Terminarz dla III liga, gr. III w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. III"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 KS Polkowice 24 48 15 3 6 51 29 22
2 Gwarek Tarnowskie Góry 23 45 13 6 4 38 25 13
3 Stal Brzeg 24 44 14 2 8 51 33 18
4 Skra Częstochowa 24 44 12 8 4 32 18 14
5 Ślęza Wrocław 23 40 12 4 7 45 38 7
6 Stilon Gorzów 24 37 11 4 9 51 40 11
7 Rekord Bielsko-Biała 24 36 10 6 8 38 33 5
8 BKS Stal Bielsko-Biała 24 36 11 3 10 31 32 -1
9 Piast Żmigród 23 34 10 4 9 35 29 6
10 Lechia Dzierżoniów 23 33 10 3 10 40 39 1
11 Górnik II Zabrze 22 33 10 3 9 45 37 8
12 Ruch Zdzieszowice 24 33 9 6 9 40 34 6
13 Zagłębie II Lubin 24 30 9 3 12 34 42 -8
14 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 24 6 6 12 25 45 -20
15 Miedź II Legnica 23 24 7 3 13 25 38 -13
16 Unia Turza Śląska 23 23 6 5 12 33 46 -13
17 Falubaz Zielona Góra 23 18 4 6 13 25 45 -20
18 Polonia Głubczyce 23 13 4 1 18 26 62 -36
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

2. kolejka - III liga, gr. III 12/13 sierpnia
Miedź II Legnica 2 - 0 Polonia Głubczyce
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Skra Częstochowa
Stal Brzeg 2 - 0 Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze 3 - 0 Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 0 Piast Żmigród
KS Polkowice 4 - 2 Stilon Gorzów

3. kolejka - III liga, gr. III 15 sierpnia
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 2 Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród 3 - 0 Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska 1 - 2 Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów 3 - 2 Stal Brzeg
Polonia Głubczyce 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 0 Miedź II Legnica
Skra Częstochowa 3 - 2 KS Polkowice

4. kolejka - III liga, gr. III 19/20 sierpnia
Górnik II Zabrze 3 - 1 Unia Turza Śląska
Stal Brzeg 1 - 0 Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Stilon Gorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 3 Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Piast Żmigród
KS Polkowice 3 - 1 Polonia Głubczyce

5. kolejka - III liga, gr. III 26/27 sierpnia
Ślęza Wrocław 6 - 2 Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów 4 - 2 Górnik II Zabrze
Piast Żmigród 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce 2 - 4 Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 1 KS Polkowice
Skra Częstochowa 3 - 1 Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska 0 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie

6. kolejka - III liga, gr. III 2/3 września
Skra Częstochowa 5 - 1 Górnik II Zabrze
Stal Brzeg 2 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów 4 - 1 Polonia Głubczyce
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Stilon Gorzów
Falubaz Zielona Góra 1 - 3 Unia Turza Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 0 Ślęza Wrocław
KS Polkowice 2 - 0 Miedź II Legnica
Piast Żmigród 1 - 1 Zagłębie II Lubin

7. kolejka - III liga, gr. III 9/10 września
Ślęza Wrocław 0 - 4 Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica 0 - 1 Stal Brzeg
Polonia Głubczyce 0 - 1 Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 1 Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów 1 - 1 Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 KS Polkowice
Unia Turza Śląska 2 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry

8. kolejka - III liga, gr. III 16/17 września
Zagłębie II Lubin 0 - 2 Ślęza Wrocław
Stal Brzeg 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 KS Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 2 Polonia Głubczyce
Falubaz Zielona Góra 0 - 0 Skra Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Stilon Gorzów
Piast Żmigród 2 - 3 Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze 3 - 0* BKS Stal Bielsko-Biała

9. kolejka - III liga, gr. III 23/24 września
Polonia Głubczyce 1 - 5 Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów 6 - 3 Piast Żmigród
KS Polkowice 3 - 2 Stal Brzeg
Ślęza Wrocław 3 - 2 Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica 3 - 2 Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Turza Śląska 4 - 2 Zagłębie II Lubin

10. kolejka - III liga, gr. III 30 września / 1 października
Ślęza Wrocław 3 - 0 Unia Turza Śląska
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Stal Brzeg
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 KS Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 2 Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra 2 - 2 BKS Stal Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Polonia Głubczyce
Piast Żmigród 0 - 1 Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin 0 - 1 Stilon Gorzów

