Terminarz dla III liga, gr. I w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. I"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Widzew Łódź 24 53 16 5 3 45 19 26
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 51 16 3 5 50 29 21
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 46 13 7 3 40 19 21
4 Polonia Warszawa 24 43 11 10 3 43 24 19
5 Legia II Warszawa 24 37 11 4 9 45 31 14
6 Kaczkan Huragan Morąg 24 37 11 4 9 32 27 5
7 Victoria Sulejówek 24 36 10 6 8 43 42 1
8 Pelikan Łowicz 24 35 11 2 11 49 41 8
9 Ursus Warszawa 24 34 9 7 8 28 32 -4
10 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 33 9 6 9 40 40 0
11 Olimpia Zambrów 24 32 10 2 12 34 38 -4
12 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24 30 8 6 10 33 41 -8
13 ŁKS 1926 Łomża 24 29 8 5 11 26 30 -4
14 Sokół Ostróda 24 28 7 7 10 28 30 -2
15 MKS Ełk 24 26 7 5 12 23 30 -7
16 Warta Sieradz 23 20 5 5 13 27 41 -14
17 Tur Bielsk Podlaski 24 20 5 5 14 19 59 -40
18 Rolimpex GKS Wikielec 24 8 1 5 18 20 52 -32
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga, gr. I 5/6 sierpnia
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 1 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Warta Sieradz
Victoria Sulejówek 2 - 1 Widzew Łódź
Sokół Ostróda 0 - 2 MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 0 - 1 Ursus Warszawa
Tur Bielsk Podlaski 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Rolimpex GKS Wikielec 1 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

2. kolejka - III liga, gr. I 12/13 sierpnia
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Warta Sieradz
MKS Ełk 0 - 1 Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa 5 - 0 Sokół Ostróda
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 2 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 0 - 3 Polonia Warszawa
Widzew Łódź 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 - 1 Pelikan Łowicz
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Rolimpex GKS Wikielec

3. kolejka - III liga, gr. I 19/20 sierpnia
Rolimpex GKS Wikielec 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria Sulejówek 1 - 5 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 1 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Widzew Łódź 3 - 0 Warta Sieradz
Sokół Ostróda 2 - 0 Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Kaczkan Huragan Morąg
Pelikan Łowicz 6 - 1 Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 MKS Ełk

4. kolejka - III liga, gr. I 23 sierpnia
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Kaczkan Huragan Morąg 2 - 1 Sokół Ostróda
Rolimpex GKS Wikielec 0 - 2 Pelikan Łowicz
MKS Ełk 1 - 2 Warta Sieradz
Legia II Warszawa 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 3 - 1 Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Widzew Łódź

5. kolejka - III liga, gr. I 26/27 sierpnia
Polonia Warszawa 1 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Warta Sieradz 1 - 1 Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek 3 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
Widzew Łódź 4 - 0 MKS Ełk
Sokół Ostróda 0 - 0 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Pelikan Łowicz 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS 1926 Łomża 1 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Olimpia Zambrów

6. kolejka - III liga, gr. I 2/3 września
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 MKS Ełk
Legia II Warszawa 1 - 2 Widzew Łódź
Rolimpex GKS Wikielec 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 2 - 1 Warta Sieradz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 0 Sokół Ostróda
Kaczkan Huragan Morąg 4 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 2 - 1 Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz 3 - 2 Polonia Warszawa
Tur Bielsk Podlaski 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki

7. kolejka - III liga, gr. I 9/10 września
MKS Ełk 2 - 1 Legia II Warszawa
Widzew Łódź 1 - 0 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 3 - 2 Pelikan Łowicz
Warta Sieradz 0 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
Polonia Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Sokół Ostróda 6 - 1 Tur Bielsk Podlaski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Ursus Warszawa
Victoria Sulejówek 4 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Rolimpex GKS Wikielec

8. kolejka - III liga, gr. I 16/17 września
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 1 Widzew Łódź
Olimpia Zambrów 0 - 1 MKS Ełk
Tur Bielsk Podlaski 0 - 6 Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz 4 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz
Polonia Warszawa 3 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Legia II Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Rolimpex GKS Wikielec 2 - 3 Sokół Ostróda

9. kolejka - III liga, gr. I 23/24 września
Widzew Łódź 1 - 1 Ursus Warszawa
MKS Ełk 0 - 1 Kaczkan Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz 2 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda 2 - 1 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Victoria Sulejówek 1 - 1 Rolimpex GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 4 - 1 Olimpia Zambrów

10. kolejka - III liga, gr. I 30 września / 1 października
Rolimpex GKS Wikielec 2 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 3 Legia II Warszawa
Ursus Warszawa 0 - 3 MKS Ełk
Polonia Warszawa 1 - 1 Sokół Ostróda
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 3 Widzew Łódź
Pelikan Łowicz 4 - 1 Victoria Sulejówek
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Warta Sieradz

