Terminarz dla IV liga warmińsko-mazurska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga warmińsko-mazurska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Znicz Biała Piska 30 81 26 3 1 95 16 79
2 Unia Susz 30 52 15 7 8 68 38 30
3 Concordia Elbląg 30 51 14 9 7 52 37 15
4 Mamry Giżycko 30 50 14 8 8 59 39 20
5 Tęcza Biskupiec 30 46 13 7 10 60 44 16
6 Rominta Gołdap 30 45 13 6 11 49 55 -6
7 Mrągowia Mrągowo 30 44 11 11 8 46 35 11
8 Tęcza Miłomłyn 30 41 12 5 13 38 49 -11
9 Motor Lubawa 30 41 11 8 11 45 36 9
10 Granica Kętrzyn 30 40 12 4 14 49 58 -9
11 Zatoka Braniewo 30 40 11 7 12 49 59 -10
12 MKS Korsze 30 38 12 2 16 58 65 -7
13 Błękitni Pasym 30 35 10 5 15 55 72 -17
14 Pisa Barczewo 30 29 8 5 17 35 64 -29
15 Orlęta Reszel 30 26 7 5 18 30 63 -33
16 Błękitni Orneta 30 14 4 2 24 26 84 -58
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 12/13 sierpnia
Mrągowia Mrągowo 2 - 2 MKS Korsze
Motor Lubawa 3 - 2 Tęcza Biskupiec
Błękitni Orneta 3 - 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Miłomłyn 0 - 2 Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo 1 - 1 Zatoka Braniewo
Błękitni Pasym 0 - 5 Mamry Giżycko
Unia Susz 1 - 2 Concordia Elbląg
Rominta Gołdap 1 - 0 Orlęta Reszel

3. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 19/20 sierpnia
Pisa Barczewo 2 - 0 MKS Korsze
Błękitni Pasym 3 - 2 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 1 - 0 Granica Kętrzyn
Unia Susz 1 - 0 Orlęta Reszel
Motor Lubawa 2 - 1 Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec 1 - 3 Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Błękitni Orneta
Rominta Gołdap 0 - 2 Znicz Biała Piska

2. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 16 sierpnia
Granica Kętrzyn 2 - 2 Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec 8 - 0 Błękitni Pasym
Concordia Elbląg 0 - 0 Motor Lubawa
Unia Susz 2 - 0 Zatoka Braniewo
Orlęta Reszel 2 - 3 Pisa Barczewo
MKS Korsze 0 - 4 Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska 1 - 1 Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta 1 - 3 Tęcza Miłomłyn

4. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 26/27 sierpnia
Błękitni Pasym 3 - 0 Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska 2 - 0 Pisa Barczewo
Błękitni Orneta 0 - 4 Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn 0 - 1 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 0 - 5 Tęcza Biskupiec
Concordia Elbląg 1 - 0 Mamry Giżycko
Orlęta Reszel 1 - 1 Motor Lubawa
MKS Korsze 0 - 3 Unia Susz

5. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 2/3 września
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap 2 - 0 Tęcza Miłomłyn
Pisa Barczewo 3 - 0 Błękitni Orneta
Błękitni Pasym 1 - 0 Orlęta Reszel
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Concordia Elbląg
Unia Susz 0 - 6 Znicz Biała Piska
Motor Lubawa 2 - 4 MKS Korsze
Mamry Giżycko 1 - 1 Zatoka Braniewo

6. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 9/10 września
Orlęta Reszel 2 - 2 Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec 5 - 1 Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska 2 - 0 Motor Lubawa
Błękitni Orneta 0 - 1 Unia Susz
Tęcza Miłomłyn 0 - 1 Pisa Barczewo
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 3 - 1 Concordia Elbląg
MKS Korsze 2 - 4 Błękitni Pasym

7. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 16/17 września
Pisa Barczewo 0 - 1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 3 - 0 Błękitni Orneta
Błękitni Pasym 1 - 2 Znicz Biała Piska
Tęcza Biskupiec 4 - 3 Orlęta Reszel
Unia Susz 5 - 0 Tęcza Miłomłyn
Concordia Elbląg 3 - 1 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 3 - 0 Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko 1 - 2 MKS Korsze

8. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 23/24 września
Granica Kętrzyn 4 - 0 Zatoka Braniewo
Orlęta Reszel 1 - 0 Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska 1 - 0 Mamry Giżycko
Błękitni Orneta 0 - 3 Błękitni Pasym
Tęcza Miłomłyn 1 - 1 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Unia Susz
Rominta Gołdap 3 - 2 Pisa Barczewo
MKS Korsze 0 - 1 Tęcza Biskupiec

9. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 30 września / 1 października
Pisa Barczewo 2 - 1 Granica Kętrzyn
Unia Susz 2 - 0 Rominta Gołdap
Motor Lubawa 0 - 0 Mrągowia Mrągowo
Błękitni Pasym 1 - 3 Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko 3 - 0 Błękitni Orneta
Tęcza Biskupiec 1 - 1 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 3 - 2 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 2 - 0 Orlęta Reszel

10. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 7/8 października
Błękitni Orneta 0 - 6 Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo 0 - 2 Unia Susz
Granica Kętrzyn 3 - 0* Orlęta Reszel
MKS Korsze 3 - 0 Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska 3 - 1 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 3 - 0 Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo 3 - 2 Błękitni Pasym
Rominta Gołdap 1 - 0 Motor Lubawa

11. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14/15 października
Motor Lubawa 7 - 0 Pisa Barczewo
Błękitni Pasym 3 - 6 Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 2 - 2 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 3 - 0 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 0 - 3 Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel 2 - 0 MKS Korsze
Concordia Elbląg 1 - 0 Błękitni Orneta
Unia Susz 5 - 0 Granica Kętrzyn

12. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 21/22 października
Granica Kętrzyn 0 - 1 MKS Korsze
Znicz Biała Piska 3 - 0 Orlęta Reszel
Błękitni Orneta 1 - 2 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn 0 - 2 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 0 - 1 Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo 2 - 2 Błękitni Pasym
Rominta Gołdap 2 - 1 Mamry Giżycko
Unia Susz 0 - 1 Motor Lubawa

13. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 28/29 października
Mamry Giżycko 4 - 0 Pisa Barczewo
Concordia Elbląg 1 - 0 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 5 - 1 Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym 2 - 5 Unia Susz
Tęcza Biskupiec 2 - 2 Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo 2 - 2 Tęcza Miłomłyn
Orlęta Reszel 3 - 0 Błękitni Orneta
MKS Korsze 2 - 7 Znicz Biała Piska

14. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 4/5 listopada
Błękitni Orneta 1 - 5 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 2 - 2 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 1 - 0 Concordia Elbląg
Motor Lubawa 2 - 1 Błękitni Pasym
Tęcza Miłomłyn 1 - 0 Orlęta Reszel
Unia Susz 1 - 1 Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn 1 - 8 Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo 1 - 2 Tęcza Biskupiec

15. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 11/12 listopada
Concordia Elbląg 1 - 1 Pisa Barczewo
Błękitni Pasym 0 - 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 3 - 2 Unia Susz
Zatoka Braniewo 4 - 2 Rominta Gołdap
MKS Korsze 2 - 1 Tęcza Miłomłyn
Znicz Biała Piska 7 - 0 Błękitni Orneta
Motor Lubawa 0 - 1 Mamry Giżycko
Orlęta Reszel 1 - 1 Mrągowia Mrągowo

16. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 18/19 listopada
Znicz Biała Piska 5 - 0 Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn 3 - 1 Błękitni Orneta
Concordia Elbląg 1 - 0 Unia Susz
MKS Korsze 4 - 1 Mrągowia Mrągowo
Orlęta Reszel 3 - 3 Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 1 - 1 Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo 3 - 2 Pisa Barczewo
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Motor Lubawa

17. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 24/25 marca
Motor Lubawa 2 - 2 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 0 - 1 Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko 3 - 1 Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym 2 - 2 Tęcza Biskupiec
Tęcza Miłomłyn 3 - 1 Błękitni Orneta
Pisa Barczewo 0 - 1 Orlęta Reszel
Rominta Gołdap 1 - 2 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 1 - 3 Unia Susz

18. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 31 marca
Błękitni Orneta 3 - 0 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 3 - 2 Błękitni Pasym
Mamry Giżycko 1 - 2 Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn 3 - 1 Tęcza Miłomłyn
Znicz Biała Piska 5 - 0 Rominta Gołdap
MKS Korsze 2 - 3 Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo 2 - 0 Motor Lubawa
Orlęta Reszel 0 - 1 Unia Susz

19. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 7/8 kwietnia
Mrągowia Mrągowo 1 - 2 Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec 0 - 1 Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko 0 - 0 Concordia Elbląg
Motor Lubawa 1 - 2 Orlęta Reszel
Pisa Barczewo 1 - 3 Znicz Biała Piska
Unia Susz 5 - 0 MKS Korsze
Rominta Gołdap 0 - 0 Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo 1 - 6 Błękitni Pasym

20. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14/15 kwietnia
Granica Kętrzyn 1 - 1 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn 2 - 0 Rominta Gołdap
Błękitni Orneta 0 - 2 Pisa Barczewo
Znicz Biała Piska 0 - 0 Unia Susz
MKS Korsze 3 - 1 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 0 - 2 Mamry Giżycko
Concordia Elbląg 2 - 2 Tęcza Biskupiec
Orlęta Reszel 2 - 2 Błękitni Pasym

21. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 21/22 kwietnia
Concordia Elbląg 2 - 2 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 2 - 0 Tęcza Biskupiec
Mamry Giżycko 4 - 0 Orlęta Reszel
Błękitni Pasym 0 - 0 MKS Korsze
Motor Lubawa 1 - 0 Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo 1 - 2 Tęcza Miłomłyn
Unia Susz 2 - 1 Błękitni Orneta
Rominta Gołdap 0 - 3 Mrągowia Mrągowo

22. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 28/29 kwietnia
Zatoka Braniewo 2 - 2 Concordia Elbląg
Błękitni Orneta 3 - 2 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 5 - 1 Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 Pisa Barczewo
Tęcza Miłomłyn 2 - 2 Unia Susz
Znicz Biała Piska 4 - 2 Błękitni Pasym
MKS Korsze 2 - 4 Mamry Giżycko
Orlęta Reszel 2 - 0 Tęcza Biskupiec

23. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 5/6 maja
Concordia Elbląg 4 - 0 Orlęta Reszel
Tęcza Biskupiec 2 - 1 MKS Korsze
Mamry Giżycko 0 - 4 Znicz Biała Piska
Błękitni Pasym 5 - 2 Błękitni Orneta
Motor Lubawa 0 - 1 Tęcza Miłomłyn
Pisa Barczewo 1 - 3 Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo 0 - 0 Granica Kętrzyn
Unia Susz 2 - 2 Mrągowia Mrągowo

24. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 12/13 maja
Tęcza Miłomłyn 2 - 0 Błękitni Pasym
Błękitni Orneta 1 - 2 Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska 4 - 1 Tęcza Biskupiec
Orlęta Reszel 0 - 3 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 0 - 0 Unia Susz
MKS Korsze 1 - 2 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 3 - 0 Pisa Barczewo

25. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 19/20 maja
Concordia Elbląg 1 - 2 Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel 2 - 4 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 3 - 1 Błękitni Orneta
Mamry Giżycko 1 - 0 Tęcza Miłomłyn
Błękitni Pasym 2 - 0 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 4 - 1 MKS Korsze
Motor Lubawa 4 - 1 Rominta Gołdap
Unia Susz 1 - 1 Pisa Barczewo

26. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 26/27 maja
Znicz Biała Piska 3 - 0 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 5 - 4 Unia Susz
Błękitni Orneta 0 - 1 Concordia Elbląg
Pisa Barczewo 2 - 2 Motor Lubawa
Rominta Gołdap 3 - 2 Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo 6 - 2 Mamry Giżycko
MKS Korsze 5 - 0 Orlęta Reszel
Tęcza Miłomłyn 1 - 1 Tęcza Biskupiec

27. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 30 maja
MKS Korsze 3 - 1 Granica Kętrzyn
Orlęta Reszel 0 - 4 Znicz Biała Piska
Zatoka Braniewo 5 - 2 Błękitni Orneta
Concordia Elbląg 6 - 2 Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec 0 - 3 Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko 5 - 2 Rominta Gołdap
Błękitni Pasym 4 - 0 Pisa Barczewo
Motor Lubawa 4 - 2 Unia Susz

28. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 2/3 czerwca
Mrągowia Mrągowo 3 - 2 Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn 0 - 1 Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn 2 - 2 Zatoka Braniewo
Błękitni Orneta 3 - 1 Orlęta Reszel
Unia Susz 8 - 0 Błękitni Pasym
Pisa Barczewo 0 - 4 Mamry Giżycko
Rominta Gołdap 2 - 1 Tęcza Biskupiec
Znicz Biała Piska 4 - 2 MKS Korsze

29. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 9/10 czerwca
Znicz Biała Piska 2 - 0 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 0 - 1 Pisa Barczewo
Mamry Giżycko 2 - 2 Unia Susz
Błękitni Pasym 1 - 0 Motor Lubawa
MKS Korsze 6 - 1 Błękitni Orneta
Orlęta Reszel 2 - 0 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 2 - 1 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 1 - 1 Rominta Gołdap

30. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 16 czerwca
Rominta Gołdap 1 - 5 Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko 2 - 0 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 3 - 0 Błękitni Pasym
Unia Susz 5 - 2 Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo 2 - 5 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 6 - 0 Orlęta Reszel
Tęcza Miłomłyn 3 - 1 MKS Korsze
Błękitni Orneta 1 - 4 Znicz Biała Piska


Inne terminarze / wyniki