Terminarz dla IV liga warmińsko-mazurska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga warmińsko-mazurska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Concordia Elbląg 12 34 11 1 0 49 4 45
2 Motor Lubawa 12 31 10 1 1 22 8 14
3 Mamry Giżycko 12 26 8 2 2 26 11 15
4 Mrągowia Mrągowo 12 24 8 0 4 29 11 18
5 GKS Wikielec 12 24 7 3 2 28 11 17
6 Tęcza Biskupiec 12 22 7 1 4 38 16 22
7 Granica Kętrzyn 12 20 6 2 4 23 14 9
8 Jeziorak Iława 12 18 6 0 6 26 25 1
9 Olimpia II Elbląg 12 17 5 2 5 18 23 -5
10 MKS Korsze 12 16 4 4 4 22 17 5
11 Zatoka Braniewo 12 13 4 1 7 22 21 1
12 Czarni Olecko 12 9 2 3 7 11 33 -22
13 Rominta Gołdap 12 8 2 2 8 7 36 -29
14 Tęcza Miłomłyn 12 6 2 0 10 12 37 -25
15 Unia Susz 12 4 1 1 10 8 39 -31
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 4 1 1 10 10 45 -35
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 11/12 sierpnia
Unia Susz 1 - 4 MKS Korsze
Tęcza Miłomłyn 0 - 4 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 6 - 0 Rominta Gołdap
Czarni Olecko 1 - 1 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 5 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława 1 - 7 GKS Wikielec
Mamry Giżycko 3 - 3 Olimpia II Elbląg

2. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 15 sierpnia
Mrągowia Mrągowo 2 - 0 MKS Korsze
Motor Lubawa 3 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg 5 - 0 Olimpia II Elbląg
Rominta Gołdap 2 - 1 Mamry Giżycko
Unia Susz 0 - 3 Jeziorak Iława
Zatoka Braniewo 5 - 2 Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn 4 - 1 Czarni Olecko
GKS Wikielec 3 - 0 Tęcza Biskupiec

3. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 18/19 sierpnia
MKS Korsze 4 - 2 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn 0 - 3 Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg 7 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko 1 - 1 GKS Wikielec
Czarni Olecko 0 - 2 Motor Lubawa
Jeziorak Iława 3 - 1 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 3 - 0 Unia Susz
Olimpia II Elbląg 0 - 1 Rominta Gołdap

4. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 25/26 sierpnia
GKS Wikielec 0 - 0 Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg 4 - 0 Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Tęcza Biskupiec
Unia Susz 0 - 1 Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo 3 - 2 Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0 - 0 MKS Korsze
Czarni Olecko 1 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa 1 - 0 Tęcza Miłomłyn

5. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 1/2 września
MKS Korsze 4 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 4 - 0 Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo 1 - 2 Mamry Giżycko
Concordia Elbląg 2 - 2 GKS Wikielec
Unia Susz 3 - 3 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 2 - 1 Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa 2 - 1 Jeziorak Iława
Czarni Olecko 1 - 3 Tęcza Miłomłyn

6. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 8/9 września
Mrągowia Mrągowo 0 - 2 Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn 1 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec 3 - 0 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0 - 7 Concordia Elbląg
MKS Korsze 1 - 1 Motor Lubawa
Jeziorak Iława 4 - 1 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap 0 - 3 GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 3 - 1 Unia Susz

7. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 15/16 września
Tęcza Miłomłyn 0 - 4 Concordia Elbląg
MKS Korsze 0 - 0 Czarni Olecko
Tęcza Biskupiec 1 - 2 Motor Lubawa
Mamry Giżycko 2 - 1 Granica Kętrzyn
GKS Wikielec 4 - 1 Unia Susz
Rominta Gołdap 0 - 5 Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława 5 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia II Elbląg 1 - 0 Zatoka Braniewo

8. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 22/23 września
Concordia Elbląg 7 - 0 Unia Susz
Zatoka Braniewo 6 - 0 Rominta Gołdap
Motor Lubawa 1 - 0 Mamry Giżycko
Czarni Olecko 3 - 2 Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn 1 - 4 MKS Korsze
Tęcza Biskupiec 7 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 3 - 0 Olimpia II Elbląg

9. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 29/30 września
Tęcza Biskupiec 7 - 0 Czarni Olecko
MKS Korsze 0 - 2 Concordia Elbląg
Jeziorak Iława 3 - 1 Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko 7 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap 1 - 1 Granica Kętrzyn
Unia Susz 0 - 6 Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec 2 - 0 Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg 1 - 2 Motor Lubawa

10. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 6/7 października
Czarni Olecko 1 - 2 Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo 2 - 0 Unia Susz
Motor Lubawa 4 - 0 Rominta Gołdap
Concordia Elbląg 1 - 0 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn 3 - 4 Tęcza Biskupiec
MKS Korsze 1 - 2 Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0 - 2 GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 2 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

11. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 13/14 października
Jeziorak Iława 0 - 5 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 4 - 0 Tęcza Miłomłyn
Olimpia II Elbląg 4 - 2 Czarni Olecko
Rominta Gołdap 0 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Unia Susz 1 - 0 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec 4 - 4 MKS Korsze
GKS Wikielec 0 - 1 Motor Lubawa

12. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 20/21 października
Concordia Elbląg 3 - 2 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 3 - 1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 3 - 1 Unia Susz
Czarni Olecko 1 - 0 Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn 1 - 4 Olimpia II Elbląg
MKS Korsze 0 - 1 Mamry Giżycko
Jeziorak Iława 0 - 1 Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec 3 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

13. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 27/28 października
Tęcza Biskupiec ? - ? Concordia Elbląg
Mamry Giżycko ? - ? Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg ? - ? MKS Korsze
Rominta Gołdap ? - ? Tęcza Miłomłyn
Unia Susz ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo ? - ? Motor Lubawa
Zatoka Braniewo ? - ? Granica Kętrzyn
GKS Wikielec ? - ? Czarni Olecko

14. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 3/4 listopada
Concordia Elbląg ? - ? Granica Kętrzyn
Motor Lubawa ? - ? Zatoka Braniewo
Czarni Olecko ? - ? Unia Susz
MKS Korsze ? - ? Rominta Gołdap
Jeziorak Iława ? - ? Olimpia II Elbląg
Tęcza Biskupiec ? - ? Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Miłomłyn ? - ? GKS Wikielec

15. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 10/11 listopada
Mamry Giżycko ? - ? Concordia Elbląg
Olimpia II Elbląg ? - ? Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap ? - ? Jeziorak Iława
Unia Susz ? - ? Tęcza Miłomłyn
Mrągowia Mrągowo ? - ? Czarni Olecko
Zatoka Braniewo ? - ? Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn ? - ? Motor Lubawa
GKS Wikielec ? - ? MKS Korsze

16. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 17/18 listopada
Motor Lubawa ? - ? Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ? - ? Granica Kętrzyn
MKS Korsze ? - ? Unia Susz
Zatoka Braniewo ? - ? Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo ? - ? Tęcza Miłomłyn
Rominta Gołdap ? - ? Tęcza Biskupiec
Olimpia II Elbląg ? - ? Mamry Giżycko
GKS Wikielec ? - ? Jeziorak Iława

17. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 24/25 listopada
Olimpia II Elbląg ? - ? Concordia Elbląg
Mamry Giżycko ? - ? Rominta Gołdap
Jeziorak Iława ? - ? Unia Susz
MKS Korsze ? - ? Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn ? - ? Zatoka Braniewo
Czarni Olecko ? - ? Granica Kętrzyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ? - ? Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec ? - ? GKS Wikielec


Inne terminarze / wyniki