11. kolejka - III liga, gr. I 7/8 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 1 Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów 1 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
MKS Ełk 1 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warta Sieradz 2 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Sokół Ostróda 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża
Victoria Sulejówek 1 - 1 Polonia Warszawa
Widzew Łódź 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 2 - 0 Ursus Warszawa

12. kolejka - III liga, gr. I 14/15 października
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 0 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Kaczkan Huragan Morąg
Rolimpex GKS Wikielec 2 - 2 Widzew Łódź
Ursus Warszawa 0 - 1 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 Victoria Sulejówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz 4 - 1 Warta Sieradz
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 MKS Ełk
Polonia Warszawa 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

13. kolejka - III liga, gr. I 21/22 października
Legia II Warszawa 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 0 Ursus Warszawa
MKS Ełk 0 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Warta Sieradz 1 - 1 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 1 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Victoria Sulejówek 3 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Widzew Łódź 2 - 1 Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki

14. kolejka - III liga, gr. I 28/29 października
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Ursus Warszawa
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Warta Sieradz
Rolimpex GKS Wikielec 3 - 0 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 1 - 1 Widzew Łódź
Sokół Ostróda 0 - 1 Victoria Sulejówek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 1 Kaczkan Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz 1 - 0 MKS Ełk

15. kolejka - III liga, gr. I 4/5 listopada
Victoria Sulejówek 3 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kaczkan Huragan Morąg 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski
MKS Ełk 0 - 1 Polonia Warszawa
Ursus Warszawa 4 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów 1 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Warta Sieradz 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Sokół Ostróda
Widzew Łódź 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz

16. kolejka - III liga, gr. I 11/12 listopada
Victoria Sulejówek 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 MKS Ełk
Rolimpex GKS Wikielec 1 - 5 Kaczkan Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 Widzew Łódź
Pelikan Łowicz 2 - 4 Olimpia Zambrów
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 Ursus Warszawa
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa
Sokół Ostróda 1 - 0 Warta Sieradz

17. kolejka - III liga, gr. I 18/19 listopada
Warta Sieradz 3 - 5 Victoria Sulejówek
MKS Ełk 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów 0 - 2 Polonia Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 2 Tur Bielsk Podlaski
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 1 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 2 - 1 Rolimpex GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew Łódź 0 - 0 Sokół Ostróda
Legia II Warszawa 2 - 1 ŁKS 1926 Łomża

18. kolejka - III liga, gr. I 10/11 marca
Olimpia Zambrów 4 - 3 ŁKS 1926 Łomża
MKS Ełk 1 - 1 Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Ursus Warszawa 3 - 2 Pelikan Łowicz
Widzew Łódź 2 - 0 Victoria Sulejówek
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 3 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

19. kolejka - III liga, gr. I 17/18 marca
ŁKS 1926 Łomża 2 - 1 Kaczkan Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Widzew Łódź
Polonia Warszawa 2 - 1 Ursus Warszawa
Sokół Ostróda 1 - 1 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 1 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Olimpia Zambrów
Rolimpex GKS Wikielec 2 - 4 Tur Bielsk Podlaski
Victoria Sulejówek 2 - 2 MKS Ełk
Warta Sieradz ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki

20. kolejka - III liga, gr. I 24/25 marca
MKS Ełk 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz 0 - 2 Widzew Łódź
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 2 Polonia Warszawa
Ursus Warszawa 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 1 - 4 Sokół Ostróda
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Tur Bielsk Podlaski 3 - 3 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Legia II Warszawa 4 - 1 Victoria Sulejówek

21. kolejka - III liga, gr. I 31 marca
Sokół Ostróda 0 - 1 Kaczkan Huragan Morąg
Warta Sieradz 0 - 3 MKS Ełk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 2 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 4 - 2 Rolimpex GKS Wikielec
Victoria Sulejówek 1 - 4 Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 2 Ursus Warszawa
ŁKS 1926 Łomża 4 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Warszawa 4 - 2 Tur Bielsk Podlaski
Widzew Łódź 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki

22. kolejka - III liga, gr. I 7/8 kwietnia
Rolimpex GKS Wikielec 0 - 4 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz
Olimpia Zambrów 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Ełk 1 - 2 Widzew Łódź
Tur Bielsk Podlaski 1 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 1 Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 0 - 0 Sokół Ostróda
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki

23. kolejka - III liga, gr. I 14/15 kwietnia
Sokół Ostróda 2 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Ełk 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz 1 - 1 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 0 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Polonia Warszawa 2 - 4 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Kaczkan Huragan Morąg
Victoria Sulejówek 2 - 0 Ursus Warszawa
Widzew Łódź 3 - 2 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 Tur Bielsk Podlaski

