Terminarz dla IV liga wielkopolska (południowa) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga wielkopolska (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Victoria Września 30 73 23 4 3 74 24 50
2 Polonia Kępno 30 62 20 2 8 66 29 37
3 Obra Kościan 30 59 17 8 5 50 23 27
4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 58 17 7 6 73 36 37
5 LKS Gołuchów 30 54 17 3 10 64 39 25
6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 51 15 6 8 42 24 18
7 Polonia 1912 Leszno 30 51 15 6 9 49 38 11
8 Tur Turek 30 43 11 10 9 42 35 7
9 SKP Słupca 30 40 12 4 14 30 44 -14
10 Victoria Ostrzeszów 30 39 11 6 13 57 56 1
11 Rawia Rawicz 30 31 7 10 13 27 47 -20
12 Odolanovia Odolanów 30 30 8 6 16 35 53 -18
13 Kania Gostyń 30 24 6 6 18 28 59 -31
14 Korona Piaski 30 21 4 9 17 32 76 -44
15 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 29 18 3 9 17 29 65 -36
16 PKS Racot 30 12 2 6 22 24 74 -50
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 5/6 sierpnia
Polonia 1912 Leszno 3 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 1 PKS Racot
Obra Kościan 1 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Września 2 - 0 Rawia Rawicz
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 LKS Gołuchów
Korona Piaski 1 - 1 Tur Turek
SKP Słupca 3 - 0* Kania Gostyń
Polonia Kępno 2 - 0 Odolanovia Odolanów

2. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 12/13 sierpnia
Tur Turek 1 - 2 Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów 1 - 3 Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan 1 - 1 Victoria Września
Kania Gostyń 1 - 4 Korona Piaski
LKS Gołuchów 1 - 0 SKP Słupca
Rawia Rawicz 1 - 1 Victoria Ostrzeszów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 0 PKS Racot

3. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 15 sierpnia
SKP Słupca 1 - 0 Rawia Rawicz
Victoria Września 4 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów 2 - 0 Obra Kościan
Polonia Kępno 3 - 2 Kania Gostyń
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 0 Odolanovia Odolanów
Korona Piaski 2 - 2 LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Tur Turek
PKS Racot 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

4. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 19/20 sierpnia
Tur Turek 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan 0 - 1 SKP Słupca
Victoria Września 1 - 1 Victoria Ostrzeszów
Kania Gostyń 1 - 1 Polonia 1912 Leszno
LKS Gołuchów 2 - 4 Polonia Kępno
Rawia Rawicz 0 - 0 Korona Piaski
Odolanovia Odolanów 1 - 1 PKS Racot

5. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 26/27 sierpnia
Polonia Kępno 0 - 0 Rawia Rawicz
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Kania Gostyń
Victoria Ostrzeszów 3 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Odolanovia Odolanów
SKP Słupca 1 - 6 Victoria Września
PKS Racot 2 - 2 Tur Turek
Korona Piaski 2 - 2 Obra Kościan
Polonia 1912 Leszno 4 - 2 LKS Gołuchów

6. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 2/3 września
Obra Kościan 4 - 2 Polonia Kępno
Kania Gostyń 2 - 1 PKS Racot
Victoria Września 8 - 1 Korona Piaski
Victoria Ostrzeszów 2 - 1 SKP Słupca
Tur Turek 1 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów 3 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawicz 1 - 0 Polonia 1912 Leszno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 2 Odolanovia Odolanów

7. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 9/10 września
Korona Piaski 2 - 2 Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno 2 - 2 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Obra Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 Rawia Rawicz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Kania Gostyń
Odolanovia Odolanów 0 - 3 Tur Turek
SKP Słupca 1 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot 0 - 4 LKS Gołuchów

8. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 16/17 września
Kania Gostyń 1 - 3 Odolanovia Odolanów
SKP Słupca 2 - 0 Korona Piaski
LKS Gołuchów 2 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2 - 4 Tur Turek
Victoria Września 3 - 1 Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawicz 4 - 2 PKS Racot
Victoria Ostrzeszów 1 - 4 Polonia Kępno
Obra Kościan 3 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce

9. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 23/24 września
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Victoria Września
Tur Turek 3 - 0 Kania Gostyń
Korona Piaski 1 - 2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Victoria Ostrzeszów
PKS Racot 2 - 3 Obra Kościan
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 - 1 Rawia Rawicz
Odolanovia Odolanów 5 - 0 LKS Gołuchów
Polonia Kępno 3 - 0 SKP Słupca

10. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 30 września / 1 października
SKP Słupca 0 - 2 Polonia 1912 Leszno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3 - 2 Kania Gostyń
Korona Piaski 1 - 3 Polonia Kępno
LKS Gołuchów 1 - 2 Tur Turek
Rawia Rawicz 1 - 1 Odolanovia Odolanów
Victoria Września 3 - 0 PKS Racot
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra Kościan 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

11. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 7/8 października
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Korona Piaski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 SKP Słupca
Tur Turek 3 - 0 Rawia Rawicz
Kania Gostyń 0 - 1 LKS Gołuchów
Polonia Kępno 2 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot 0 - 1 Victoria Ostrzeszów
Odolanovia Odolanów 1 - 3 Obra Kościan

12. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 14/15 października
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2 - 3 LKS Gołuchów
Obra Kościan 3 - 1 Tur Turek
Korona Piaski 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawicz 1 - 1 Kania Gostyń
Victoria Września 2 - 0 Odolanovia Odolanów
SKP Słupca 2 - 1 PKS Racot
Polonia Kępno 0 - 1 Polonia 1912 Leszno
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

13. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 21/22 października
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 0 SKP Słupca
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 Polonia Kępno
Odolanovia Odolanów 2 - 0 Victoria Ostrzeszów
Tur Turek 0 - 2 Victoria Września
Kania Gostyń 0 - 1 Obra Kościan
LKS Gołuchów 6 - 0 Rawia Rawicz
PKS Racot 3 - 1 Korona Piaski

14. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 28/29 października
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 - 2 Rawia Rawicz
Obra Kościan 1 - 2 LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów 2 - 2 Tur Turek
Korona Piaski 2 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września 4 - 1 Kania Gostyń
SKP Słupca 3 - 1 Odolanovia Odolanów
Polonia Kępno 6 - 0 PKS Racot

15. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 4/5 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot 0 - 3 Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Polonia Kępno
Tur Turek 1 - 1 SKP Słupca
Kania Gostyń 2 - 1 Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów 2 - 3 Victoria Września
Rawia Rawicz 0 - 0 Obra Kościan
Odolanovia Odolanów 1 - 2 Korona Piaski

16. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 11/12 listopada
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 3 Polonia 1912 Leszno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 1 Obra Kościan
Rawia Rawicz 1 - 4 Victoria Września
PKS Racot 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów 2 - 3 Victoria Ostrzeszów
Odolanovia Odolanów 1 - 3 Polonia Kępno
Kania Gostyń 3 - 1 SKP Słupca
Tur Turek 1 - 1 Korona Piaski

17. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 18/19 listopada
PKS Racot 2 - 2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Odolanovia Odolanów
Polonia Kępno 1 - 2 Tur Turek
Korona Piaski 1 - 3 Kania Gostyń
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca 2 - 1 LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów 1 - 3 Rawia Rawicz
Victoria Września 1 - 1 Obra Kościan

18. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 17/18 marca
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 - 0 PKS Racot
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 3 Victoria Września
Obra Kościan 4 - 1 Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów 3 - 0 Korona Piaski
Kania Gostyń 1 - 2 Polonia Kępno
Tur Turek 1 - 0 Polonia 1912 Leszno
Odolanovia Odolanów 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawicz 0 - 0 SKP Słupca

19. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 24/25 marca
Korona Piaski 1 - 2 Rawia Rawicz
PKS Racot 0 - 0 Odolanovia Odolanów
SKP Słupca 0 - 3 Obra Kościan
Victoria Ostrzeszów 3 - 5 Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Tur Turek
Polonia Kępno 0 - 1 LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Kania Gostyń

20. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 31 marca
Rawia Rawicz 0 - 1 Polonia Kępno
Kania Gostyń 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 5 Victoria Ostrzeszów
Tur Turek 4 - 0 PKS Racot
Obra Kościan 3 - 0 Korona Piaski
LKS Gołuchów 1 - 1 Polonia 1912 Leszno
Victoria Września 1 - 0 SKP Słupca
Odolanovia Odolanów 1 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

21. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 7/8 kwietnia
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Tur Turek
Korona Piaski 0 - 5 Victoria Września
Odolanovia Odolanów 0 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot 0 - 2 Kania Gostyń
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Rawia Rawicz
Polonia Kępno 0 - 1 Obra Kościan
SKP Słupca 0 - 4 Victoria Ostrzeszów

22. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 14/15 kwietnia
Kania Gostyń 0 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów 1 - 1 Korona Piaski
Victoria Września 0 - 1 Polonia Kępno
Obra Kościan 2 - 1 Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawicz 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów 4 - 1 PKS Racot
Tur Turek 1 - 1 Odolanovia Odolanów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 2 SKP Słupca

23. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 21/22 kwietnia
Polonia Kępno 2 - 1 Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 2 LKS Gołuchów
Odolanovia Odolanów 4 - 2 Kania Gostyń
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Obra Kościan
Korona Piaski 1 - 3 SKP Słupca
Tur Turek 2 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot 0 - 2 Rawia Rawicz
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Victoria Września

24. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 28/29 kwietnia
Kania Gostyń 1 - 0 Tur Turek
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 1 Korona Piaski
SKP Słupca 1 - 0 Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów 3 - 2 Polonia 1912 Leszno
Victoria Września 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra Kościan 4 - 0 PKS Racot
Rawia Rawicz 1 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów 2 - 2 Odolanovia Odolanów

25. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 1 maja
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Obra Kościan
Odolanovia Odolanów 2 - 1 Rawia Rawicz
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0* Victoria Ostrzeszów
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 SKP Słupca
Polonia Kępno 6 - 1 Korona Piaski
Kania Gostyń 1 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Tur Turek 0 - 2 LKS Gołuchów
PKS Racot 1 - 2 Victoria Września

26. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 5/6 maja
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 2 Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów 3 - 2 PKS Racot
Victoria Września 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan 3 - 1 Odolanovia Odolanów
Korona Piaski 0 - 4 Polonia 1912 Leszno
SKP Słupca 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawicz 0 - 1 Tur Turek
LKS Gołuchów 5 - 0 Kania Gostyń

27. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 12/13 maja
Polonia 1912 Leszno 0 - 7 Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 3 Victoria Ostrzeszów
PKS Racot 2 - 1 SKP Słupca
Odolanovia Odolanów 0 - 2 Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Korona Piaski
LKS Gołuchów 4 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Kania Gostyń 0 - 0 Rawia Rawicz
Tur Turek 1 - 0 Obra Kościan

28. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 19/20 maja
Obra Kościan 3 - 0 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 0 - 2 LKS Gołuchów
Polonia Kępno 2 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Ostrzeszów 3 - 1 Odolanovia Odolanów
Victoria Września 2 - 1 Tur Turek
Korona Piaski 2 - 1 PKS Racot
SKP Słupca 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 3 Polonia 1912 Leszno

29. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 26/27 maja
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawicz 5 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 - 0 Korona Piaski
Tur Turek 2 - 2 Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów 0 - 1 Obra Kościan
Kania Gostyń 1 - 2 Victoria Września
PKS Racot 0 - 2 Polonia Kępno
Odolanovia Odolanów 0 - 1 SKP Słupca

30. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 2 czerwca
Polonia Kępno 3 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 PKS Racot
Korona Piaski 4 - 0 Odolanovia Odolanów
SKP Słupca 2 - 1 Tur Turek
Victoria Ostrzeszów 4 - 0 Kania Gostyń
Victoria Września 0 - 2 LKS Gołuchów
Obra Kościan 0 - 0 Rawia Rawicz


Inne terminarze / wyniki