Terminarz dla III liga, gr. III w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. III"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Skra Częstochowa 16 35 10 5 1 24 6 18
2 Stal Brzeg 16 33 11 0 5 41 23 18
3 Ślęza Wrocław 17 33 10 3 4 36 28 8
4 Gwarek Tarnowskie Góry 16 31 9 4 3 27 18 9
5 Stilon Gorzów 17 28 8 4 5 37 27 10
6 KS Polkowice 17 27 8 3 6 29 26 3
7 Lechia Dzierżoniów 17 26 8 2 7 28 24 4
8 BKS Stal Bielsko-Biała 16 23 7 2 7 20 20 0
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 22 6 4 7 23 30 -7
10 Rekord Bielsko-Biała 17 22 6 4 7 29 29 0
11 Górnik II Zabrze 16 22 7 1 8 33 30 3
12 Miedź II Legnica 17 20 6 2 9 19 29 -10
13 Piast Żmigród 17 20 6 2 9 23 26 -3
14 Ruch Zdzieszowice 17 20 5 5 7 27 28 -1
15 Unia Turza Śląska 16 18 5 3 8 23 28 -5
16 Falubaz Zielona Góra 17 18 4 6 7 21 30 -9
17 Zagłębie II Lubin 16 17 5 2 9 23 30 -7
18 Polonia Głubczyce 16 6 2 0 14 17 48 -31
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga, gr. III 5/6 sierpnia
Falubaz Zielona Góra 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród 1 - 3 Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa 4 - 0 Miedź II Legnica
Polonia Głubczyce 1 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg 6 - 0 Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin 2 - 1 Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska 1 - 3 KS Polkowice
Stilon Gorzów 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała

2. kolejka - III liga, gr. III 12/13 sierpnia
Miedź II Legnica 2 - 0 Polonia Głubczyce
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Skra Częstochowa
Stal Brzeg 2 - 0 Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze 3 - 0 Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 0 Piast Żmigród
KS Polkowice 4 - 2 Stilon Gorzów

3. kolejka - III liga, gr. III 15 sierpnia
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 2 Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród 3 - 0 Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska 1 - 2 Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów 3 - 2 Stal Brzeg
Polonia Głubczyce 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 0 Miedź II Legnica
Skra Częstochowa 3 - 2 KS Polkowice

4. kolejka - III liga, gr. III 19/20 sierpnia
Górnik II Zabrze 3 - 1 Unia Turza Śląska
Stal Brzeg 1 - 0 Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Stilon Gorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 3 Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Piast Żmigród
KS Polkowice 3 - 1 Polonia Głubczyce

5. kolejka - III liga, gr. III 26/27 sierpnia
Ślęza Wrocław 6 - 2 Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów 4 - 2 Górnik II Zabrze
Piast Żmigród 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce 2 - 4 Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 1 KS Polkowice
Skra Częstochowa 3 - 1 Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska 0 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie

6. kolejka - III liga, gr. III 2/3 września
Skra Częstochowa 5 - 1 Górnik II Zabrze
Stal Brzeg 2 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów 4 - 1 Polonia Głubczyce
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Stilon Gorzów
Falubaz Zielona Góra 1 - 3 Unia Turza Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 0 Ślęza Wrocław
KS Polkowice 2 - 0 Miedź II Legnica
Piast Żmigród 1 - 1 Zagłębie II Lubin

7. kolejka - III liga, gr. III 9/10 września
Ślęza Wrocław 0 - 4 Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica 0 - 1 Stal Brzeg
Polonia Głubczyce 0 - 1 Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 1 Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów 1 - 1 Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 KS Polkowice
Unia Turza Śląska 2 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry

8. kolejka - III liga, gr. III 16/17 września
Zagłębie II Lubin 0 - 2 Ślęza Wrocław
Stal Brzeg 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 KS Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 2 Polonia Głubczyce
Falubaz Zielona Góra 0 - 0 Skra Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Stilon Gorzów
Piast Żmigród 2 - 3 Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze 3 - 0* BKS Stal Bielsko-Biała

9. kolejka - III liga, gr. III 23/24 września
Polonia Głubczyce 1 - 5 Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów 6 - 3 Piast Żmigród
KS Polkowice 3 - 2 Stal Brzeg
Ślęza Wrocław 3 - 2 Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica 3 - 2 Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Turza Śląska 4 - 2 Zagłębie II Lubin

10. kolejka - III liga, gr. III 30 września / 1 października
Ślęza Wrocław 3 - 0 Unia Turza Śląska
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Stal Brzeg
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 KS Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 2 Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra 2 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Polonia Głubczyce
Piast Żmigród 0 - 1 Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin 0 - 1 Stilon Gorzów

11. kolejka - III liga, gr. III 7/8 października
Polonia Głubczyce 2 - 1 Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała 1 - 4 Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów 1 - 2 Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica 0 - 2 Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg 3 - 1 Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice 1 - 6 Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa 1 - 0 Zagłębie II Lubin
Unia Turza Śląska 1 - 1 Ruch Zdzieszowice

12. kolejka - III liga, gr. III 14/15 października
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin 7 - 2 Polonia Głubczyce
Ślęza Wrocław 1 - 1 Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 3 - 4 Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 KS Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Miedź II Legnica
Piast Żmigród 0 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 3 - 1 Stal Brzeg
Unia Turza Śląska 2 - 2 Stilon Gorzów

13. kolejka - III liga, gr. III 21/22 października
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 0 Zagłębie II Lubin
Stilon Gorzów 4 - 1 Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce 2 - 5 Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg 5 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Górnik II Zabrze
KS Polkowice 3 - 0 Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa 1 - 0 Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica 2 - 1 Piast Żmigród

14. kolejka - III liga, gr. III 28/29 października
Zagłębie II Lubin 1 - 3 Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra 1 - 4 Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice 3 - 3 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 2 Lechia Dzierżoniów
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 2 KS Polkowice
Piast Żmigród 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów 0 - 0 Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław 2 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska ? - ? Polonia Głubczyce

15. kolejka - III liga, gr. III 4/5 listopada
Miedź II Legnica 1 - 1 Ślęza Wrocław
Polonia Głubczyce 1 - 4 Stilon Gorzów
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 0 Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała 6 - 2 Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg 4 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Falubaz Zielona Góra
KS Polkowice 0 - 1 Piast Żmigród
Skra Częstochowa 3 - 0 Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze 1 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie

16. kolejka - III liga, gr. III 11/12 listopada
Zagłębie II Lubin 2 - 0 KS Polkowice
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra 2 - 1 Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 1 Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród 2 - 1 Stal Brzeg
Unia Turza Śląska 3 - 0 Miedź II Legnica
Stilon Gorzów 4 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa 1 - 0 Polonia Głubczyce

17. kolejka - III liga, gr. III 18/19 listopada
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Piast Żmigród
Polonia Głubczyce 1 - 5 Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica 2 - 1 Stilon Gorzów
KS Polkowice 2 - 3 Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała ? - ? Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg ? - ? Zagłębie II Lubin


Inne terminarze / wyniki