Terminarz dla III liga, gr. IV w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. IV"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Hutnik Kraków 17 35 11 2 4 35 21 14
2 Stal Rzeszów 17 34 9 7 1 38 14 24
3 Podhale Nowy Targ 17 34 9 7 1 31 16 15
4 Wisła Puławy 17 31 9 4 4 18 13 5
5 Motor Lublin 17 30 7 9 1 28 18 10
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 27 6 9 2 28 22 6
7 Stal Kraśnik 17 25 7 4 6 30 23 7
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 24 6 6 5 27 22 5
9 Avia Świdnik 17 22 6 4 7 20 21 -1
10 Wisła Sandomierz 17 21 6 3 8 19 26 -7
11 Chełmianka Chełm 17 21 6 3 8 23 25 -2
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 21 5 6 6 24 18 6
13 Wiślanie Jaśkowice 17 18 4 6 7 23 36 -13
14 Sokół Sieniawa 17 18 5 3 9 27 30 -3
15 Czarni Połaniec 17 16 4 4 9 19 30 -11
16 Podlasie Biała Podlaska 17 13 3 4 10 16 36 -20
17 Spartakus Daleszyce 17 13 3 4 10 13 29 -16
18 Soła Oświęcim 17 12 3 3 11 16 35 -19
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga, gr. IV 11/12 sierpnia
Wisła Puławy 1 - 0 Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków 2 - 1 Spartakus Daleszyce
Stal Kraśnik 2 - 0 Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Motor Lublin
Chełmianka Chełm 2 - 1 Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa 2 - 1 Soła Oświęcim

2. kolejka - III liga, gr. IV 15 sierpnia
Soła Oświęcim 3 - 0 Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska 1 - 4 Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz 3 - 3 Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice 1 - 5 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik 0 - 1 Motor Lublin
Spartakus Daleszyce 2 - 1 Sokół Sieniawa
Wisła Puławy 0 - 0 Czarni Połaniec

3. kolejka - III liga, gr. IV 18/19 sierpnia
Podhale Nowy Targ 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin 1 - 1 Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm 2 - 0 Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik 5 - 0 Spartakus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 5 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Połaniec 2 - 1 Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków 0 - 1 Wisła Puławy

4. kolejka - III liga, gr. IV 25/26 sierpnia
Wisła Sandomierz 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice 2 - 2 Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim 0 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska 0 - 3 Stal Kraśnik
Wisła Puławy 2 - 0 Sokół Sieniawa
Spartakus Daleszyce 1 - 3 Motor Lublin
Czarni Połaniec 0 - 1 Hutnik Kraków
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Rzeszów

5. kolejka - III liga, gr. IV 29 sierpnia
Hutnik Kraków 2 - 1 Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa 2 - 0 Czarni Połaniec
Stal Kraśnik 2 - 4 Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów 3 - 0 Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm 3 - 1 Avia Świdnik
Motor Lublin 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska

6. kolejka - III liga, gr. IV 1/2 września
Avia Świdnik 2 - 2 Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska 0 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim 1 - 1 Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec 2 - 1 Stal Kraśnik
Hutnik Kraków 3 - 1 Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Wisła Puławy 0 - 0 Motor Lublin

7. kolejka - III liga, gr. IV 8/9 września
Wiślanie Jaśkowice 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Wisła Puławy
Stal Rzeszów 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ 7 - 1 Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Avia Świdnik
Chełmianka Chełm 1 - 1 Spartakus Daleszyce
Sokół Sieniawa 3 - 4 Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik 2 - 0 Hutnik Kraków
Motor Lublin 4 - 2 Czarni Połaniec

8. kolejka - III liga, gr. IV 15/16 września
Avia Świdnik 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska 0 - 4 Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy 0 - 2 Stal Rzeszów
Czarni Połaniec 2 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków 5 - 3 Motor Lublin
Wisła Sandomierz 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 5 - 1 Stal Kraśnik

9. kolejka - III liga, gr. IV 22/23 września
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów 3 - 0 Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska 5 - 0 Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Avia Świdnik
Motor Lublin 2 - 1 Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm 1 - 0 Wisła Puławy
Stal Kraśnik 3 - 0 Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Hutnik Kraków

10. kolejka - III liga, gr. IV 29/30 września
Soła Oświęcim 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz 0 - 3 Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni Połaniec 2 - 0 Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce 2 - 0 Wiślanie Jaśkowice
Hutnik Kraków 1 - 1 Stal Rzeszów
Wisła Puławy 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa 3 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik 0 - 0 Motor Lublin

11. kolejka - III liga, gr. IV 6/7 października
Wiślanie Jaśkowice 1 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów 3 - 0 Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ 3 - 0 Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Spartakus Daleszyce
Motor Lublin 1 - 1 Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 1 - 0 Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm 1 - 2 Hutnik Kraków

12. kolejka - III liga, gr. IV 13/14 października
Podlasie Biała Podlaska 1 - 5 Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce 0 - 2 Avia Świdnik
Czarni Połaniec 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Motor Lublin 2 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 3 - 0 Soła Oświęcim
Wisła Puławy 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa 2 - 1 Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik 2 - 2 Stal Rzeszów

13. kolejka - III liga, gr. IV 20/21 października
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska 5 - 1 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów 2 - 2 Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Wisła Puławy
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim 1 - 0 Spartakus Daleszyce
Chełmianka Chełm 1 - 3 Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Wisła Sandomierz

14. kolejka - III liga, gr. IV 27/28 października
Podlasie Biała Podlaska 2 - 3 Soła Oświęcim
Stal Kraśnik 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec 4 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz 1 - 0 Spartakus Daleszyce
Hutnik Kraków 8 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Wisła Puławy 1 - 0 Avia Świdnik
Motor Lublin 2 - 0 Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska

15. kolejka - III liga, gr. IV 3/4 listopada
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Stal Kraśnik
Stal Rzeszów 3 - 0 Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm 3 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 Sokół Sieniawa
Avia Świdnik 1 - 1 Czarni Połaniec
Soła Oświęcim 0 - 1 Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska

16. kolejka - III liga, gr. IV 10/11 listopada
Czarni Połaniec 2 - 1 Soła Oświęcim
Hutnik Kraków 1 - 0 Avia Świdnik
Stal Kraśnik 1 - 1 Wiślanie Jaśkowice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 3 Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów 2 - 0 Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy 1 - 0 Spartakus Daleszyce
Motor Lublin 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz 0 - 1 Podlasie Biała Podlaska

17. kolejka - III liga, gr. IV 17/18 listopada
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 2 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 2 - 2 Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Wisła Puławy
Chełmianka Chełm 0 - 1 Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim 1 - 4 Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce 2 - 1 Czarni Połaniec


Inne terminarze / wyniki