Terminarz dla IV liga zachodniopomorska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga zachodniopomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Bałtyk Koszalin 34 88 28 4 2 106 21 85
2 Morzycko Moryń 34 61 18 7 9 66 41 25
3 Vineta Wolin 34 57 16 9 9 63 33 30
4 MKP Szczecinek 34 56 17 5 12 61 44 17
5 Rega Trzebiatów 34 52 15 7 12 74 68 6
6 Ina Goleniów 34 52 14 10 10 49 40 9
7 Kluczevia Stargard 34 52 14 10 10 56 49 7
8 Sokół Karlino 34 52 14 10 10 51 55 -4
9 Gryf Kamień Pomorski 34 51 15 6 13 67 57 10
10 Gryf Polanów 34 47 13 8 13 39 47 -8
11 Leśnik Manowo 34 46 12 10 12 48 56 -8
12 Rasel Dygowo 34 43 13 4 17 52 47 5
13 Hutnik Szczecin 34 40 12 4 18 51 86 -35
14 Olimp Gościno 34 39 10 9 15 49 46 3
15 Sparta Węgorzyno 34 37 11 4 19 58 88 -30
16 Jeziorak Załom (Szczecin) 34 36 11 3 20 46 72 -26
17 Iskra Białogard 34 30 8 6 20 32 67 -35
18 Osadnik Myślibórz 34 19 5 4 25 35 86 -51
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga zachodniopomorska 12/13 sierpnia
MKP Szczecinek 3 - 1 Osadnik Myślibórz
Rega Trzebiatów 2 - 1 Olimp Gościno
Sokół Karlino 2 - 1 Leśnik Manowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 0 Hutnik Szczecin
Ina Goleniów 2 - 2 Kluczevia Stargard
Gryf Polanów 2 - 1 Rasel Dygowo
Morzycko Moryń 4 - 2 Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 Vineta Wolin
Iskra Białogard 0 - 0 Bałtyk Koszalin

2. kolejka - IV liga zachodniopomorska 19/20 sierpnia
Vineta Wolin 0 - 1 Sokół Karlino
Hutnik Szczecin 4 - 3 Gryf Kamień Pomorski
Kluczevia Stargard 2 - 1 Gryf Polanów
Bałtyk Koszalin 5 - 0 Leśnik Manowo
Olimp Gościno 2 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Rasel Dygowo 0 - 1 Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno 0 - 4 Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 0 - 2 Ina Goleniów
Iskra Białogard 0 - 3 MKP Szczecinek

3. kolejka - IV liga zachodniopomorska 26/27 sierpnia
Rasel Dygowo 2 - 2 Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 Olimp Gościno
Ina Goleniów 5 - 1 Iskra Białogard
Gryf Polanów 4 - 1 Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń 2 - 0 Kluczevia Stargard
MKP Szczecinek 0 - 1 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 0 - 0 Vineta Wolin
Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 0 Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino 1 - 4 Hutnik Szczecin

4. kolejka - IV liga zachodniopomorska 30 sierpnia
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Vineta Wolin
Hutnik Szczecin 3 - 2 Leśnik Manowo
Olimp Gościno 1 - 2 Sokół Karlino
Sparta Węgorzyno 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski
Kluczevia Stargard 3 - 3 Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 0 - 1 Morzycko Moryń
Iskra Białogard 0 - 0 Gryf Polanów
MKP Szczecinek 2 - 0 Ina Goleniów
Jeziorak Załom (Szczecin) 2 - 1 Rasel Dygowo

5. kolejka - IV liga zachodniopomorska 2/3 września
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 1 Kluczevia Stargard
Sokół Karlino 3 - 2 Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów 1 - 3 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 4 - 2 Olimp Gościno
Vineta Wolin 2 - 2 Hutnik Szczecin
Gryf Polanów 0 - 3 MKP Szczecinek
Morzycko Moryń 0 - 1 Iskra Białogard
Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 Rasel Dygowo
Rega Trzebiatów 1 - 2 Osadnik Myślibórz

