Terminarz dla IV liga zachodniopomorska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga zachodniopomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Bałtyk Koszalin 16 39 12 3 1 32 10 22
2 Morzycko Moryń 16 35 11 2 3 33 14 19
3 MKP Szczecinek 16 30 10 0 6 26 18 8
4 Hutnik Szczecin 16 29 9 2 5 32 28 4
5 Sokół Karlino 16 28 8 4 4 19 19 0
6 Kluczevia Stargard 16 26 7 5 4 26 21 5
7 Jeziorak Załom (Szczecin) 16 25 8 1 7 28 19 9
8 Rega Trzebiatów 16 24 7 3 6 32 29 3
9 Gryf Kamień Pomorski 16 23 7 2 7 32 28 4
10 Leśnik Manowo 16 23 6 5 5 24 28 -4
11 Vineta Wolin 16 21 6 3 7 29 18 11
12 Ina Goleniów 16 21 6 3 7 27 27 0
13 Sparta Węgorzyno 16 18 5 3 8 28 39 -11
14 Gryf Polanów 16 18 5 3 8 16 27 -11
15 Iskra Białogard 16 17 4 5 7 14 24 -10
16 Olimp Gościno 16 14 3 5 8 14 24 -10
17 Rasel Dygowo 16 12 3 3 10 19 24 -5
18 Osadnik Myślibórz 16 3 1 0 15 13 47 -34
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga zachodniopomorska 12/13 sierpnia
MKP Szczecinek 3 - 1 Osadnik Myślibórz
Rega Trzebiatów 2 - 1 Olimp Gościno
Sokół Karlino 2 - 1 Leśnik Manowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 0 Hutnik Szczecin
Ina Goleniów 2 - 2 Kluczevia Stargard
Gryf Polanów 2 - 1 Rasel Dygowo
Morzycko Moryń 4 - 2 Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 Vineta Wolin
Iskra Białogard 0 - 0 Bałtyk Koszalin

2. kolejka - IV liga zachodniopomorska 19/20 sierpnia
Vineta Wolin 0 - 1 Sokół Karlino
Hutnik Szczecin 4 - 3 Gryf Kamień Pomorski
Kluczevia Stargard 2 - 1 Gryf Polanów
Bałtyk Koszalin 5 - 0 Leśnik Manowo
Olimp Gościno 2 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Rasel Dygowo 0 - 1 Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno 0 - 4 Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 0 - 2 Ina Goleniów
Iskra Białogard 0 - 3 MKP Szczecinek

3. kolejka - IV liga zachodniopomorska 26/27 sierpnia
Rasel Dygowo 2 - 2 Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 Olimp Gościno
Ina Goleniów 5 - 1 Iskra Białogard
Gryf Polanów 4 - 1 Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń 2 - 0 Kluczevia Stargard
MKP Szczecinek 0 - 1 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 0 - 0 Vineta Wolin
Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 0 Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino 1 - 4 Hutnik Szczecin

4. kolejka - IV liga zachodniopomorska 30 sierpnia
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Vineta Wolin
Hutnik Szczecin 3 - 2 Leśnik Manowo
Olimp Gościno 1 - 2 Sokół Karlino
Sparta Węgorzyno 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski
Kluczevia Stargard 3 - 3 Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 0 - 1 Morzycko Moryń
Iskra Białogard 0 - 0 Gryf Polanów
MKP Szczecinek 2 - 0 Ina Goleniów
Jeziorak Załom (Szczecin) 2 - 1 Rasel Dygowo

5. kolejka - IV liga zachodniopomorska 2/3 września
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 1 Kluczevia Stargard
Sokół Karlino 3 - 2 Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów 1 - 3 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 4 - 2 Olimp Gościno
Vineta Wolin 2 - 2 Hutnik Szczecin
Gryf Polanów 0 - 3 MKP Szczecinek
Morzycko Moryń 0 - 1 Iskra Białogard
Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 Rasel Dygowo
Rega Trzebiatów 1 - 2 Osadnik Myślibórz

6. kolejka - IV liga zachodniopomorska 9/10 września
Sparta Węgorzyno 3 - 1 Leśnik Manowo
Ina Goleniów 4 - 1 Gryf Polanów
Hutnik Szczecin 3 - 1 Bałtyk Koszalin
Kluczevia Stargard 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno 0 - 0 Vineta Wolin
MKP Szczecinek 1 - 2 Morzycko Moryń
Iskra Białogard 0 - 2 Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 0 - 4 Jeziorak Załom (Szczecin)
Rasel Dygowo 2 - 0 Sokół Karlino

7. kolejka - IV liga zachodniopomorska 16/17 września
Gryf Polanów 1 - 1 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 3 - 2 Rasel Dygowo
Vineta Wolin 7 - 1 Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń 6 - 1 Ina Goleniów
Rega Trzebiatów 1 - 3 MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski 6 - 2 Osadnik Myślibórz
Sokół Karlino 1 - 1 Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin 2 - 2 Olimp Gościno
Iskra Białogard 0 - 3 Jeziorak Załom (Szczecin)

