Terminarz dla IV liga wielkopolska (północna) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://clicks.fortunaaffiliates.com/afs/come.php?id=2289&cid=2988&ctgid=3&atype=1
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga wielkopolska (północna)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Mieszko Gniezno 17 51 17 0 0 63 10 53
2 Unia Swarzędz 17 35 11 2 4 35 19 16
3 Warta Międzychód 17 35 11 2 4 43 24 19
4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 31 10 1 5 39 23 16
5 Kotwica Kórnik 17 30 9 3 5 28 26 2
6 Nielba Wągrowiec 17 26 8 2 7 34 32 2
7 Iskra Szydłowo 17 25 7 4 6 43 35 8
8 Grom Plewiska 17 24 6 6 5 31 25 6
9 Wełna Skoki 17 23 7 2 8 31 37 -6
10 Lubuszanin Trzcianka 16 23 7 2 7 40 25 15
11 Sparta Oborniki 17 23 7 2 8 24 30 -6
12 GKS Dopiewo 17 15 4 3 10 25 37 -12
13 GLKS Wysoka 17 14 3 5 9 16 33 -17
14 Huragan Pobiedziska 17 14 4 2 11 15 38 -23
15 Orły Pniewy 17 11 3 2 12 17 43 -26
16 Pogoń Łobżenica 17 5 1 2 14 11 58 -47
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 5/6 sierpnia
Orły Pniewy 3 - 0 Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 0 Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik 0 - 3 Mieszko Gniezno
Wełna Skoki 2 - 1 GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska 1 - 8 Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica 1 - 2 Iskra Szydłowo
Warta Międzychód 4 - 0 GLKS Wysoka

2. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 12/13 sierpnia
Iskra Szydłowo 3 - 5 Mieszko Gniezno
GKS Dopiewo 0 - 4 Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka 4 - 0 Nielba Wągrowiec
Pogoń Łobżenica 1 - 4 Unia Swarzędz
GLKS Wysoka 0 - 0 Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki 0 - 3 Warta Międzychód
Grom Plewiska 1 - 1 Orły Pniewy
Kotwica Kórnik 0 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne

3. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 15 sierpnia
Huragan Pobiedziska 1 - 1 Wełna Skoki
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Kotwica Kórnik
Orły Pniewy 0 - 3* GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica 0 - 0 Grom Plewiska
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 2 Iskra Szydłowo
Warta Międzychód 2 - 0 GKS Dopiewo
Mieszko Gniezno 3 - 0 Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka 0 - 0 Sparta Oborniki

4. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 19/20 sierpnia
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Unia Swarzędz
Iskra Szydłowo 2 - 5 Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik 3 - 1 Sparta Oborniki
Grom Plewiska 2 - 3 Mieszko Gniezno
GKS Dopiewo 0 - 4 Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód 3 - 1 Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka 0 - 1 Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki 4 - 1 Orły Pniewy

5. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 26/27 sierpnia
Iskra Szydłowo 7 - 0 Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno 5 - 0 GLKS Wysoka
Lubuszanin Trzcianka 1 - 2 Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska 1 - 6 GKS Dopiewo
Orły Pniewy 2 - 2 Warta Międzychód
Pogoń Łobżenica 1 - 7 Wełna Skoki

6. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 2/3 września
Unia Swarzędz 2 - 0 Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo 3 - 0 Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec 2 - 3 Grom Plewiska
GKS Dopiewo 0 - 1 Kotwica Kórnik
Wełna Skoki 1 - 4 Mieszko Gniezno
Warta Międzychód 6 - 0 Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka 2 - 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Orły Pniewy

7. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 9/10 września
Nielba Wągrowiec 2 - 1 GLKS Wysoka
Orły Pniewy 2 - 0 GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka 5 - 0 Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno 6 - 0 Warta Międzychód
Grom Plewiska 1 - 1 Sparta Oborniki
Kotwica Kórnik 2 - 2 Iskra Szydłowo
Pogoń Łobżenica 0 - 2 Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 0 Wełna Skoki

8. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 16/17 września
Unia Swarzędz 2 - 1 Kotwica Kórnik
GKS Dopiewo 3 - 3 Iskra Szydłowo
Wełna Skoki 1 - 4 Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód 1 - 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orły Pniewy 3 - 1 Pogoń Łobżenica
Grom Plewiska 0 - 0 Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka 1 - 0 Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska 1 - 3 Mieszko Gniezno

9. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 23/24 września
Iskra Szydłowo 2 - 0 Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno 3 - 0* Orły Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 2 Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec 0 - 5 Warta Międzychód
Wełna Skoki 3 - 1 Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka 3 - 1 GLKS Wysoka
Kotwica Kórnik 3 - 4 Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica 0 - 5 GKS Dopiewo

10. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 30 września / 1 października
Warta Międzychód 3 - 2 Sparta Oborniki
Orły Pniewy 1 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo 1 - 1 Unia Swarzędz
Grom Plewiska 3 - 0 Iskra Szydłowo
Wełna Skoki 3 - 2 Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka 1 - 1 Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska 1 - 0 Nielba Wągrowiec
Pogoń Łobżenica 0 - 2 Mieszko Gniezno

11. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 7/8 października
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 - 0 Pogoń Łobżenica
Unia Swarzędz 4 - 0 Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec 5 - 0 Orły Pniewy
Lubuszanin Trzcianka 2 - 4 Warta Międzychód
Iskra Szydłowo 3 - 3 GLKS Wysoka
Mieszko Gniezno 8 - 1 GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska 1 - 2 Sparta Oborniki
Kotwica Kórnik 4 - 2 Wełna Skoki

12. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 14/15 października
GKS Dopiewo 1 - 2 Grom Plewiska
Warta Międzychód 2 - 3 Kotwica Kórnik
Orły Pniewy 1 - 4 Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno 3 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
GLKS Wysoka 0 - 5 Unia Swarzędz
Wełna Skoki 4 - 4 Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska 0 - 5 Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Łobżenica 1 - 2 Nielba Wągrowiec

13. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 21/22 października
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 1 GKS Dopiewo
Unia Swarzędz 4 - 0 Wełna Skoki
Sparta Oborniki 2 - 0 Pogoń Łobżenica
Nielba Wągrowiec 0 - 2 Mieszko Gniezno
Lubuszanin Trzcianka 2 - 0 Orły Pniewy
Kotwica Kórnik 1 - 0 Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo 0 - 1 Warta Międzychód
Grom Plewiska 1 - 1 GLKS Wysoka

14. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 28/29 października
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 4 Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód 0 - 2 Unia Swarzędz
GKS Dopiewo 2 - 0 GLKS Wysoka
Orły Pniewy 1 - 2 Kotwica Kórnik
Mieszko Gniezno 4 - 0 Sparta Oborniki
Wełna Skoki 1 - 0 Grom Plewiska
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka 9 - 1 Pogoń Łobżenica

15. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 4/5 listopada
Kotwica Kórnik 2 - 1 Pogoń Łobżenica
Nielba Wągrowiec 1 - 1 GKS Dopiewo
Iskra Szydłowo 5 - 0 Orły Pniewy
Unia Swarzędz 2 - 0 Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki 4 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka 1 - 4 Mieszko Gniezno
Grom Plewiska 1 - 3 Warta Międzychód
GLKS Wysoka 0 - 1 Wełna Skoki

16. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 11/12 listopada
Unia Swarzędz 4 - 0 Orły Pniewy
Iskra Szydłowo 4 - 1 Pogoń Łobżenica
Lubuszanin Trzcianka ? - ? Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska 1 - 2 Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno 2 - 0 Kotwica Kórnik
GKS Dopiewo 3 - 1 Wełna Skoki
Sparta Oborniki 2 - 1 Nielba Wągrowiec
GLKS Wysoka 2 - 2 Warta Międzychód

17. kolejka - IV liga wielkopolska (północna) 18/19 listopada
Sparta Oborniki 1 - 0 GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód 2 - 0 Wełna Skoki
Unia Swarzędz 2 - 2 Pogoń Łobżenica
Mieszko Gniezno 3 - 0 Iskra Szydłowo
Orły Pniewy 1 - 3 Grom Plewiska
Huragan Pobiedziska 0 - 1 GLKS Wysoka


Inne terminarze / wyniki