Terminarz dla IV liga warmińsko-mazurska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga warmińsko-mazurska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Znicz Biała Piska 15 41 13 2 0 50 7 43
2 Tęcza Biskupiec 15 33 10 3 2 44 16 28
3 Rominta Gołdap 15 32 10 2 3 31 16 15
4 Unia Susz 15 28 9 1 5 31 17 14
5 Motor Lubawa 15 25 7 4 4 27 15 12
6 Concordia Elbląg 15 24 7 3 5 18 16 2
7 Mrągowia Mrągowo 15 23 5 8 2 16 13 3
8 Mamry Giżycko 15 20 5 5 5 26 18 8
9 MKS Korsze 15 19 6 1 8 25 33 -8
10 Pisa Barczewo 15 18 5 3 7 18 28 -10
11 Tęcza Miłomłyn 15 17 5 2 8 15 23 -8
12 Błękitni Pasym 15 16 5 1 9 26 41 -15
13 Granica Kętrzyn 15 13 4 1 10 17 37 -20
14 Zatoka Braniewo 15 13 3 4 8 17 34 -17
15 Orlęta Reszel 15 12 3 3 9 15 23 -8
16 Błękitni Orneta 15 4 1 1 13 6 45 -39
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 12/13 sierpnia
Mrągowia Mrągowo 2 - 2 MKS Korsze
Motor Lubawa 3 - 2 Tęcza Biskupiec
Błękitni Orneta 3 - 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Miłomłyn 0 - 2 Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo 1 - 1 Zatoka Braniewo
Błękitni Pasym 0 - 5 Mamry Giżycko
Unia Susz 1 - 2 Concordia Elbląg
Rominta Gołdap 1 - 0 Orlęta Reszel

3. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 19/20 sierpnia
Pisa Barczewo 2 - 0 MKS Korsze
Błękitni Pasym 3 - 2 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 1 - 0 Granica Kętrzyn
Unia Susz 1 - 0 Orlęta Reszel
Motor Lubawa 2 - 1 Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec 1 - 3 Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Błękitni Orneta
Rominta Gołdap 0 - 2 Znicz Biała Piska

2. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 16 sierpnia
Granica Kętrzyn 2 - 2 Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec 8 - 0 Błękitni Pasym
Concordia Elbląg 0 - 0 Motor Lubawa
Unia Susz 2 - 0 Zatoka Braniewo
Orlęta Reszel 2 - 3 Pisa Barczewo
MKS Korsze 0 - 4 Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska 1 - 1 Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta 1 - 3 Tęcza Miłomłyn

4. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 26/27 sierpnia
Błękitni Pasym 3 - 0 Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska 2 - 0 Pisa Barczewo
Błękitni Orneta 0 - 4 Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn 0 - 1 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 0 - 5 Tęcza Biskupiec
Concordia Elbląg 1 - 0 Mamry Giżycko
Orlęta Reszel 1 - 1 Motor Lubawa
MKS Korsze 0 - 3 Unia Susz

5. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 2/3 września
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap 2 - 0 Tęcza Miłomłyn
Pisa Barczewo 3 - 0 Błękitni Orneta
Błękitni Pasym 1 - 0 Orlęta Reszel
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Concordia Elbląg
Unia Susz 0 - 6 Znicz Biała Piska
Motor Lubawa 2 - 4 MKS Korsze
Mamry Giżycko 1 - 1 Zatoka Braniewo

6. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 9/10 września
Orlęta Reszel 2 - 2 Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec 5 - 1 Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska 2 - 0 Motor Lubawa
Błękitni Orneta 0 - 1 Unia Susz
Tęcza Miłomłyn 0 - 1 Pisa Barczewo
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 3 - 1 Concordia Elbląg
MKS Korsze 2 - 4 Błękitni Pasym

7. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 16/17 września
Pisa Barczewo 0 - 1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 3 - 0 Błękitni Orneta
Błękitni Pasym 1 - 2 Znicz Biała Piska
Tęcza Biskupiec 4 - 3 Orlęta Reszel
Unia Susz 5 - 0 Tęcza Miłomłyn
Concordia Elbląg 3 - 1 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 3 - 0 Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko 1 - 2 MKS Korsze

8. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 23/24 września
Granica Kętrzyn 4 - 0 Zatoka Braniewo
Orlęta Reszel 1 - 0 Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska 1 - 0 Mamry Giżycko
Błękitni Orneta 0 - 3 Błękitni Pasym
Tęcza Miłomłyn 1 - 1 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Unia Susz
Rominta Gołdap 3 - 2 Pisa Barczewo
MKS Korsze 0 - 1 Tęcza Biskupiec

9. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 30 września / 1 października
Pisa Barczewo 2 - 1 Granica Kętrzyn
Unia Susz 2 - 0 Rominta Gołdap
Motor Lubawa 0 - 0 Mrągowia Mrągowo
Błękitni Pasym 1 - 3 Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko 3 - 0 Błękitni Orneta
Tęcza Biskupiec 1 - 1 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 3 - 2 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 2 - 0 Orlęta Reszel

10. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 7/8 października
Błękitni Orneta 0 - 6 Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo 0 - 2 Unia Susz
Granica Kętrzyn 3 - 0* Orlęta Reszel
MKS Korsze 3 - 0 Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska 3 - 1 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 3 - 0 Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo 3 - 2 Błękitni Pasym
Rominta Gołdap 1 - 0 Motor Lubawa

11. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14/15 października
Motor Lubawa 7 - 0 Pisa Barczewo
Błękitni Pasym 3 - 6 Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 2 - 2 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 3 - 0 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 0 - 3 Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel 2 - 0 MKS Korsze
Concordia Elbląg 1 - 0 Błękitni Orneta
Unia Susz 5 - 0 Granica Kętrzyn

12. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 21/22 października
Granica Kętrzyn 0 - 1 MKS Korsze
Znicz Biała Piska 3 - 0 Orlęta Reszel
Błękitni Orneta 1 - 2 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn 0 - 2 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 0 - 1 Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo 2 - 2 Błękitni Pasym
Rominta Gołdap 2 - 1 Mamry Giżycko
Unia Susz 0 - 1 Motor Lubawa

13. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 28/29 października
Mamry Giżycko 4 - 0 Pisa Barczewo
Concordia Elbląg 1 - 0 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 5 - 1 Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym 2 - 5 Unia Susz
Tęcza Biskupiec 2 - 2 Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo 2 - 2 Tęcza Miłomłyn
Orlęta Reszel 3 - 0 Błękitni Orneta
MKS Korsze 2 - 7 Znicz Biała Piska

14. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 4/5 listopada
Błękitni Orneta 1 - 5 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 2 - 2 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 1 - 0 Concordia Elbląg
Motor Lubawa 2 - 1 Błękitni Pasym
Tęcza Miłomłyn 1 - 0 Orlęta Reszel
Unia Susz 1 - 1 Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn 1 - 8 Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo 1 - 2 Tęcza Biskupiec

15. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 11/12 listopada
Concordia Elbląg 1 - 1 Pisa Barczewo
Błękitni Pasym 0 - 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 3 - 2 Unia Susz
Zatoka Braniewo 4 - 2 Rominta Gołdap
MKS Korsze 2 - 1 Tęcza Miłomłyn
Znicz Biała Piska 7 - 0 Błękitni Orneta
Motor Lubawa 0 - 1 Mamry Giżycko
Orlęta Reszel 1 - 1 Mrągowia Mrągowo


Inne terminarze / wyniki