Terminarz dla IV liga zachodniopomorska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga zachodniopomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Astra Ustronie Morskie 30 65 20 5 5 69 32 37
2 Rasel Dygowo 30 63 19 6 5 60 26 34
3 Vineta Wolin 30 62 19 5 6 65 30 35
4 Gryf Kamień Pomorski 30 57 17 6 7 71 52 19
5 Ina Goleniów 30 53 17 2 11 49 45 4
6 Świt Skolwin (Szczecin) 30 45 14 3 13 55 43 12
7 Kluczevia Stargard 30 44 12 8 10 53 43 10
8 Arkonia Szczecin 30 43 12 7 11 54 42 12
9 Stal Szczecin 30 41 12 5 13 41 39 2
10 Dąb Dębno 30 40 12 4 14 58 58 0
11 Hutnik Szczecin 30 37 11 4 15 47 59 -12
12 MKP Szczecinek 30 33 10 3 17 46 77 -31
13 Sarmata Dobra 30 30 8 6 16 38 65 -27
14 Wielim Szczecinek 30 29 9 2 19 38 63 -25
15 Kłos Pełczyce 30 21 5 6 19 20 45 -25
16 Odrzanka Radziszewo 30 20 6 2 22 27 72 -45
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga zachodniopomorska 14/15 sierpnia
MKP Szczecinek 0 - 3* Stal Szczecin
Vineta Wolin 6 - 1 Sarmata Dobra
Kluczevia Stargard 2 - 1 Hutnik Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Kłos Pełczyce
Odrzanka Radziszewo 0 - 1 Ina Goleniów
Dąb Dębno 2 - 0 Astra Ustronie Morskie
Rasel Dygowo 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski
Arkonia Szczecin 3 - 2 Wielim Szczecinek

2. kolejka - IV liga zachodniopomorska 17/18 sierpnia
Hutnik Szczecin 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin)
Gryf Kamień Pomorski 6 - 2 Arkonia Szczecin
Ina Goleniów 1 - 3 Dąb Dębno
Astra Ustronie Morskie 1 - 0 Rasel Dygowo
MKP Szczecinek 0 - 6 Vineta Wolin
Kłos Pełczyce 0 - 1 Odrzanka Radziszewo
Sarmata Dobra 2 - 0 Kluczevia Stargard
Wielim Szczecinek 0 - 2 Stal Szczecin

3. kolejka - IV liga zachodniopomorska 24/25 sierpnia
Kluczevia Stargard 5 - 2 MKP Szczecinek
Odrzanka Radziszewo 3 - 3 Hutnik Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 0 Sarmata Dobra
Arkonia Szczecin 2 - 3 Astra Ustronie Morskie
Dąb Dębno 2 - 1 Kłos Pełczyce
Vineta Wolin 1 - 2 Stal Szczecin
Rasel Dygowo 4 - 2 Ina Goleniów
Wielim Szczecinek 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski

4. kolejka - IV liga zachodniopomorska 31 sierpnia/1 września
Stal Szczecin 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin 4 - 3 Dąb Dębno
Ina Goleniów 1 - 0 Arkonia Szczecin
Astra Ustronie Morskie 3 - 0 Wielim Szczecinek
Kłos Pełczyce 0 - 2 Rasel Dygowo
Sarmata Dobra 2 - 1 Odrzanka Radziszewo
Vineta Wolin 1 - 1 Kluczevia Stargard
MKP Szczecinek 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)

5. kolejka - IV liga zachodniopomorska 7/8 września
Odrzanka Radziszewo 2 - 1 MKP Szczecinek
Arkonia Szczecin 1 - 0 Kłos Pełczyce
Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 Astra Ustronie Morskie
Kluczevia Stargard 2 - 1 Stal Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 3 Vineta Wolin
Dąb Dębno 0 - 0 Sarmata Dobra
Rasel Dygowo 2 - 2 Hutnik Szczecin
Wielim Szczecinek 1 - 2 Ina Goleniów

6. kolejka - IV liga zachodniopomorska 14/15 września
Stal Szczecin 2 - 1 Astra Ustronie Morskie
Ina Goleniów 1 - 0 Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin 5 - 2 Arkonia Szczecin
Kluczevia Stargard 5 - 1 Świt Skolwin (Szczecin)
Kłos Pełczyce 0 - 1 Wielim Szczecinek
Sarmata Dobra 1 - 4 Rasel Dygowo
MKP Szczecinek 1 - 3 Dąb Dębno
Vineta Wolin 4 - 0 Odrzanka Radziszewo

