Terminarz dla III liga, gr. IV w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. IV"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Motor Lublin 17 35 11 2 4 38 14 24
2 Chełmianka Chełm 17 33 10 3 4 25 12 13
3 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 32 9 5 3 26 16 10
4 Wiślanie Jaśkowice 17 32 9 5 3 32 18 14
5 Resovia 17 32 9 5 3 24 12 12
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 31 9 4 4 25 18 7
7 Stal Rzeszów 17 30 8 6 3 25 15 10
8 Soła Oświęcim 17 29 9 2 6 29 23 6
9 Orlęta Radzyń Podlaski 17 26 7 5 5 25 22 3
10 Podhale Nowy Targ 17 23 6 5 6 25 25 0
11 MKS Trzebinia 17 18 4 6 7 20 23 -3
12 Wisła Sandomierz 17 18 5 3 9 16 23 -7
13 Unia Tarnów 17 16 4 4 9 20 31 -11
14 Podlasie Biała Podlaska 17 16 3 7 7 19 27 -8
15 Spartakus Aureus Daleszyce 17 14 4 2 11 21 37 -16
16 Avia Świdnik 17 14 2 8 7 20 28 -8
17 Karpaty Krosno 17 13 3 4 10 16 36 -20
18 JKS Jarosław 17 8 2 2 13 21 47 -26
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga, gr. IV 12/13 sierpnia
Wiślanie Jaśkowice 1 - 2 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Tarnów
Wisła Sandomierz 0 - 1 Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 0 Spartakus Aureus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski 5 - 0 JKS Jarosław
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Motor Lublin
Resovia 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 2 - 0 MKS Trzebinia

2. kolejka - III liga, gr. IV 15 sierpnia
MKS Trzebinia 1 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów 0 - 0 Resovia
Karpaty Krosno 0 - 5 Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów 0 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
JKS Jarosław 3 - 0 Avia Świdnik
Spartakus Aureus Daleszyce 0 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim 0 - 4 Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice 2 - 0 Wisła Sandomierz
Motor Lublin 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska

3. kolejka - III liga, gr. IV 19/20 sierpnia
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 MKS Trzebinia
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 1 Soła Oświęcim
Avia Świdnik 1 - 1 Spartakus Aureus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz 2 - 0 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Resovia 2 - 1 Motor Lublin

4. kolejka - III liga, gr. IV 26/27 sierpnia
JKS Jarosław 1 - 1 Podhale Nowy Targ
MKS Trzebinia 1 - 1 Avia Świdnik
Soła Oświęcim 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 1 - 1 Motor Lublin
Unia Tarnów 3 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno 0 - 2 Resovia
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz 0 - 1 Chełmianka Chełm
Spartakus Aureus Daleszyce 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

5. kolejka - III liga, gr. IV 30 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 2 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 0 Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik 1 - 2 Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 MKS Trzebinia
Podhale Nowy Targ 3 - 3 Spartakus Aureus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska 3 - 1 JKS Jarosław
Resovia 2 - 1 Unia Tarnów
Motor Lublin 5 - 0 Karpaty Krosno

6. kolejka - III liga, gr. IV 2/3 września
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 5 - 1 Karpaty Krosno
JKS Jarosław 1 - 4 Resovia
Unia Tarnów 0 - 4 Motor Lublin
Soła Oświęcim 3 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Aureus Daleszyce 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia 4 - 1 Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski

7. kolejka - III liga, gr. IV 9/10 września
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 MKS Trzebinia
Podhale Nowy Targ 0 - 3 Soła Oświęcim
Resovia 2 - 1 Spartakus Aureus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 4 - 4 Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 3* Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Krosno 4 - 1 Unia Tarnów
Motor Lublin 4 - 1 JKS Jarosław

8. kolejka - III liga, gr. IV 16/17 września
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia 1 - 1 Resovia
Stal Rzeszów 1 - 0 Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice 3 - 0 Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm 1 - 0 Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław 1 - 1 Karpaty Krosno
Spartakus Aureus Daleszyce 1 - 3 Motor Lublin

9. kolejka - III liga, gr. IV 23/24 września
Podlasie Biała Podlaska 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Chełmianka Chełm
Resovia 1 - 2 Soła Oświęcim
Karpaty Krosno 3 - 0 Spartakus Aureus Daleszyce
Unia Tarnów 3 - 2 JKS Jarosław
Motor Lublin 5 - 0 MKS Trzebinia

10. kolejka - III liga, gr. IV 30 września / 1 października
MKS Trzebinia 0 - 0 Karpaty Krosno
Wiślanie Jaśkowice 0 - 0 Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 2 - 1 JKS Jarosław
Soła Oświęcim 6 - 0 Motor Lublin
Chełmianka Chełm 0 - 2 Podhale Nowy Targ
Spartakus Aureus Daleszyce 3 - 1 Unia Tarnów
Wisła Sandomierz 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska

11. kolejka - III liga, gr. IV 7/8 października
JKS Jarosław 6 - 4 Spartakus Aureus Daleszyce
Avia Świdnik 1 - 1 Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ 1 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Chełmianka Chełm
Resovia 0 - 0 Wisła Sandomierz
Karpaty Krosno 1 - 2 Soła Oświęcim
Unia Tarnów 2 - 2 MKS Trzebinia
Motor Lublin 3 - 0 Wiślanie Jaśkowice

12. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 października
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice 5 - 1 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 2 - 0 Spartakus Aureus Daleszyce
MKS Trzebinia 3 - 0 JKS Jarosław
Soła Oświęcim 3 - 0 Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik 2 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 0 - 1 Motor Lublin
Chełmianka Chełm 2 - 1 Resovia

13. kolejka - III liga, gr. IV 21/22 października
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 3 - 2 Wisła Sandomierz
Unia Tarnów 2 - 0 Wiślanie Jaśkowice
Resovia 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław 0 - 1 Soła Oświęcim
Motor Lublin 1 - 0 Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Stal Rzeszów
Spartakus Aureus Daleszyce 1 - 0 MKS Trzebinia

14. kolejka - III liga, gr. IV 28/29 października
Stal Rzeszów 1 - 1 MKS Trzebinia
Soła Oświęcim 1 - 3 Spartakus Aureus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice 4 - 2 JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Resovia
Avia Świdnik 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm 1 - 0 Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz 1 - 0 Unia Tarnów

15. kolejka - III liga, gr. IV 4/5 listopada
Podhale Nowy Targ 2 - 1 Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia 1 - 0 Avia Świdnik
JKS Jarosław 0 - 2 Wisła Sandomierz
MKS Trzebinia 2 - 0 Soła Oświęcim
Karpaty Krosno 0 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów 1 - 3 Chełmianka Chełm
Motor Lublin 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Aureus Daleszyce 1 - 4 Wiślanie Jaśkowice

16. kolejka - III liga, gr. IV 11/12 listopada
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 MKS Trzebinia
Wisła Sandomierz 2 - 0 Spartakus Aureus Daleszyce
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 0 - 4 Motor Lublin
Podhale Nowy Targ 3 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów 3 - 0 Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm 3 - 0 JKS Jarosław
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Resovia

17. kolejka - III liga, gr. IV 18/19 listopada
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Stal Rzeszów
Resovia 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno 1 - 1 Avia Świdnik
Unia Tarnów 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław 1 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Trzebinia 2 - 0 Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Spartakus Aureus Daleszyce 0 - 2 Chełmianka Chełm
Motor Lublin 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski


Inne terminarze / wyniki