Terminarz dla IV liga wielkopolska (północna) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga wielkopolska (północna)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 67 21 4 5 83 30 53
2 Sparta Oborniki 30 57 15 12 3 56 27 29
3 Warta Międzychód 30 56 17 5 8 69 40 29
4 Lubuszanin Trzcianka 30 55 17 4 9 71 44 27
5 Huragan Pobiedziska 30 52 15 7 8 50 31 19
6 Zjednoczeni Trzemeszno 30 48 14 6 10 58 47 11
7 Lechia Kostrzyn 30 46 13 7 10 65 41 24
8 Mieszko Gniezno 30 45 12 9 9 55 37 18
9 Iskra Szydłowo 30 44 11 11 8 63 49 14
10 Płomień Przyprostynia 30 44 12 8 10 63 45 18
11 1920 Mosina 30 41 11 8 11 56 50 6
12 Czarni Wróblewo 30 32 9 5 16 40 65 -25
13 Sokół Pniewy 30 28 8 4 18 42 89 -47
14 Leśnik Margonin 30 27 7 6 17 39 87 -48
15 Pogoń Lwówek 30 11 3 2 25 26 106 -80
16 Świt Piotrowo 30 17 5 2 23 32 80 -48
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 10/11 sierpnia
Pogoń Lwówek 1 - 6 Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód 3 - 1 Lechia Kostrzyn
Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 - 0 Czarni Wróblewo
Sparta Oborniki 4 - 1 Świt Piotrowo
Sokół Pniewy 1 - 2 Leśnik Margonin
Huragan Pobiedziska 2 - 0 1920 Mosina
Iskra Szydłowo 6 - 0 Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia 1 - 1 Mieszko Gniezno

2. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 15 sierpnia
Huragan Pobiedziska 1 - 2 Warta Międzychód
1920 Mosina 5 - 2 Mieszko Gniezno
Lubuszanin Trzcianka 1 - 1 Płomień Przyprostynia
Leśnik Margonin 1 - 2 Pogoń Lwówek
Świt Piotrowo 4 - 1 Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno 1 - 1 Sparta Oborniki
Czarni Wróblewo 1 - 3 Iskra Szydłowo
Lechia Kostrzyn 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne

3. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 17/18 sierpnia
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 0 Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki 3 - 0 Czarni Wróblewo
Pogoń Lwówek 1 - 4 Świt Piotrowo
Iskra Szydłowo 2 - 5 Lechia Kostrzyn
Warta Międzychód 2 - 1 1920 Mosina
Sokół Pniewy 2 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia 1 - 2 Leśnik Margonin
Mieszko Gniezno 2 - 1 Lubuszanin Trzcianka

4. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 24/25 sierpnia
Leśnik Margonin 2 - 2 Mieszko Gniezno
1920 Mosina 2 - 3 Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Trzemeszno 3 - 1 Pogoń Lwówek
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo 5 - 4 Sokół Pniewy
Płomień Przyprostynia 4 - 4 Świt Piotrowo
Lechia Kostrzyn 2 - 2 Sparta Oborniki
Warta Międzychód 4 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne

5. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 31 sierpnia/1 września
Płomień Przyprostynia 1 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo 3 - 3 Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka 2 - 2 Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 2 1920 Mosina
Sparta Oborniki 3 - 1 Huragan Pobiedziska
Sokół Pniewy 1 - 9 Lechia Kostrzyn
Pogoń Lwówek 1 - 2 Czarni Wróblewo
Mieszko Gniezno 2 - 0 Świt Piotrowo

6. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 7/8 września
1920 Mosina 1 - 0 Leśnik Margonin
Zjednoczeni Trzemeszno 2 - 1 Mieszko Gniezno
Lechia Kostrzyn 5 - 1 Pogoń Lwówek
Warta Międzychód 2 - 3 Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 - 3 Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska 6 - 1 Sokół Pniewy
Świt Piotrowo 3 - 1 Lubuszanin Trzcianka
Czarni Wróblewo 2 - 3 Płomień Przyprostynia

7. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 14/15 września
Leśnik Margonin 3 - 2 Świt Piotrowo
Pogoń Lwówek 1 - 3 Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo 0 - 0 1920 Mosina
Sokół Pniewy 0 - 0 Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka 0 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki 1 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno 3 - 1 Czarni Wróblewo
Płomień Przyprostynia 2 - 1 Lechia Kostrzyn

8. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 21/22 września
Zjednoczeni Trzemeszno 9 - 0 Leśnik Margonin
Lechia Kostrzyn 2 - 1 Mieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 1 Sokół Pniewy
Iskra Szydłowo 2 - 2 Sparta Oborniki
1920 Mosina 3 - 2 Świt Piotrowo
Warta Międzychód 4 - 1 Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo 1 - 0 Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Płomień Przyprostynia

9. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 28/29 września
Pogoń Lwówek 0 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka 4 - 1 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki 0 - 0 1920 Mosina
Sokół Pniewy 0 - 5 Iskra Szydłowo
Mieszko Gniezno 1 - 1 Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin 1 - 2 Czarni Wróblewo
Świt Piotrowo 1 - 3 Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia 2 - 0 Warta Międzychód

10. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 5/6 października
Warta Międzychód 0 - 3 Mieszko Gniezno
Lechia Kostrzyn 3 - 0 Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 0 Płomień Przyprostynia
Iskra Szydłowo 5 - 0 Pogoń Lwówek
1920 Mosina 3 - 3 Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki 3 - 0 Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo 2 - 2 Świt Piotrowo
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Lubuszanin Trzcianka

11. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 12/13 października
Zjednoczeni Trzemeszno 3 - 2 Czarni Wróblewo
Sokół Pniewy 1 - 1 1920 Mosina
Pogoń Lwówek 0 - 5 Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka 0 - 4 Warta Międzychód
Leśnik Margonin 0 - 3 Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno 0 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Świt Piotrowo 3 - 2 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia 3 - 5 Iskra Szydłowo

12. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 19/20 października
Iskra Szydłowo 1 - 0 Mieszko Gniezno
1920 Mosina 3 - 1 Czarni Wróblewo
Lechia Kostrzyn 1 - 2 Zjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 3 - 0* Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 - 0 Lubuszanin Trzcianka
Sparta Oborniki 3 - 2 Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy 1 - 0 Pogoń Lwówek
Huragan Pobiedziska 2 - 0 Świt Piotrowo

13. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 26/27 października
Leśnik Margonin 1 - 9 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno 0 - 2 Huragan Pobiedziska
Pogoń Lwówek 0 - 6 1920 Mosina
Mieszko Gniezno 1 - 1 Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka 1 - 1 Iskra Szydłowo
Świt Piotrowo 1 - 4 Warta Międzychód
Czarni Wróblewo 0 - 4 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia 6 - 0 Sokół Pniewy

14. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 2/3 listopada
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 0 Świt Piotrowo
Sokół Pniewy 1 - 6 Mieszko Gniezno
Pogoń Lwówek 2 - 5 Płomień Przyprostynia
1920 Mosina 2 - 3 Lechia Kostrzyn
Warta Międzychód 3 - 2 Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo 2 - 2 Leśnik Margonin
Sparta Oborniki 0 - 1 Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska 0 - 2 Czarni Wróblewo

15. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 9/10 listopada
Leśnik Margonin 1 - 0 Sparta Oborniki
Zjednoczeni Trzemeszno 1 - 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lechia Kostrzyn 0 - 0 Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno 6 - 0 Pogoń Lwówek
Lubuszanin Trzcianka 4 - 3 Sokół Pniewy
Świt Piotrowo 5 - 1 Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo 0 - 0 Warta Międzychód
Płomień Przyprostynia 1 - 1 1920 Mosina

16. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 16/17 listopada
1920 Mosina 0 - 2 Huragan Pobiedziska
Lechia Kostrzyn 1 - 2 Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno 2 - 1 Iskra Szydłowo
Leśnik Margonin 3 - 6 Sokół Pniewy
Lubuszanin Trzcianka 5 - 1 Pogoń Lwówek
Mieszko Gniezno 2 - 0 Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo 0 - 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Świt Piotrowo 0 - 1 Sparta Oborniki

17. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 23/24 listopada
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 0 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno 3 - 2 1920 Mosina
Płomień Przyprostynia 3 - 4 Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Lwówek 2 - 3 Leśnik Margonin
Sokół Pniewy 3 - 0 Świt Piotrowo
Sparta Oborniki 0 - 0 Zjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 0 - 4 Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo 3 - 1 Czarni Wróblewo

18. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 22/23 marca
Lechia Kostrzyn 1 - 1 Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka 3 - 0 Mieszko Gniezno
1920 Mosina 3 - 2 Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno 1 - 2 Sokół Pniewy
Leśnik Margonin 1 - 5 Płomień Przyprostynia
Świt Piotrowo 0 - 3* Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo 2 - 2 Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne

19. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 29/30 marca
Mieszko Gniezno 3 - 2 Leśnik Margonin
Świt Piotrowo 0 - 3* Płomień Przyprostynia
Lubuszanin Trzcianka 2 - 0 1920 Mosina
Pogoń Lwówek 2 - 2 Zjednoczeni Trzemeszno
Sokół Pniewy 1 - 0 Czarni Wróblewo
Sparta Oborniki 2 - 1 Lechia Kostrzyn
Iskra Szydłowo 0 - 0 Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 1 Warta Międzychód

20. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 5/6 kwietnia
Świt Piotrowo 0 - 3* Mieszko Gniezno
Lechia Kostrzyn 4 - 1 Sokół Pniewy
1920 Mosina 0 - 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno 2 - 0 Płomień Przyprostynia
Leśnik Margonin 3 - 2 Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód 2 - 0 Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo 3 - 0 Pogoń Lwówek
Huragan Pobiedziska 2 - 4 Sparta Oborniki

21. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 12/13 kwietnia
Lubuszanin Trzcianka 3 - 0* Świt Piotrowo
Pogoń Lwówek 0 - 3 Lechia Kostrzyn
Leśnik Margonin 2 - 2 1920 Mosina
Sparta Oborniki 2 - 0 Warta Międzychód
Iskra Szydłowo 2 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Płomień Przyprostynia 0 - 0 Czarni Wróblewo
Mieszko Gniezno 1 - 3 Zjednoczeni Trzemeszno
Sokół Pniewy 2 - 2 Huragan Pobiedziska

22. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 19 kwietnia
1920 Mosina 0 - 0 Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Sparta Oborniki
Lechia Kostrzyn 1 - 2 Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo 0 - 0 Mieszko Gniezno
Zjednoczeni Trzemeszno 0 - 5 Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód 2 - 0 Sokół Pniewy
Świt Piotrowo 0 - 3* Leśnik Margonin
Huragan Pobiedziska 4 - 0 Pogoń Lwówek

23. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 26/27 kwietnia
Świt Piotrowo 0 - 3* 1920 Mosina
Pogoń Lwówek 0 - 9 Warta Międzychód
Leśnik Margonin 1 - 2 Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka 3 - 1 Czarni Wróblewo
Mieszko Gniezno 2 - 2 Lechia Kostrzyn
Sokół Pniewy 1 - 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Oborniki 0 - 0 Iskra Szydłowo
Płomień Przyprostynia 4 - 0 Huragan Pobiedziska

24. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 3/4 maja
Zjednoczeni Trzemeszno 3 - 0* Świt Piotrowo
1920 Mosina 2 - 2 Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo 5 - 1 Sokół Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 - 1 Pogoń Lwówek
Warta Międzychód 2 - 2 Płomień Przyprostynia
Lechia Kostrzyn 2 - 1 Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Mieszko Gniezno
Czarni Wróblewo 2 - 0 Leśnik Margonin

25. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 10/11 maja
Świt Piotrowo 0 - 3* Czarni Wróblewo
Pogoń Lwówek 5 - 0 Iskra Szydłowo
Zjednoczeni Trzemeszno 5 - 1 1920 Mosina
Lubuszanin Trzcianka 1 - 0 Huragan Pobiedziska
Sokół Pniewy 1 - 1 Sparta Oborniki
Leśnik Margonin 1 - 1 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno 1 - 1 Warta Międzychód
Płomień Przyprostynia 3 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne

26. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 17/18 maja
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 0 Mieszko Gniezno
1920 Mosina 3 - 2 Sokół Pniewy
Sparta Oborniki 0 - 0 Pogoń Lwówek
Iskra Szydłowo 1 - 1 Płomień Przyprostynia
Warta Międzychód 2 - 3 Lubuszanin Trzcianka
Lechia Kostrzyn 3 - 0* Świt Piotrowo
Huragan Pobiedziska 1 - 1 Leśnik Margonin
Czarni Wróblewo 0 - 4 Zjednoczeni Trzemeszno

27. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 24/25 maja
Pogoń Lwówek 0 - 2 Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno 1 - 1 Lechia Kostrzyn
Świt Piotrowo 0 - 3* Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin 0 - 4 Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka 5 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno 1 - 2 Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo 3 - 2 1920 Mosina
Płomień Przyprostynia 1 - 2 Sparta Oborniki

28. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 31 maja/1 czerwca
1920 Mosina 3 - 0 Pogoń Lwówek
Iskra Szydłowo 1 - 2 Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód 3 - 0* Świt Piotrowo
Sokół Pniewy 1 - 0 Płomień Przyprostynia
Sparta Oborniki 1 - 0 Mieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 - 0 Leśnik Margonin
Lechia Kostrzyn 3 - 0 Czarni Wróblewo
Huragan Pobiedziska 2 - 0 Zjednoczeni Trzemeszno

29. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 7 czerwca
Lechia Kostrzyn 2 - 1 1920 Mosina
Czarni Wróblewo 2 - 3 Huragan Pobiedziska
Zjednoczeni Trzemeszno 0 - 2 Warta Międzychód
Świt Piotrowo 0 - 3* Tarnovia Tarnowo Podgórne
Leśnik Margonin 1 - 4 Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka 1 - 1 Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno 4 - 1 Sokół Pniewy
Płomień Przyprostynia 5 - 0 Pogoń Lwówek

30. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 14 czerwca
1920 Mosina 4 - 1 Płomień Przyprostynia
Pogoń Lwówek 1 - 4 Mieszko Gniezno
Sokół Pniewy 1 - 6 Lubuszanin Trzcianka
Sparta Oborniki 6 - 1 Leśnik Margonin
Iskra Szydłowo 3 - 0* Świt Piotrowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód 3 - 2 Czarni Wróblewo
Huragan Pobiedziska 1 - 0 Lechia Kostrzyn


Inne terminarze / wyniki