Terminarz dla IV liga wielkopolska (południowa) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga wielkopolska (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Polonia 1912 Leszno 9 19 6 1 2 18 12 6
2 Victoria Września 9 18 5 3 1 27 9 18
3 Polonia Kępno 8 17 5 2 1 19 12 7
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 16 5 1 2 17 9 8
5 LKS Gołuchów 8 13 4 1 3 18 14 4
6 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 12 3 3 2 16 14 2
7 Tur Turek 9 12 3 3 3 16 14 2
8 Victoria Ostrzeszów 9 12 3 3 3 14 14 0
9 Obra Kościan 8 11 3 2 3 12 12 0
10 SKP Słupca 8 10 3 1 4 7 11 -4
11 Odolanovia Odolanów 8 10 3 1 4 9 16 -7
12 Rawia Rawicz 8 9 2 3 3 6 8 -2
13 Korona Piaski 9 8 1 5 3 13 20 -7
14 Kania Gostyń 9 8 2 2 5 9 17 -8
15 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 9 6 1 3 5 9 17 -8
16 PKS Racot 9 4 0 4 5 10 21 -11
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 5/6 sierpnia
Polonia 1912 Leszno 3 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 1 PKS Racot
Obra Kościan 1 - 0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Września 2 - 0 Rawia Rawicz
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 LKS Gołuchów
Korona Piaski 1 - 1 Tur Turek
SKP Słupca 0 - 1 Kania Gostyń
Polonia Kępno 2 - 0 Odolanovia Odolanów

2. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 12/13 sierpnia
Tur Turek 1 - 2 Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów 1 - 3 Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan 1 - 1 Victoria Września
Kania Gostyń 1 - 4 Korona Piaski
LKS Gołuchów 1 - 0 SKP Słupca
Rawia Rawicz 1 - 1 Victoria Ostrzeszów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 0 PKS Racot

3. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 15 sierpnia
SKP Słupca 1 - 0 Rawia Rawicz
Victoria Września 4 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów 2 - 0 Obra Kościan
Polonia Kępno 3 - 2 Kania Gostyń
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 0 Odolanovia Odolanów
Korona Piaski 2 - 2 LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Tur Turek
PKS Racot 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

4. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 19/20 sierpnia
Tur Turek 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan 0 - 1 SKP Słupca
Victoria Września 1 - 1 Victoria Ostrzeszów
Kania Gostyń 1 - 1 Polonia 1912 Leszno
LKS Gołuchów 2 - 4 Polonia Kępno
Rawia Rawicz 0 - 0 Korona Piaski
Odolanovia Odolanów 1 - 1 PKS Racot

5. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 26/27 sierpnia
Polonia Kępno 0 - 0 Rawia Rawicz
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Kania Gostyń
Victoria Ostrzeszów 3 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Odolanovia Odolanów
SKP Słupca 1 - 6 Victoria Września
PKS Racot 2 - 2 Tur Turek
Korona Piaski 2 - 2 Obra Kościan
Polonia 1912 Leszno 4 - 2 LKS Gołuchów

6. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 2/3 września
Obra Kościan 4 - 2 Polonia Kępno
Kania Gostyń 2 - 1 PKS Racot
Victoria Września 8 - 1 Korona Piaski
Victoria Ostrzeszów 2 - 1 SKP Słupca
Tur Turek 1 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów 3 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawicz 1 - 0 Polonia 1912 Leszno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 2 Odolanovia Odolanów

7. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 9/10 września
Korona Piaski 2 - 2 Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno 2 - 2 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Obra Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 Rawia Rawicz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Kania Gostyń
Odolanovia Odolanów 0 - 3 Tur Turek
SKP Słupca 1 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot 0 - 4 LKS Gołuchów

8. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 16/17 września
Kania Gostyń 1 - 3 Odolanovia Odolanów
SKP Słupca 2 - 0 Korona Piaski
LKS Gołuchów 2 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2 - 4 Tur Turek
Victoria Września 3 - 1 Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawicz 4 - 2 PKS Racot
Victoria Ostrzeszów 1 - 4 Polonia Kępno

9. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 23/24 września
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Victoria Września
Tur Turek 3 - 0 Kania Gostyń
Korona Piaski 1 - 2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia Kępno ? - ? SKP Słupca
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski ? - ? Rawia Rawicz
Odolanovia Odolanów ? - ? LKS Gołuchów
PKS Racot 2 - 3 Obra Kościan

10. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 30 września / 1 października
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski ? - ? Kania Gostyń
LKS Gołuchów ? - ? Tur Turek
Rawia Rawicz ? - ? Odolanovia Odolanów
Obra Kościan ? - ? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Września ? - ? PKS Racot
Victoria Ostrzeszów ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce
SKP Słupca ? - ? Polonia 1912 Leszno
Korona Piaski ? - ? Polonia Kępno

11. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 7/8 października
Polonia Kępno ? - ? Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno ? - ? Korona Piaski
Pogoń Nowe Skalmierzyce ? - ? SKP Słupca
PKS Racot ? - ? Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski ? - ? Victoria Września
Odolanovia Odolanów ? - ? Obra Kościan
Tur Turek ? - ? Rawia Rawicz
Kania Gostyń ? - ? LKS Gołuchów

12. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 14/15 października
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski ? - ? LKS Gołuchów
Rawia Rawicz ? - ? Kania Gostyń
Obra Kościan ? - ? Tur Turek
Victoria Września ? - ? Odolanovia Odolanów
Victoria Ostrzeszów ? - ? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca ? - ? PKS Racot
Korona Piaski ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno ? - ? Polonia 1912 Leszno

13. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 21/22 października
Polonia 1912 Leszno ? - ? Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce ? - ? Polonia Kępno
PKS Racot ? - ? Korona Piaski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski ? - ? SKP Słupca
Odolanovia Odolanów ? - ? Victoria Ostrzeszów
Tur Turek ? - ? Victoria Września
Kania Gostyń ? - ? Obra Kościan
LKS Gołuchów ? - ? Rawia Rawicz

14. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 28/29 października
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski ? - ? Rawia Rawicz
Obra Kościan ? - ? LKS Gołuchów
Victoria Września ? - ? Kania Gostyń
Victoria Ostrzeszów ? - ? Tur Turek
SKP Słupca ? - ? Odolanovia Odolanów
Korona Piaski ? - ? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno ? - ? PKS Racot
Polonia 1912 Leszno ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce

15. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 4/5 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce ? - ? Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot ? - ? Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski ? - ? Polonia Kępno
Odolanovia Odolanów ? - ? Korona Piaski
Tur Turek ? - ? SKP Słupca
Kania Gostyń ? - ? Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów ? - ? Victoria Września
Rawia Rawicz ? - ? Obra Kościan

16. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 11/12 listopada
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski ? - ? Obra Kościan
Rawia Rawicz ? - ? Victoria Września
LKS Gołuchów ? - ? Victoria Ostrzeszów
Kania Gostyń ? - ? SKP Słupca
Tur Turek ? - ? Korona Piaski
Odolanovia Odolanów ? - ? Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski ? - ? Polonia 1912 Leszno
PKS Racot ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce

17. kolejka - IV liga wielkopolska (południowa) 18/19 listopada
PKS Racot ? - ? Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce ? - ? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno ? - ? Odolanovia Odolanów
Polonia Kępno ? - ? Tur Turek
Korona Piaski ? - ? Kania Gostyń
SKP Słupca ? - ? LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów ? - ? Rawia Rawicz
Victoria Września ? - ? Obra Kościan


Inne terminarze / wyniki