Wołów
Piast Żerniki (Wrocław) 0 - 0 Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa 1 - 0 Zjednoczeni Żarów
Unia Bardo 1 - 2 GKS Mirków/Długołęka

16. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 24/25 listopada
Orzeł Prusice 1 - 1 Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica ? - ? Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko 5 - 1 MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa 1 - 1 Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 0 Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) 1 - 1 Polonia Trzebnica
Unia Bardo ? - ? Zjednoczeni Żarów
GKS Mirków/Długołęka ? - ? Śląsk II Wrocław


Inne terminarze / wyniki