6. kolejka - IV liga zachodniopomorska 9/10 września
Sparta Węgorzyno 3 - 1 Leśnik Manowo
Ina Goleniów 4 - 1 Gryf Polanów
Hutnik Szczecin 3 - 1 Bałtyk Koszalin
Kluczevia Stargard 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno 0 - 0 Vineta Wolin
MKP Szczecinek 1 - 2 Morzycko Moryń
Iskra Białogard 0 - 2 Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 0 - 4 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sokół Karlino 0 - 2 Rasel Dygowo

7. kolejka - IV liga zachodniopomorska 16/17 września
Gryf Polanów 1 - 1 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 3 - 2 Rasel Dygowo
Vineta Wolin 7 - 1 Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń 6 - 1 Ina Goleniów
Rega Trzebiatów 1 - 3 MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski 6 - 2 Osadnik Myślibórz
Sokół Karlino 1 - 1 Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin 2 - 2 Olimp Gościno
Iskra Białogard 0 - 3 Jeziorak Załom (Szczecin)

8. kolejka - IV liga zachodniopomorska 23/24 września
Gryf Polanów 0 - 4 Morzycko Moryń
Kluczevia Stargard 2 - 2 Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno 4 - 1 Hutnik Szczecin
Bałtyk Koszalin 3 - 0 Olimp Gościno
Ina Goleniów 2 - 4 Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo 0 - 3 Vineta Wolin
Osadnik Myślibórz 2 - 3 Sokół Karlino
Iskra Białogard 1 - 3 Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek 0 - 1 Jeziorak Załom (Szczecin)

9. kolejka - IV liga zachodniopomorska 30 września / 1 października
Hutnik Szczecin 1 - 0 Rasel Dygowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 1 Ina Goleniów
Leśnik Manowo 2 - 1 Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin 0 - 1 Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń 0 - 2 Bałtyk Koszalin
Rega Trzebiatów 4 - 1 Gryf Polanów
Olimp Gościno 1 - 1 Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 MKP Szczecinek
Sokół Karlino 0 - 0 Iskra Białogard

10. kolejka - IV liga zachodniopomorska 7/8 października
Kluczevia Stargard 0 - 2 Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz 0 - 3 Vineta Wolin
MKP Szczecinek 1 - 2 Sokół Karlino
Ina Goleniów 3 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów 1 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Rasel Dygowo 5 - 1 Olimp Gościno
Morzycko Moryń 3 - 1 Rega Trzebiatów
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Sparta Węgorzyno
Iskra Białogard 3 - 0 Leśnik Manowo

11. kolejka - IV liga zachodniopomorska 14/15 października
Jeziorak Załom (Szczecin) 1 - 3 Morzycko Moryń
Hutnik Szczecin 2 - 0 Osadnik Myślibórz
Leśnik Manowo 2 - 0 MKP Szczecinek
Vineta Wolin 5 - 0 Iskra Białogard
Olimp Gościno 0 - 1 Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno 3 - 0 Rasel Dygowo
Rega Trzebiatów 0 - 2 Bałtyk Koszalin
Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 Gryf Polanów
Sokół Karlino 1 - 1 Ina Goleniów

12. kolejka - IV liga zachodniopomorska 21/22 października
Ina Goleniów 0 - 1 Leśnik Manowo
Kluczevia Stargard 5 - 1 Sparta Węgorzyno
Osadnik Myślibórz 2 - 3 Olimp Gościno
Iskra Białogard 3 - 1 Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek 1 - 4 Vineta Wolin
Gryf Polanów 0 - 1 Sokół Karlino
Morzycko Moryń 2 - 0 Gryf Kamień Pomorski
Rega Trzebiatów 3 - 4 Jeziorak Załom (Szczecin)
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Rasel Dygowo

