Statystyki IV liga wielkopolska (południowa), sezon2017/2018

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga wielkopolska (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Września 23 52 16 4 3 62 20 42
2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 46 14 4 5 37 18 19
3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 45 13 6 4 58 27 31
4 Obra Kościan 23 45 13 6 4 39 21 18
5 Polonia Kępno 23 44 14 2 7 44 25 19
6 Polonia 1912 Leszno 23 39 11 6 6 35 26 9
7 Tur Turek 23 36 9 9 5 36 26 10
8 LKS Gołuchów 23 36 11 3 9 44 36 8
9 SKP Słupca 23 30 9 3 11 24 37 -13
10 Odolanovia Odolanów 23 26 7 5 11 29 37 -8
11 Rawia Rawicz 23 26 6 8 9 20 38 -18
12 Victoria Ostrzeszów 23 26 7 5 11 39 42 -3
13 Kania Gostyń 23 19 5 4 14 25 44 -19
14 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 23 16 3 7 13 26 49 -23
15 Korona Piaski 23 14 2 8 13 24 55 -31
16 PKS Racot 23 9 1 6 16 17 58 -41
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga wielkopolska (południowa)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 27 8 3 1 20 5 15
2 Victoria Września 11 26 8 2 1 29 7 22
3 Polonia 1912 Leszno 12 24 7 3 2 19 13 6
4 Obra Kościan 11 23 7 2 2 23 11 12
5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 21 6 3 3 32 14 18
6 Polonia Kępno 12 20 6 2 4 21 10 11
7 Tur Turek 12 19 5 4 3 19 12 7
8 SKP Słupca 11 19 6 1 4 15 19 -4
9 Rawia Rawicz 11 15 3 6 2 10 10 0
10 LKS Gołuchów 11 14 4 2 5 24 17 7
11 Odolanovia Odolanów 12 11 3 2 7 17 21 -4
12 Victoria Ostrzeszów 11 11 3 2 6 18 23 -5
13 Kania Gostyń 11 10 3 1 7 11 20 -9
14 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 8 2 2 7 16 25 -9
15 PKS Racot 12 7 1 4 7 10 22 -12
16 Korona Piaski 12 4 0 4 8 14 32 -18
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga wielkopolska (południowa)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Września 12 26 8 2 2 33 13 20
2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 24 7 3 1 26 13 13
3 Polonia Kępno 11 24 8 0 3 23 15 8
4 Obra Kościan 12 22 6 4 2 16 10 6
5 LKS Gołuchów 12 22 7 1 4 20 19 1
6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 19 6 1 4 17 13 4
7 Tur Turek 11 17 4 5 2 17 14 3
8 Polonia 1912 Leszno 11 15 4 3 4 16 13 3
9 Victoria Ostrzeszów 12 15 4 3 5 21 19 2
10 Odolanovia Odolanów 11 15 4 3 4 12 16 -4
11 SKP Słupca 12 11 3 2 7 9 18 -9
12 Rawia Rawicz 12 11 3 2 7 10 28 -18
13 Korona Piaski 11 10 2 4 5 10 23 -13
14 Kania Gostyń 12 9 2 3 7 14 24 -10
15 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 12 8 1 5 6 10 24 -14
16 PKS Racot 11 2 0 2 9 7 36 -29
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga wielkopolska (południowa)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Obra Kościan 5 13 4 1 0 10 2 8
2 Polonia Kępno 5 12 4 0 1 6 3 3
3 Tur Turek 5 11 3 2 0 8 1 7
4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 10 3 1 1 12 3 9
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 10 3 1 1 4 1 3
6 Victoria Września 5 9 3 0 2 9 2 7
7 LKS Gołuchów 5 8 2 2 1 7 4 3
8 Rawia Rawicz 5 8 2 2 1 3 1 2
9 Victoria Ostrzeszów 5 7 2 1 2 12 8 4
10 SKP Słupca 5 7 2 1 2 5 6 -1
11 Odolanovia Odolanów 5 5 1 2 2 6 7 -1
12 Polonia 1912 Leszno 5 5 1 2 2 2 3 -1
13 Kania Gostyń 5 4 1 1 3 5 9 -4
14 Korona Piaski 5 2 0 2 3 2 12 -10
15 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5 1 0 1 4 1 12 -11
16 PKS Racot 5 1 0 1 4 1 12 -11
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 42 711 512 19 64 59
Kania Gostyń 43 610 510 47 16 54
Korona Piaski 08 58 65 59 19 716
LKS Gołuchów 75 55 48 82 99 98
Obra Kościan 43 44 41 62 94 127
Odolanovia Odolanów 26 32 36 96 37 910
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 34 102 95 98 122 129
PKS Racot 05 311 59 310 29 510
Pogoń Nowe Skalmierzyce 51 103 52 63 44 75
Polonia 1912 Leszno 62 55 85 32 53 98
Polonia Kępno 73 53 63 114 73 98
Rawia Rawicz 23 44 33 25 47 516
SKP Słupca 24 35 44 39 37 68
Tur Turek 33 65 46 74 64 95
Victoria Ostrzeszów 26 58 55 97 89 107
Victoria Września 70 83 135 76 125 121
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga wielkopolska (południowa)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 3.7 2.52 1.17 65.22 % 34.78 %
2 Victoria Września 23 3.57 2.7 0.87 56.52 % 43.48 %
3 Victoria Ostrzeszów 23 3.52 1.7 1.83 73.91 % 26.09 %
4 LKS Gołuchów 23 3.48 1.91 1.57 73.91 % 26.09 %
5 Korona Piaski 23 3.43 1.04 2.39 73.91 % 26.09 %
6 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 23 3.26 1.13 2.13 56.52 % 43.48 %
7 PKS Racot 23 3.26 0.74 2.52 65.22 % 34.78 %
8 Polonia Kępno 23 3 1.91 1.09 60.87 % 39.13 %
9 Kania Gostyń 23 3 1.09 1.91 60.87 % 39.13 %
10 Odolanovia Odolanów 23 2.87 1.26 1.61 52.17 % 47.83 %
11 Tur Turek 23 2.7 1.57 1.13 52.17 % 47.83 %
12 Polonia 1912 Leszno 23 2.65 1.52 1.13 52.17 % 47.83 %
13 SKP Słupca 23 2.65 1.04 1.61 52.17 % 47.83 %
14 Obra Kościan 23 2.61 1.7 0.91 52.17 % 47.83 %
15 Rawia Rawicz 23 2.52 0.87 1.65 34.78 % 65.22 %
16 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 2.39 1.61 0.78 39.13 % 60.87 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Benuszak LKS Gołuchów 13
2 Daniel Kaczmarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11
3 Tomasz Kempiński Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11
4 Mikołaj Jankowski Victoria Września 9
5 Bartosz Grabowski Tur Turek 8
6 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 8
7 Łukasz Pietrzak LKS Gołuchów 8
8 Maciej Stawiński Victoria Ostrzeszów 8
9 Paweł Lisiecki Victoria Września 7
10 Piotr Sarbinowski Victoria Września 7
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Czarnecki PKS Racot 1
2 Remigiusz Hojka Polonia Kępno 1
3 Dominik Karolczak Polonia 1912 Leszno 1
4 Kamil Sroka SKP Słupca 1
5 ID:0 PKS Racot 1
6 Jonasz Juskowiak Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1
7 Mateusz Lis Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1
8 Damian Krzyżostaniak Kania Gostyń 1


Inne statystyki