7. kolejka - IV liga zachodniopomorska 21/22 września
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Stal Szczecin
Arkonia Szczecin 3 - 0 Sarmata Dobra
Dąb Dębno 1 - 2 Vineta Wolin
Odrzanka Radziszewo 1 - 4 Kluczevia Stargard
Wielim Szczecinek 4 - 0 Hutnik Szczecin
Astra Ustronie Morskie 1 - 1 Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 Kłos Pełczyce
Rasel Dygowo 4 - 0 MKP Szczecinek

8. kolejka - IV liga zachodniopomorska 28/29 września
Stal Szczecin 2 - 1 Ina Goleniów
Kłos Pełczyce 0 - 1 Astra Ustronie Morskie
Hutnik Szczecin 1 - 3 Gryf Kamień Pomorski
Sarmata Dobra 0 - 2 Wielim Szczecinek
MKP Szczecinek 1 - 5 Arkonia Szczecin
Vineta Wolin 1 - 2 Rasel Dygowo
Kluczevia Stargard 3 - 0 Dąb Dębno
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Odrzanka Radziszewo

9. kolejka - IV liga zachodniopomorska 5/6 października
Arkonia Szczecin 0 - 0 Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 Sarmata Dobra
Dąb Dębno 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Wielim Szczecinek 2 - 0 MKP Szczecinek
Ina Goleniów 3 - 1 Kłos Pełczyce
Odrzanka Radziszewo 2 - 2 Stal Szczecin
Rasel Dygowo 1 - 1 Kluczevia Stargard
Astra Ustronie Morskie 2 - 0 Hutnik Szczecin

10. kolejka - IV liga zachodniopomorska 12/13 października
Stal Szczecin 4 - 0 Kłos Pełczyce
Hutnik Szczecin 3 - 2 Ina Goleniów
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 2 Rasel Dygowo
Odrzanka Radziszewo 0 - 3 Dąb Dębno
Vineta Wolin 3 - 2 Wielim Szczecinek
Sarmata Dobra 1 - 5 Astra Ustronie Morskie
Kluczevia Stargard 1 - 1 Arkonia Szczecin
MKP Szczecinek 0 - 5 Gryf Kamień Pomorski

11. kolejka - IV liga zachodniopomorska 19/20 października
Arkonia Szczecin 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin)
Dąb Dębno 1 - 3 Stal Szczecin
Ina Goleniów 1 - 2 Sarmata Dobra
Wielim Szczecinek 0 - 3 Kluczevia Stargard
Rasel Dygowo 6 - 0 Odrzanka Radziszewo
Astra Ustronie Morskie 6 - 0 MKP Szczecinek
Kłos Pełczyce 0 - 1 Hutnik Szczecin
Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 Vineta Wolin

12. kolejka - IV liga zachodniopomorska 26/27 października
Stal Szczecin 1 - 2 Hutnik Szczecin
Kluczevia Stargard 4 - 4 Gryf Kamień Pomorski
Sarmata Dobra 2 - 0 Kłos Pełczyce
MKP Szczecinek 2 - 3 Ina Goleniów
Odrzanka Radziszewo 1 - 3 Arkonia Szczecin
Dąb Dębno 1 - 1 Rasel Dygowo
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Wielim Szczecinek
Vineta Wolin 1 - 1 Astra Ustronie Morskie

13. kolejka - IV liga zachodniopomorska 2/3 listopada
Rasel Dygowo 1 - 0 Stal Szczecin
Wielim Szczecinek 0 - 1 Odrzanka Radziszewo
Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)
Ina Goleniów 1 - 0 Vineta Wolin
Arkonia Szczecin 2 - 1 Dąb Dębno
Astra Ustronie Morskie 2 - 0 Kluczevia Stargard
Kłos Pełczyce 2 - 2 MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin 1 - 0 Sarmata Dobra

14. kolejka - IV liga zachodniopomorska 9/10 listopada
Stal Szczecin 2 - 3 Sarmata Dobra
Kluczevia Stargard 4 - 1 Ina Goleniów
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Astra Ustronie Morskie
MKP Szczecinek 0 - 2 Hutnik Szczecin
Odrzanka Radziszewo 0 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Dąb Dębno 3 - 1 Wielim Szczecinek
Rasel Dygowo 3 - 0 Arkonia Szczecin
Vineta Wolin 4 - 0 Kłos Pełczyce

