Terminarz dla III liga, gr. II w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga, gr. II"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Świt Skolwin (Szczecin) 8 19 6 1 1 20 8 12
2 Bałtyk Gdynia 8 18 6 0 2 26 10 16
3 Sokół Kleczew 9 17 5 2 2 17 8 9
4 Polonia Środa Wielkopolska 8 16 4 4 0 14 4 10
5 Pogoń II Szczecin 8 16 5 1 2 13 9 4
6 Elana Toruń 8 15 4 3 1 10 5 5
7 Kotwica Kołobrzeg 8 14 4 2 2 12 7 5
8 Lech II Poznań 7 13 4 1 2 11 11 0
9 Wda Świecie 8 13 4 1 3 14 17 -3
10 KKS 1925 Kalisz 8 12 3 3 2 11 8 3
11 KP Starogard Gdański 8 10 3 1 4 11 11 0
12 Wierzyca Pelplin 8 9 2 3 3 9 12 -3
13 Jarota Jarocin 8 7 2 1 5 9 13 -4
14 Centra Ostrów Wielkopolski 8 6 2 0 6 10 18 -8
15 Energetyk Gryfino 8 5 1 2 5 4 14 -10
16 Unia Solec Kujawski 8 4 0 4 4 6 15 -9
17 Górnik Konin 8 3 0 3 5 11 19 -8
18 GKS Przodkowo 8 3 1 0 7 8 27 -19
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga, gr. II 12/13 sierpnia
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Energetyk Gryfino
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Jarota Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Wda Świecie
KP Starogard Gdański 1 - 0 Górnik Konin
Sokół Kleczew 3 - 1 Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia 2 - 3 KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Elana Toruń

2. kolejka - III liga, gr. II 19/20 sierpnia
Lech II Poznań 0 - 5 Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin 1 - 1 Unia Solec Kujawski
Wda Świecie 4 - 3 KP Starogard Gdański
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo 1 - 5 Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Jarota Jarocin

3. kolejka - III liga, gr. II 23 sierpnia
Unia Solec Kujawski 3 - 5 Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew 0 - 2 Elana Toruń
KP Starogard Gdański 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 1 Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Górnik Konin
Bałtyk Gdynia 5 - 0 GKS Przodkowo

4. kolejka - III liga, gr. II 26/27 sierpnia
Lech II Poznań 2 - 1 Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino 0 - 1 Sokół Kleczew
GKS Przodkowo 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin)
Wda Świecie 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Unia Solec Kujawski
Wierzyca Pelplin 2 - 2 KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin 1 - 0 KKS 1925 Kalisz
Elana Toruń 2 - 0 Bałtyk Gdynia

5. kolejka - III liga, gr. II 2/3 września
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Elana Toruń
KP Starogard Gdański 3 - 0 Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew 1 - 1 Górnik Konin
Jarota Jarocin 1 - 0 GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz ? - ? Lech II Poznań

6. kolejka - III liga, gr. II 9/10 września
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Lech II Poznań
Energetyk Gryfino 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie 2 - 1 Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański 2 - 0 Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo 3 - 2 KKS 1925 Kalisz
Górnik Konin 3 - 4 Bałtyk Gdynia
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń 1 - 1 Jarota Jarocin

7. kolejka - III liga, gr. II 16/17 września
Sokół Kleczew 3 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wda Świecie
Lech II Poznań 3 - 1 GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 2 Górnik Konin
Jarota Jarocin 2 - 3 Energetyk Gryfino
KKS 1925 Kalisz 1 - 1 Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 KP Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski 1 - 3 Pogoń II Szczecin

8. kolejka - III liga, gr. II 23/24 września
Energetyk Gryfino 0 - 3 KKS 1925 Kalisz
Unia Solec Kujawski 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń 0 - 1 Lech II Poznań
Górnik Konin 2 - 3 Jarota Jarocin
Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin 4 - 0 GKS Przodkowo

9. kolejka - III liga, gr. II 30 września / 1 października
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) ? - ? Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew ? - ? KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia ? - ? Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin ? - ? Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz ? - ? Górnik Konin
Lech II Poznań ? - ? Energetyk Gryfino
GKS Przodkowo ? - ? Elana Toruń

10. kolejka - III liga, gr. II 7/8 października
Pogoń II Szczecin ? - ? Elana Toruń
Energetyk Gryfino ? - ? GKS Przodkowo
Górnik Konin ? - ? Lech II Poznań
Wda Świecie ? - ? KKS 1925 Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski ? - ? Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin ? - ? Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański ? - ? Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski ? - ? Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Świt Skolwin (Szczecin)

11. kolejka - III liga, gr. II 14/15 października
Świt Skolwin (Szczecin) ? - ? Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia ? - ? Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska ? - ? KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin ? - ? Wierzyca Pelplin
KKS 1925 Kalisz ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań ? - ? Wda Świecie
GKS Przodkowo ? - ? Górnik Konin
Elana Toruń ? - ? Energetyk Gryfino

12. kolejka - III liga, gr. II 21/22 października
Pogoń II Szczecin ? - ? Energetyk Gryfino
Górnik Konin ? - ? Elana Toruń
Wda Świecie ? - ? GKS Przodkowo
Centra Ostrów Wielkopolski ? - ? Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin ? - ? KKS 1925 Kalisz
KP Starogard Gdański ? - ? Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski ? - ? Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) ? - ? Sokół Kleczew

13. kolejka - III liga, gr. II 28/29 października
Sokół Kleczew ? - ? Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia ? - ? Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin ? - ? Unia Solec Kujawski
KKS 1925 Kalisz ? - ? KP Starogard Gdański
Lech II Poznań ? - ? Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń ? - ? Wda Świecie
Energetyk Gryfino ? - ? Górnik Konin

14. kolejka - III liga, gr. II 4/5 listopada
Pogoń II Szczecin ? - ? Górnik Konin
Wda Świecie ? - ? Energetyk Gryfino
Centra Ostrów Wielkopolski ? - ? Elana Toruń
Wierzyca Pelplin ? - ? GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański ? - ? Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski ? - ? KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) ? - ? Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew ? - ? Bałtyk Gdynia

15. kolejka - III liga, gr. II 11/12 listopada
Bałtyk Gdynia ? - ? Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska ? - ? Sokół Kleczew
Jarota Jarocin ? - ? Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań ? - ? Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo ? - ? KP Starogard Gdański
Elana Toruń ? - ? Wierzyca Pelplin
Energetyk Gryfino ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin ? - ? Wda Świecie

16. kolejka - III liga, gr. II 18/19 listopada
Pogoń II Szczecin ? - ? Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski ? - ? Górnik Konin
Wierzyca Pelplin ? - ? Energetyk Gryfino
KP Starogard Gdański ? - ? Elana Toruń
Unia Solec Kujawski ? - ? GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Lech II Poznań
Świt Skolwin (Szczecin) ? - ? KKS 1925 Kalisz
Sokół Kleczew ? - ? Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia ? - ? Polonia Środa Wielkopolska

17. kolejka - III liga, gr. II 18/19 listopada
Sokół Kleczew 0 - 0 KKS 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska ? - ? Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin ? - ? Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań ? - ? Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń ? - ? Unia Solec Kujawski
Energetyk Gryfino ? - ? KP Starogard Gdański
Górnik Konin ? - ? Wierzyca Pelplin
Wda Świecie ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski


Inne terminarze / wyniki