Statystyki IV liga warmińsko-mazurska, sezon2017/2018

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga warmińsko-mazurska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 30 81 26 3 1 95 16 79
2 Unia Susz 30 52 15 7 8 68 38 30
3 Concordia Elbląg 30 51 14 9 7 52 37 15
4 Mamry Giżycko 30 50 14 8 8 59 39 20
5 Tęcza Biskupiec 30 46 13 7 10 60 44 16
6 Rominta Gołdap 30 45 13 6 11 49 55 -6
7 Mrągowia Mrągowo 30 44 11 11 8 46 35 11
8 Tęcza Miłomłyn 30 41 12 5 13 38 49 -11
9 Motor Lubawa 30 41 11 8 11 45 36 9
10 Granica Kętrzyn 30 40 12 4 14 49 58 -9
11 Zatoka Braniewo 30 40 11 7 12 49 59 -10
12 MKS Korsze 30 38 12 2 16 58 65 -7
13 Błękitni Pasym 30 35 10 5 15 55 72 -17
14 Pisa Barczewo 30 29 8 5 17 35 64 -29
15 Orlęta Reszel 30 26 7 5 18 30 63 -33
16 Błękitni Orneta 30 14 4 2 24 26 84 -58
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga warmińsko-mazurska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 15 41 13 2 0 46 7 39
2 Concordia Elbląg 15 32 9 5 1 30 15 15
3 Unia Susz 15 30 9 3 3 40 16 24
4 Motor Lubawa 15 29 9 2 4 36 18 18
5 Granica Kętrzyn 15 29 9 2 4 36 26 10
6 Rominta Gołdap 15 29 9 2 4 20 18 2
7 Zatoka Braniewo 15 27 8 3 4 30 26 4
8 Mrągowia Mrągowo 15 26 7 5 3 29 16 13
9 Mamry Giżycko 15 26 7 5 3 30 17 13
10 Tęcza Biskupiec 15 25 7 4 4 32 19 13
11 Tęcza Miłomłyn 15 25 7 4 4 21 14 7
12 Błękitni Pasym 15 23 7 2 6 28 28 0
13 MKS Korsze 15 21 7 0 8 35 33 2
14 Orlęta Reszel 15 20 5 5 5 23 24 -1
15 Pisa Barczewo 15 12 3 3 9 18 29 -11
16 Błękitni Orneta 15 12 4 0 11 17 37 -20
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga warmińsko-mazurska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 15 40 13 1 1 49 9 40
2 Mamry Giżycko 15 24 7 3 5 29 22 7
3 Unia Susz 15 22 6 4 5 28 22 6
4 Tęcza Biskupiec 15 21 6 3 6 28 25 3
5 Concordia Elbląg 15 19 5 4 6 22 22 0
6 Mrągowia Mrągowo 15 18 4 6 5 17 19 -2
7 Pisa Barczewo 15 17 5 2 8 17 35 -18
8 MKS Korsze 15 17 5 2 8 23 32 -9
9 Rominta Gołdap 15 16 4 4 7 29 37 -8
10 Tęcza Miłomłyn 15 16 5 1 9 17 35 -18
11 Zatoka Braniewo 15 13 3 4 8 19 33 -14
12 Błękitni Pasym 15 12 3 3 9 27 44 -17
13 Motor Lubawa 15 12 2 6 7 9 18 -9
14 Granica Kętrzyn 15 11 3 2 10 13 32 -19
15 Orlęta Reszel 15 6 2 0 13 7 39 -32
16 Błękitni Orneta 15 2 0 2 13 9 47 -38
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga warmińsko-mazurska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 5 15 5 0 0 17 3 14
2 Mrągowia Mrągowo 5 12 4 0 1 19 6 13
3 Unia Susz 5 10 3 1 1 18 8 10
4 Concordia Elbląg 5 10 3 1 1 15 8 7
5 Mamry Giżycko 5 10 3 1 1 15 10 5
6 Zatoka Braniewo 5 10 3 1 1 15 12 3
7 MKS Korsze 5 9 3 0 2 17 9 8
8 Błękitni Pasym 5 9 3 0 2 11 12 -1