11. kolejka - III liga, gr. III 7/8 października
Polonia Głubczyce 2 - 1 Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała 1 - 4 Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów 1 - 2 Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica 0 - 2 Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg 3 - 1 Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice 1 - 6 Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa 1 - 0 Zagłębie II Lubin
Unia Turza Śląska 1 - 1 Ruch Zdzieszowice

12. kolejka - III liga, gr. III 14/15 października
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin 7 - 2 Polonia Głubczyce
Ślęza Wrocław 1 - 1 Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 3 - 4 Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 KS Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Miedź II Legnica
Piast Żmigród 0 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 3 - 1 Stal Brzeg
Unia Turza Śląska 2 - 2 Stilon Gorzów

13. kolejka - III liga, gr. III 21/22 października
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 0 Zagłębie II Lubin
Stilon Gorzów 4 - 1 Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce 2 - 5 Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg 5 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Górnik II Zabrze
KS Polkowice 3 - 0 Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa 1 - 0 Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica 2 - 1 Piast Żmigród

14. kolejka - III liga, gr. III 28/29 października
Zagłębie II Lubin 1 - 3 Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra 1 - 4 Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice 3 - 3 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 2 Lechia Dzierżoniów
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 2 KS Polkowice
Piast Żmigród 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów 0 - 0 Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław 2 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska 1 - 2 Polonia Głubczyce

15. kolejka - III liga, gr. III 4/5 listopada
Miedź II Legnica 1 - 1 Ślęza Wrocław
Polonia Głubczyce 1 - 4 Stilon Gorzów
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 0 Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała 6 - 2 Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg 4 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Falubaz Zielona Góra
KS Polkowice 0 - 1 Piast Żmigród
Skra Częstochowa 3 - 0 Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze 1 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie

16. kolejka - III liga, gr. III 11/12 listopada
Zagłębie II Lubin 2 - 0 KS Polkowice
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra 2 - 1 Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 1 Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród 2 - 1 Stal Brzeg
Unia Turza Śląska 3 - 0 Miedź II Legnica
Stilon Gorzów 4 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa 1 - 0 Polonia Głubczyce

17. kolejka - III liga, gr. III 18/19 listopada
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Piast Żmigród
Polonia Głubczyce 1 - 5 Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica 2 - 1 Stilon Gorzów
KS Polkowice 2 - 3 Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 0 Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze 3 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg 1 - 2 Zagłębie II Lubin

18. kolejka - III liga, gr. III 10/11 marca
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 1 Polonia Głubczyce
Lechia Dzierżoniów 1 - 4 Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica 3 - 1 Skra Częstochowa
KS Polkowice 6 - 0 Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław 2 - 3 Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Stilon Gorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze ? - ? Piast Żmigród

19. kolejka - III liga, gr. III 17/18 marca
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 3 Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce ? - ? Miedź II Legnica
Stilon Gorzów 1 - 4 KS Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław 2 - 3 Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin 0 - 0 Górnik II Zabrze
Piast Żmigród 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska 2 - 3 Stal Brzeg
Skra Częstochowa 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała

20. kolejka - III liga, gr. III 24/25 marca
Ślęza Wrocław ? - ? Górnik II Zabrze
Stal Brzeg 2 - 1 Stilon Gorzów
Ruch Zdzieszowice 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra 1 - 3 Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 2 Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Polonia Głubczyce
Lechia Dzierżoniów ? - ? Unia Turza Śląska
KS Polkowice 3 - 0 Skra Częstochowa
Miedź II Legnica 1 - 3 BKS Stal Bielsko-Biała

21. kolejka - III liga, gr. III 31 marca
Polonia Głubczyce 2 - 4 KS Polkowice
Ślęza Wrocław 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa 1 - 0 Stal Brzeg
Unia Turza Śląska 1 - 1 Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin 1 - 0 Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry
Stilon Gorzów 1 - 3 Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica 1 - 2 Ruch Zdzieszowice

22. kolejka - III liga, gr. III 7/8 kwietnia
Falubaz Zielona Góra 1 - 2 Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice 0 - 3 Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 1 Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów 3 - 3 Skra Częstochowa
Stal Brzeg 0 - 0 Polonia Głubczyce
KS Polkowice 2 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 2 - 1 Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze 1 - 2 Stilon Gorzów

23. kolejka - III liga, gr. III 14/15 kwietnia
Zagłębie II Lubin 1 - 3 Piast Żmigród
Górnik II Zabrze 3 - 1 Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce 2 - 1 Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów 6 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska 3 - 1 Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 1 Stal Brzeg
Ślęza Wrocław 0 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica 0 - 1 KS Polkowice