8. kolejka - IV liga zachodniopomorska 23/24 września
Gryf Polanów 0 - 4 Morzycko Moryń
Kluczevia Stargard 2 - 2 Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno 4 - 1 Hutnik Szczecin
Bałtyk Koszalin 3 - 0 Olimp Gościno
Ina Goleniów 2 - 4 Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo 0 - 3 Vineta Wolin
Osadnik Myślibórz 2 - 3 Sokół Karlino
Iskra Białogard 1 - 3 Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek 0 - 1 Jeziorak Załom (Szczecin)

9. kolejka - IV liga zachodniopomorska 30 września / 1 października
Hutnik Szczecin 1 - 0 Rasel Dygowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 1 Ina Goleniów
Leśnik Manowo 2 - 1 Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin 0 - 1 Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń 0 - 2 Bałtyk Koszalin
Rega Trzebiatów 4 - 1 Gryf Polanów
Olimp Gościno 1 - 1 Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 MKP Szczecinek
Sokół Karlino 0 - 0 Iskra Białogard

10. kolejka - IV liga zachodniopomorska 7/8 października
Kluczevia Stargard 0 - 2 Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz 0 - 3 Vineta Wolin
MKP Szczecinek 1 - 2 Sokół Karlino
Ina Goleniów 3 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów 1 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Rasel Dygowo 5 - 1 Olimp Gościno
Morzycko Moryń 3 - 1 Rega Trzebiatów
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Sparta Węgorzyno
Iskra Białogard 3 - 0 Leśnik Manowo

11. kolejka - IV liga zachodniopomorska 14/15 października
Jeziorak Załom (Szczecin) 1 - 3 Morzycko Moryń
Hutnik Szczecin 2 - 0 Osadnik Myślibórz
Leśnik Manowo 2 - 0 MKP Szczecinek
Vineta Wolin 5 - 0 Iskra Białogard
Olimp Gościno 0 - 1 Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno 3 - 0 Rasel Dygowo
Rega Trzebiatów 0 - 2 Bałtyk Koszalin
Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 Gryf Polanów
Sokół Karlino 1 - 1 Ina Goleniów

12. kolejka - IV liga zachodniopomorska 21/22 października
Ina Goleniów 0 - 1 Leśnik Manowo
Kluczevia Stargard 5 - 1 Sparta Węgorzyno
Osadnik Myślibórz 2 - 3 Olimp Gościno
Iskra Białogard 3 - 1 Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek 1 - 4 Vineta Wolin
Gryf Polanów 0 - 1 Sokół Karlino
Morzycko Moryń 2 - 0 Gryf Kamień Pomorski
Rega Trzebiatów 3 - 4 Jeziorak Załom (Szczecin)
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Rasel Dygowo

13. kolejka - IV liga zachodniopomorska 28/29 października
Leśnik Manowo 2 - 2 Gryf Polanów
Hutnik Szczecin 0 - 1 MKP Szczecinek
Jeziorak Załom (Szczecin) 1 - 2 Bałtyk Koszalin
Vineta Wolin 2 - 1 Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno 3 - 1 Osadnik Myślibórz
Rasel Dygowo 1 - 2 Kluczevia Stargard
Olimp Gościno 0 - 0 Iskra Białogard
Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 Rega Trzebiatów
Sokół Karlino 1 - 1 Morzycko Moryń

14. kolejka - IV liga zachodniopomorska 4/5 listopada
Rega Trzebiatów 1 - 0 Sokół Karlino
Ina Goleniów 4 - 1 Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz 1 - 4 Rasel Dygowo
Iskra Białogard 5 - 1 Sparta Węgorzyno
MKP Szczecinek 1 - 0 Olimp Gościno
Gryf Polanów 1 - 0 Vineta Wolin
Morzycko Moryń 1 - 1 Leśnik Manowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 4 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Kluczevia Stargard

15. kolejka - IV liga zachodniopomorska 11/12 listopada
Leśnik Manowo 0 - 0 Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin 3 - 1 Gryf Polanów
Sparta Węgorzyno 2 - 3 MKP Szczecinek
Kluczevia Stargard 3 - 0 Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin 0 - 2 Morzycko Moryń
Olimp Gościno 0 - 0 Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo 0 - 0 Iskra Białogard
Sokół Karlino 1 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)

16. kolejka - IV liga zachodniopomorska 18/19 listopada
Bałtyk Koszalin 3 - 0* Osadnik Myślibórz
MKP Szczecinek 1 - 0 Rasel Dygowo
Ina Goleniów 0 - 2 Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów 1 - 0 Olimp Gościno
Rega Trzebiatów 4 - 1 Vineta Wolin
Iskra Białogard 0 - 1 Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń 1 - 3 Hutnik Szczecin
Jeziorak Załom (Szczecin) 2 - 3 Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 Sokół Karlino

17. kolejka - IV liga zachodniopomorska 25/26 listopada
Sokół Karlino ? - ? Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo ? - ? Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin ? - ? Jeziorak Załom (Szczecin)
Hutnik Szczecin ? - ? Rega Trzebiatów
Olimp Gościno ? - ? Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno ? - ? Gryf Polanów
Rasel Dygowo ? - ? Ina Goleniów
Kluczevia Stargard ? - ? MKP Szczecinek
Arkadia Malechowo ? - ? Iskra Białogard


Inne terminarze / wyniki