Terminarz dla III liga, gr. II w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. II"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Elana Toruń 16 36 11 3 2 27 11 16
2 Świt Skolwin (Szczecin) 15 32 10 2 3 35 13 22
3 Kotwica Kołobrzeg 16 31 9 4 3 23 14 9
4 KKS 1925 Kalisz 16 31 9 4 3 25 9 16
5 Sokół Kleczew 17 31 9 4 4 26 12 14
6 Bałtyk Gdynia 14 28 9 1 4 32 15 17
7 Lech II Poznań 15 27 8 3 4 25 16 9
8 Polonia Środa Wielkopolska 15 26 7 5 3 25 18 7
9 Pogoń II Szczecin 15 24 7 3 5 20 18 2
10 Wda Świecie 16 22 6 4 6 25 31 -6
11 Wierzyca Pelplin 16 19 5 4 7 16 25 -9
12 Centra Ostrów Wielkopolski 16 16 5 1 10 21 33 -12
13 Jarota Jarocin 16 16 4 4 8 17 26 -9
14 KP Starogard Gdański 16 14 4 2 10 14 20 -6
15 GKS Przodkowo 16 12 4 0 12 19 37 -18
16 Unia Solec Kujawski 15 10 2 4 9 13 30 -17
17 Górnik Konin 16 10 2 4 10 22 37 -15
18 Energetyk Gryfino 16 10 2 4 10 9 29 -20
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga, gr. II 12/13 sierpnia
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Energetyk Gryfino
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Jarota Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Wda Świecie
KP Starogard Gdański 1 - 0 Górnik Konin
Sokół Kleczew 3 - 1 Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia 2 - 3 KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Elana Toruń

2. kolejka - III liga, gr. II 19/20 sierpnia
Lech II Poznań 0 - 5 Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin 1 - 1 Unia Solec Kujawski
Wda Świecie 4 - 3 KP Starogard Gdański
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo 1 - 5 Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Jarota Jarocin

3. kolejka - III liga, gr. II 23 sierpnia
Unia Solec Kujawski 3 - 5 Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew 0 - 2 Elana Toruń
KP Starogard Gdański 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 1 Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Górnik Konin
Bałtyk Gdynia 5 - 0 GKS Przodkowo

4. kolejka - III liga, gr. II 26/27 sierpnia
Lech II Poznań 2 - 1 Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino 0 - 1 Sokół Kleczew
GKS Przodkowo 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin)
Wda Świecie 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Unia Solec Kujawski
Wierzyca Pelplin 2 - 2 KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin 1 - 0 KKS 1925 Kalisz
Elana Toruń 2 - 0 Bałtyk Gdynia

5. kolejka - III liga, gr. II 2/3 września
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Elana Toruń
KP Starogard Gdański 3 - 0 Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew 1 - 1 Górnik Konin
Jarota Jarocin 1 - 0 GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Lech II Poznań

6. kolejka - III liga, gr. II 9/10 września
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Lech II Poznań
Energetyk Gryfino 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie 2 - 1 Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański 2 - 0 Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo 3 - 2 KKS 1925 Kalisz
Górnik Konin 3 - 4 Bałtyk Gdynia
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń 1 - 1 Jarota Jarocin

7. kolejka - III liga, gr. II 16/17 września
Sokół Kleczew 3 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wda Świecie
Lech II Poznań 3 - 1 GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 2 Górnik Konin
Jarota Jarocin 2 - 3 Energetyk Gryfino
KKS 1925 Kalisz 1 - 1 Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 KP Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski 1 - 3 Pogoń II Szczecin

8. kolejka - III liga, gr. II 23/24 września
Energetyk Gryfino 0 - 3 KKS 1925 Kalisz
Unia Solec Kujawski 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń 0 - 1 Lech II Poznań
Górnik Konin 2 - 3 Jarota Jarocin
Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin 4 - 0 GKS Przodkowo

9. kolejka - III liga, gr. II 30 września / 1 października
Lech II Poznań 3 - 0 Energetyk Gryfino
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin 1 - 1 Wda Świecie
GKS Przodkowo 1 - 0 Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wierzyca Pelplin
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Górnik Konin

10. kolejka - III liga, gr. II 7/8 października
Energetyk Gryfino 3 - 2 GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Sokół Kleczew
Wda Świecie 0 - 2 KKS 1925 Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin 1 - 3 Elana Toruń
KP Starogard Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Górnik Konin 0 - 5 Lech II Poznań

11. kolejka - III liga, gr. II 14/15 października
Lech II Poznań 1 - 2 Wda Świecie
Sokół Kleczew 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin 2 - 0 Wierzyca Pelplin
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo 2 - 1 Górnik Konin
Elana Toruń 1 - 0 Energetyk Gryfino
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pogoń II Szczecin

12. kolejka - III liga, gr. II 21/22 października
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Sokół Kleczew
Górnik Konin 1 - 2 Elana Toruń
Wda Świecie 3 - 2 GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin 0 - 1 KKS 1925 Kalisz
KP Starogard Gdański 1 - 1 Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Energetyk Gryfino

13. kolejka - III liga, gr. II 28/29 października
Lech II Poznań 3 - 0 Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 KP Starogard Gdański
Elana Toruń 3 - 2 Wda Świecie
Sokół Kleczew 3 - 0* Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin 0 - 6 Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Energetyk Gryfino 1 - 1 Górnik Konin
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin)

14. kolejka - III liga, gr. II 4/5 listopada
Wda Świecie 1 - 1 Energetyk Gryfino
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Elana Toruń
KP Starogard Gdański 0 - 2 Lech II Poznań
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Wierzyca Pelplin 1 - 0 GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski 0 - 6 KKS 1925 Kalisz
Sokół Kleczew 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Górnik Konin

15. kolejka - III liga, gr. II 11/12 listopada
Lech II Poznań ? - ? Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew
GKS Przodkowo 0 - 1 KP Starogard Gdański
Elana Toruń 5 - 0 Wierzyca Pelplin
Energetyk Gryfino 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin 4 - 2 Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia ? - ? Pogoń II Szczecin

16. kolejka - III liga, gr. II 18/19 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Górnik Konin
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Energetyk Gryfino
KP Starogard Gdański 1 - 2 Elana Toruń
Unia Solec Kujawski 1 - 0 GKS Przodkowo
Sokół Kleczew 0 - 0 Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Wda Świecie
Świt Skolwin (Szczecin) ? - ? KKS 1925 Kalisz
Bałtyk Gdynia ? - ? Polonia Środa Wielkopolska

17. kolejka - III liga, gr. II 18/19 listopada
Sokół Kleczew 0 - 0 KKS 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska ? - ? Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin ? - ? Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań ? - ? Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń ? - ? Unia Solec Kujawski
Energetyk Gryfino ? - ? KP Starogard Gdański
Górnik Konin ? - ? Wierzyca Pelplin
Wda Świecie ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski


Inne terminarze / wyniki