9 Motor Lubawa 5 7 2 1 2 5 5 0
10 Rominta Gołdap 5 7 2 1 2 9 14 -5
11 Granica Kętrzyn 5 6 2 0 3 7 6 1
12 Tęcza Miłomłyn 5 5 1 2 2 8 12 -4
13 Błękitni Orneta 5 3 1 0 4 7 17 -10
14 Orlęta Reszel 5 3 1 0 4 3 14 -11
15 Pisa Barczewo 5 3 1 0 4 3 16 -13
16 Tęcza Biskupiec 5 1 0 1 4 3 11 -8
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Błękitni Orneta 411 512 510 418 316 616
Błękitni Pasym 814 116 109 614 514 1416
Concordia Elbląg 26 35 115 113 93 1813
Granica Kętrzyn 59 59 85 812 614 1510
MKS Korsze 48 79 1014 204 614 1116
Mamry Giżycko 114 93 710 78 138 126
Motor Lubawa 64 87 37 116 96 86
Mrągowia Mrągowo 74 53 84 88 47 149
Orlęta Reszel 64 411 310 610 96 419
Pisa Barczewo 79 35 511 514 410 1115
Rominta Gołdap 55 1010 68 1012 85 1015
Tęcza Biskupiec 106 94 1011 68 118 138
Tęcza Miłomłyn 45 65 58 67 1010 714
Unia Susz 104 119 75 86 132 1912
Zatoka Braniewo 55 79 1210 78 711 1116
Znicz Biała Piska 40 62 225 216 181 224
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga warmińsko-mazurska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Błękitni Pasym 30 4.23 1.83 2.4 76.67 % 23.33 %
2 MKS Korsze 30 4.1 1.93 2.17 83.33 % 16.67 %
3 Znicz Biała Piska 30 3.7 3.17 0.53 63.33 % 36.67 %
4 Błękitni Orneta 30 3.67 0.87 2.8 80 % 20 %
5 Zatoka Braniewo 30 3.6 1.63 1.97 73.33 % 26.67 %
6 Granica Kętrzyn 30 3.57 1.63 1.93 70 % 30 %
7 Unia Susz 30 3.53 2.27 1.27 60 % 40 %
8 Tęcza Biskupiec 30 3.47 2 1.47 66.67 % 33.33 %
9 Rominta Gołdap 30 3.47 1.63 1.83 63.33 % 36.67 %
10 Pisa Barczewo 30 3.3 1.17 2.13 63.33 % 36.67 %
11 Mamry Giżycko 30 3.27 1.97 1.3 66.67 % 33.33 %
12 Orlęta Reszel 30 3.1 1 2.1 56.67 % 43.33 %
13 Concordia Elbląg 30 2.97 1.73 1.23 56.67 % 43.33 %
14 Tęcza Miłomłyn 30 2.9 1.27 1.63 53.33 % 46.67 %
15 Mrągowia Mrągowo 30 2.7 1.53 1.17 53.33 % 46.67 %
16 Motor Lubawa 30 2.7 1.5 1.2 46.67 % 53.33 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patrycjusz Malanowski Błękitni Pasym 26
2 Paweł Dymiński Znicz Biała Piska 19
3 Marcin Karczewski Unia Susz 18
4 Paweł Sawicki MKS Korsze 16
5 Radosław Gulbierz Rominta Gołdap 15
6 Mateusz Różowicz Tęcza Biskupiec 15
7 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 12
8 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 12
9 Krystian Staniec Unia Susz 12
10 Piotr Trafarski MKS Korsze 12
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Kuczkowski Concordia Elbląg 1
2 Patrycjusz Malanowski Concordia Elbląg 1
3 Paweł Branicki MKS Korsze 1
4 Mateusz Zaleśkiewicz Orlęta Reszel 1
5 Marcin Wolski Błękitni Orneta 1
6 Konrad Rusiecki Mrągowia Mrągowo 1
7 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 1


Inne statystyki