Terminarz dla IV liga warmińsko-mazurska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga warmińsko-mazurska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Rominta Gołdap 30 72 22 6 2 75 16 59
2 Olimpia Olsztynek 30 60 18 6 6 78 40 38
3 GKS Wikielec 30 55 17 4 9 72 34 38
4 Stomil II Olsztyn 30 54 17 3 10 63 38 25
5 Pisa Barczewo 30 53 15 8 7 54 46 8
6 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 52 17 1 12 59 48 11
7 Zatoka Braniewo 30 47 14 5 11 54 56 -2
8 Warmiak Łukta 30 43 12 7 11 55 57 -2
9 Omulew Wielbark 30 42 12 6 12 48 52 -4
10 DKS Dobre Miasto 30 40 12 4 14 27 41 -14
11 Olimpia II Elbląg 30 36 11 3 16 37 48 -11
12 Victoria Bartoszyce 30 33 9 6 15 38 63 -25
13 Mamry Giżycko 30 32 8 8 14 31 40 -9
14 Vęgoria Węgorzewo 30 26 7 5 18 40 62 -22
15 Mazur Ełk 30 26 8 2 20 42 78 -36
16 Start Nidzica 30 9 1 6 23 20 74 -54
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 10/11 sierpnia
Victoria Bartoszyce 3 - 2 GKS Wikielec
Vęgoria Węgorzewo 1 - 2 Stomil II Olsztyn
Olimpia Olsztynek 7 - 0 DKS Dobre Miasto
Warmiak Łukta 0 - 3 Mamry Giżycko
Mazur Ełk 1 - 2 Omulew Wielbark
Pisa Barczewo 4 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Nidzica 0 - 1 Olimpia II Elbląg
Rominta Gołdap 3 - 0* Zatoka Braniewo

2. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14 sierpnia
Stomil II Olsztyn 4 - 0 Start Nidzica
Mamry Giżycko 0 - 1 Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto 0 - 0 Omulew Wielbark
Zatoka Braniewo 1 - 1 Mazur Ełk
Olimpia II Elbląg 0 - 2 Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 0 Warmiak Łukta
Olimpia Olsztynek 2 - 1 Pisa Barczewo
GKS Wikielec 3 - 2 Vęgoria Węgorzewo

3. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 17/18 sierpnia
Warmiak Łukta 2 - 2 Olimpia Olsztynek
Victoria Bartoszyce 3 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Vęgoria Węgorzewo 1 - 0 Mamry Giżycko
Rominta Gołdap 4 - 0 Stomil II Olsztyn
Mazur Ełk 2 - 0 Olimpia II Elbląg
Pisa Barczewo 2 - 0 DKS Dobre Miasto
Start Nidzica 0 - 2 GKS Wikielec
Omulew Wielbark 6 - 1 Zatoka Braniewo

4. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 24/25 sierpnia
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko 4 - 2 Start Nidzica
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 - 1 Vęgoria Węgorzewo
Olimpia Olsztynek 6 - 2 Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo 0 - 2 Warmiak Łukta
GKS Wikielec 0 - 1 Rominta Gołdap
Olimpia II Elbląg 2 - 0 Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn 4 - 0 Mazur Ełk

5. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 28 sierpnia
Warmiak Łukta 4 - 2 DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce 3 - 3 Pisa Barczewo
Vęgoria Węgorzewo 1 - 1 Olimpia Olsztynek
Start Nidzica 1 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap 3 - 0 Mamry Giżycko
Mazur Ełk 2 - 0 GKS Wikielec
Omulew Wielbark 1 - 1 Stomil II Olsztyn
Zatoka Braniewo 4 - 0 Olimpia II Elbląg

6. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 31 sierpnia/1 września
DKS Dobre Miasto 0 - 1 Olimpia II Elbląg
Mamry Giżycko 1 - 0 Mazur Ełk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 3 Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek 2 - 0 Start Nidzica
Pisa Barczewo 4 - 0 Vęgoria Węgorzewo
Warmiak Łukta 1 - 1 Victoria Bartoszyce
GKS Wikielec 3 - 0 Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn 3 - 0 Zatoka Braniewo

7. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 7/8 września
Rominta Gołdap 2 - 1 Olimpia Olsztynek
Victoria Bartoszyce 1 - 2 DKS Dobre Miasto
Vęgoria Węgorzewo 2 - 1 Warmiak Łukta
Mazur Ełk 4 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo 4 - 0 GKS Wikielec
Start Nidzica 0 - 1 Pisa Barczewo
Omulew Wielbark 3 - 3 Mamry Giżycko
Olimpia II Elbląg 0 - 2 Stomil II Olsztyn

8. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14/15 września
Mamry Giżycko 1 - 1 Zatoka Braniewo
Victoria Bartoszyce 0 - 3 Vęgoria Węgorzewo
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Stomil II Olsztyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 2 Omulew Wielbark
Olimpia Olsztynek 7 - 2 Mazur Ełk
Pisa Barczewo 1 - 5 Rominta Gołdap
Warmiak Łukta 3 - 1 Start Nidzica
GKS Wikielec 4 - 0 Olimpia II Elbląg

9. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 21/22 września
Rominta Gołdap 1 - 0 Warmiak Łukta
Vęgoria Węgorzewo 2 - 0 DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk 1 - 2 Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo 2 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Omulew Wielbark 1 - 1 Olimpia Olsztynek
Start Nidzica 1 - 1 Victoria Bartoszyce
Olimpia II Elbląg 1 - 2 Mamry Giżycko
Stomil II Olsztyn 1 - 0 GKS Wikielec

10. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 28/29 września
Mamry Giżycko 2 - 1 Stomil II Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo 6 - 0 Start Nidzica
DKS Dobre Miasto 1 - 0 GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 0 Olimpia II Elbląg
Olimpia Olsztynek 2 - 0 Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo 3 - 1 Omulew Wielbark
Warmiak Łukta 7 - 2 Mazur Ełk
Victoria Bartoszyce 0 - 5 Rominta Gołdap

11. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 5/6 października
Rominta Gołdap 1 - 1 Vęgoria Węgorzewo
Mazur Ełk 0 - 3* Victoria Bartoszyce
Zatoka Braniewo 2 - 1 Pisa Barczewo
GKS Wikielec 2 - 1 Mamry Giżycko
Stomil II Olsztyn 3 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Nidzica 0 - 1 DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark 2 - 1 Warmiak Łukta
Olimpia II Elbląg 2 - 3 Olimpia Olsztynek

12. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 12/13 października
Victoria Bartoszyce 1 - 2 Omulew Wielbark
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 2 GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 1 - 4 Stomil II Olsztyn
Pisa Barczewo 1 - 1 Olimpia II Elbląg
Warmiak Łukta 3 - 3 Zatoka Braniewo
Vęgoria Węgorzewo 2 - 1 Mazur Ełk
DKS Dobre Miasto 0 - 1 Mamry Giżycko
Start Nidzica 0 - 5 Rominta Gołdap

13. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 19/20 października
GKS Wikielec 3 - 1 Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap 3 - 1 DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk 7 - 2 Start Nidzica
Zatoka Braniewo 5 - 2 Victoria Bartoszyce
Mamry Giżycko 0 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Omulew Wielbark 2 - 1 Vęgoria Węgorzewo
Olimpia II Elbląg 2 - 0 Warmiak Łukta
Stomil II Olsztyn 5 - 0 Pisa Barczewo

14. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 26/27 października
Rominta Gołdap 7 - 1 Mazur Ełk
Olimpia Olsztynek 3 - 1 Mamry Giżycko
Pisa Barczewo 2 - 1 GKS Wikielec
Warmiak Łukta 4 - 2 Stomil II Olsztyn
Victoria Bartoszyce 1 - 0 Olimpia II Elbląg
Vęgoria Węgorzewo 1 - 1 Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto 1 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Nidzica 0 - 1 Omulew Wielbark

15. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 2/3 listopada
GKS Wikielec 7 - 2 Warmiak Łukta
Omulew Wielbark 1 - 4 Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo 3 - 2 Start Nidzica
Olimpia II Elbląg 2 - 0 Vęgoria Węgorzewo
Mamry Giżycko 1 - 3 Pisa Barczewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 2 Olimpia Olsztynek
Stomil II Olsztyn 2 - 1 Victoria Bartoszyce
Mazur Ełk 1 - 3 DKS Dobre Miasto

16. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 9/10 listopada
Mamry Giżycko 2 - 3 Warmiak Łukta
Zatoka Braniewo 2 - 0 Rominta Gołdap
GKS Wikielec 1 - 1 Victoria Bartoszyce
Stomil II Olsztyn 4 - 1 Vęgoria Węgorzewo
DKS Dobre Miasto 0 - 2 Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 - 3 Pisa Barczewo
Omulew Wielbark 1 - 0 Mazur Ełk
Olimpia II Elbląg 1 - 1 Start Nidzica

17. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 29/30 marca
Victoria Bartoszyce 0 - 1 Mamry Giżycko
Mazur Ełk 4 - 3 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 1 - 0 Olimpia II Elbląg
Start Nidzica 1 - 2 Stomil II Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo 0 - 4 GKS Wikielec
Warmiak Łukta 0 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Pisa Barczewo 1 - 1 Olimpia Olsztynek
Omulew Wielbark 1 - 3 DKS Dobre Miasto

18. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 5/6 kwietnia
Olimpia Olsztynek 1 - 2 Warmiak Łukta
Mamry Giżycko 0 - 0 Vęgoria Węgorzewo
Olimpia II Elbląg 3 - 2 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 0 - 4 Omulew Wielbark
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 1 Victoria Bartoszyce
GKS Wikielec 3 - 0 Start Nidzica
DKS Dobre Miasto 0 - 1 Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn 1 - 1 Rominta Gołdap

19. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 12/13 kwietnia
Zatoka Braniewo 3 - 0 DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark 3 - 1 Olimpia II Elbląg
Mazur Ełk 3 - 2 Stomil II Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo 0 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Victoria Bartoszyce 1 - 5 Olimpia Olsztynek
Warmiak Łukta 3 - 3 Pisa Barczewo
Rominta Gołdap 0 - 0 GKS Wikielec
Start Nidzica 0 - 2 Mamry Giżycko

20. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 18/19 kwietnia
Olimpia II Elbląg 3 - 1 Zatoka Braniewo
Stomil II Olsztyn 2 - 2 Omulew Wielbark
Mamry Giżycko 0 - 1 Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 - 0 Start Nidzica
GKS Wikielec 4 - 1 Mazur Ełk
Pisa Barczewo 0 - 0 Victoria Bartoszyce
Olimpia Olsztynek 4 - 1 Vęgoria Węgorzewo
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Warmiak Łukta

21. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 26/27 kwietnia
Zatoka Braniewo 2 - 1 Stomil II Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo 2 - 3 Pisa Barczewo
Victoria Bartoszyce 1 - 0 Warmiak Łukta
Mazur Ełk 1 - 1 Mamry Giżycko
Olimpia II Elbląg 0 - 1 DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark 1 - 5 GKS Wikielec
Rominta Gołdap 1 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Nidzica 0 - 1 Olimpia Olsztynek

22. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 3/4 maja
GKS Wikielec 6 - 0 Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto 0 - 1 Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo 2 - 1 Start Nidzica
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Rominta Gołdap
Warmiak Łukta 3 - 2 Vęgoria Węgorzewo
Mamry Giżycko 0 - 0 Omulew Wielbark
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 0 Mazur Ełk
Stomil II Olsztyn 1 - 0 Olimpia II Elbląg

23. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 10/11 maja
Olimpia II Elbląg 4 - 2 GKS Wikielec
Zatoka Braniewo 1 - 0 Mamry Giżycko
Rominta Gołdap 1 - 1 Pisa Barczewo
Vęgoria Węgorzewo 0 - 2 Victoria Bartoszyce
Mazur Ełk 0 - 5 Olimpia Olsztynek
Stomil II Olsztyn 2 - 0 DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark 1 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Nidzica 2 - 2 Warmiak Łukta

24. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 17/18 maja
DKS Dobre Miasto 3 - 1 Vęgoria Węgorzewo
Warmiak Łukta 1 - 1 Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 0 - 0 Olimpia II Elbląg
Victoria Bartoszyce 1 - 1 Start Nidzica
Pisa Barczewo 2 - 1 Mazur Ełk
Olimpia Olsztynek 3 - 0 Omulew Wielbark
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 - 1 Zatoka Braniewo
GKS Wikielec 3 - 2 Stomil II Olsztyn

25. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 24/25 maja
Zatoka Braniewo 2 - 0 Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap 5 - 0 Victoria Bartoszyce
GKS Wikielec 0 - 0 DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk 0 - 1 Warmiak Łukta
Stomil II Olsztyn 4 - 0 Mamry Giżycko
Olimpia II Elbląg 0 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Omulew Wielbark 0 - 2 Pisa Barczewo
Start Nidzica 1 - 1 Vęgoria Węgorzewo

26. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 31 maja/1 czerwca
Vęgoria Węgorzewo 1 - 4 Rominta Gołdap
Warmiak Łukta 3 - 1 Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto 1 - 1 Start Nidzica
Victoria Bartoszyce 3 - 0 Mazur Ełk
Pisa Barczewo 1 - 3 Zatoka Braniewo
Olimpia Olsztynek 5 - 1 Olimpia II Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 1 Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko 2 - 3 GKS Wikielec

27. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 7/8 czerwca
Olimpia II Elbląg 0 - 2 Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo 2 - 2 Warmiak Łukta
Rominta Gołdap 3 - 1 Start Nidzica
Mazur Ełk 3 - 2 Vęgoria Węgorzewo
Stomil II Olsztyn 0 - 2 Olimpia Olsztynek
Omulew Wielbark 3 - 1 Victoria Bartoszyce
GKS Wikielec 7 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko 1 - 1 DKS Dobre Miasto

28. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14/15 czerwca
Vęgoria Węgorzewo 3 - 2 Omulew Wielbark
Warmiak Łukta 2 - 5 Olimpia II Elbląg
DKS Dobre Miasto 2 - 0 Rominta Gołdap
Victoria Bartoszyce 1 - 5 Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo 2 - 3 Stomil II Olsztyn
Olimpia Olsztynek 1 - 4 GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 0 Mamry Giżycko
Start Nidzica 1 - 2 Mazur Ełk

29. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 21/22 czerwca
Stomil II Olsztyn 1 - 2 Warmiak Łukta
Mamry Giżycko 1 - 1 Olimpia Olsztynek
Olimpia II Elbląg 4 - 1 Victoria Bartoszyce
Zatoka Braniewo 2 - 1 Vęgoria Węgorzewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 - 0 DKS Dobre Miasto
GKS Wikielec 1 - 1 Pisa Barczewo
Mazur Ełk 0 - 3 Rominta Gołdap
Omulew Wielbark 5 - 0 Start Nidzica

30. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 28 czerwca
Rominta Gołdap 4 - 0 Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto 2 - 0 Mazur Ełk
Start Nidzica 1 - 0 Zatoka Braniewo
Vęgoria Węgorzewo 1 - 3 Olimpia II Elbląg
Victoria Bartoszyce 1 - 3 Stomil II Olsztyn
Warmiak Łukta 1 - 0 GKS Wikielec
Pisa Barczewo 2 - 1 Mamry Giżycko
Olimpia Olsztynek 5 - 4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie


Inne terminarze / wyniki