24. kolejka - III liga, gr. III 21/22 kwietnia
Górnik II Zabrze 4 - 2 Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród 1 - 1 Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry 4 - 2 Unia Turza Śląska
Falubaz Zielona Góra 1 - 3 Stilon Gorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 2 Skra Częstochowa
Stal Brzeg 0 - 0 Miedź II Legnica
KS Polkowice 2 - 0 Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów 1 - 3 BKS Stal Bielsko-Biała

25. kolejka - III liga, gr. III 28/29 kwietnia
Skra Częstochowa ? - ? Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Stal Brzeg
Ślęza Wrocław ? - ? Zagłębie II Lubin
KS Polkowice ? - ? Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała ? - ? Górnik II Zabrze
Polonia Głubczyce ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Turza Śląska ? - ? Piast Żmigród
Miedź II Legnica ? - ? Lechia Dzierżoniów

26. kolejka - III liga, gr. III 1 maja
Ruch Zdzieszowice ? - ? Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin ? - ? Unia Turza Śląska
Piast Żmigród ? - ? Stilon Gorzów
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Skra Częstochowa
Falubaz Zielona Góra ? - ? Polonia Głubczyce
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze ? - ? Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg ? - ? KS Polkowice

27. kolejka - III liga, gr. III 5/6 maja
Stal Brzeg ? - ? Ruch Zdzieszowice
KS Polkowice ? - ? Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała ? - ? Falubaz Zielona Góra
Polonia Głubczyce ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Skra Częstochowa ? - ? Piast Żmigród
Stilon Gorzów ? - ? Zagłębie II Lubin
Unia Turza Śląska ? - ? Ślęza Wrocław

28. kolejka - III liga, gr. III 12/13 maja
Ruch Zdzieszowice ? - ? Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław ? - ? Stilon Gorzów
Zagłębie II Lubin ? - ? Skra Częstochowa
Piast Żmigród ? - ? Polonia Głubczyce
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? BKS Stal Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra ? - ? Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze ? - ? KS Polkowice
Lechia Dzierżoniów ? - ? Stal Brzeg

29. kolejka - III liga, gr. III 19/20 maja
Lechia Dzierżoniów ? - ? Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg ? - ? Górnik II Zabrze
KS Polkowice ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
BKS Stal Bielsko-Biała ? - ? Piast Żmigród
Polonia Głubczyce ? - ? Zagłębie II Lubin
Skra Częstochowa ? - ? Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów ? - ? Unia Turza Śląska

30. kolejka - III liga, gr. III 26/27 maja
Ruch Zdzieszowice ? - ? Stilon Gorzów
Unia Turza Śląska ? - ? Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław ? - ? Polonia Głubczyce
Zagłębie II Lubin ? - ? BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Żmigród ? - ? Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra ? - ? KS Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Stal Brzeg
Górnik II Zabrze ? - ? Lechia Dzierżoniów

31. kolejka - III liga, gr. III 31 maja
Górnik II Zabrze ? - ? Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg ? - ? Falubaz Zielona Góra
KS Polkowice ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Piast Żmigród
Miedź II Legnica ? - ? Zagłębie II Lubin
BKS Stal Bielsko-Biała ? - ? Ślęza Wrocław
Polonia Głubczyce ? - ? Unia Turza Śląska
Skra Częstochowa ? - ? Stilon Gorzów

32. kolejka - III liga, gr. III 2/3 czerwca
Ruch Zdzieszowice ? - ? Skra Częstochowa
Stilon Gorzów ? - ? Polonia Głubczyce
Unia Turza Śląska ? - ? BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław ? - ? Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród ? - ? KS Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra ? - ? Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Górnik II Zabrze

33. kolejka - III liga, gr. III 9 czerwca
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze ? - ? Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg ? - ? Piast Żmigród
KS Polkowice ? - ? Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica ? - ? Unia Turza Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała ? - ? Stilon Gorzów
Polonia Głubczyce ? - ? Skra Częstochowa

34. kolejka - III liga, gr. III 16 czerwca
Ruch Zdzieszowice ? - ? Polonia Głubczyce
Skra Częstochowa ? - ? BKS Stal Bielsko-Biała
Stilon Gorzów ? - ? Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław ? - ? KS Polkowice
Zagłębie II Lubin ? - ? Stal Brzeg
Piast Żmigród ? - ? Lechia Dzierżoniów
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie


Inne terminarze / wyniki