Terminarz dla IV liga wielkopolska (południowa) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga wielkopolska (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Victoria Września 30 73 22 7 1 82 26 56
2 Dąbroczanka Pępowo 30 67 20 7 3 63 21 42
3 Górnik Konin 30 60 18 6 6 57 27 30
4 Obra Kościan 30 57 17 6 7 56 29 27
5 LKS Ślesin 30 52 16 4 10 59 42 17
6 KKS 1925 Kalisz 30 45 13 6 11 47 31 16
7 Orzeł Mroczeń 30 45 13 6 11 44 54 -10
8 SKP Słupca 30 43 13 4 13 48 46 2
9 Grom Wolsztyn 30 40 11 7 12 61 49 12
10 PKS Racot 30 38 11 5 14 50 64 -14
11 Olimpia Koło 30 36 10 6 14 42 49 -7
12 Victoria Ostrzeszów 30 36 10 6 14 39 52 -13
13 LKS Gołuchów 30 34 9 7 14 37 35 2
14 Piast Kobylin 30 20 5 5 20 22 66 -44
15 Warta Krzymów 30 12 3 3 24 23 91 -68
16 Jarota II Jarocin 30 17 4 5 21 23 71 -48
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 10/11 sierpnia
Victoria Września 5 - 1 Grom Wolsztyn
PKS Racot 2 - 2 LKS Gołuchów
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Dąbroczanka Pępowo
Victoria Ostrzeszów 2 - 1 Obra Kościan
Orzeł Mroczeń 1 - 1 Olimpia Koło
Jarota II Jarocin 1 - 4 Górnik Konin
SKP Słupca 3 - 0 Piast Kobylin
Warta Krzymów 0 - 3 LKS Ślesin

2. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 15 sierpnia
Dąbroczanka Pępowo 0 - 1 Olimpia Koło
LKS Ślesin 3 - 3 Górnik Konin
Jarota II Jarocin 1 - 2 Orzeł Mroczeń
Obra Kościan 7 - 0 PKS Racot
LKS Gołuchów 0 - 2 Warta Krzymów
Grom Wolsztyn 2 - 3 Victoria Ostrzeszów
KKS 1925 Kalisz 4 - 1 SKP Słupca
Piast Kobylin 0 - 2 Victoria Września

3. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 17/18 sierpnia
Olimpia Koło 2 - 0 Jarota II Jarocin
Victoria Ostrzeszów 0 - 0 Piast Kobylin
Orzeł Mroczeń 2 - 1 LKS Ślesin
SKP Słupca 0 - 1 Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot 2 - 0 Grom Wolsztyn
Warta Krzymów 0 - 2 Obra Kościan
Górnik Konin 3 - 2 LKS Gołuchów
Victoria Września 2 - 2 KKS 1925 Kalisz

4. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 24/25 sierpnia
LKS Ślesin 1 - 0 Olimpia Koło
Piast Kobylin 0 - 3 PKS Racot
Obra Kościan 1 - 3 Górnik Konin
LKS Gołuchów 1 - 2 Orzeł Mroczeń
Grom Wolsztyn 4 - 1 Warta Krzymów
SKP Słupca 3 - 4 Victoria Września
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Victoria Ostrzeszów
Jarota II Jarocin 0 - 1 Dąbroczanka Pępowo

5. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 31 sierpnia/1 września
Victoria Września 0 - 1 Dąbroczanka Pępowo
Olimpia Koło 1 - 2 LKS Gołuchów
Warta Krzymów 1 - 1 Piast Kobylin
Górnik Konin 0 - 1 Grom Wolsztyn
PKS Racot 3 - 4 KKS 1925 Kalisz
Victoria Ostrzeszów 1 - 1 SKP Słupca
Orzeł Mroczeń 1 - 1 Obra Kościan
Jarota II Jarocin 3 - 1 LKS Ślesin

6. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 7/8 września
Grom Wolsztyn 3 - 3 Orzeł Mroczeń
Obra Kościan 1 - 0 Olimpia Koło
Dąbroczanka Pępowo 2 - 1 LKS Ślesin
LKS Gołuchów 0 - 1 Jarota II Jarocin
SKP Słupca 2 - 1 PKS Racot
Victoria Września 5 - 1 Victoria Ostrzeszów
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Warta Krzymów
Piast Kobylin 2 - 5 Górnik Konin

7. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 14/15 września
Olimpia Koło 1 - 0 Grom Wolsztyn
PKS Racot 1 - 1 Victoria Września
LKS Ślesin 1 - 1 LKS Gołuchów
Orzeł Mroczeń 2 - 0 Piast Kobylin
Victoria Ostrzeszów 3 - 4 Dąbroczanka Pępowo
Warta Krzymów 1 - 1 SKP Słupca
Jarota II Jarocin 1 - 2 Obra Kościan
Górnik Konin 1 - 0 KKS 1925 Kalisz

8. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 21/22 września
Grom Wolsztyn 2 - 2 Jarota II Jarocin
Obra Kościan 0 - 2 LKS Ślesin
Górnik Konin 1 - 0 SKP Słupca
Victoria Września 6 - 0 Warta Krzymów
Dąbroczanka Pępowo 0 - 0 LKS Gołuchów
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Orzeł Mroczeń
Piast Kobylin 1 - 0 Olimpia Koło
Victoria Ostrzeszów 2 - 1 PKS Racot

9. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 28/29 września
PKS Racot 1 - 2 Dąbroczanka Pępowo
Górnik Konin 0 - 0 Victoria Września
LKS Ślesin 2 - 0 Grom Wolsztyn
LKS Gołuchów 0 - 2 Obra Kościan
Orzeł Mroczeń 0 - 1 SKP Słupca
Warta Krzymów 0 - 2 Victoria Ostrzeszów
Jarota II Jarocin 0 - 0 Piast Kobylin
Olimpia Koło 0 - 3 KKS 1925 Kalisz

10. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 5/6 października
Grom Wolsztyn 2 - 3 LKS Gołuchów
Dąbroczanka Pępowo 2 - 2 Obra Kościan
SKP Słupca 0 - 0 Olimpia Koło
Victoria Września 4 - 2 Orzeł Mroczeń
PKS Racot 2 - 0 Warta Krzymów
Piast Kobylin 2 - 5 LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów 1 - 3 Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz 1 - 1 Jarota II Jarocin

11. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 12/13 października
LKS Gołuchów 4 - 0 Piast Kobylin
Warta Krzymów 0 - 6 Dąbroczanka Pępowo
Górnik Konin 4 - 1 PKS Racot
Olimpia Koło 1 - 3 Victoria Września
Obra Kościan 1 - 0 Grom Wolsztyn
LKS Ślesin 0 - 1 KKS 1925 Kalisz
Orzeł Mroczeń 2 - 0 Victoria Ostrzeszów
Jarota II Jarocin 4 - 1 SKP Słupca

12. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 19/20 października
PKS Racot 5 - 1 Orzeł Mroczeń
SKP Słupca 1 - 3 LKS Ślesin
Victoria Września 5 - 0 Jarota II Jarocin
Dąbroczanka Pępowo 2 - 1 Grom Wolsztyn
Piast Kobylin 0 - 5 Obra Kościan
Warta Krzymów 0 - 1 Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 Olimpia Koło

13. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 26/27 października
LKS Gołuchów 1 - 0 SKP Słupca
Olimpia Koło 1 - 3 PKS Racot
LKS Ślesin 1 - 3 Victoria Września
Grom Wolsztyn 5 - 0 Piast Kobylin
Górnik Konin 0 - 0 Dąbroczanka Pępowo
Obra Kościan 2 - 1 KKS 1925 Kalisz
Orzeł Mroczeń 1 - 2 Warta Krzymów
Jarota II Jarocin 2 - 2 Victoria Ostrzeszów

14. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 2/3 listopada
SKP Słupca 2 - 2 Obra Kościan
Victoria Września 1 - 1 LKS Gołuchów
PKS Racot 0 - 0 Jarota II Jarocin
Górnik Konin 3 - 0 Orzeł Mroczeń
Dąbroczanka Pępowo 0 - 0 Piast Kobylin
Victoria Ostrzeszów 0 - 2 LKS Ślesin
Warta Krzymów 0 - 1 Olimpia Koło
KKS 1925 Kalisz 1 - 1 Grom Wolsztyn

15. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 9/10 listopada
Olimpia Koło 0 - 1 Górnik Konin
LKS Ślesin 3 - 0 PKS Racot
LKS Gołuchów 3 - 0 Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan 1 - 1 Victoria Września
Piast Kobylin 0 - 1 KKS 1925 Kalisz
Orzeł Mroczeń 2 - 2 Dąbroczanka Pępowo
Jarota II Jarocin 4 - 1 Warta Krzymów
Grom Wolsztyn 5 - 0 SKP Słupca

16. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 16/17 listopada
Górnik Konin 5 - 2 Jarota II Jarocin
LKS Ślesin 6 - 0 Warta Krzymów
Dąbroczanka Pępowo 1 - 1 KKS 1925 Kalisz
Grom Wolsztyn 2 - 4 Victoria Września
Obra Kościan 3 - 0 Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów 6 - 1 PKS Racot
Piast Kobylin 1 - 3 SKP Słupca
Olimpia Koło 3 - 3 Orzeł Mroczeń

17. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 23/24 listopada
Górnik Konin 0 - 2 LKS Ślesin
SKP Słupca 3 - 1 KKS 1925 Kalisz
Olimpia Koło 0 - 3 Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot 0 - 1 Obra Kościan
Victoria Września 6 - 0 Piast Kobylin
Orzeł Mroczeń 3 - 1 Jarota II Jarocin
Warta Krzymów 1 - 2 LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów 1 - 1 Grom Wolsztyn

18. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 22/23 marca
Grom Wolsztyn 2 - 2 PKS Racot
Dąbroczanka Pępowo 3 - 1 SKP Słupca
KKS 1925 Kalisz 1 - 2 Victoria Września
Obra Kościan 4 - 0 Warta Krzymów
LKS Ślesin 0 - 1 Orzeł Mroczeń
LKS Gołuchów 1 - 4 Górnik Konin
Jarota II Jarocin 0 - 3* Olimpia Koło
Piast Kobylin 2 - 0 Victoria Ostrzeszów

19. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 29/30 marca
Dąbroczanka Pępowo 3 - 0* Jarota II Jarocin
PKS Racot 2 - 1 Piast Kobylin
Olimpia Koło 1 - 1 LKS Ślesin
Victoria Września 3 - 0 SKP Słupca
Górnik Konin 0 - 0 Obra Kościan
Orzeł Mroczeń 0 - 0 LKS Gołuchów
Warta Krzymów 2 - 7 Grom Wolsztyn
Victoria Ostrzeszów 0 - 2 KKS 1925 Kalisz

20. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 5/6 kwietnia
Grom Wolsztyn 2 - 1 Górnik Konin
LKS Ślesin 3 - 0* Jarota II Jarocin
SKP Słupca 3 - 0 Victoria Ostrzeszów
Dąbroczanka Pępowo 0 - 2 Victoria Września
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 PKS Racot
Obra Kościan 1 - 2 Orzeł Mroczeń
LKS Gołuchów 0 - 1 Olimpia Koło
Piast Kobylin 3 - 0 Warta Krzymów

21. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 12/13 kwietnia
Jarota II Jarocin 0 - 3* LKS Gołuchów
Olimpia Koło 2 - 3 Obra Kościan
LKS Ślesin 0 - 2 Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot 3 - 2 SKP Słupca
Górnik Konin 2 - 0 Piast Kobylin
Warta Krzymów 0 - 3 KKS 1925 Kalisz
Orzeł Mroczeń 1 - 0 Grom Wolsztyn
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 Victoria Września

22. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 19 kwietnia
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Górnik Konin
LKS Gołuchów 0 - 1 LKS Ślesin
Dąbroczanka Pępowo 5 - 0 Victoria Ostrzeszów
Victoria Września 0 - 0 PKS Racot
SKP Słupca 5 - 1 Warta Krzymów
Piast Kobylin 0 - 2 Orzeł Mroczeń
Obra Kościan 3 - 0* Jarota II Jarocin
Grom Wolsztyn 4 - 2 Olimpia Koło

23. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 26/27 kwietnia
Orzeł Mroczeń 0 - 5 KKS 1925 Kalisz
Olimpia Koło 4 - 0 Piast Kobylin
SKP Słupca 1 - 0 Górnik Konin
LKS Ślesin 3 - 3 Obra Kościan
LKS Gołuchów 0 - 1 Dąbroczanka Pępowo
Jarota II Jarocin 0 - 3* Grom Wolsztyn
PKS Racot 0 - 1 Victoria Ostrzeszów
Warta Krzymów 1 - 2 Victoria Września

24. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 3/4 maja
KKS 1925 Kalisz 3 - 1 Olimpia Koło
Dąbroczanka Pępowo 6 - 1 PKS Racot
Victoria Września 0 - 0 Górnik Konin
Obra Kościan 0 - 1 LKS Gołuchów
SKP Słupca 3 - 0 Orzeł Mroczeń
Piast Kobylin 3 - 0* Jarota II Jarocin
Grom Wolsztyn 4 - 1 LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów 5 - 0 Warta Krzymów

25. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 10/11 maja
Jarota II Jarocin 0 - 3* KKS 1925 Kalisz
Olimpia Koło 3 - 2 SKP Słupca
Obra Kościan 1 - 0 Dąbroczanka Pępowo
LKS Gołuchów 2 - 3 Grom Wolsztyn
LKS Ślesin 3 - 2 Piast Kobylin
Orzeł Mroczeń 1 - 2 Victoria Września
Górnik Konin 1 - 2 Victoria Ostrzeszów
Warta Krzymów 2 - 3 PKS Racot

26. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 17/18 maja
Dąbroczanka Pępowo 5 - 1 Warta Krzymów
Victoria Września 6 - 1 Olimpia Koło
SKP Słupca 3 - 0* Jarota II Jarocin
KKS 1925 Kalisz 1 - 2 LKS Ślesin
Grom Wolsztyn 3 - 0 Obra Kościan
Victoria Ostrzeszów 3 - 0 Orzeł Mroczeń
Piast Kobylin 1 - 0 LKS Gołuchów
PKS Racot 4 - 2 Górnik Konin

27. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 24/25 maja
Olimpia Koło 1 - 1 Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan 1 - 0 Piast Kobylin
LKS Ślesin 0 - 2 SKP Słupca
LKS Gołuchów 0 - 0 KKS 1925 Kalisz
Jarota II Jarocin 0 - 3* Victoria Września
Grom Wolsztyn 1 - 2 Dąbroczanka Pępowo
Orzeł Mroczeń 2 - 1 PKS Racot
Górnik Konin 4 - 0 Warta Krzymów

28. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 31 maja/1 czerwca
Victoria Ostrzeszów 3 - 0* Jarota II Jarocin
SKP Słupca 1 - 0 LKS Gołuchów
Piast Kobylin 1 - 1 Grom Wolsztyn
Dąbroczanka Pępowo 0 - 0 Górnik Konin
PKS Racot 2 - 7 Olimpia Koło
Victoria Września 4 - 2 LKS Ślesin
KKS 1925 Kalisz 1 - 2 Obra Kościan
Warta Krzymów 1 - 4 Orzeł Mroczeń

29. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 7 czerwca
LKS Ślesin 3 - 2 Victoria Ostrzeszów
Olimpia Koło 2 - 2 Warta Krzymów
Piast Kobylin 0 - 2 Dąbroczanka Pępowo
Obra Kościan 3 - 0 SKP Słupca
Jarota II Jarocin 0 - 3* PKS Racot
Orzeł Mroczeń 1 - 3 Górnik Konin
Grom Wolsztyn 1 - 1 KKS 1925 Kalisz
LKS Gołuchów 1 - 2 Victoria Września

30. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 14 czerwca
PKS Racot 2 - 3 LKS Ślesin
Dąbroczanka Pępowo 6 - 2 Orzeł Mroczeń
Górnik Konin 2 - 0 Olimpia Koło
Warta Krzymów 3 - 0* Jarota II Jarocin
Victoria Ostrzeszów 1 - 1 LKS Gołuchów
Victoria Września 2 - 1 Obra Kościan
SKP Słupca 3 - 0 Grom Wolsztyn
KKS 1925 Kalisz 4 - 2 Piast Kobylin


Inne terminarze / wyniki