24. kolejka - III liga, gr. I 21/22 kwietnia
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 1 Warta Sieradz
Olimpia Zambrów 0 - 1 Widzew Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Polonia Warszawa
Rolimpex GKS Wikielec 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 0 Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz 0 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa 3 - 1 MKS Ełk
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Sokół Ostróda

25. kolejka - III liga, gr. I 28/29 kwietnia
ŁKS 1926 Łomża ? - ? Polonia Warszawa
Legia II Warszawa ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
MKS Ełk ? - ? Olimpia Zambrów
Warta Sieradz ? - ? Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Victoria Sulejówek ? - ? Tur Bielsk Podlaski
Widzew Łódź ? - ? Kaczkan Huragan Morąg
Sokół Ostróda ? - ? Rolimpex GKS Wikielec

26. kolejka - III liga, gr. I 2 maja
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? ŁKS 1926 Łomża
Polonia Warszawa ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz ? - ? Sokół Ostróda
Rolimpex GKS Wikielec ? - ? Victoria Sulejówek
Tur Bielsk Podlaski ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ? - ? Warta Sieradz
Ursus Warszawa ? - ? Widzew Łódź
Kaczkan Huragan Morąg ? - ? MKS Ełk
Olimpia Zambrów ? - ? Legia II Warszawa

27. kolejka - III liga, gr. I 5/6 maja
Olimpia Zambrów ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa ? - ? Kaczkan Huragan Morąg
MKS Ełk ? - ? Ursus Warszawa
Widzew Łódź ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warta Sieradz ? - ? Tur Bielsk Podlaski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Rolimpex GKS Wikielec
Victoria Sulejówek ? - ? Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda ? - ? Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? ŁKS 1926 Łomża

28. kolejka - III liga, gr. I 12/13 maja
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża ? - ? Sokół Ostróda
Polonia Warszawa ? - ? Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Rolimpex GKS Wikielec ? - ? Warta Sieradz
Tur Bielsk Podlaski ? - ? Widzew Łódź
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ? - ? MKS Ełk
Ursus Warszawa ? - ? Legia II Warszawa
Kaczkan Huragan Morąg ? - ? Olimpia Zambrów

29. kolejka - III liga, gr. I 19/20 maja
Kaczkan Huragan Morąg ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów ? - ? Ursus Warszawa
Legia II Warszawa ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Ełk ? - ? Tur Bielsk Podlaski
Widzew Łódź ? - ? Rolimpex GKS Wikielec
Warta Sieradz ? - ? Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Polonia Warszawa
Victoria Sulejówek ? - ? ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki

30. kolejka - III liga, gr. I 23 maja
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Sokół Ostróda
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Victoria Sulejówek
ŁKS 1926 Łomża ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa ? - ? Warta Sieradz
Pelikan Łowicz ? - ? Widzew Łódź
Rolimpex GKS Wikielec ? - ? MKS Ełk
Tur Bielsk Podlaski ? - ? Legia II Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ? - ? Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa ? - ? Kaczkan Huragan Morąg

31. kolejka - III liga, gr. I 26/27 maja
Ursus Warszawa ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Kaczkan Huragan Morąg ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów ? - ? Tur Bielsk Podlaski
Legia II Warszawa ? - ? Rolimpex GKS Wikielec
MKS Ełk ? - ? Pelikan Łowicz
Widzew Łódź ? - ? Polonia Warszawa
Warta Sieradz ? - ? ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek ? - ? Sokół Ostróda

32. kolejka - III liga, gr. I 2/3 czerwca
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Victoria Sulejówek
Sokół Ostróda ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Warta Sieradz
ŁKS 1926 Łomża ? - ? Widzew Łódź
Polonia Warszawa ? - ? MKS Ełk
Pelikan Łowicz ? - ? Legia II Warszawa
Rolimpex GKS Wikielec ? - ? Olimpia Zambrów
Tur Bielsk Podlaski ? - ? Kaczkan Huragan Morąg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ? - ? Ursus Warszawa

33. kolejka - III liga, gr. I 9/10 czerwca
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa ? - ? Tur Bielsk Podlaski
Kaczkan Huragan Morąg ? - ? Rolimpex GKS Wikielec
Olimpia Zambrów ? - ? Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa ? - ? Polonia Warszawa
MKS Ełk ? - ? ŁKS 1926 Łomża
Widzew Łódź ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz ? - ? Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Victoria Sulejówek

34. kolejka - III liga, gr. I 16/17 czerwca
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek ? - ? Warta Sieradz
Sokół Ostróda ? - ? Widzew Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? MKS Ełk
ŁKS 1926 Łomża ? - ? Legia II Warszawa
Polonia Warszawa ? - ? Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz ? - ? Kaczkan Huragan Morąg
Rolimpex GKS Wikielec ? - ? Ursus Warszawa
Tur Bielsk Podlaski ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie


Inne terminarze / wyniki