13. kolejka - IV liga zachodniopomorska 28/29 października
Leśnik Manowo 2 - 2 Gryf Polanów
Hutnik Szczecin 0 - 1 MKP Szczecinek
Jeziorak Załom (Szczecin) 1 - 2 Bałtyk Koszalin
Vineta Wolin 2 - 1 Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno 3 - 1 Osadnik Myślibórz
Rasel Dygowo 1 - 2 Kluczevia Stargard
Olimp Gościno 0 - 0 Iskra Białogard
Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 Rega Trzebiatów
Sokół Karlino 1 - 1 Morzycko Moryń

14. kolejka - IV liga zachodniopomorska 4/5 listopada
Rega Trzebiatów 1 - 0 Sokół Karlino
Ina Goleniów 4 - 1 Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz 1 - 4 Rasel Dygowo
Iskra Białogard 5 - 1 Sparta Węgorzyno
MKP Szczecinek 1 - 0 Olimp Gościno
Gryf Polanów 1 - 0 Vineta Wolin
Morzycko Moryń 1 - 1 Leśnik Manowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 4 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Kluczevia Stargard

15. kolejka - IV liga zachodniopomorska 11/12 listopada
Leśnik Manowo 0 - 0 Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin 3 - 1 Gryf Polanów
Sparta Węgorzyno 2 - 3 MKP Szczecinek
Kluczevia Stargard 3 - 0 Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin 0 - 2 Morzycko Moryń
Olimp Gościno 0 - 0 Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo 0 - 0 Iskra Białogard
Sokół Karlino 1 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)

16. kolejka - IV liga zachodniopomorska 18/19 listopada
Bałtyk Koszalin 3 - 0* Osadnik Myślibórz
MKP Szczecinek 1 - 0 Rasel Dygowo
Ina Goleniów 0 - 2 Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów 1 - 0 Olimp Gościno
Rega Trzebiatów 4 - 1 Vineta Wolin
Iskra Białogard 0 - 1 Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń 1 - 3 Hutnik Szczecin
Jeziorak Załom (Szczecin) 2 - 3 Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 Sokół Karlino

17. kolejka - IV liga zachodniopomorska 25/26 listopada
Rasel Dygowo 2 - 1 Ina Goleniów
Sokół Karlino 0 - 3 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 4 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin 3 - 2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Olimp Gościno 0 - 1 Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno 0 - 2 Gryf Polanów
Osadnik Myślibórz 2 - 3 Iskra Białogard
Hutnik Szczecin 1 - 4 Rega Trzebiatów
Kluczevia Stargard 0 - 0 MKP Szczecinek

18. kolejka - IV liga zachodniopomorska 10/11 marca
Hutnik Szczecin 4 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Bałtyk Koszalin 2 - 0 Iskra Białogard
Leśnik Manowo 0 - 3 Sokół Karlino
Kluczevia Stargard 0 - 2 Ina Goleniów
Rasel Dygowo 2 - 1 Gryf Polanów
Vineta Wolin 1 - 0 Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno 2 - 3 Morzycko Moryń
Olimp Gościno 5 - 2 Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz 0 - 0 MKP Szczecinek

19. kolejka - IV liga zachodniopomorska 17/18 marca
Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 Hutnik Szczecin
Sokół Karlino 1 - 1 Vineta Wolin
Leśnik Manowo 0 - 2 Bałtyk Koszalin
Jeziorak Załom (Szczecin) 1 - 3 Olimp Gościno
Ina Goleniów 0 - 0 Osadnik Myślibórz
MKP Szczecinek 1 - 0 Iskra Białogard
Gryf Polanów 0 - 0 Kluczevia Stargard
Rega Trzebiatów 2 - 2 Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń 3 - 1 Rasel Dygowo

20. kolejka - IV liga zachodniopomorska 24/25 marca
Bałtyk Koszalin 5 - 1 MKP Szczecinek
Vineta Wolin 2 - 2 Leśnik Manowo
Kluczevia Stargard 0 - 0 Morzycko Moryń
Iskra Białogard 0 - 4 Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno 1 - 2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Olimp Gościno 2 - 0 Gryf Kamień Pomorski
Rega Trzebiatów 3 - 2 Rasel Dygowo
Osadnik Myślibórz 0 - 1 Gryf Polanów
Hutnik Szczecin 0 - 2 Sokół Karlino