15. kolejka - IV liga zachodniopomorska 16/17 listopada
Wielim Szczecinek 1 - 3 Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 Dąb Dębno
Astra Ustronie Morskie 2 - 0 Odrzanka Radziszewo
Ina Goleniów 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)
Kłos Pełczyce 0 - 0 Kluczevia Stargard
Sarmata Dobra 8 - 2 MKP Szczecinek
Arkonia Szczecin 1 - 1 Stal Szczecin
Hutnik Szczecin 0 - 2 Vineta Wolin

16. kolejka - IV liga zachodniopomorska 15/16 marca
Wielim Szczecinek 0 - 5 Arkonia Szczecin
Stal Szczecin 2 - 5 MKP Szczecinek
Sarmata Dobra 1 - 3 Vineta Wolin
Hutnik Szczecin 1 - 4 Kluczevia Stargard
Kłos Pełczyce 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)
Astra Ustronie Morskie 4 - 1 Dąb Dębno
Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 Rasel Dygowo
Ina Goleniów 1 - 2 Odrzanka Radziszewo

17. kolejka - IV liga zachodniopomorska 22/23 marca
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 Hutnik Szczecin
Arkonia Szczecin 2 - 3 Gryf Kamień Pomorski
Dąb Dębno 5 - 1 Ina Goleniów
Kluczevia Stargard 0 - 1 Sarmata Dobra
Vineta Wolin 1 - 1 MKP Szczecinek
Rasel Dygowo 1 - 1 Astra Ustronie Morskie
Odrzanka Radziszewo 0 - 1 Kłos Pełczyce
Stal Szczecin 1 - 2 Wielim Szczecinek

18. kolejka - IV liga zachodniopomorska 29/30 marca
Hutnik Szczecin 2 - 0 Odrzanka Radziszewo
Ina Goleniów 0 - 3 Rasel Dygowo
Kłos Pełczyce 1 - 2 Dąb Dębno
Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 Wielim Szczecinek
Sarmata Dobra 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin)
MKP Szczecinek 3 - 0 Kluczevia Stargard
Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Arkonia Szczecin
Stal Szczecin 0 - 2 Vineta Wolin

19. kolejka - IV liga zachodniopomorska 5/6 kwietnia
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 MKP Szczecinek
Arkonia Szczecin 2 - 3 Ina Goleniów
Wielim Szczecinek 2 - 5 Astra Ustronie Morskie
Dąb Dębno 2 - 2 Hutnik Szczecin
Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 Stal Szczecin
Rasel Dygowo 1 - 0 Kłos Pełczyce
Odrzanka Radziszewo 3 - 0 Sarmata Dobra
Kluczevia Stargard 0 - 1 Vineta Wolin

20. kolejka - IV liga zachodniopomorska 12/13 kwietnia
Stal Szczecin 0 - 0 Kluczevia Stargard
Ina Goleniów 2 - 1 Wielim Szczecinek
Vineta Wolin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin)
MKP Szczecinek 4 - 0 Odrzanka Radziszewo
Hutnik Szczecin 0 - 1 Rasel Dygowo
Kłos Pełczyce 0 - 0 Arkonia Szczecin
Astra Ustronie Morskie 3 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Sarmata Dobra 1 - 1 Dąb Dębno

21. kolejka - IV liga zachodniopomorska 19 kwietnia
Astra Ustronie Morskie 2 - 0 Stal Szczecin
Gryf Kamień Pomorski 1 - 6 Ina Goleniów
Rasel Dygowo 1 - 1 Sarmata Dobra
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Kluczevia Stargard
Dąb Dębno 1 - 3 MKP Szczecinek
Arkonia Szczecin 1 - 1 Hutnik Szczecin
Wielim Szczecinek 1 - 0 Kłos Pełczyce
Odrzanka Radziszewo 0 - 1 Vineta Wolin

22. kolejka - IV liga zachodniopomorska 26/27 kwietnia
Stal Szczecin 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)
Ina Goleniów 0 - 1 Astra Ustronie Morskie
Vineta Wolin 3 - 1 Dąb Dębno
MKP Szczecinek 0 - 1 Rasel Dygowo
Sarmata Dobra 0 - 0 Arkonia Szczecin
Hutnik Szczecin 3 - 0 Wielim Szczecinek
Kluczevia Stargard 3 - 1 Odrzanka Radziszewo
Kłos Pełczyce 5 - 0 Gryf Kamień Pomorski

