Terminarz dla IV liga dolnośląska (wschód) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga dolnośląska (wschód)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Foto-Higiena Gać 15 35 11 2 2 37 19 18
2 Śląsk II Wrocław 15 31 10 1 4 33 13 20
3 Bielawianka Bielawa 15 28 9 1 5 18 16 2
4 Sokół Marcinkowice 15 28 9 1 5 33 20 13
5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 24 7 3 5 29 22 7
6 Unia Bardo 15 24 8 0 7 33 29 4
7 Sokół Wielka Lipa 15 23 6 5 4 24 21 3
8 Nysa Kłodzko 15 23 7 2 6 31 31 0
9 Górnik Wałbrzych 15 23 7 2 6 26 24 2
10 Polonia-Stal Świdnica 15 21 6 3 6 22 19 3
11 Piast Żerniki 15 19 5 4 6 22 23 -1
12 Polonia Trzebnica 15 18 4 6 5 13 20 -7
13 Wiwa Goszcz 15 15 4 3 8 21 34 -13
14 MKP Wołów 15 13 3 4 8 17 28 -11
15 Karolina Jaworzyna Śląska 15 9 2 3 10 13 37 -24
16 Pogoń Oleśnica 15 5 1 2 12 12 28 -16
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 15 sierpnia
Sokół Wielka Lipa 1 - 0 Pogoń Oleśnica
Nysa Kłodzko 4 - 0 Unia Bardo
Polonia Trzebnica 2 - 1 Foto-Higiena Gać
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 2 Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice 2 - 1 MKP Wołów
Piast Żerniki 0 - 1 Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica 2 - 0 Śląsk II Wrocław
Karolina Jaworzyna Śląska 1 - 1 Wiwa Goszcz

2. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 19/20 sierpnia
Unia Bardo 3 - 0* Wiwa Goszcz
MKP Wołów 1 - 1 Piast Żerniki
Górnik Wałbrzych 2 - 1 Sokół Wielka Lipa
Foto-Higiena Gać 2 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko 3 - 3 Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław 4 - 0 Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica 1 - 3 Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa 2 - 1 Polonia-Stal Świdnica

3. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 26/27 sierpnia
Sokół Wielka Lipa 2 - 3 Foto-Higiena Gać
Wiwa Goszcz 0 - 7 Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica 1 - 3 Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 - 1 Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice 1 - 0 Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki 1 - 0 Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica 4 - 0 MKP Wołów
Karolina Jaworzyna Śląska 0 - 2 Bielawianka Bielawa

4. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 2/3 września
Wiwa Goszcz 1 - 1 Bielawianka Bielawa
Unia Bardo 0 - 3 Śląsk II Wrocław
MKP Wołów 1 - 2 Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Wałbrzych 4 - 3 Piast Żerniki
Foto-Higiena Gać 2 - 1 Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko 3 - 3 Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica 1 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica 0 - 0 Polonia-Stal Świdnica

5. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 9/10 września
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa 0 - 0 Polonia Trzebnica
Piast Żerniki 1 - 2 Foto-Higiena Gać
Wiwa Goszcz 2 - 5 MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 - 1 Unia Bardo
Sokół Marcinkowice 2 - 3 Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska 3 - 1 Pogoń Oleśnica
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Bielawianka Bielawa

6. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 16/17 września
Unia Bardo 3 - 1 Bielawianka Bielawa
MKP Wołów 0 - 0 Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać 2 - 2 Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko 1 - 2 Piast Żerniki
Polonia Trzebnica 2 - 1 Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 2 Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych 4 - 1 Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica 1 - 3 Wiwa Goszcz

7. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 23/24 września
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Pogoń Oleśnica
Piast Żerniki 0 - 0 Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa 0 - 4 Unia Bardo
Wiwa Goszcz 1 - 2 Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa 2 - 0 MKP Wołów
Sokół Marcinkowice 3 - 0* Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica 1 - 0 Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska 0 - 4 Foto-Higiena Gać

8. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 30 września / 1 października
Sokół Wielka Lipa 1 - 0 Sokół Marcinkowice
Unia Bardo 2 - 3 MKP Wołów
Pogoń Oleśnica 1 - 2 Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać 2 - 0 Wiwa Goszcz
Nysa Kłodzko 4 - 1 Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia Trzebnica 0 - 3 Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 1 Piast Żerniki
Górnik Wałbrzych 0 - 2 Śląsk II Wrocław

9. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 7/8 października
Sokół Marcinkowice 6 - 1 Unia Bardo
Piast Żerniki 1 - 2 Sokół Wielka Lipa
Karolina Jaworzyna Śląska 1 - 1 Polonia Trzebnica
Wiwa Goszcz 2 - 1 Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław 1 - 3 Foto-Higiena Gać
Bielawianka Bielawa 1 - 0 Górnik Wałbrzych
MKP Wołów 2 - 2 Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica 0 - 3 Orzeł Ząbkowice Śląskie

10. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 14/15 października
Unia Bardo 4 - 1 Pogoń Oleśnica
Górnik Wałbrzych 4 - 0 MKP Wołów
Foto-Higiena Gać 3 - 0 Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko 2 - 1 Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica 1 - 2 Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 0 Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Wielka Lipa 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice 4 - 4 Piast Żerniki

11. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 21/22 października
Pogoń Oleśnica 3 - 0 Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki 1 - 0 Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 Sokół Marcinkowice
Karolina Jaworzyna Śląska 0 - 3 Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz 3 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Nysa Kłodzko
MKP Wołów 1 - 1 Foto-Higiena Gać

12. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 28/29 października
Górnik Wałbrzych 2 - 1 Unia Bardo
Foto-Higiena Gać 3 - 2 Pogoń Oleśnica
Nysa Kłodzko 0 - 2 MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 3 Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa 2 - 2 Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice 3 - 1 Karolina Jaworzyna Śląska
Piast Żerniki 3 - 2 Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica 0 - 2 Bielawianka Bielawa

13. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 4/5 listopada
Górnik Wałbrzych 1 - 2 Foto-Higiena Gać
MKP Wołów 0 - 1 Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica 0 - 1 Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska 1 - 1 Piast Żerniki
Wiwa Goszcz 2 - 3 Sokół Marcinkowice
Śląsk II Wrocław 2 - 1 Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa 3 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica 0 - 3 Unia Bardo

14. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 11/12 listopada
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 0 MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa 3 - 0 Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica 2 - 0 Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Bardo 3 - 1 Foto-Higiena Gać
Nysa Kłodzko 5 - 3 Górnik Wałbrzych
Polonia Trzebnica 1 - 0 Pogoń Oleśnica
Sokół Marcinkowice 3 - 1 Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki 2 - 0 Wiwa Goszcz

15. kolejka - IV liga dolnośląska (wschód) 18/19 listopada
Wiwa Goszcz 2 - 3 Polonia-Stal Świdnica
Pogoń Oleśnica 0 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych 0 - 0 Polonia Trzebnica
Unia Bardo 5 - 2 Karolina Jaworzyna Śląska
Śląsk II Wrocław 2 - 1 Piast Żerniki
Bielawianka Bielawa 1 - 0 Sokół Marcinkowice
MKP Wołów 1 - 2 Sokół Wielka Lipa
Foto-Higiena Gać 6 - 2 Nysa Kłodzko


Inne terminarze / wyniki