21. kolejka - IV liga zachodniopomorska 31 marca
Rasel Dygowo 4 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Vineta Wolin 1 - 1 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 0 - 0 Hutnik Szczecin
Sokół Karlino 1 - 1 Olimp Gościno
Gryf Kamień Pomorski 3 - 5 Sparta Węgorzyno
Rega Trzebiatów 1 - 4 Kluczevia Stargard
Gryf Polanów 2 - 1 Iskra Białogard
Ina Goleniów 0 - 0 MKP Szczecinek
Morzycko Moryń 4 - 0 Osadnik Myślibórz

22. kolejka - IV liga zachodniopomorska 7/8 kwietnia
Hutnik Szczecin 0 - 3 Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin 3 - 0 Ina Goleniów
Kluczevia Stargard 3 - 1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Olimp Gościno 0 - 1 Leśnik Manowo
Rasel Dygowo 1 - 0 Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno 3 - 1 Sokół Karlino
MKP Szczecinek 0 - 0 Gryf Polanów
Iskra Białogard 2 - 0 Morzycko Moryń
Osadnik Myślibórz 0 - 1 Rega Trzebiatów

23. kolejka - IV liga zachodniopomorska 14/15 kwietnia
Bałtyk Koszalin 7 - 0 Hutnik Szczecin
Vineta Wolin 2 - 0 Olimp Gościno
Leśnik Manowo 2 - 1 Sparta Węgorzyno
Rasel Dygowo 1 - 2 Sokół Karlino
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 2 Osadnik Myślibórz
Gryf Polanów 0 - 0 Ina Goleniów
Rega Trzebiatów 6 - 0 Iskra Białogard
Morzycko Moryń 3 - 2 MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 Kluczevia Stargard

24. kolejka - IV liga zachodniopomorska 21/22 kwietnia
MKP Szczecinek 0 - 3 Rega Trzebiatów
Kluczevia Stargard 1 - 1 Sokół Karlino
Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 0 Iskra Białogard
Ina Goleniów 2 - 1 Morzycko Moryń
Rasel Dygowo 1 - 0 Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno 1 - 4 Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin 4 - 0 Gryf Polanów
Osadnik Myślibórz 1 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno 4 - 0 Hutnik Szczecin

25. kolejka - IV liga zachodniopomorska 28/29 kwietnia
Hutnik Szczecin 3 - 2 Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino 7 - 3 Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin 1 - 0 Rasel Dygowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 3 MKP Szczecinek
Leśnik Manowo 2 - 1 Kluczevia Stargard
Rega Trzebiatów 1 - 1 Ina Goleniów
Olimp Gościno 2 - 3 Bałtyk Koszalin
Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 Iskra Białogard
Morzycko Moryń 1 - 1 Gryf Polanów

26. kolejka - IV liga zachodniopomorska 1 maja
Kluczevia Stargard 1 - 0 Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin 3 - 0* Morzycko Moryń
Gryf Polanów 5 - 1 Rega Trzebiatów
MKP Szczecinek 0 - 1 Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno 2 - 0 Olimp Gościno
Osadnik Myślibórz 3 - 4 Leśnik Manowo
Rasel Dygowo 3 - 0 Hutnik Szczecin
Iskra Białogard 1 - 2 Sokół Karlino
Ina Goleniów 2 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)

27. kolejka - IV liga zachodniopomorska 5/6 maja
Hutnik Szczecin 1 - 1 Kluczevia Stargard
Vineta Wolin 1 - 1 Osadnik Myślibórz
Sparta Węgorzyno 0 - 7 Bałtyk Koszalin
Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 2 Gryf Polanów
Leśnik Manowo 2 - 3 Iskra Białogard
Sokół Karlino 1 - 1 MKP Szczecinek
Rega Trzebiatów 3 - 1 Morzycko Moryń
Olimp Gościno 2 - 2 Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski 0 - 0 Ina Goleniów

