Terminarz dla III liga, gr. I w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. I"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37 11 4 2 32 14 18
2 Widzew Łódź 17 35 10 5 2 32 13 19
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 33 10 3 4 30 20 10
4 Kaczkan Huragan Morąg 17 30 9 3 5 26 17 9
5 Ursus Warszawa 17 28 8 4 5 20 20 0
6 Victoria Sulejówek 17 28 8 4 5 36 30 6
7 Finishparkiet Drwęca NML 17 28 8 4 5 29 28 1
8 Polonia Warszawa 17 27 6 9 2 24 13 11
9 Legia II Warszawa 16 24 7 3 6 28 17 11
10 Olimpia Zambrów 17 24 8 0 9 22 25 -3
11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22 6 4 7 30 32 -2
12 Pelikan Łowicz 16 21 7 0 9 34 30 4
13 Sokół Ostróda 17 19 5 4 8 19 23 -4
14 MKS Ełk 16 18 5 3 8 12 17 -5
15 ŁKS 1926 Łomża 16 18 5 3 8 14 21 -7
16 Warta Sieradz 17 15 4 3 10 23 32 -9
17 Tur Bielsk Podlaski 17 9 2 3 12 7 46 -39
18 Rolimpex GKS Wikielec 17 6 1 3 13 15 35 -20
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga, gr. I 5/6 sierpnia
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 1 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Warta Sieradz
Victoria Sulejówek 2 - 1 Widzew Łódź
Sokół Ostróda 0 - 2 MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 0 - 1 Ursus Warszawa
Tur Bielsk Podlaski 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Rolimpex GKS Wikielec 1 - 2 Finishparkiet Drwęca NML

2. kolejka - III liga, gr. I 12/13 sierpnia
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Warta Sieradz
MKS Ełk 0 - 1 Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa 5 - 0 Sokół Ostróda
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 2 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 0 - 3 Polonia Warszawa
Widzew Łódź 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Finishparkiet Drwęca NML 3 - 1 Pelikan Łowicz
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Rolimpex GKS Wikielec

3. kolejka - III liga, gr. I 19/20 sierpnia
Rolimpex GKS Wikielec 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria Sulejówek 1 - 5 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 1 - 1 Finishparkiet Drwęca NML
Widzew Łódź 3 - 0 Warta Sieradz
Sokół Ostróda 2 - 0 Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Kaczkan Huragan Morąg
Pelikan Łowicz 6 - 1 Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 MKS Ełk

4. kolejka - III liga, gr. I 23 sierpnia
Finishparkiet Drwęca NML 1 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Kaczkan Huragan Morąg 2 - 1 Sokół Ostróda
Rolimpex GKS Wikielec 0 - 2 Pelikan Łowicz
MKS Ełk 1 - 2 Warta Sieradz
Legia II Warszawa 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 3 - 1 Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Widzew Łódź

5. kolejka - III liga, gr. I 26/27 sierpnia
Polonia Warszawa 1 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Warta Sieradz 1 - 1 Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek 3 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
Widzew Łódź 4 - 0 MKS Ełk
Sokół Ostróda 0 - 0 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Finishparkiet Drwęca NML
Pelikan Łowicz 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS 1926 Łomża 1 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Olimpia Zambrów

6. kolejka - III liga, gr. I 2/3 września
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 MKS Ełk
Legia II Warszawa 1 - 2 Widzew Łódź
Rolimpex GKS Wikielec 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 2 - 1 Warta Sieradz
Finishparkiet Drwęca NML 2 - 0 Sokół Ostróda
Kaczkan Huragan Morąg 4 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 2 - 1 Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz 3 - 2 Polonia Warszawa
Tur Bielsk Podlaski 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki

7. kolejka - III liga, gr. I 9/10 września
MKS Ełk 2 - 1 Legia II Warszawa
Widzew Łódź 1 - 0 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 3 - 2 Pelikan Łowicz
Warta Sieradz 0 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
Polonia Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Sokół Ostróda 6 - 1 Tur Bielsk Podlaski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Ursus Warszawa
Victoria Sulejówek 4 - 0 Finishparkiet Drwęca NML
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Rolimpex GKS Wikielec