23. kolejka - IV liga zachodniopomorska 3/4 maja
Ina Goleniów 2 - 1 Stal Szczecin
Astra Ustronie Morskie 0 - 0 Kłos Pełczyce
Arkonia Szczecin 0 - 1 MKP Szczecinek
Dąb Dębno 4 - 0 Kluczevia Stargard
Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 Hutnik Szczecin
Wielim Szczecinek 2 - 1 Sarmata Dobra
Rasel Dygowo 0 - 1 Vineta Wolin
Odrzanka Radziszewo 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin)

24. kolejka - IV liga zachodniopomorska 10/11 maja
Stal Szczecin 2 - 0 Odrzanka Radziszewo
Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 2 Dąb Dębno
Hutnik Szczecin 2 - 1 Astra Ustronie Morskie
Vineta Wolin 1 - 2 Arkonia Szczecin
Kluczevia Stargard 2 - 1 Rasel Dygowo
MKP Szczecinek 1 - 1 Wielim Szczecinek
Kłos Pełczyce 0 - 1 Ina Goleniów
Sarmata Dobra 2 - 3 Gryf Kamień Pomorski

25. kolejka - IV liga zachodniopomorska 17/18 maja
Astra Ustronie Morskie 4 - 1 Sarmata Dobra
Ina Goleniów 2 - 0 Hutnik Szczecin
Arkonia Szczecin 4 - 0 Kluczevia Stargard
Dąb Dębno 5 - 2 Odrzanka Radziszewo
Gryf Kamień Pomorski 3 - 4 MKP Szczecinek
Wielim Szczecinek 1 - 2 Vineta Wolin
Kłos Pełczyce 2 - 1 Stal Szczecin
Rasel Dygowo 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin)

26. kolejka - IV liga zachodniopomorska 24/25 maja
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Arkonia Szczecin
Stal Szczecin 2 - 1 Dąb Dębno
Odrzanka Radziszewo 1 - 5 Rasel Dygowo
Hutnik Szczecin 1 - 2 Kłos Pełczyce
Kluczevia Stargard 4 - 1 Wielim Szczecinek
Vineta Wolin 1 - 0 Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek 4 - 3 Astra Ustronie Morskie
Sarmata Dobra 0 - 4 Ina Goleniów

27. kolejka - IV liga zachodniopomorska 28 maja
Wielim Szczecinek 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Rasel Dygowo 3 - 1 Dąb Dębno
Hutnik Szczecin 2 - 1 Stal Szczecin
Kłos Pełczyce 1 - 1 Sarmata Dobra
Ina Goleniów 2 - 1 MKP Szczecinek
Astra Ustronie Morskie 5 - 1 Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 Kluczevia Stargard
Arkonia Szczecin 5 - 1 Odrzanka Radziszewo

28. kolejka - IV liga zachodniopomorska 31 maja/1 czerwca
Stal Szczecin 0 - 2 Rasel Dygowo
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 4 Gryf Kamień Pomorski
Dąb Dębno 3 - 2 Arkonia Szczecin
Odrzanka Radziszewo 2 - 3 Wielim Szczecinek
Kluczevia Stargard 2 - 3 Astra Ustronie Morskie
Vineta Wolin 4 - 1 Ina Goleniów
MKP Szczecinek 2 - 0 Kłos Pełczyce
Sarmata Dobra 4 - 2 Hutnik Szczecin

29. kolejka - IV liga zachodniopomorska 7/8 czerwca
Arkonia Szczecin 3 - 0* Rasel Dygowo
Hutnik Szczecin 1 - 2 MKP Szczecinek
Ina Goleniów 1 - 0 Kluczevia Stargard
Astra Ustronie Morskie 1 - 4 Świt Skolwin (Szczecin)
Gryf Kamień Pomorski 3 - 0* Odrzanka Radziszewo
Sarmata Dobra 0 - 1 Stal Szczecin
Kłos Pełczyce 1 - 3 Vineta Wolin
Wielim Szczecinek 2 - 1 Dąb Dębno

30. kolejka - IV liga zachodniopomorska 14/15 czerwca
Stal Szczecin 0 - 0 Arkonia Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 2 Ina Goleniów
Kluczevia Stargard 1 - 1 Kłos Pełczyce
Rasel Dygowo 2 - 1 Wielim Szczecinek
Dąb Dębno 1 - 2 Gryf Kamień Pomorski
Odrzanka Radziszewo 1 - 3 Astra Ustronie Morskie
Vineta Wolin 4 - 1 Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek 3 - 1 Sarmata Dobra


Inne terminarze / wyniki