28. kolejka - IV liga zachodniopomorska 12/13 maja
Bałtyk Koszalin 9 - 1 Rega Trzebiatów
MKP Szczecinek 5 - 1 Leśnik Manowo
Iskra Białogard 2 - 4 Vineta Wolin
Kluczevia Stargard 2 - 1 Olimp Gościno
Ina Goleniów 2 - 1 Sokół Karlino
Rasel Dygowo 4 - 1 Sparta Węgorzyno
Osadnik Myślibórz 2 - 1 Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń 6 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Gryf Polanów 1 - 3 Gryf Kamień Pomorski

29. kolejka - IV liga zachodniopomorska 19/20 maja
Rasel Dygowo 2 - 1 Bałtyk Koszalin
Vineta Wolin 1 - 2 MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno 2 - 4 Kluczevia Stargard
Jeziorak Załom (Szczecin) 4 - 1 Rega Trzebiatów
Leśnik Manowo 0 - 0 Ina Goleniów
Olimp Gościno 4 - 0 Osadnik Myślibórz
Hutnik Szczecin 1 - 0 Iskra Białogard
Sokół Karlino 0 - 2 Gryf Polanów

30. kolejka - IV liga zachodniopomorska 26/27 maja
Iskra Białogard 1 - 3 Olimp Gościno
Rega Trzebiatów 2 - 3 Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek 6 - 2 Hutnik Szczecin
Kluczevia Stargard 1 - 3 Rasel Dygowo
Gryf Polanów 1 - 0 Leśnik Manowo
Ina Goleniów 0 - 0 Vineta Wolin
Osadnik Myślibórz 1 - 0 Sparta Węgorzyno
Bałtyk Koszalin 4 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Morzycko Moryń 1 - 3 Sokół Karlino

31. kolejka - IV liga zachodniopomorska 30 maja
Rasel Dygowo 2 - 3 Osadnik Myślibórz
Sparta Węgorzyno 4 - 1 Iskra Białogard
Olimp Gościno 6 - 1 MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin 1 - 4 Ina Goleniów
Vineta Wolin 4 - 1 Gryf Polanów
Leśnik Manowo 1 - 1 Morzycko Moryń
Sokół Karlino 1 - 1 Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Kluczevia Stargard 3 - 7 Bałtyk Koszalin

32. kolejka - IV liga zachodniopomorska 2/3 czerwca
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 3 Sokół Karlino
Bałtyk Koszalin 4 - 0 Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów 1 - 0 Olimp Gościno
Gryf Polanów 3 - 2 Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz 1 - 3 Kluczevia Stargard
Iskra Białogard 1 - 0 Rasel Dygowo
Rega Trzebiatów 2 - 1 Leśnik Manowo
MKP Szczecinek 10 - 0 Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń 0 - 2 Vineta Wolin

33. kolejka - IV liga zachodniopomorska 9/10 czerwca
Kluczevia Stargard 5 - 1 Iskra Białogard
Sokół Karlino 3 - 6 Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno 3 - 0 Ina Goleniów
Vineta Wolin 0 - 0 Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo 2 - 0 MKP Szczecinek
Osadnik Myślibórz 1 - 3 Bałtyk Koszalin
Olimp Gościno 1 - 1 Gryf Polanów
Hutnik Szczecin 2 - 5 Morzycko Moryń
Leśnik Manowo 3 - 1 Jeziorak Załom (Szczecin)

34. kolejka - IV liga zachodniopomorska 16 czerwca
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Sokół Karlino
Iskra Białogard 1 - 2 Osadnik Myślibórz
Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 Leśnik Manowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 1 - 4 Vineta Wolin
Rega Trzebiatów 8 - 0 Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń 1 - 1 Olimp Gościno
Gryf Polanów 0 - 1 Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów 3 - 1 Rasel Dygowo
MKP Szczecinek 3 - 1 Kluczevia Stargard


Inne terminarze / wyniki