8. kolejka - III liga, gr. I 16/17 września
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 1 Widzew Łódź
Olimpia Zambrów 0 - 1 MKS Ełk
Tur Bielsk Podlaski 0 - 6 Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz 4 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz
Polonia Warszawa 3 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Legia II Warszawa
Finishparkiet Drwęca NML 3 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Rolimpex GKS Wikielec 2 - 3 Sokół Ostróda

9. kolejka - III liga, gr. I 23/24 września
Widzew Łódź 1 - 1 Ursus Warszawa
MKS Ełk 0 - 1 Kaczkan Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz 2 - 3 Finishparkiet Drwęca NML
Sokół Ostróda 2 - 1 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Victoria Sulejówek 1 - 1 Rolimpex GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 4 - 1 Olimpia Zambrów

10. kolejka - III liga, gr. I 30 września / 1 października
Rolimpex GKS Wikielec 2 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 3 Legia II Warszawa
Ursus Warszawa 0 - 3 MKS Ełk
Polonia Warszawa 1 - 1 Sokół Ostróda
Finishparkiet Drwęca NML 1 - 3 Widzew Łódź
Pelikan Łowicz 4 - 1 Victoria Sulejówek
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Warta Sieradz

11. kolejka - III liga, gr. I 7/8 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 1 Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów 1 - 2 Kaczkan Huragan Morąg
MKS Ełk 1 - 1 Finishparkiet Drwęca NML
Warta Sieradz 2 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Sokół Ostróda 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża
Victoria Sulejówek 1 - 1 Polonia Warszawa
Widzew Łódź 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 2 - 0 Ursus Warszawa

12. kolejka - III liga, gr. I 14/15 października
Finishparkiet Drwęca NML 1 - 0 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Kaczkan Huragan Morąg
Rolimpex GKS Wikielec 2 - 2 Widzew Łódź
Ursus Warszawa 0 - 1 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 Victoria Sulejówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz 4 - 1 Warta Sieradz
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 MKS Ełk
Polonia Warszawa 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

13. kolejka - III liga, gr. I 21/22 października
Legia II Warszawa 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 0 Ursus Warszawa
MKS Ełk 0 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Warta Sieradz 1 - 1 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 1 - 3 Finishparkiet Drwęca NML
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Victoria Sulejówek 3 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Widzew Łódź 2 - 1 Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki

14. kolejka - III liga, gr. I 28/29 października
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Ursus Warszawa
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Warta Sieradz
Rolimpex GKS Wikielec 3 - 0 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 1 - 1 Widzew Łódź
Sokół Ostróda 0 - 1 Victoria Sulejówek
Finishparkiet Drwęca NML 1 - 1 Kaczkan Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz ? - ? MKS Ełk
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Olimpia Zambrów

15. kolejka - III liga, gr. I 4/5 listopada
Victoria Sulejówek 3 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kaczkan Huragan Morąg 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski
MKS Ełk 0 - 1 Polonia Warszawa
Ursus Warszawa 4 - 3 Finishparkiet Drwęca NML
Olimpia Zambrów 1 - 0 Rolimpex GKS Wikielec
Warta Sieradz 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Sokół Ostróda
Widzew Łódź 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz

16. kolejka - III liga, gr. I 11/12 listopada
Victoria Sulejówek 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 MKS Ełk
Rolimpex GKS Wikielec 1 - 5 Kaczkan Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Finishparkiet Drwęca NML
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 Widzew Łódź
Pelikan Łowicz 2 - 4 Olimpia Zambrów
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 Ursus Warszawa
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa
Sokół Ostróda 1 - 0 Warta Sieradz

17. kolejka - III liga, gr. I 18/19 listopada
Warta Sieradz 3 - 5 Victoria Sulejówek
MKS Ełk 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów 0 - 2 Polonia Warszawa
Finishparkiet Drwęca NML 0 - 2 Tur Bielsk Podlaski
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 1 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 2 - 1 Rolimpex GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew Łódź 0 - 0 Sokół Ostróda
Legia II Warszawa ? - ? ŁKS 1926 Łomża


Inne terminarze / wyniki